• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • kangatrükkimismasinad ja -seadmed

Otsingu tulemused

Kangatrükkimismasinad ja -seadmed - Import eksport

 1. COMERCIAL CATALANA DE MAQUINARIA TEXTIL

  Hispaania

  Verified by europages badge

  Ettevõte COMERCIAL CATALANA DE MAQUINARIA TEXTIL, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad tööstuses. See tegeleb ka Tekstiiliviimistlusmasinad ja -seadmed, Kangatrükkimismasinad ja -seadmed, Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud, Tekstiilivärvimismasinad ja -seadmed, Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad, Tekstiiliviimistlusmasinad ja -seadmed, industrial textile machine supplies and accessories, JA Kangatrükkimismasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Esparreguera-Barcelona, Hispaania.

 2. GRAPHIC INVEST & CONSULT

  Belgia

  Verified by europages badge

  Ettevõte GRAPHIC INVEST & CONSULT, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Siiditrükimasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Trükipressid, Ofsettrükimasinad, Trükkimis- ja köitmistarbed, Trükitarbed, Köitmistarbed, Sõeltrükitarbed, Kangatrükkimismasinad ja -seadmed, Tekstiiliflokeerimismasinad ja -seadmed, JA Trükkimine tööstustes. See asub Pontillas, Belgia.

 3. FUCHS GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte FUCHS GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kangatrükkimismasinad ja -seadmed tööstuses. See asub Geretsried, Saksamaa.

 4. BELTEX DISTRIBUTION

  Belgia

  Verified by europages badge

  Ettevõte BELTEX DISTRIBUTION, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Trükkimine ja trükiladumine - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tehnilised tekstiilid kasutamiseks tööstuses, Trükitarbed, Kangatrükkimismasinad ja -seadmed, Tehnilised tekstiilid kasutamiseks tööstuses, Trükitarbed, Kangatrükkimismasinad ja -seadmed, digital printing medium, polyester textile, JA biodegradable tarpaulin tööstustes. See asub Mont-Saint-Guibert, Belgia.

 5. SIMON GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte SIMON GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kangatrükkimismasinad ja -seadmed tööstuses. See asub Wyhl, Saksamaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. DIFERRO MAKINA SAN.VE TIC.LTD ŞTI.

  Türgi

  Ettevõte DIFERRO MAKINA SAN.VE TIC.LTD ŞTI., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kangatrükkimismasinad ja -seadmed tööstuses. See asub Istanbul, Türgi.

 2. MULTI-PLOT EUROPE GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte MULTI-PLOT EUROPE GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Juurdelõikusmasinad tööstuses. See tegeleb ka Kangatrükkimismasinad ja -seadmed, Tindid, Kangatrükkimismasinad ja -seadmed, Tindid, CAD applications for cutting, JA electronic tintometers tööstustes. See asub Bad Emstal, Saksamaa.

 3. TISSUS PRINT

  Prantsusmaa

  Ettevõte TISSUS PRINT, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kangatrükkimismasinad ja -seadmed tööstuses. See asub Cuers, Prantsusmaa.

 4. SHENZHEN SHENHUA PRINTING EQUIPMENT TECHNOLOGY CO., LTD

  Hiina

  Ettevõte SHENZHEN SHENHUA PRINTING EQUIPMENT TECHNOLOGY CO., LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kangatrükkimismasinad ja -seadmed tööstuses. See asub Shenzhen, Hiina.

 5. L'ATELIER DU TOTE BAG

  Prantsusmaa

  Ettevõte L'ATELIER DU TOTE BAG, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kangatrükkimismasinad ja -seadmed tööstuses. See asub Boulogne-Billancourt, Prantsusmaa.

 1. ADELCO SCREEN PROCESS LTD.

  Ühendkuningriik

  Ettevõte ADELCO SCREEN PROCESS LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kangatrükkimismasinad ja -seadmed tööstuses. See asub Bordon, Ühendkuningriik.

 2. NEGOCEPT

  Prantsusmaa

  Ettevõte NEGOCEPT, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Import-eksport - vahendajad tööstuses. See tegeleb ka Konsultatsioonid ja ettevõtted, Kangatrükkimismasinad ja -seadmed, Konsultatsioonid ja ettevõtted, JA Kangatrükkimismasinad ja -seadmed tööstustes. See asub La Seyne-Sur-Mer, Prantsusmaa.

 1. NINGBO CREDIT OCEAN MACHINERY & ELECTRON CO., LTD

  Hiina

  Ettevõte NINGBO CREDIT OCEAN MACHINERY & ELECTRON CO., LTD, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad tööstuses. See tegeleb ka Korrutamis- ja ketrusmasinad ja -seadmed, Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Kangatrükkimismasinad ja -seadmed, Korrutamis- ja ketrusmasinad ja -seadmed, Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, JA Kangatrükkimismasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Ningbo, Hiina.

 2. MARQUET S.T.P

  Belgia

  Ettevõte MARQUET S.T.P, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Kangatrükkimismasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tekstiili trükkimine, Tekstiili trükkimine, silkscreen printing on cotton, serigraphy, JA personalizing objects tööstustes. See asub Arlon, Belgia.

 3. BEE BRANDED

  Ühendkuningriik

  Ettevõte BEE BRANDED, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Kangatrükkimismasinad ja -seadmed tööstuses. See asub Long Eaton, Nottingham, Ühendkuningriik.

 4. CREDECO

  Belgia

  Ettevõte CREDECO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kangatrükkimismasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tekstiili trükkimine, Reklaamsõeltrükk, Tekstiili trükkimine, Reklaamsõeltrükk, articles and items for advertising and promotions, JA personalizing objects tööstustes. See asub Bruxelles, Belgia.

 5. EMF TEXTIELDRUKKERIJ

  Belgia

  Ettevõte EMF TEXTIELDRUKKERIJ, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kangatrükkimismasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tekstiili trükkimine, Kanga sõeltrükk, Tekstiili trükkimine, Kanga sõeltrükk, textile marking, JA graphical creation tööstustes. See asub Deinze, Belgia.

 6. MIMAKI DEUTSCHLAND GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte MIMAKI DEUTSCHLAND GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad tööstuses. See tegeleb ka Kangatrükkimismasinad ja -seadmed, inkjet file printing, Kangatrükkimismasinad ja -seadmed, cutting machines and equipment for the clothing industry, JA ink-jet printer tööstustes. See asub Herrsching, Saksamaa.

 7. COMHAIRE INTERNATIONAL

  Belgia

  Ettevõte COMHAIRE INTERNATIONAL, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad tööstuses. See tegeleb ka Kangatrükkimismasinad ja -seadmed, Juurdelõikusmasinad, Tekstiiliflokeerimismasinad ja -seadmed, Kangatrükkimismasinad ja -seadmed, Juurdelõikusmasinad, Tekstiiliflokeerimismasinad ja -seadmed, JA machines for treating and finishing textile fibres tööstustes. See asub Gent, Belgia.

 8. DP SOLUTIONS GMBH CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte DP SOLUTIONS GMBH CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tindid tööstuses. See tegeleb ka Kangatrükkimismasinad ja -seadmed, Flexo direct printing, Label printing systems, Kangatrükkimismasinad ja -seadmed, JA sheeting lines tööstustes. See asub Renchen, Saksamaa.

 1. KLISJEE CREATIEF

  Belgia

  Ettevõte KLISJEE CREATIEF, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Kangatrükkimismasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tekstiili trükkimine, Tikandid, Tekstiili trükkimine, Tikandid, banners, JA photography tööstustes. See asub Aalst, Belgia.

 2. LECTRA SA

  Prantsusmaa

  Ettevõte LECTRA SA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiil – masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Kangatrükkimismasinad ja -seadmed, Tehnilised tekstiilid, Kangatrükkimismasinad ja -seadmed, Tehnilised tekstiilid, compound materials, JA cadm design tööstustes. See asub Cestas, Prantsusmaa.

 3. MULTI PRINT

  Belgia

  Ettevõte MULTI PRINT, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Tekstiili trükkimine tööstuses. See tegeleb ka Kangatrükkimismasinad ja -seadmed, Kangatrükkimismasinad ja -seadmed, offset printing machines, screen printing for clothing, JA foil-stamping tööstustes. See asub Mons, Belgia.

 4. DV TEXTILES

  Belgia

  Ettevõte DV TEXTILES, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Kangatrükkimismasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tekstiili trükkimine, Tekstiili trükkimine, restaurant and institution workwear rental, work apparel printing, JA technical work clothes tööstustes. See asub Aubel, Belgia.

 5. ACM

  Belgia

  Ettevõte ACM, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Tekstiili trükkimine tööstuses. See tegeleb ka Kangatrükkimismasinad ja -seadmed, Kangatrükkimismasinad ja -seadmed, textile industry, promotional prints, JA communication agency tööstustes. See asub St-Truiden, Belgia.

 6. FRANCE TEINTURE

  Prantsusmaa

  Ettevõte FRANCE TEINTURE, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Kangatrükkimismasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tekstiili värvimine, JA Tekstiili värvimine tööstustes. See asub Troyes, Prantsusmaa.

 7. IMPRIM'SPORT

  Belgia

  Ettevõte IMPRIM'SPORT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiili trükkimine tööstuses. See tegeleb ka Kangatrükkimismasinad ja -seadmed, Kangatrükkimismasinad ja -seadmed, posters, advertising stickers, JA commercial printed matter tööstustes. See asub Franc Waret (fernelmont), Belgia.

 8. HASSOPRINT

  Belgia

  Ettevõte HASSOPRINT, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Tekstiili trükkimine tööstuses. See tegeleb ka Kangatrükkimismasinad ja -seadmed, Digitaalprintimine, Kangatrükkimismasinad ja -seadmed, JA Digitaalprintimine tööstustes. See asub Hasselt, Belgia.

 9. JESYPRINT

  Belgia

  Ettevõte JESYPRINT, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Kangatrükkimismasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tekstiili trükkimine, Tekstiili trükkimine, textile marking, JA labels for offset printing tööstustes. See asub Herselt, Belgia.

 10. FHU THIEL

  Poola

  Ettevõte FHU THIEL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kangatrükkimismasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka metal wire articles tööstustes. See asub Kleszczow, Poola.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta
Filtrid

Otsingu tulemused

Kangatrükkimismasinad ja -seadmed - Import eksport

Tulemuste arv

47 833 Ettevõtted