• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • kalatööstus

Otsingu tulemused

Kalatööstus - Import eksport

 1. FISHERIES INTL

  Mauritaania

  Verified by europages badge

  FISHERIES-INTL Oleme kalandusettevõte ja külmutatud kala pardal, külmutatud kala maismaal ja värske kala eksportija Mauritaaniast Dakhla'sse. Asume Mauritaania - Lääne-Aafrika ja Saksamaa. Me püüame kala ja ekspordime oma püügipiirkondadest Euroopasse; Aafrikasse; Araabia riikidesse ja Aasiasse ning Kanadasse. Oleme ettevõte, mis austab Euroopa ja Ameerika Liidu poolt hääletatud sanktsioone. See tähendab, et me ei kauple majandussanktsioonide all olevate riikidega nagu: Kuuba, Venemaa, Venezuela......... Meie kala, mis on külmutatud kalalaevade pardal ja meie kala, mis on külmutatud maismaal, vastab kaladele soovitatud töötlemisviisidele, mahutid ja külmutusrajatised vastavad Euroopa regulatiivsetele nõuetele. Meie kala omadused on järgmised: - Valgud: 60-70%. - Rasv: 4-10%. - Mineraalsool: 2-4%. Soovitatav on, et kõik kliendid saadaksid meile ostukirja (LOI), milles tuleb täpsustada: - ostetav üldkogus - soovitud kala täpne suurus - lõplik sihtkoht - kalade teaduslikud nimed

 2. GOSPODARSTWO RYBACKIE GOSLAWICE SP. Z O.O.

  Poola

  Ettevõte GOSPODARSTWO RYBACKIE GOSLAWICE SP. Z O.O., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kalatööstus tööstuses. See asub Konin, Poola.

 3. HAMBURGER FISCHWERKER

  Saksamaa

  Ettevõte HAMBURGER FISCHWERKER, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kalatööstus tööstuses. See asub Hamburg, Saksamaa.

 4. ŞEF SU ÜRÜNLERI

  Türgi

  Ettevõte ŞEF SU ÜRÜNLERI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kalatööstus tööstuses. See tegeleb ka Külmutatud ja sügavkülmutatud kala, frozen fish products, fish farm, Külmutatud ja sügavkülmutatud kala, JA frozen fish tööstustes. See asub Kayseri, Türgi.

 5. AFY GIDA

  Türgi

  Ettevõte AFY GIDA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kalatööstus tööstuses. See tegeleb ka sardine tööstustes. See asub Canakkale, Türgi.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. NESA SU URUNLERI TIC. VE SAN. A.S

  Türgi

  Ettevõte NESA SU URUNLERI TIC. VE SAN. A.S, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kala - import ja eksport tööstuses. See tegeleb ka Kalatööstus, pisciculture, JA Kalatööstus tööstustes. See asub Iskenderun, Türgi.

 2. WALTER UND KARL-HEINZ BLUM, FISCHSPEZIALITÄTEN

  Saksamaa

  Ettevõte WALTER UND KARL-HEINZ BLUM, FISCHSPEZIALITÄTEN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Karbid ja koorikloomad tööstuses. See tegeleb ka Kala, Kalatööstus, Värske liha, Piimatooted, Kala, Kalatööstus, Värske liha, JA Piimatooted tööstustes. See asub Sylt-Ost, Saksamaa.

 3. THE HULL FISH CO LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte THE HULL FISH CO LTD, aastal ja mis tegeleb Külmutatud ja sügavkülmutatud kala tööstuses. See tegeleb ka Kala, Kalatööstus, wholesale of fish, Kala, Kalatööstus, JA fresh fish tööstustes. See asub Hull, Ühendkuningriik.

 4. FISCHEREIBETRIEB MARKUS DAVIDS E.K.

  Saksamaa

  Ettevõte FISCHEREIBETRIEB MARKUS DAVIDS E.K., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Karbid ja koorikloomad tööstuses. See tegeleb ka Kala, Kalatööstus, Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained, Konserveeritud kala, mereannid ja teod, Kala, Kalatööstus, Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained, JA Konserveeritud kala, mereannid ja teod tööstustes. See asub Maasholm, Saksamaa.

 5. PIĄTEK. PRZETWÓRSTWO RYB

  Poola

  Ettevõte PIĄTEK. PRZETWÓRSTWO RYB, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Kala tööstuses. See tegeleb ka Konserveeritud kala, mereannid ja teod, Kalatööstus, Konserveeritud kala, mereannid ja teod, marinade, preserved fish, JA Kalatööstus tööstustes. See asub Siedlec, Poola.

 1. NOTTORF RÄUCHERFISCH - SPEZIALITÄTEN GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte NOTTORF RÄUCHERFISCH - SPEZIALITÄTEN GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Karbid ja koorikloomad tööstuses. See tegeleb ka Kala, Kalatööstus, Värske liha, Piimatooted, Kala, Kalatööstus, Värske liha, JA Piimatooted tööstustes. See asub Hamburg, Saksamaa.

 2. FISCHFEINKOST FRIEDRICH SCHÄFER GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte FISCHFEINKOST FRIEDRICH SCHÄFER GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Karbid ja koorikloomad tööstuses. See tegeleb ka Kala, Kalatööstus, Piimatooted, Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained, Kala, Kalatööstus, Piimatooted, JA Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained tööstustes. See asub Loxstedt, Saksamaa.

 1. AFROPLAS

  Kreeka

  Ettevõte AFROPLAS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kalatööstus tööstuses. See tegeleb ka fishing nets tööstustes. See asub Attiki, Kreeka.

 2. BFG

  Saksamaa

  Ettevõte BFG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Karbid ja koorikloomad tööstuses. See tegeleb ka Kala, Kalatööstus, Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained, Konserveeritud kala, mereannid ja teod, Kala, Kalatööstus, Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained, JA Konserveeritud kala, mereannid ja teod tööstustes. See asub Butjadingen, Saksamaa.

 3. FISCHZUCHT REINHARDSBRUNN GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte FISCHZUCHT REINHARDSBRUNN GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Karbid ja koorikloomad tööstuses. See tegeleb ka Kala, Akvakultuur ja kalakasvatus, Kalatööstus, Värske liha, Kala, Akvakultuur ja kalakasvatus, Kalatööstus, JA Värske liha tööstustes. See asub Friedrichroda, Saksamaa.

 4. V U L K A N - FORELLEN GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte V U L K A N - FORELLEN GMBH & CO. KG, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Karbid ja koorikloomad tööstuses. See tegeleb ka Kala, Kalatööstus, Värske liha, Piimatooted, Kala, Kalatööstus, Värske liha, JA Piimatooted tööstustes. See asub Kradenbach, Saksamaa.

 5. WILDLACHS-RÄUCHEREI BREMER GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte WILDLACHS-RÄUCHEREI BREMER GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Karbid ja koorikloomad tööstuses. See tegeleb ka Kala, Kalatööstus, Piimatooted, Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained, Kala, Kalatööstus, Piimatooted, JA Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained tööstustes. See asub Köln, Saksamaa.

 6. STEFAN KNOBLAUCH

  Saksamaa

  Ettevõte STEFAN KNOBLAUCH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Karbid ja koorikloomad tööstuses. See tegeleb ka Kala, Kalatööstus, Värske liha, Piimatooted, Kala, Kalatööstus, Värske liha, JA Piimatooted tööstustes. See asub Uhldingen-Mühlhofen, Saksamaa.

 7. AQUA-PRIMUS GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte AQUA-PRIMUS GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Taimelavad ja puukoolid tööstuses. See tegeleb ka Karbid ja koorikloomad, Kala, Kalatööstus, Kiutaimed, Karbid ja koorikloomad, Kala, Kalatööstus, JA Kiutaimed tööstustes. See asub Iserlohn, Saksamaa.

 8. HAHN- LACHS

  Saksamaa

  Ettevõte HAHN- LACHS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Karbid ja koorikloomad tööstuses. See tegeleb ka Kala, Kalatööstus, Värske liha, Piimatooted, Kala, Kalatööstus, Värske liha, JA Piimatooted tööstustes. See asub Aukrug, Saksamaa.

 1. ERBA SEAFOOD

  Türgi

  Ettevõte ERBA SEAFOOD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kalatööstus tööstuses. See tegeleb ka Kala - import ja eksport, Külmutatud ja sügavkülmutatud kala, fresh fish export, frozen fish export, Kala - import ja eksport, JA Külmutatud ja sügavkülmutatud kala tööstustes. See asub Alsancak-Izmir, Türgi.

 2. BOHLSEN RÄUCHERFISCH OHG

  Saksamaa

  Ettevõte BOHLSEN RÄUCHERFISCH OHG, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Karbid ja koorikloomad tööstuses. See tegeleb ka Kala, Kalatööstus, Värske liha, Piimatooted, Kala, Kalatööstus, Värske liha, JA Piimatooted tööstustes. See asub Cuxhaven, Saksamaa.

 3. JAB TRADE CO.

  Argentina

  Ettevõte JAB TRADE CO., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kalatööstus tööstuses. See tegeleb ka frozen fish tööstustes. See asub Acassuso, Argentina.

 4. SEESTERN FISCHE

  Austria

  Ettevõte SEESTERN FISCHE, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Karbid ja koorikloomad tööstuses. See tegeleb ka Kala, Kalatööstus, Värske liha, Piimatooted, Kala, Kalatööstus, Värske liha, JA Piimatooted tööstustes. See asub Salzburg, Austria.

 5. FISCHHANDELSGESELLSCHAFT OLDÖRP & CO. MBH

  Saksamaa

  Ettevõte FISCHHANDELSGESELLSCHAFT OLDÖRP & CO. MBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Karbid ja koorikloomad tööstuses. See tegeleb ka Kala, Kalatööstus, Värske liha, Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained, Kala, Kalatööstus, Värske liha, JA Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained tööstustes. See asub Lübeck, Saksamaa.

 6. FISCHRÄUCHEREI KRUSE

  Saksamaa

  Ettevõte FISCHRÄUCHEREI KRUSE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Karbid ja koorikloomad tööstuses. See tegeleb ka Kala, Kalatööstus, Värske liha, Piimatooted, Kala, Kalatööstus, Värske liha, JA Piimatooted tööstustes. See asub Hohwacht, Saksamaa.

 7. GOSCH SYLT VERARBEITUNGSBETRIEBS GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte GOSCH SYLT VERARBEITUNGSBETRIEBS GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Karbid ja koorikloomad tööstuses. See tegeleb ka Kala, Kalatööstus, Värske liha, Piimatooted, Kala, Kalatööstus, Värske liha, JA Piimatooted tööstustes. See asub Ellingstedt, Saksamaa.

 8. FORELLENZUCHT TROSTADT GBR

  Saksamaa

  Ettevõte FORELLENZUCHT TROSTADT GBR, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Karbid ja koorikloomad tööstuses. See tegeleb ka Kala, Kalatööstus, Piimatooted, Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained, Kala, Kalatööstus, Piimatooted, JA Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained tööstustes. See asub Reurieth, Saksamaa.

 9. RIJPELAAL B.V. / PALINGKOPEN.NL

  Holland

  Ettevõte RIJPELAAL B.V. / PALINGKOPEN.NL, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Kalatööstus tööstuses. See asub Helmond, Holland.

 10. FRANZ KULMER

  Austria

  Ettevõte FRANZ KULMER, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Karbid ja koorikloomad tööstuses. See tegeleb ka Kala, Kalatööstus, Värske liha, Piimatooted, Kala, Kalatööstus, Värske liha, JA Piimatooted tööstustes. See asub Birkfeld, Austria.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta