• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • karamellkommid

Otsingu tulemused

Karamellkommid - Import eksport

 1. SAS LIMOUZI SAVEURS

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte SAS LIMOUZI SAVEURS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Küpsiste valmistamine tööstuses. See tegeleb ka Küpsised, Nougat, Maiustused, Karamellkommid, Hand-made biscuits, Hand crafted chocolate, chocolate, Küpsised, JA Crackers tööstustes. See asub Objat, Prantsusmaa.

 2. PUMPIDUP

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Ettevõte PUMPIDUP, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Soolased küpsised ja suupisted tööstuses. See tegeleb ka Poldimutrid, Delikatessid, Karamellkommid, snack, popcorn, sweets, healthy meal, Visable supports ukrainian companies, JA crackers tööstustes. See asub Kyiv, Ukraina.

 3. RAFFAEL S.R.L.

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte RAFFAEL S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kastanid ja marroonid tööstuses. See tegeleb ka Karamellkommid, marrons glaces, chestnut chocolates, panettone, Karamellkommid, whole iced chestnuts, chestnut cream, chestnut bars, JA whole chestnuts, natural tööstustes. See asub Montoro, Itaalia.

 4. NAUJOJI RUTA, AB

  Leedu

  Ettevõte NAUJOJI RUTA, AB, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Karamellkommid tööstuses. See tegeleb ka Maiustused, Täidisega šokolaad, Toiduained - import ja eksport, Kondiitritooted, Maiustused, Täidisega šokolaad, Toiduained - import ja eksport, JA Kondiitritooted tööstustes. See asub Siauliai, Leedu.

 5. KANNANOL UG

  Saksamaa

  Ettevõte KANNANOL UG, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Karamellkommid tööstuses. See asub Obersulm, Saksamaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. APILINE GMBH

  Šveits

  Ettevõte APILINE GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Karamellkommid tööstuses. See asub Erlenbach Im Simmental, Šveits.

 2. SOFI BAKERY (MEGAPOLIS, LLC)

  Venemaa

  Ettevõte SOFI BAKERY (MEGAPOLIS, LLC), on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Maiustused tööstuses. See tegeleb ka Karamellkommid, Küpsised, Karamellkommid, Küpsised, chocolate, JA hand-made confectionery tööstustes. See asub Podolsk, Venemaa.

 3. DEDA GROUP

  Türgi

  Ettevõte DEDA GROUP, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Karamellkommid tööstuses. See asub Adana, Türgi.

 4. SWEET TRAVEL PRIVATE TOURS KFT.

  Ungari

  Ettevõte SWEET TRAVEL PRIVATE TOURS KFT., on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Karamellkommid tööstuses. See asub Budapest, Ungari.

 5. FOSCARIS

  Itaalia

  Ettevõte FOSCARIS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Karamellkommid tööstuses. See tegeleb ka sweets, JA integrators tööstustes. See asub Costacciaro, Itaalia.

 1. GURMAN FAMILY LLC

  Ukraina

  Ettevõte GURMAN FAMILY LLC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Maiustused tööstuses. See tegeleb ka Kondiitritooted, Küpsised, Karamellkommid, fruit jelly, Kondiitritooted, Küpsised, JA Karamellkommid tööstustes. See asub Kremenchuk, Poltava Region, Ukraina.

 2. PRIVATE ENTERPRISE KRAPFEN

  Ukraina

  Ettevõte PRIVATE ENTERPRISE KRAPFEN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Karamellkommid tööstuses. See tegeleb ka lollipops, dragee exporter, JA marshmallow seeds tööstustes. See asub Lviv, Ukraina.

 1. LE CARRUBE TERRANOVA

  Itaalia

  Ettevõte LE CARRUBE TERRANOVA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Karamellkommid tööstuses. See tegeleb ka personalised sweets, JA bespoke machining tööstustes. See asub Palermo, Itaalia.

 2. LEDOVAR LLC

  Ukraina

  Ettevõte LEDOVAR LLC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Karamellkommid tööstuses. See asub Busk, Ukraina.

 3. ODENWÄLDER MARZIPAN KONDITOREI GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte ODENWÄLDER MARZIPAN KONDITOREI GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Martsipan tööstuses. See tegeleb ka Täidisega šokolaad, Karamellkommid, marzipan decorations, Täidisega šokolaad, bolts, JA Karamellkommid tööstustes. See asub Weilbach, Saksamaa.

 4. HONGSAM SIDAE CO.,LTD

  Lõuna-Korea

  Ettevõte HONGSAM SIDAE CO.,LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tervisetooted tööstuses. See tegeleb ka Karamellkommid, ginseng candy, JA Karamellkommid tööstustes. See asub Chungcheongbuk-Do, Lõuna-Korea.

 5. DAMAKRA LTD.

  Bulgaaria

  Ettevõte DAMAKRA LTD., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Karamellkommid tööstuses. See tegeleb ka Küpsised, food / beverages - wholesale and retail, chocolate bars, JA Küpsised tööstustes. See asub Sofia, Bulgaaria.

 6. AMEEL CANDY WORLD

  Belgia

  Ettevõte AMEEL CANDY WORLD, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Karamellkommid tööstuses. See tegeleb ka Maiustused, Maiustused, caramel, liquorice, JA chewing gum tööstustes. See asub Roeselare, Belgia.

 7. TRI STAR LTD, TM ZOLOTOI VEK

  Ukraina

  Ettevõte TRI STAR LTD, TM ZOLOTOI VEK, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kondiitritooted tööstuses. See tegeleb ka Karamellkommid, JA Karamellkommid tööstustes. See asub Kropyvnytsky, Ukraina.

 8. STEVIALINE GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte STEVIALINE GMBH & CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Karamellkommid tööstuses. See asub Bremen, Saksamaa.

 1. BONBONS VERDIER

  Prantsusmaa

  Ettevõte BONBONS VERDIER, aastal ja mis tegeleb Täidisega šokolaad tööstuses. See tegeleb ka Karamellkommid, Ärikingitused, hand-made chocolate sweets, Karamellkommid, chocolate coated dried fruit, JA Ärikingitused tööstustes. See asub SERRES-CASTET, Prantsusmaa.

 2. CANDYKING DENMARK A/S

  Taani

  Ettevõte CANDYKING DENMARK A/S, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kondiitritooted tööstuses. See tegeleb ka Kakao ja šokolaad, Suhkur, Karamellkommid, Kakao ja šokolaad, Suhkur, Karamellkommid, JA Sugar candy tööstustes. See asub Randers Sv, Taani.

 3. LLC TRADE HOUSE BOYCHAK

  Ukraina

  Ettevõte LLC TRADE HOUSE BOYCHAK, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Maiustused tööstuses. See tegeleb ka Karamellkommid, JA Karamellkommid tööstustes. See asub Kosohirka, Ukraina.

 4. DULCES Y GOLOSINAS LA GLORIA SL

  Hispaania

  Ettevõte DULCES Y GOLOSINAS LA GLORIA SL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Karamellkommid tööstuses. See tegeleb ka promotional confectionery - design, promotional sweets, JA sugarless sweets tööstustes. See asub Fernan Nuñez, Hispaania.

 5. DULCES Y CARAMELOS SUAVES WINIS

  Mehhiko

  Ettevõte DULCES Y CARAMELOS SUAVES WINIS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Karamellkommid tööstuses. See asub D.F., Mehhiko.

 6. PRÖVA-LO GOLOSINAS SUECAS

  Hispaania

  Ettevõte PRÖVA-LO GOLOSINAS SUECAS, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Karamellkommid tööstuses. See asub La Navata, Galapagar ( Madrid ), Hispaania.

 7. TOTAL VINI LTD

  Bulgaaria

  Ettevõte TOTAL VINI LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Karamellkommid tööstuses. See asub Liaskovec City, Bulgaaria.

 8. DISNACKS PITIÚS

  Hispaania

  Ettevõte DISNACKS PITIÚS, aastal ja mis tegeleb Kondiitritooted tööstuses. See tegeleb ka Karamellkommid, fudge, sugarless sweets, Karamellkommid, JA liquorice tööstustes. See asub PUIG DE'N VALLS (SANTA EULALIA DEL RÍO) BALEARES, Hispaania.

 9. HURMET DOLE

  Türgi

  Ettevõte HURMET DOLE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Karamellkommid tööstuses. See tegeleb ka confectionery, JA minicandies tööstustes. See asub Konya, Türgi.

 10. MARÍA EUGENIA DOMÉNECH BROSETA

  Hispaania

  Ettevõte MARÍA EUGENIA DOMÉNECH BROSETA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Karamellkommid tööstuses. See asub Bétera, Hispaania.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta