• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • kala

Otsingu tulemused

Kala - Import eksport

 1. SIRION SEAFOOD APS

  Taani

  Verified by europages badge

  Established in 2007 in København, Denmark, SIRION SEAFOOD APS has emerged as a premier seafood sourcing and quality control company in Europe. Serving as a comprehensive seafood solution provider, we offer an extensive array of Frozen and Fresh Seafood along with professional services such as Factory audits, Quality control, Loading supervision, and Product development. Our strong network, seasoned executives, proficient QC team, dedicated service, and swift communication have enabled us to foster a robust reputation in the Scandinavian seafood industries. We are recognized as a reliable and trustworthy partner capable of fulfilling all your seafood requirements across Europe. Presently, we collaborate with numerous reputable factories certified with standards like HACCP, ISO, BRC, ASC, MSC, BAP, BSCI, and HALAL. Our primary markets encompass Europe, the USA, Canada, Asia (including Japan, Korea, etc.), and various other regions. Our diverse product range includes Salmon, Cod Fish, Lobster, Mackerel Fish, Octopus, Tuna Fish, Clams, Alaska Pollock Fish, Caviar/Roe, Pork Meat, Beef, Animal Feed, Shrimp (such as Black Tiger, Vannamei, Scampi, Cat Tiger, etc.), Pangasius/Swai, Wild-Caught Fish (such as Tuna, Mahi-Mahi, Grouper, etc.), Farm-Raised Fish (like Red/Black Tilapia, Barramundi, etc.), Cephalopod (Octopus, Cuttlefish, Squid), Mollusc (Clam, Crab), Value-Added Seafood (Sushi, Nobashi, Torpedo, etc.), Canned Seafood, and Others (Frog, Surimi, etc.).

 2. CHANNEL SEA FOOD

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  For over 30 years, Channel Sea Food in Boulogne-sur-Mer has been one of the leading European suppliers of frozen seafood and ethnic produce: shellfish, molluscs, fish, cephalopods, frogs' legs, fruit, vegetables, prepared produce, etc. Once landed in France, products are stored in a dedicated warehouse, ensuring total product traceability from farm to customer, and offering the flexibility of combined shipping.

 3. FISHERIES INTL

  Mauritaania

  Verified by europages badge

  FISHERIES-INTL Oleme kalandusettevõte ja külmutatud kala pardal, külmutatud kala maismaal ja värske kala eksportija Mauritaaniast Dakhla'sse. Asume Mauritaania - Lääne-Aafrika ja Saksamaa. Me püüame kala ja ekspordime oma püügipiirkondadest Euroopasse; Aafrikasse; Araabia riikidesse ja Aasiasse ning Kanadasse. Oleme ettevõte, mis austab Euroopa ja Ameerika Liidu poolt hääletatud sanktsioone. See tähendab, et me ei kauple majandussanktsioonide all olevate riikidega nagu: Kuuba, Venemaa, Venezuela......... Meie kala, mis on külmutatud kalalaevade pardal ja meie kala, mis on külmutatud maismaal, vastab kaladele soovitatud töötlemisviisidele, mahutid ja külmutusrajatised vastavad Euroopa regulatiivsetele nõuetele. Meie kala omadused on järgmised: - Valgud: 60-70%. - Rasv: 4-10%. - Mineraalsool: 2-4%. Soovitatav on, et kõik kliendid saadaksid meile ostukirja (LOI), milles tuleb täpsustada: - ostetav üldkogus - soovitud kala täpne suurus - lõplik sihtkoht - kalade teaduslikud nimed

 4. RNC BUSINESS INTERNATIONAL

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  RNC BUSINESS INTERNATIONAL was founded in 2020 and is based in Asnières Sur Seine, France. We are specialised in the import-export of food products, namely garlic, turnips, oranges, olive oil, wine, etc. The agrifood produces consumer goods from products farming and breeding. products like yoghurts, cheese, frozen dishes, pâté, chocolate and other confectionery from these companies. Feel free to contact us for more information.

 5. AQUAFRESH FISH

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte AQUAFRESH FISH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kala tööstuses. See tegeleb ka seafood, wholesale of fresh fish, fresh fish, fresh fish export, frozen fish export, frozen fish, wholesale of frozen fish, shellfish, JA squid tööstustes. See asub Paris, Prantsusmaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. JOMANY

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte JOMANY, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kala tööstuses. See tegeleb ka Merekalad, sole, squid, sardinella, cuttlefish, tuna, shellfish, seafood, JA grouper tööstustes. See asub Massy, Prantsusmaa.

 2. OCEANORD

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte OCEANORD, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kala tööstuses. See tegeleb ka Karbid ja koorikloomad, JA Karbid ja koorikloomad tööstustes. See asub Boulogne-Sur-Mer, Prantsusmaa.

 3. OKEANOS

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte OKEANOS, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Külmutatud ja sügavkülmutatud kala tööstuses. See tegeleb ka Kala, Kala, shellfish, Import export frozen fish, Import export frozen shellfish, Frozen farmed fish, Frozen sea food, Frozen pelagics, JA Frozen farmed fish tööstustes. See asub Montigny-Le-Bretonneux, Prantsusmaa.

 4. PAULO MACHADO & IRMÃO - ALIMENTOS CONGELADOS LDA.

  Portugal

  Ettevõte PAULO MACHADO & IRMÃO - ALIMENTOS CONGELADOS LDA., on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Kala tööstuses. See asub Vila Nova De Sande-Guimarães, Portugal.

 5. REFORM SU URUNLERI

  Türgi

  Ettevõte REFORM SU URUNLERI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kala tööstuses. See tegeleb ka eel-farming in inland waters tööstustes. See asub Manavgat, Türgi.

 1. MASCATO

  Hispaania

  Ettevõte MASCATO, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Külmutatud ja sügavkülmutatud kala tööstuses. See tegeleb ka Kala, frozen fish, cod, Kala, JA snuff tööstustes. See asub Vigo-Pontevedra, Hispaania.

 2. COMPAGNIE DES PECHES SAINT-MALO

  Prantsusmaa

  Ettevõte COMPAGNIE DES PECHES SAINT-MALO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kala - import ja eksport tööstuses. See tegeleb ka Eeltöödeldud ja delikatesstoiduained, Külmutatud valmistoidud, Kala, Eeltöödeldud ja delikatesstoiduained, Külmutatud valmistoidud, fish sticks, JA Kala tööstustes. See asub Saint Malo, Prantsusmaa.

 1. PRODWAY INTERNATIONAL

  Prantsusmaa

  Ettevõte PRODWAY INTERNATIONAL, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Külmutatud ja sügavkülmutatud kala tööstuses. See tegeleb ka Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained, Kala, Külmutatud ja sügavkülmutatud liha, Sügavkülmutatud mereannid, Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained, Kala, Külmutatud ja sügavkülmutatud liha, JA Sügavkülmutatud mereannid tööstustes. See asub Paris, Prantsusmaa.

 2. GRUPO NUESTRA PESCA S.L

  Hispaania

  Ettevõte GRUPO NUESTRA PESCA S.L, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kala tööstuses. See tegeleb ka squid, cuttlefish, JA octopus tööstustes. See asub Malaga, Hispaania.

 3. SENEGAL SHIP SERVICES

  Senegal

  Ettevõte SENEGAL SHIP SERVICES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kala tööstuses. See tegeleb ka sesame seeds, fish flours, peanuts, JA cashew nuts tööstustes. See asub Dakar, Senegal.

 4. SCASS S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte SCASS S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Juust tööstuses. See tegeleb ka Karbid ja koorikloomad, Kala, Karbid ja koorikloomad, JA Kala tööstustes. See asub Salerno, Itaalia.

 5. MARISCOSDEANDALUCIA

  Hispaania

  Ettevõte MARISCOSDEANDALUCIA, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Kala tööstuses. See tegeleb ka fresh fish, brine, JA cephalopods tööstustes. See asub Isla Cristina, Hispaania.

 6. XPAND21 GERMAN OFFICE

  Saksamaa

  Ettevõte XPAND21 GERMAN OFFICE, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Import ja eksport - toiduained ja põllumajandustooted tööstuses. See tegeleb ka Kala, Külmutatud ja sügavkülmutatud puuvili, food product agents and representatives, vegetables, Kala, JA Külmutatud ja sügavkülmutatud puuvili tööstustes. See asub Springe, Saksamaa.

 7. MAXIFISH LLC

  Leedu

  Ettevõte MAXIFISH LLC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kala tööstuses. See tegeleb ka dried fish, fish product, frozen fish products, JA quality fish products tööstustes. See asub Vilnius, Leedu.

 8. DRAKOTOU ANASTASIA SINGLE MEMBERED LTD

  Kreeka

  Ettevõte DRAKOTOU ANASTASIA SINGLE MEMBERED LTD, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kala tööstuses. See asub Keratsini, Kreeka.

 1. PEIXOS CALSINA BOSCH CB

  Hispaania

  Ettevõte PEIXOS CALSINA BOSCH CB, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kala tööstuses. See tegeleb ka Karbid ja koorikloomad, octopus, JA Karbid ja koorikloomad tööstustes. See asub El Port-Girona, Hispaania.

 2. LODI SRL

  Itaalia

  Ettevõte LODI SRL, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Kala tööstuses. See tegeleb ka freshwater fish, fish product processing equipment, fish product, JA fish processing equipment tööstustes. See asub Governolo-Roncoferraro, Itaalia.

 3. RELIQUIAS DO MAR LDA

  Portugal

  Ettevõte RELIQUIAS DO MAR LDA, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kala tööstuses. See asub Loures, Portugal.

 4. ALPHA BAY

  Prantsusmaa

  Ettevõte ALPHA BAY, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kala tööstuses. See tegeleb ka Merekalad, Külmutatud ja sügavkülmutatud kala, Merekalad, Külmutatud ja sügavkülmutatud kala, frozen shellfish, JA frozen shellfish tööstustes. See asub Lorient, Prantsusmaa.

 5. COMPANY STINGRAY

  Ukraina

  Ettevõte COMPANY STINGRAY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kala tööstuses. See tegeleb ka Visable supports the Ukrainian companies, frozen fish, dried fish, office stationery, fish pate and pastes, JA Visable supports the Ukrainian companies tööstustes. See asub Zaporizhzhia, Ukraina.

 6. GROUP SAGUN

  Türgi

  Ettevõte GROUP SAGUN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kala tööstuses. See tegeleb ka Külmkuivatatud kala, tuna, marinated anchovy fillets, frozen fish, JA Külmkuivatatud kala tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 7. BIJENHOF

  Belgia

  Ettevõte BIJENHOF, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kala tööstuses. See tegeleb ka Karbid ja koorikloomad, Karbid ja koorikloomad, JA production and processing of honey tööstustes. See asub Bissegem, Belgia.

 8. AQUADOR

  Luksemburg

  Ettevõte AQUADOR, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Akvaariumid, terraariumid ja tarvikud tööstuses. See tegeleb ka Terraariumid ja tarvikud, Kala, terrarium, Terraariumid ja tarvikud, Kala, JA aquarium accessories tööstustes. See asub Clémency, Luksemburg.

 9. NORD WEST FLOT COMPANY (NORD-WEST F.C.), JSC

  Venemaa

  Ettevõte NORD WEST FLOT COMPANY (NORD-WEST F.C.), JSC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sügavkülmutatud mereannid tööstuses. See tegeleb ka Kala, Külmutatud ja sügavkülmutatud kala, Kala - import ja eksport, Merekalad, Kala, Külmutatud ja sügavkülmutatud kala, Kala - import ja eksport, JA Merekalad tööstustes. See asub Murmansk, Venemaa.

 10. VANAFISH

  Belgia

  Ettevõte VANAFISH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kala tööstuses. See tegeleb ka smoked salmon, JA smoked fish tööstustes. See asub Pittem, Belgia.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta
Filtrid

Otsingu tulemused

Kala - Import eksport

Tulemuste arv

11 438 Ettevõtted