• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • kala

Otsingu tulemused

Kala - Import eksport

 1. CHANNEL SEA FOOD

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  For over 30 years, Channel Sea Food in Boulogne-sur-Mer has been one of the leading European suppliers of frozen seafood and ethnic produce: shellfish, molluscs, fish, cephalopods, frogs' legs, fruit, vegetables, prepared produce, etc. Once landed in France, products are stored in a dedicated warehouse, ensuring total product traceability from farm to customer, and offering the flexibility of combined shipping.

 2. FISHERIES INTL

  Mauritaania

  Verified by europages badge

  FISHERIES-INTL Oleme kalandusettevõte ja külmutatud kala pardal, külmutatud kala maismaal ja värske kala eksportija Mauritaaniast Dakhla'sse. Asume Mauritaania - Lääne-Aafrika ja Saksamaa. Me püüame kala ja ekspordime oma püügipiirkondadest Euroopasse; Aafrikasse; Araabia riikidesse ja Aasiasse ning Kanadasse. Oleme ettevõte, mis austab Euroopa ja Ameerika Liidu poolt hääletatud sanktsioone. See tähendab, et me ei kauple majandussanktsioonide all olevate riikidega nagu: Kuuba, Venemaa, Venezuela......... Meie kala, mis on külmutatud kalalaevade pardal ja meie kala, mis on külmutatud maismaal, vastab kaladele soovitatud töötlemisviisidele, mahutid ja külmutusrajatised vastavad Euroopa regulatiivsetele nõuetele. Meie kala omadused on järgmised: - Valgud: 60-70%. - Rasv: 4-10%. - Mineraalsool: 2-4%. Soovitatav on, et kõik kliendid saadaksid meile ostukirja (LOI), milles tuleb täpsustada: - ostetav üldkogus - soovitud kala täpne suurus - lõplik sihtkoht - kalade teaduslikud nimed

 3. RNC BUSINESS INTERNATIONAL

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  RNC BUSINESS INTERNATIONAL was founded in 2020 and is based in Asnières Sur Seine, France. We are specialised in the import-export of food products, namely garlic, turnips, oranges, olive oil, wine, etc. The agrifood produces consumer goods from products farming and breeding. products like yoghurts, cheese, frozen dishes, pâté, chocolate and other confectionery from these companies. Feel free to contact us for more information.

 4. JOMANY

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte JOMANY, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kala tööstuses. See tegeleb ka Merekalad, sole, squid, sardinella, cuttlefish, tuna, shellfish, seafood, JA grouper tööstustes. See asub Massy, Prantsusmaa.

 5. AQUAFRESH FISH

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte AQUAFRESH FISH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kala tööstuses. See tegeleb ka seafood, wholesale of fresh fish, fresh fish, fresh fish export, frozen fish export, frozen fish, wholesale of frozen fish, shellfish, JA squid tööstustes. See asub Paris, Prantsusmaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. OCEANORD

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte OCEANORD, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kala tööstuses. See tegeleb ka Karbid ja koorikloomad, JA Karbid ja koorikloomad tööstustes. See asub Boulogne-Sur-Mer, Prantsusmaa.

 2. M-S SERVICES

  Belgia

  Verified by europages badge

  Ettevõte M-S SERVICES, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Joogid - import ja eksport tööstuses. See tegeleb ka Toiduained - import ja eksport, Kala, Riis, Mesi, Kuivatatud puuviljad, Kohv ja tee, Külmutatud ja sügavkülmutatud kala, Karastusjoogid, JA Toiduained - import ja eksport tööstustes. See asub Woluwe-Saint-Pierre, Belgia.

 3. MASCATO

  Hispaania

  Ettevõte MASCATO, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Külmutatud ja sügavkülmutatud kala tööstuses. See tegeleb ka Kala, frozen fish, cod, Kala, JA snuff tööstustes. See asub Vigo-Pontevedra, Hispaania.

 4. PAULO MACHADO & IRMÃO - ALIMENTOS CONGELADOS LDA.

  Portugal

  Ettevõte PAULO MACHADO & IRMÃO - ALIMENTOS CONGELADOS LDA., on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Kala tööstuses. See asub Vila Nova De Sande-Guimarães, Portugal.

 5. COMPAGNIE DES PECHES SAINT-MALO

  Prantsusmaa

  Ettevõte COMPAGNIE DES PECHES SAINT-MALO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kala - import ja eksport tööstuses. See tegeleb ka Eeltöödeldud ja delikatesstoiduained, Külmutatud valmistoidud, Kala, Eeltöödeldud ja delikatesstoiduained, Külmutatud valmistoidud, fish sticks, JA Kala tööstustes. See asub Saint Malo, Prantsusmaa.

 1. REFORM SU URUNLERI

  Türgi

  Ettevõte REFORM SU URUNLERI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kala tööstuses. See tegeleb ka eel-farming in inland waters tööstustes. See asub Manavgat, Türgi.

 2. SENEGAL SHIP SERVICES

  Senegal

  Ettevõte SENEGAL SHIP SERVICES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kala tööstuses. See tegeleb ka sesame seeds, fish flours, peanuts, JA cashew nuts tööstustes. See asub Dakar, Senegal.

 1. PRODWAY INTERNATIONAL

  Prantsusmaa

  Ettevõte PRODWAY INTERNATIONAL, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Külmutatud ja sügavkülmutatud kala tööstuses. See tegeleb ka Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained, Kala, Külmutatud ja sügavkülmutatud liha, Sügavkülmutatud mereannid, Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained, Kala, Külmutatud ja sügavkülmutatud liha, JA Sügavkülmutatud mereannid tööstustes. See asub Paris, Prantsusmaa.

 2. GRUPO NUESTRA PESCA S.L

  Hispaania

  Ettevõte GRUPO NUESTRA PESCA S.L, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kala tööstuses. See tegeleb ka squid, cuttlefish, JA octopus tööstustes. See asub Malaga, Hispaania.

 3. SCASS S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte SCASS S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Juust tööstuses. See tegeleb ka Karbid ja koorikloomad, Kala, Karbid ja koorikloomad, JA Kala tööstustes. See asub Salerno, Itaalia.

 4. OKEANOS

  Prantsusmaa

  Ettevõte OKEANOS, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Külmutatud ja sügavkülmutatud kala tööstuses. See tegeleb ka Kala, Kala, shellfish, JA frozen shellfish tööstustes. See asub Montigny-Le-Bretonneux, Prantsusmaa.

 5. XPAND21 GERMAN OFFICE

  Saksamaa

  Ettevõte XPAND21 GERMAN OFFICE, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Import ja eksport - toiduained ja põllumajandustooted tööstuses. See tegeleb ka Kala, Külmutatud ja sügavkülmutatud puuvili, food product agents and representatives, vegetables, Kala, JA Külmutatud ja sügavkülmutatud puuvili tööstustes. See asub Springe, Saksamaa.

 6. MARISCOSDEANDALUCIA

  Hispaania

  Ettevõte MARISCOSDEANDALUCIA, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Kala tööstuses. See tegeleb ka fresh fish, brine, JA cephalopods tööstustes. See asub Isla Cristina, Hispaania.

 7. MAXIFISH LLC

  Leedu

  Ettevõte MAXIFISH LLC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kala tööstuses. See tegeleb ka dried fish, fish product, frozen fish products, JA quality fish products tööstustes. See asub Vilnius, Leedu.

 8. DRAKOTOU ANASTASIA SINGLE MEMBERED LTD

  Kreeka

  Ettevõte DRAKOTOU ANASTASIA SINGLE MEMBERED LTD, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kala tööstuses. See asub Keratsini, Kreeka.

 1. ALFA FISH

  Belgia

  Ettevõte ALFA FISH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Külmutatud ja sügavkülmutatud kala tööstuses. See tegeleb ka Kala, wholesale of fish, wholesale fish sales, Kala, JA fresh fish export tööstustes. See asub Brecht, Belgia.

 2. MAR DELTA - EXPLOTACIONS MARINES FANGAR

  Hispaania

  Ettevõte MAR DELTA - EXPLOTACIONS MARINES FANGAR, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kala tööstuses. See tegeleb ka raised mussels, Seafood and shellfish, JA oyster producer tööstustes. See asub Sant Carles De La Ràpita, Hispaania.

 3. PEIXOS CALSINA BOSCH CB

  Hispaania

  Ettevõte PEIXOS CALSINA BOSCH CB, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kala tööstuses. See tegeleb ka Karbid ja koorikloomad, octopus, JA Karbid ja koorikloomad tööstustes. See asub El Port-Girona, Hispaania.

 4. LODI SRL

  Itaalia

  Ettevõte LODI SRL, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Kala tööstuses. See tegeleb ka freshwater fish, fish product processing equipment, fish product, JA fish processing equipment tööstustes. See asub Governolo-Roncoferraro, Itaalia.

 5. PESCADOS AIROA SL

  Hispaania

  Ettevõte PESCADOS AIROA SL, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kala tööstuses. See asub Ribeira, Hispaania.

 6. PRIMAFOOD

  Luksemburg

  Ettevõte PRIMAFOOD, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained tööstuses. See tegeleb ka Kala, poultry, frozen foods, Kala, JA wholesale fresh meats tööstustes. See asub Bascharage, Luksemburg.

 7. NORD WEST FLOT COMPANY (NORD-WEST F.C.), JSC

  Venemaa

  Ettevõte NORD WEST FLOT COMPANY (NORD-WEST F.C.), JSC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sügavkülmutatud mereannid tööstuses. See tegeleb ka Kala, Külmutatud ja sügavkülmutatud kala, Kala - import ja eksport, Merekalad, Kala, Külmutatud ja sügavkülmutatud kala, Kala - import ja eksport, JA Merekalad tööstustes. See asub Murmansk, Venemaa.

 8. CARABUS

  Prantsusmaa

  Ettevõte CARABUS, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Import ja eksport - toiduained ja põllumajandustooted tööstuses. See tegeleb ka Kala, seafood, Kala, Seafood and shellfish, JA caught sea shellfish tööstustes. See asub Thiais, Prantsusmaa.

 9. 3 C WORMS GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte 3 C WORMS GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Karbid ja koorikloomad tööstuses. See tegeleb ka Kala, JA Kala tööstustes. See asub Worms, Saksamaa.

 10. MARÉE DU COTENTIN

  Prantsusmaa

  Ettevõte MARÉE DU COTENTIN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kala tööstuses. See asub Tourlaville, Prantsusmaa.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta
Filtrid

Otsingu tulemused

Kala - Import eksport

Tulemuste arv

11 463 Ettevõtted