• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • kalapüügilaevade ehitus

Otsingu tulemused

Kalapüügilaevade ehitus - Import eksport

 1. INTERBALT, UAB

  Leedu

  Ettevõte INTERBALT, UAB, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Laevaehitus tööstuses. See tegeleb ka Kalapüügilaevade ehitus, Laevatehaste ehitus, Keevitamine - teras ja metall, Kõvajoodisega jootmine - teras ja metall, Kalapüügilaevade ehitus, Laevatehaste ehitus, Keevitamine - teras ja metall, JA Kõvajoodisega jootmine - teras ja metall tööstustes. See asub KLAIPEDA, Leedu.

 2. JANNOT MARINE PROPELLERS

  Maroko

  Ettevõte JANNOT MARINE PROPELLERS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vase-, pronksi- ja messingivalu tööstuses. See tegeleb ka Kalapüügilaevade ehitus, propeller, marine engines and ship propeller units, JA Kalapüügilaevade ehitus tööstustes. See asub Tanger, Maroko.

 3. TRANSMETAL INDUSTRIE

  Prantsusmaa

  Ettevõte TRANSMETAL INDUSTRIE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kalapüügilaevade ehitus tööstuses. See asub Saint Mandrier Sur Mer, Prantsusmaa.

 4. SANI CONFORT

  Tuneesia

  Ettevõte SANI CONFORT, aastal ja mis tegeleb Kalapüügilaevade ehitus tööstuses. See tegeleb ka Lõbusõidulaevad, JA Lõbusõidulaevad tööstustes. See asub Sfax, Tuneesia.

 5. PLASTI PECHE

  Prantsusmaa

  Ettevõte PLASTI PECHE, aastal ja mis tegeleb Tõstukid ja vintsid tööstuses. See tegeleb ka Veesõidukite ehitus, Kalapüügilaevade ehitus, Veesõidukite ehitus, JA Kalapüügilaevade ehitus tööstustes. See asub L Aiguillon Sur Mer, Prantsusmaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. WIMBI BOATS

  Prantsusmaa

  Ettevõte WIMBI BOATS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kalapüügilaevade ehitus tööstuses. See asub Chennevieres-Sur-Marne, Prantsusmaa.

 2. KARSTULAN VENE JARVINEN KY

  Soome

  Ettevõte KARSTULAN VENE JARVINEN KY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Paadiveohaagised tööstuses. See tegeleb ka Paadikomplektid, Mootorpaadid, Kalapüügilaevade ehitus, Paadikomplektid, Mootorpaadid, JA Kalapüügilaevade ehitus tööstustes. See asub Karstula, Soome.

 3. MOONEY (BOATS) LTD

  Iirimaa

  Ettevõte MOONEY (BOATS) LTD, aastal ja mis tegeleb Veesõidukite ehitus tööstuses. See tegeleb ka Kalapüügilaevade ehitus, JA Kalapüügilaevade ehitus tööstustes. See asub Donegal, Iirimaa.

 4. CHANTIER NAVAL CROISICAIS

  Prantsusmaa

  Ettevõte CHANTIER NAVAL CROISICAIS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veesõidukite ehitus tööstuses. See tegeleb ka Kalapüügilaevade ehitus, JA Kalapüügilaevade ehitus tööstustes. See asub Le Croisic, Prantsusmaa.

 5. OCEANOMAR GUINÉE

  Guinea

  Ettevõte OCEANOMAR GUINÉE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kalapüügilaevade ehitus tööstuses. See tegeleb ka caught sea fish tööstustes. See asub Conakry, Guinea.

 1. SUFFOLK TRIMMERS LIMITED

  Ühendkuningriik

  Ettevõte SUFFOLK TRIMMERS LIMITED, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veesõidukite ehitus tööstuses. See tegeleb ka Kalapüügilaevade ehitus, JA Kalapüügilaevade ehitus tööstustes. See asub Bury St Edmunds, Ühendkuningriik.

 2. DRASSANES I DISENY SA

  Hispaania

  Ettevõte DRASSANES I DISENY SA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veesõidukite ehitus tööstuses. See tegeleb ka Kalapüügilaevade ehitus, JA Kalapüügilaevade ehitus tööstustes. See asub Vilanova I La Geltru, Hispaania.

 1. ASTILLEROS CATA S.L.

  Hispaania

  Ettevõte ASTILLEROS CATA S.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veesõidukite ehitus tööstuses. See tegeleb ka Lõbusõidulaevad, Kalapüügilaevade ehitus, Lõbusõidulaevad, JA Kalapüügilaevade ehitus tööstustes. See asub Castellon, Hispaania.

 2. SPENCER-CARTER (PROPERTIES) LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte SPENCER-CARTER (PROPERTIES) LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kalapüügilaevade ehitus tööstuses. See tegeleb ka Kalastusvarustus, JA Kalastusvarustus tööstustes. See asub Falmouth, Ühendkuningriik.

 3. DARRAGH LTD

  Iirimaa

  Ettevõte DARRAGH LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lõbusõidulaevad tööstuses. See tegeleb ka Kalapüügilaevade ehitus, JA Kalapüügilaevade ehitus tööstustes. See asub Monaghan, Iirimaa.

 4. FISCHEREIGENOSSENSCHAFT PEENEMÜNDUNG FREEST E.G.

  Saksamaa

  Ettevõte FISCHEREIGENOSSENSCHAFT PEENEMÜNDUNG FREEST E.G., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veesõidukite ehitus tööstuses. See tegeleb ka Kalapüügilaevade ehitus, JA Kalapüügilaevade ehitus tööstustes. See asub Kröslin, Saksamaa.

 5. MACDUFF SHIPYARDS LIMITED

  Ühendkuningriik

  Ettevõte MACDUFF SHIPYARDS LIMITED, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veesõidukite ehitus tööstuses. See tegeleb ka Kalapüügilaevade ehitus, JA Kalapüügilaevade ehitus tööstustes. See asub Macduff, Ühendkuningriik.

 6. OESTBORNHOLMS KUTTERSERVICE APS

  Taani

  Ettevõte OESTBORNHOLMS KUTTERSERVICE APS, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Kalapüügilaevade ehitus tööstuses. See tegeleb ka Paadikomplektid, JA Paadikomplektid tööstustes. See asub Nexoe, Taani.

 7. WESTPLAST AS

  Norra

  Ettevõte WESTPLAST AS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veesõidukite ehitus tööstuses. See tegeleb ka Kalapüügilaevade ehitus, JA Kalapüügilaevade ehitus tööstustes. See asub Leinøy, Norra.

 8. JOSÉ MARIA VILARINHO PESCAS, LDA.

  Portugal

  Ettevõte JOSÉ MARIA VILARINHO PESCAS, LDA., aastal ja mis tegeleb Kalapüügilaevade ehitus tööstuses. See asub Gafanha Da Nazaré, Portugal.

 1. PAPOA EMPRESA DE PESCA LDA.

  Portugal

  Ettevõte PAPOA EMPRESA DE PESCA LDA., aastal ja mis tegeleb Kalapüügilaevade ehitus tööstuses. See asub Peniche, Portugal.

 2. SULMARE EMPRESA DE PESCA LDA.

  Portugal

  Ettevõte SULMARE EMPRESA DE PESCA LDA., aastal ja mis tegeleb Kalapüügilaevade ehitus tööstuses. See asub Alenquer, Portugal.

 3. EDUARDO PACHECO SOARES FILHOS LDA.

  Portugal

  Ettevõte EDUARDO PACHECO SOARES FILHOS LDA., aastal ja mis tegeleb Kalapüügilaevade ehitus tööstuses. See asub Vila Do Porto, Portugal.

 4. TROPIPEIXE - PESCAS LDA.

  Portugal

  Ettevõte TROPIPEIXE - PESCAS LDA., aastal ja mis tegeleb Kalapüügilaevade ehitus tööstuses. See asub Toledos, Portugal.

 5. FRØYSTAD FISKEVEGN AS

  Norra

  Ettevõte FRØYSTAD FISKEVEGN AS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veesõidukite ehitus tööstuses. See tegeleb ka Kalapüügilaevade ehitus, JA Kalapüügilaevade ehitus tööstustes. See asub Bølandet, Norra.

 6. BÅTSERVICE VERFT AS

  Norra

  Ettevõte BÅTSERVICE VERFT AS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veesõidukite ehitus tööstuses. See tegeleb ka Kalapüügilaevade ehitus, JA Kalapüügilaevade ehitus tööstustes. See asub Mandal, Norra.

 7. SOC PESCA SILVA VIEIRA LDA.

  Portugal

  Ettevõte SOC PESCA SILVA VIEIRA LDA., aastal ja mis tegeleb Kalapüügilaevade ehitus tööstuses. See asub Gafanha Da Encarnação, Portugal.

 8. PESCAVE COMPANHIA AVEIRENSE PESCA ARRASTO LDA.

  Portugal

  Ettevõte PESCAVE COMPANHIA AVEIRENSE PESCA ARRASTO LDA., aastal ja mis tegeleb Kalapüügilaevade ehitus tööstuses. See asub Gafanha Da Encarnação, Portugal.

 9. SOC LISBONENSE PESCA BACALHAU LDA.

  Portugal

  Ettevõte SOC LISBONENSE PESCA BACALHAU LDA., aastal ja mis tegeleb Kalapüügilaevade ehitus tööstuses. See asub Coimbra, Portugal.

 10. LENAM VELA LIGERA S.L.

  Hispaania

  Ettevõte LENAM VELA LIGERA S.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veesõidukite ehitus tööstuses. See tegeleb ka Kalapüügilaevade ehitus, JA Kalapüügilaevade ehitus tööstustes. See asub Vilassar De Dalt, Hispaania.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta