• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • kanalised

Otsingu tulemused

Kanalised - Import eksport

 1. NFA (NATURAL FEED ADDITIVES) PHARMA CO.

  Türgi

  Ettevõte NFA (NATURAL FEED ADDITIVES) PHARMA CO., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kanalised tööstuses. See tegeleb ka Kariloomad ja kodulinnud - söödad, supplementary feeds, poultry, Kariloomad ja kodulinnud - söödad, JA Chicken breeding tööstustes. See asub Nfa Ilac Kimya, Türgi.

 2. INSAVI

  Hispaania

  Ettevõte INSAVI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kanalised tööstuses. See tegeleb ka chicken cages, egg processing and treatment equipment, boxes for pigeons, chickens and egg-laying hens, JA Feeds for layer tööstustes. See asub Alcover, Hispaania.

 3. PAVÃO CURIOSO, UNI. LDA

  Portugal

  Ettevõte PAVÃO CURIOSO, UNI. LDA, on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Kanalised tööstuses. See tegeleb ka aviculture tööstustes. See asub Meirinhas, Portugal.

 4. ANTÓNIO PURIFICAÇÃO & ALMEIDA. LDA

  Portugal

  Ettevõte ANTÓNIO PURIFICAÇÃO & ALMEIDA. LDA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kanalised tööstuses. See asub Fornos De Algodres, Portugal.

 5. MIXRITE TURKEY

  Türgi

  Ettevõte MIXRITE TURKEY, aastal ja mis tegeleb Kanalised tööstuses. See tegeleb ka hire and sale of pumps, JA feed integrators for animals tööstustes. See asub Antalya, Türgi.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. MANCH MOL

  Ukraina

  Ettevõte MANCH MOL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kanalised tööstuses. See tegeleb ka Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained, JA Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained tööstustes. See asub Ungvár, Ukraina.

 2. AYYILDIZ KULUÇKA

  Türgi

  Ettevõte AYYILDIZ KULUÇKA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kanalised tööstuses. See asub Ordu, Türgi.

 3. B.A.K.FARM

  Kreeka

  Ettevõte B.A.K.FARM, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kanalised tööstuses. See tegeleb ka free-range hens, JA small eggs tööstustes. See asub Thessaloniki, Kreeka.

 4. AVILIZ, LDA

  Portugal

  Ettevõte AVILIZ, LDA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kanalised tööstuses. See asub Leiria, Portugal.

 5. PADOVAN ALBERTO

  Itaalia

  Ettevõte PADOVAN ALBERTO, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Kanalised tööstuses. See asub Padova, Itaalia.

 1. YUKSELIS POULTRY

  Türgi

  Ettevõte YUKSELIS POULTRY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kanalised tööstuses. See asub Istanbul, Türgi.

 2. QUAJA VENETA SOCIETA' COOPERATIVA AGRICOLA

  Itaalia

  Ettevõte QUAJA VENETA SOCIETA' COOPERATIVA AGRICOLA, aastal ja mis tegeleb Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus tööstuses. See tegeleb ka Kanalised, Värske kanaliha, Kanalised, JA Värske kanaliha tööstustes. See asub Malo, Itaalia.

 1. PAVESELLO S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte PAVESELLO S.R.L., aastal ja mis tegeleb Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus tööstuses. See tegeleb ka Kanalised, Värske kanaliha, Kanalised, JA Värske kanaliha tööstustes. See asub Pinarolo Po, Itaalia.

 2. ALLEVAMENTO SELVAGGINA L'ESTENSE

  Itaalia

  Ettevõte ALLEVAMENTO SELVAGGINA L'ESTENSE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus tööstuses. See tegeleb ka Kanalised, Värske kanaliha, Kanalised, JA Värske kanaliha tööstustes. See asub Carceri, Itaalia.

 3. NUOVA IN.BE.CA. S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte NUOVA IN.BE.CA. S.R.L., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus tööstuses. See tegeleb ka Kanalised, Värske kanaliha, Kanalised, JA Värske kanaliha tööstustes. See asub Fabrica Di Roma, Itaalia.

 4. MORESSI CARNI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte MORESSI CARNI S.R.L., aastal ja mis tegeleb Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus tööstuses. See tegeleb ka Kanalised, Värske kanaliha, Kanalised, JA Värske kanaliha tööstustes. See asub Macerata, Itaalia.

 5. ALIMENTARE AVICOLA BERGAMASCA

  Itaalia

  Ettevõte ALIMENTARE AVICOLA BERGAMASCA, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus tööstuses. See tegeleb ka Kanalised, Värske kanaliha, Kanalised, JA Värske kanaliha tööstustes. See asub Credaro, Itaalia.

 6. GIORGIO FRATELLI

  Itaalia

  Ettevõte GIORGIO FRATELLI, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus tööstuses. See tegeleb ka Kanalised, Värske kanaliha, Kanalised, JA Värske kanaliha tööstustes. See asub Scafati, Itaalia.

 7. TEI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte TEI S.R.L., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus tööstuses. See tegeleb ka Kanalised, Värske kanaliha, Kanalised, JA Värske kanaliha tööstustes. See asub Salo', Itaalia.

 8. CAMILLO INGRASSI & C. S.A.S.

  Itaalia

  Ettevõte CAMILLO INGRASSI & C. S.A.S., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus tööstuses. See tegeleb ka Munad, Kanalised, Munad, JA Kanalised tööstustes. See asub Albignasego, Itaalia.

 1. AZZALI ATTILIO DI AZZALI MARCO

  Itaalia

  Ettevõte AZZALI ATTILIO DI AZZALI MARCO, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus tööstuses. See tegeleb ka Kanalised, Värske kanaliha, Kanalised, JA Värske kanaliha tööstustes. See asub Rivarolo Mantovano, Itaalia.

 2. EURO ASIA GROUP TRADING

  Kreeka

  Ettevõte EURO ASIA GROUP TRADING, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kanalised tööstuses. See asub Crete, Kreeka.

 3. EMILIANI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte EMILIANI S.R.L., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Värske liha tööstuses. See tegeleb ka Liha ja lihatooted, Kanalised, Liha ja lihatooted, JA Kanalised tööstustes. See asub Orbetello, Itaalia.

 4. CARNI BIANCHE DELLA SARDEGNA

  Itaalia

  Ettevõte CARNI BIANCHE DELLA SARDEGNA, aastal ja mis tegeleb Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus tööstuses. See tegeleb ka Kanalised, Värske kanaliha, Kanalised, JA Värske kanaliha tööstustes. See asub Terralba, Itaalia.

 5. LA FERME DU CANARDIER

  Prantsusmaa

  Ettevõte LA FERME DU CANARDIER, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kanalised tööstuses. See asub Anneville-ambourville, Prantsusmaa.

 6. NUOVA FOOD S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte NUOVA FOOD S.R.L., aastal ja mis tegeleb Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus tööstuses. See tegeleb ka Kanalised, Värske kanaliha, Kanalised, JA Värske kanaliha tööstustes. See asub Striano, Itaalia.

 7. SARL VOLAILLES MANSLOISES

  Prantsusmaa

  Ettevõte SARL VOLAILLES MANSLOISES, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Kanalised tööstuses. See tegeleb ka poultry tööstustes. See asub Mansle, Prantsusmaa.

 8. FRESCHINI SIMONA

  Itaalia

  Ettevõte FRESCHINI SIMONA, aastal ja mis tegeleb Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus tööstuses. See tegeleb ka Kanalised, Kuivatatud ja vedelad munakollased, Kanalised, JA Kuivatatud ja vedelad munakollased tööstustes. See asub Perugia, Itaalia.

 9. QUAIL AND EGGS "ORTYGIA"

  Kreeka

  Ettevõte QUAIL AND EGGS "ORTYGIA", on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kanalised tööstuses. See tegeleb ka quail, JA small eggs tööstustes. See asub thessaloniki, Kreeka.

 10. DEPOSITO SEZIONAMENTO PRODOTTI AVICOLI

  Itaalia

  Ettevõte DEPOSITO SEZIONAMENTO PRODOTTI AVICOLI, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus tööstuses. See tegeleb ka Kanalised, Värske kanaliha, Kanalised, JA Värske kanaliha tööstustes. See asub Casalnuovo Di Napoli, Itaalia.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta