• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • kalasööt kalakasvatustele

Otsingu tulemused

Kalasööt kalakasvatustele - Import eksport

 1. NUTRIFISH

  Tuneesia

  Verified by europages badge

  Ettevõte NUTRIFISH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Akvakultuur ja kalakasvatus tööstuses. See tegeleb ka Kalasööt kalakasvatustele, Loomasööt, Fish feed, Food for farmed fish, Food for fish farming, Food for striped bass, Food for meagre, Food for salt-water fish, JA Food for catfish tööstustes. See asub Monastir, Tuneesia.

 2. ERWIN HENNECKEN GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte ERWIN HENNECKEN GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kalasööt kalakasvatustele tööstuses. See asub Stolberg, Saksamaa.

 3. ECOFUT, INH. ALEX BRAUN

  Saksamaa

  Ettevõte ECOFUT, INH. ALEX BRAUN, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kalasööt kalakasvatustele tööstuses. See tegeleb ka hemp seed oil tööstustes. See asub Goldenstedt, Saksamaa.

 4. ARTEMIA KORAL GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte ARTEMIA KORAL GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kalasööt kalakasvatustele tööstuses. See asub Nürnberg, Saksamaa.

 5. FUTURE FISHERIES LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte FUTURE FISHERIES LTD, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Kalasööt kalakasvatustele tööstuses. See asub Chichester, Ühendkuningriik.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. ATLANTIS FEED

  Portugal

  Ettevõte ATLANTIS FEED, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kalasööt kalakasvatustele tööstuses. See tegeleb ka seabream farming in inland waters tööstustes. See asub Porto, Portugal.

 2. NATKOM

  Türgi

  Ettevõte NATKOM, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kalasööt kalakasvatustele tööstuses. See tegeleb ka frozen fish export, amberjacks, baby clams, JA sunflower seed meal tööstustes. See asub Izmir, Türgi.

 3. AQUARIUM TONNDORF

  Saksamaa

  Ettevõte AQUARIUM TONNDORF, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Mageveekalad tööstuses. See tegeleb ka Kalasööt kalakasvatustele, Akvaariumid, terraariumid ja tarvikud, Kalasööt kalakasvatustele, JA Akvaariumid, terraariumid ja tarvikud tööstustes. See asub Hamburg, Saksamaa.

 4. BOSNET GROUP DOO

  Bosnia ja Hertsegoviina

  Ettevõte BOSNET GROUP DOO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lemmikloomatoidud tööstuses. See tegeleb ka Kalasööt kalakasvatustele, Kassitoit, Kalasööt kalakasvatustele, JA Kassitoit tööstustes. See asub Sarajevo, Bosnia ja Hertsegoviina.

 5. METNET DIŞ TICARET

  Türgi

  Ettevõte METNET DIŞ TICARET, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kalasööt kalakasvatustele tööstuses. See tegeleb ka Biologically active feed additives, JA building supplies tööstustes. See asub Izmir, Türgi.

 1. NARCISO DIAS E FILHOS LDA

  Portugal

  Ettevõte NARCISO DIAS E FILHOS LDA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kalasööt kalakasvatustele tööstuses. See tegeleb ka fish oil tööstustes. See asub Peniche, Portugal.

 2. LEADER-TRADE

  Šveits

  Ettevõte LEADER-TRADE, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Konservid tööstuses. See tegeleb ka Kalasööt kalakasvatustele, Kalasööt kalakasvatustele, frozen fish, JA food industry tööstustes. See asub Genève, Šveits.

 1. BR HANDEL

  Saksamaa

  Ettevõte BR HANDEL, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kalasööt kalakasvatustele tööstuses. See asub Goldenstedt, Saksamaa.

 2. KENJI KOI

  Saksamaa

  Ettevõte KENJI KOI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kalasööt kalakasvatustele tööstuses. See asub Emmerich, Saksamaa.

 3. VALOBIO

  Réunion

  Ettevõte VALOBIO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Akvakultuur ja kalakasvatus tööstuses. See tegeleb ka Kalasööt kalakasvatustele, animal food, food industry, Kalasööt kalakasvatustele, JA raw materials tööstustes. See asub Le Port, Réunion.

 4. ARFIDEL

  Belgia

  Ettevõte ARFIDEL, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kalasööt kalakasvatustele tööstuses. See asub Soye, Belgia.

 5. AQUA BIO

  Belgia

  Ettevõte AQUA BIO, aastal ja mis tegeleb Kalasööt kalakasvatustele tööstuses. See tegeleb ka Fish food, JA food for fish farming tööstustes. See asub Turnhout, Belgia.

 6. AQUATIC SCIENCE

  Belgia

  Ettevõte AQUATIC SCIENCE, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Kala tööstuses. See tegeleb ka Kalasööt kalakasvatustele, Kala töötlemise masinad ja materjalid, Kalasööt kalakasvatustele, JA Kala töötlemise masinad ja materjalid tööstustes. See asub Herstal, Belgia.

 7. LÝSI HF

  Island

  Ettevõte LÝSI HF, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Loomasööt tööstuses. See tegeleb ka Toiduõlid ja -rasvad, Kalasööt kalakasvatustele, Toiduõlid ja -rasvad, JA Kalasööt kalakasvatustele tööstustes. See asub Reykjavík, Island.

 8. KOIFRIEND HEIMTIERBEDARF GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte KOIFRIEND HEIMTIERBEDARF GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kalasööt kalakasvatustele tööstuses. See asub Alt Sührkow, Saksamaa.

 1. TROMSØ FISKEINDUSTRI AS

  Norra

  Ettevõte TROMSØ FISKEINDUSTRI AS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Loomasööt tööstuses. See tegeleb ka Kalasööt kalakasvatustele, JA Kalasööt kalakasvatustele tööstustes. See asub Tromsø, Norra.

 2. ASTRA AQUARIA GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte ASTRA AQUARIA GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Loomasööt tööstuses. See tegeleb ka Kalasööt kalakasvatustele, JA Kalasööt kalakasvatustele tööstustes. See asub Bissendorf, Saksamaa.

 3. CERMAQ ASA

  Norra

  Ettevõte CERMAQ ASA, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Loomasööt tööstuses. See tegeleb ka Kalasööt kalakasvatustele, JA Kalasööt kalakasvatustele tööstustes. See asub Oslo, Norra.

 4. SPINNE WALZENMÜHLE INH. KLARA RENSINGHOFF, E. KFR.

  Saksamaa

  Ettevõte SPINNE WALZENMÜHLE INH. KLARA RENSINGHOFF, E. KFR., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Loomasööt tööstuses. See tegeleb ka Kalasööt kalakasvatustele, JA Kalasööt kalakasvatustele tööstustes. See asub Oelde, Saksamaa.

 5. BIOMAR GROUP A/S

  Taani

  Ettevõte BIOMAR GROUP A/S, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kalasööt kalakasvatustele tööstuses. See tegeleb ka Kassitoit, Koeratoit, Kassitoit, JA Koeratoit tööstustes. See asub Aarhus C, Taani.

 6. POLARFEED SALES AS

  Norra

  Ettevõte POLARFEED SALES AS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Loomasööt tööstuses. See tegeleb ka Kalasööt kalakasvatustele, JA Kalasööt kalakasvatustele tööstustes. See asub Leknes, Norra.

 7. A.COELHO & CASTRO, LDA

  Portugal

  Ettevõte A.COELHO & CASTRO, LDA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Loomasööt tööstuses. See tegeleb ka Kalasööt kalakasvatustele, JA Kalasööt kalakasvatustele tööstustes. See asub Povoa De Varzim, Portugal.

 8. DAJANA PET, S.R.O.

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte DAJANA PET, S.R.O., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Loomasööt tööstuses. See tegeleb ka Kalasööt kalakasvatustele, JA Kalasööt kalakasvatustele tööstustes. See asub Bohunovice, Tšehhi Vabariik.

 9. P.A.L BULGARIA

  Bulgaaria

  Ettevõte P.A.L BULGARIA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Loomasööt tööstuses. See tegeleb ka Kalasööt kalakasvatustele, JA Kalasööt kalakasvatustele tööstustes. See asub Sofija, Bulgaaria.

 10. COPPENS INTERNATIONAL B.V.

  Holland

  Ettevõte COPPENS INTERNATIONAL B.V., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Loomasööt tööstuses. See tegeleb ka Kalasööt kalakasvatustele, JA Kalasööt kalakasvatustele tööstustes. See asub Helmond, Holland.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta