• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • kalatööstus

Otsingu tulemused

Kalatööstus - Import eksport

 1. FISHERIES INTL

  Mauritaania

  Verified by europages badge

  FISHERIES-INTL Oleme kalandusettevõte ja külmutatud kala pardal, külmutatud kala maismaal ja värske kala eksportija Mauritaaniast Dakhla'sse. Asume Mauritaania - Lääne-Aafrika ja Saksamaa. Me püüame kala ja ekspordime oma püügipiirkondadest Euroopasse; Aafrikasse; Araabia riikidesse ja Aasiasse ning Kanadasse. Oleme ettevõte, mis austab Euroopa ja Ameerika Liidu poolt hääletatud sanktsioone. See tähendab, et me ei kauple majandussanktsioonide all olevate riikidega nagu: Kuuba, Venemaa, Venezuela......... Meie kala, mis on külmutatud kalalaevade pardal ja meie kala, mis on külmutatud maismaal, vastab kaladele soovitatud töötlemisviisidele, mahutid ja külmutusrajatised vastavad Euroopa regulatiivsetele nõuetele. Meie kala omadused on järgmised: - Valgud: 60-70%. - Rasv: 4-10%. - Mineraalsool: 2-4%. Soovitatav on, et kõik kliendid saadaksid meile ostukirja (LOI), milles tuleb täpsustada: - ostetav üldkogus - soovitud kala täpne suurus - lõplik sihtkoht - kalade teaduslikud nimed

 2. BIOLIFEITALY

  Itaalia

  Ettevõte BIOLIFEITALY, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Piimatööstus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Kalatööstus, packing of dried fruits, fish-breeding tanks, JA Kalatööstus tööstustes. See asub Partinico, Itaalia.

 3. GOSPODARSTWO RYBACKIE GOSLAWICE SP. Z O.O.

  Poola

  Ettevõte GOSPODARSTWO RYBACKIE GOSLAWICE SP. Z O.O., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kalatööstus tööstuses. See asub Konin, Poola.

 4. AFY GIDA

  Türgi

  Ettevõte AFY GIDA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kalatööstus tööstuses. See tegeleb ka sardine tööstustes. See asub Canakkale, Türgi.

 5. HAMBURGER FISCHWERKER

  Saksamaa

  Ettevõte HAMBURGER FISCHWERKER, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kalatööstus tööstuses. See asub Hamburg, Saksamaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. NESA SU URUNLERI TIC. VE SAN. A.S

  Türgi

  Ettevõte NESA SU URUNLERI TIC. VE SAN. A.S, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kala - import ja eksport tööstuses. See tegeleb ka Kalatööstus, pisciculture, JA Kalatööstus tööstustes. See asub Iskenderun, Türgi.

 2. ŞEF SU ÜRÜNLERI

  Türgi

  Ettevõte ŞEF SU ÜRÜNLERI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kalatööstus tööstuses. See tegeleb ka Külmutatud ja sügavkülmutatud kala, frozen fish products, fish farm, Külmutatud ja sügavkülmutatud kala, JA frozen fish tööstustes. See asub Kayseri, Türgi.

 3. PIĄTEK. PRZETWÓRSTWO RYB

  Poola

  Ettevõte PIĄTEK. PRZETWÓRSTWO RYB, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Kala tööstuses. See tegeleb ka Konserveeritud kala, mereannid ja teod, Kalatööstus, Konserveeritud kala, mereannid ja teod, marinade, preserved fish, JA Kalatööstus tööstustes. See asub Siedlec, Poola.

 4. AFROPLAS

  Kreeka

  Ettevõte AFROPLAS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kalatööstus tööstuses. See tegeleb ka fishing nets tööstustes. See asub Attiki, Kreeka.

 5. STEFAN KNOBLAUCH

  Saksamaa

  Ettevõte STEFAN KNOBLAUCH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Karbid ja koorikloomad tööstuses. See tegeleb ka Kala, Kalatööstus, Värske liha, Piimatooted, Kala, Kalatööstus, Värske liha, JA Piimatooted tööstustes. See asub Uhldingen-Mühlhofen, Saksamaa.

 1. P & G INTERNATIONAL TRADING GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte P & G INTERNATIONAL TRADING GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Karbid ja koorikloomad tööstuses. See tegeleb ka Kala, Kalatööstus, Värske liha, Piimatooted, Kala, Kalatööstus, Värske liha, JA Piimatooted tööstustes. See asub Berlin, Saksamaa.

 2. RÜDIGER LASNER

  Saksamaa

  Ettevõte RÜDIGER LASNER, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Karbid ja koorikloomad tööstuses. See tegeleb ka Kala, Kalatööstus, Piimatooted, Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained, Kala, Kalatööstus, Piimatooted, JA Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained tööstustes. See asub Ascheberg, Saksamaa.

 1. SMYKALA FISCH

  Saksamaa

  Ettevõte SMYKALA FISCH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Karbid ja koorikloomad tööstuses. See tegeleb ka Kala, Kalatööstus, Värske liha, Piimatooted, Kala, Kalatööstus, Värske liha, JA Piimatooted tööstustes. See asub Kröslin, Saksamaa.

 2. FISCHHANDELSGESELLSCHAFT OLDÖRP & CO. MBH

  Saksamaa

  Ettevõte FISCHHANDELSGESELLSCHAFT OLDÖRP & CO. MBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Karbid ja koorikloomad tööstuses. See tegeleb ka Kala, Kalatööstus, Värske liha, Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained, Kala, Kalatööstus, Värske liha, JA Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained tööstustes. See asub Lübeck, Saksamaa.

 3. SION LACHSRÄUCHEREI VON SER

  Saksamaa

  Ettevõte SION LACHSRÄUCHEREI VON SER, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Karbid ja koorikloomad tööstuses. See tegeleb ka Kala, Kalatööstus, Piimatooted, Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained, Kala, Kalatööstus, Piimatooted, JA Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained tööstustes. See asub Müsch, Saksamaa.

 4. NOTTORF RÄUCHERFISCH - SPEZIALITÄTEN GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte NOTTORF RÄUCHERFISCH - SPEZIALITÄTEN GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Karbid ja koorikloomad tööstuses. See tegeleb ka Kala, Kalatööstus, Värske liha, Piimatooted, Kala, Kalatööstus, Värske liha, JA Piimatooted tööstustes. See asub Hamburg, Saksamaa.

 5. CUX-PACK-FISCHBÖRSE GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte CUX-PACK-FISCHBÖRSE GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Karbid ja koorikloomad tööstuses. See tegeleb ka Kala, Kalatööstus, Piimatooted, Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained, Kala, Kalatööstus, Piimatooted, JA Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained tööstustes. See asub Cuxhaven, Saksamaa.

 6. FRANZ KULMER

  Austria

  Ettevõte FRANZ KULMER, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Karbid ja koorikloomad tööstuses. See tegeleb ka Kala, Kalatööstus, Värske liha, Piimatooted, Kala, Kalatööstus, Värske liha, JA Piimatooted tööstustes. See asub Birkfeld, Austria.

 7. KFT KRABBEN UND FISCH TÖNNING OHG

  Saksamaa

  Ettevõte KFT KRABBEN UND FISCH TÖNNING OHG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Karbid ja koorikloomad tööstuses. See tegeleb ka Kala, Kalatööstus, Värske liha, Piimatooted, Kala, Kalatööstus, Värske liha, JA Piimatooted tööstustes. See asub Tönning, Saksamaa.

 8. HAHN- LACHS

  Saksamaa

  Ettevõte HAHN- LACHS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Karbid ja koorikloomad tööstuses. See tegeleb ka Kala, Kalatööstus, Värske liha, Piimatooted, Kala, Kalatööstus, Värske liha, JA Piimatooted tööstustes. See asub Aukrug, Saksamaa.

 1. DELICATPOP S.L

  Hispaania

  Ettevõte DELICATPOP S.L, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kalatööstus tööstuses. See tegeleb ka packaged octopus, ready meals to take out, JA freeze-dried flowers tööstustes. See asub Llançà, Hispaania.

 2. FISCH A. WILTERS

  Saksamaa

  Ettevõte FISCH A. WILTERS, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Karbid ja koorikloomad tööstuses. See tegeleb ka Kala, Kalatööstus, Värske liha, Piimatooted, Kala, Kalatööstus, Värske liha, JA Piimatooted tööstustes. See asub Varel, Saksamaa.

 3. AQUA-PRIMUS GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte AQUA-PRIMUS GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Taimelavad ja puukoolid tööstuses. See tegeleb ka Karbid ja koorikloomad, Kala, Kalatööstus, Kiutaimed, Karbid ja koorikloomad, Kala, Kalatööstus, JA Kiutaimed tööstustes. See asub Iserlohn, Saksamaa.

 4. FORELLENHOF TRAUNTAL GBR

  Saksamaa

  Ettevõte FORELLENHOF TRAUNTAL GBR, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Karbid ja koorikloomad tööstuses. See tegeleb ka Kala, Kalatööstus, Värske liha, Piimatooted, Kala, Kalatööstus, Värske liha, JA Piimatooted tööstustes. See asub Börfink, Saksamaa.

 5. HEIDE RICKMANN

  Saksamaa

  Ettevõte HEIDE RICKMANN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Karbid ja koorikloomad tööstuses. See tegeleb ka Kala, Kalatööstus, Värske liha, Piimatooted, Kala, Kalatööstus, Värske liha, JA Piimatooted tööstustes. See asub Bremerhaven, Saksamaa.

 6. THE HULL FISH CO LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte THE HULL FISH CO LTD, aastal ja mis tegeleb Külmutatud ja sügavkülmutatud kala tööstuses. See tegeleb ka Kala, Kalatööstus, wholesale of fish, Kala, Kalatööstus, JA fresh fish tööstustes. See asub Hull, Ühendkuningriik.

 7. MEERGOLD REHBEHN & KRUSE GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte MEERGOLD REHBEHN & KRUSE GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Karbid ja koorikloomad tööstuses. See tegeleb ka Kala, Kalatööstus, Piimatooted, Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained, Kala, Kalatööstus, Piimatooted, JA Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained tööstustes. See asub Eckernförde, Saksamaa.

 8. BFG

  Saksamaa

  Ettevõte BFG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Karbid ja koorikloomad tööstuses. See tegeleb ka Kala, Kalatööstus, Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained, Konserveeritud kala, mereannid ja teod, Kala, Kalatööstus, Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained, JA Konserveeritud kala, mereannid ja teod tööstustes. See asub Butjadingen, Saksamaa.

 9. V U L K A N - FORELLEN GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte V U L K A N - FORELLEN GMBH & CO. KG, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Karbid ja koorikloomad tööstuses. See tegeleb ka Kala, Kalatööstus, Värske liha, Piimatooted, Kala, Kalatööstus, Värske liha, JA Piimatooted tööstustes. See asub Kradenbach, Saksamaa.

 10. FORELLENZUCHT TROSTADT GBR

  Saksamaa

  Ettevõte FORELLENZUCHT TROSTADT GBR, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Karbid ja koorikloomad tööstuses. See tegeleb ka Kala, Kalatööstus, Piimatooted, Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained, Kala, Kalatööstus, Piimatooted, JA Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained tööstustes. See asub Reurieth, Saksamaa.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta