• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • kalakonservid

Otsingu tulemused

Kalakonservid - Import eksport

 1. DISTRAZUR

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte DISTRAZUR, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Toiduained - import ja eksport tööstuses. See tegeleb ka Joogid, Puuvili ja köögivili - import ja eksport, Kalakonservid, Kastmed, Joogid, Puuvili ja köögivili - import ja eksport, Kalakonservid, JA Kastmed tööstustes. See asub Malataverne, Prantsusmaa.

 2. IMPORT-EXPORT ALTUN LEBENSMITTEL-GROSSHANDEL E.K.

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte IMPORT-EXPORT ALTUN LEBENSMITTEL-GROSSHANDEL E.K., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Toiduained - import ja eksport tööstuses. See tegeleb ka Kalakonservid, Konserveeritud köögiviljad, Juust, Oliivid, Vürtsid, Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained, Fine food, Kalakonservid, JA fresh vegetables tööstustes. See asub Berlin, Saksamaa.

 3. DGM SHIPPING AS

  Eesti

  Ettevõte DGM SHIPPING AS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kalakonservid tööstuses. See asub Tallinn, Eesti.

 4. CARLINO SRL

  Itaalia

  Ettevõte CARLINO SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kalakonservid tööstuses. See tegeleb ka Kulinaariatooted, Konserveeritud kala, mereannid ja teod, Anchovies, Kulinaariatooted, JA Konserveeritud kala, mereannid ja teod tööstustes. See asub Sciacca, Itaalia.

 5. CONSERVAS HOYA

  Hispaania

  Ettevõte CONSERVAS HOYA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Konserveeritud kala, mereannid ja teod tööstuses. See tegeleb ka Kalakonservid, Konserveeritud koorikloomad, tuna, Kalakonservid, Konserveeritud koorikloomad, JA anchovies tööstustes. See asub Santoña-Cantabria, Hispaania.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. OTTO FRANCK IMPORT GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte OTTO FRANCK IMPORT GMBH & CO. KG, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Konserveeritud köögiviljad tööstuses. See tegeleb ka Kalakonservid, Puuviljakonservid, Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained, Kalakonservid, Puuviljakonservid, Espresso coffees, JA Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained tööstustes. See asub Augsburg, Saksamaa.

 2. JENRAD CORPORATION (PTY) LTD

  Lõuna-Aafrika Vabariik

  Ettevõte JENRAD CORPORATION (PTY) LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kalakonservid tööstuses. See tegeleb ka Puuvili ja köögivili - import ja eksport, Puuvili ja köögivili - import ja eksport, water supplier, JA oats tööstustes. See asub Cape Town, Lõuna-Aafrika Vabariik.

 3. EIRASMAR

  Hispaania

  Ettevõte EIRASMAR, aastal ja mis tegeleb Külmutatud ja sügavkülmutatud kala tööstuses. See tegeleb ka Konserveeritud karbid, Konserveeritud kala, mereannid ja teod, Kalakonservid, shellfish, Konserveeritud karbid, Konserveeritud kala, mereannid ja teod, JA Kalakonservid tööstustes. See asub Vigo-Pontevedra, Hispaania.

 4. SUPOY

  Ukraina

  Ettevõte SUPOY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kalakonservid tööstuses. See tegeleb ka products for aviculture, preserves in oil, Marketing of preserved seafood, JA production of tinned fish tööstustes. See asub Cherkasy, Ukraina.

 5. JEALSA

  Hispaania

  Ettevõte JEALSA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kalakonservid tööstuses. See tegeleb ka tuna in olive oil, tinned seafood, preserved shellfish, JA packaged tuna tööstustes. See asub Boiro (a Coruña), Hispaania.

 1. CMC FOOD SP.ZO.O.

  Poola

  Ettevõte CMC FOOD SP.ZO.O., on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Taimeõlid tööstuses. See tegeleb ka Oliiviõli, Kalakonservid, Import ja eksport - toiduained ja põllumajandustooted, sweet and sour vegetables, Oliiviõli, Kalakonservid, JA Import ja eksport - toiduained ja põllumajandustooted tööstustes. See asub Inwald, Poola.

 2. LINEA GASTRO GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte LINEA GASTRO GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Dieet- ja mahepõllundustooted tööstuses. See tegeleb ka Kalakonservid, Eeltöödeldud ja delikatesstoiduained, Kulinaariatooted, Kalakonservid, Eeltöödeldud ja delikatesstoiduained, JA Kulinaariatooted tööstustes. See asub Badenweiler, Saksamaa.

 1. NOUVELLE SOCIETE AMADIR

  Maroko

  Ettevõte NOUVELLE SOCIETE AMADIR, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kalakonservid tööstuses. See asub Agadir, Maroko.

 2. FJOKSAK AS

  Norra

  Ettevõte FJOKSAK AS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kalakonservid tööstuses. See asub Ålesund, Norra.

 3. SPANISH GOURMET TRADING

  Hispaania

  Ettevõte SPANISH GOURMET TRADING, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Toiduained - import ja eksport tööstuses. See tegeleb ka Kalakonservid, Delikatessid, Wines - Spain, olive oil, Kalakonservid, JA Delikatessid tööstustes. See asub Mairena Del Aljarafe, Hispaania.

 4. CONSERVAS LAVIN

  Hispaania

  Ettevõte CONSERVAS LAVIN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kalakonservid tööstuses. See asub Santoña, Hispaania.

 5. FABRICA DE CONSERVAS A POVEIRA, LDA

  Portugal

  Ettevõte FABRICA DE CONSERVAS A POVEIRA, LDA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Konserveeritud kala, mereannid ja teod tööstuses. See tegeleb ka Kalakonservid, JA Kalakonservid tööstustes. See asub Póvoa De Varzim, Portugal.

 6. CONSERVAS REZUMAR

  Hispaania

  Ettevõte CONSERVAS REZUMAR, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kalakonservid tööstuses. See tegeleb ka anchovies marinated in olive oil tööstustes. See asub Laredo, Hispaania.

 7. FAGURI PROD OÜ

  Eesti

  Ettevõte FAGURI PROD OÜ, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kalakonservid tööstuses. See asub Tallinn, Eesti.

 8. COFACO AÇORES, SA

  Portugal

  Ettevõte COFACO AÇORES, SA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kalakonservid tööstuses. See tegeleb ka tinned seafood tööstustes. See asub Lisboa, Portugal.

 1. VERTAUEN GLOBAL SUPPLIER

  Prantsusmaa

  Ettevõte VERTAUEN GLOBAL SUPPLIER, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Kalakonservid tööstuses. See tegeleb ka Väetised ja mullaomaduste parandajad, Tomato paste, Canned tuna, JA Väetised ja mullaomaduste parandajad tööstustes. See asub Paris, Prantsusmaa.

 2. KARL-HEINZ EHLKEN GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte KARL-HEINZ EHLKEN GMBH & CO. KG, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Sool tööstuses. See tegeleb ka Jahu ja manna, Kalakonservid, Pakkimispapp, Spetsiaalne ja tehniline papp, Jahu ja manna, Kalakonservid, Pakkimispapp, JA Spetsiaalne ja tehniline papp tööstustes. See asub Bremerhaven, Saksamaa.

 3. THE VILLAGE SHOPPE LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte THE VILLAGE SHOPPE LTD, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kalakonservid tööstuses. See tegeleb ka tinned fish, JA tinned beef tööstustes. See asub London, Ühendkuningriik.

 4. ITALIA NET FOOD SNC

  Itaalia

  Ettevõte ITALIA NET FOOD SNC, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Toiduained - import ja eksport tööstuses. See tegeleb ka Kalakonservid, Suitsu- ja soolaliha, wholesale of cakes and pastries, canned pulses, Kalakonservid, JA Suitsu- ja soolaliha tööstustes. See asub Reggio Emilia, Itaalia.

 5. LARGISPOT - PRODUTOS ALIMENTARES, SA

  Portugal

  Ettevõte LARGISPOT - PRODUTOS ALIMENTARES, SA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Konserveeritud kala, mereannid ja teod tööstuses. See tegeleb ka Kalakonservid, Kalakonservid, dried fish, frozen fish, JA frozen fish export tööstustes. See asub Gafanha Da Nazaré, Portugal.

 6. LUÇAS & C.ª, LDA.

  Portugal

  Ettevõte LUÇAS & C.ª, LDA., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kalakonservid tööstuses. See tegeleb ka fish pate and pastes, tinned fish, JA tinned seafood tööstustes. See asub Matosinhos, Portugal.

 7. CORESA - CONSERVEIROS REUNIDOS, S.A.

  Portugal

  Ettevõte CORESA - CONSERVEIROS REUNIDOS, S.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kalakonservid tööstuses. See asub Lisboa, Portugal.

 8. PESCA MAREE (FISH & SEAFOOD EXPORT)

  Maroko

  Ettevõte PESCA MAREE (FISH & SEAFOOD EXPORT), on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kalakonservid tööstuses. See tegeleb ka fresh fish export, fresh fish processing, JA frozen seafood tööstustes. See asub Grand-Casablanca, Maroko.

 9. AKYUREK PAZARLAMA S.A.

  Türgi

  Ettevõte AKYUREK PAZARLAMA S.A., on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Kalakonservid tööstuses. See tegeleb ka Suhkur, JA Suhkur tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 10. ROMA. PHPU

  Poola

  Ettevõte ROMA. PHPU, aastal ja mis tegeleb Kalakonservid tööstuses. See tegeleb ka Merekalad, Kalatööstus, Suitsutatud ja soolatud kala, Merekalad, Kalatööstus, JA Suitsutatud ja soolatud kala tööstustes. See asub Krakow, Poola.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta