• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • kalda- ja mereteenused

Otsingu tulemused

Kalda- ja mereteenused - Import eksport

 1. KONPLAN SYSTEMHAUS AG

  Šveits

  Ettevõte KONPLAN SYSTEMHAUS AG, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Kalda- ja mereteenused tööstuses. See asub Rotkreuz, Šveits.

 2. SETRA TEKNIK SONDAJ VE PROJE

  Türgi

  Ettevõte SETRA TEKNIK SONDAJ VE PROJE, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Kalda- ja mereteenused tööstuses. See tegeleb ka geological surveys, geological surveys, plots drilled, JA Geotechnical solutions for ground surfaces tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 3. JENZ PEOPLE

  Holland

  Ettevõte JENZ PEOPLE, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Personalijuhtimine - välishange tööstuses. See tegeleb ka Ajutine abi rahvusvahelisel personalivärbamisel, Kalda- ja mereteenused, human resource optimisation, offshore works, Ajutine abi rahvusvahelisel personalivärbamisel, JA Kalda- ja mereteenused tööstustes. See asub Geleen, Holland.

 4. EXSIF OCS LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte EXSIF OCS LTD, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Säilituspaagid tööstuses. See tegeleb ka Kalda- ja mereteenused, Horizontal storage tanks, JA Kalda- ja mereteenused tööstustes. See asub Aberdeen, Ühendkuningriik.

 5. GN SOLIDS CONTROL UK

  Ühendkuningriik

  Ettevõte GN SOLIDS CONTROL UK, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Kalda- ja mereteenused tööstuses. See tegeleb ka Pumbad, JA Pumbad tööstustes. See asub Chatham, Ühendkuningriik.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. EUROSKYPARK GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte EUROSKYPARK GMBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Satelliit – varustus ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Kalda- ja mereteenused, Kalda- ja mereteenused, JA b2b services tööstustes. See asub Saarbrücken, Saksamaa.

 2. HI-TECH ITO

  Ameerika Ühendriigid

  Ettevõte HI-TECH ITO, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Kalda- ja mereteenused tööstuses. See asub Santa Clara, Ameerika Ühendriigid.

 3. ILLIATIV SERVICES

  Maroko

  Ettevõte ILLIATIV SERVICES, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Kalda- ja mereteenused tööstuses. See tegeleb ka Software publisher, JA Website creation and administration tööstustes. See asub Marrakech, Maroko.

 4. OCEANO INDISPENSÁVEL UNIPESSOAL LDA

  Portugal

  Ettevõte OCEANO INDISPENSÁVEL UNIPESSOAL LDA, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Kalda- ja mereteenused tööstuses. See tegeleb ka Kontroll pakendit avamata, Kontroll pakendit avamata, JA boat maintenance tööstustes. See asub Leiria, Portugal.

 5. FIDUSUISSE OFFSHORE

  Šveits

  Ettevõte FIDUSUISSE OFFSHORE, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Kalda- ja mereteenused tööstuses. See tegeleb ka Advice on establishing a business tööstustes. See asub Geneve, Šveits.

 1. KOLLER MASCHINEN- UND ANLAGENBAU GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte KOLLER MASCHINEN- UND ANLAGENBAU GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kalda- ja mereteenused tööstuses. See tegeleb ka Puurimis- ja katsepuurimisseadmed, JA Puurimis- ja katsepuurimisseadmed tööstustes. See asub Celle, Saksamaa.

 2. SMARTCOM

  Maroko

  Ettevõte SMARTCOM, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kalda- ja mereteenused tööstuses. See tegeleb ka call centre tööstustes. See asub Fes, Maroko.

 1. PROSERV OIL & GAS INTERNATIONAL INC LLC

  Araabia Ühendemiraadid

  Ettevõte PROSERV OIL & GAS INTERNATIONAL INC LLC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kalda- ja mereteenused tööstuses. See tegeleb ka electric marine engines, JA water pumps tööstustes. See asub Dubai, Araabia Ühendemiraadid.

 2. LIONS IN LAW CORP

  Belize

  Ettevõte LIONS IN LAW CORP, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Kalda- ja mereteenused tööstuses. See asub Belize City, Belize.

 3. SIMEX AS

  Norra

  Ettevõte SIMEX AS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mereteenused tööstuses. See tegeleb ka Õhupuhastusseadmed ja -süsteemid, Tarbe- ja tööstuslikud külmutusmasinad ja -seadmed, boilers, Pipelines, oil and gas - installations, Õhupuhastusseadmed ja -süsteemid, JA Tarbe- ja tööstuslikud külmutusmasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Stavanger, Norra.