• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • kaevandamisteenused

Otsingu tulemused

Kaevandamisteenused - Import eksport

 1. ORGLOBAL MACHINERY ROCK DRILL AND DRIFTER SERVICE SPARE PARTS

  Türgi

  Ettevõte ORGLOBAL MACHINERY ROCK DRILL AND DRIFTER SERVICE SPARE PARTS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puurimisteenused tööstuses. See tegeleb ka Karjääriviisiline kaevandamine - masinad ja seadmed, Kaevandamisteenused, Karjääriviisiline kaevandamine - masinad ja seadmed, JA Kaevandamisteenused tööstustes. See asub Ankara, Türgi.

 2. GRAFIT MADENCILIK SANAYI VE TICARET A.S

  Türgi

  Ettevõte GRAFIT MADENCILIK SANAYI VE TICARET A.S, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kaevandamisteenused tööstuses. See asub Izmir, Türgi.

 3. GEOVARIANCES

  Prantsusmaa

  Ettevõte GEOVARIANCES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kaevandamisteenused tööstuses. See asub Avon Cedex, Prantsusmaa.

 4. ABG ENTERPRISE

  Türgi

  Ettevõte ABG ENTERPRISE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kaevandamisteenused tööstuses. See tegeleb ka bentonite, marble bathroom top, travertine, JA granite tööstustes. See asub Ankara, Türgi.

 5. OZSOYLAR NATURAL STONE

  Türgi

  Ettevõte OZSOYLAR NATURAL STONE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kaevandamisteenused tööstuses. See asub Mugla, Türgi.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. KAZSPECGEOLOGIYA

  Kasahstan

  Ettevõte KAZSPECGEOLOGIYA, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Kaevandamisteenused tööstuses. See asub Almatyi, Kasahstan.

 2. TAŞDEMIR GLOBAL MADEN ANONIM ŞIRKETI

  Türgi

  Ettevõte TAŞDEMIR GLOBAL MADEN ANONIM ŞIRKETI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Maagi ekstraheerimine tööstuses. See tegeleb ka Kaevandamisteenused, Plii ja pliisulamid, Kaevandamisteenused, zinc, JA Plii ja pliisulamid tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 3. ANAND TALC

  Egiptus

  Ettevõte ANAND TALC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kaevandamisteenused tööstuses. See asub Cairo, Egiptus.

 4. SIAN ENTERPRISES

  Pakistan

  Ettevõte SIAN ENTERPRISES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kaevandamisteenused tööstuses. See asub Gujranwala, Pakistan.

 5. GARMOOZ MINING SERVICES LLC

  Omaan

  Ettevõte GARMOOZ MINING SERVICES LLC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kaevandamisteenused tööstuses. See tegeleb ka mining products, JA limestone tööstustes. See asub Muscat, Omaan.

 1. ASSOCIATION BRANTON

  Ukraina

  Ettevõte ASSOCIATION BRANTON, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kaevandamisteenused tööstuses. See tegeleb ka metal laminates, JA geological surveys tööstustes. See asub Dnipro, Ukraina.

 2. KENEMA GLOBAL INVESTMENT SL

  Sierra Leone

  Ettevõte KENEMA GLOBAL INVESTMENT SL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kaevandamisteenused tööstuses. See tegeleb ka 8k gold jewellery, JA cut diamonds tööstustes. See asub Kenema, Sierra Leone.

 1. NITCO TRADING CO.

  Türgi

  Ettevõte NITCO TRADING CO., on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Kaevandamine - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Kaevandamisteenused, spare parts, import, export, JA Kaevandamisteenused tööstustes. See asub Ankara, Türgi.

 2. AYSAN

  Türgi

  Ettevõte AYSAN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kaevandamisteenused tööstuses. See asub Eskisehir, Türgi.

 3. LANZBAUMASCHINEN GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte LANZBAUMASCHINEN GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kasutatud ja uuendatud masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tööstusseadmete remont, Kaevandamisteenused, Ehitus- ja tsiviilehitusnõustajad, Tööstusseadmete remont, Kaevandamisteenused, JA Ehitus- ja tsiviilehitusnõustajad tööstustes. See asub Hutthurm, Saksamaa.

 4. BNB MADENCİLİK

  Türgi

  Ettevõte BNB MADENCİLİK, aastal ja mis tegeleb Marmorigraanulid ja -pulber tööstuses. See tegeleb ka Kaevandamisteenused, calcium carbonate, calcite, fodder, JA Kaevandamisteenused tööstustes. See asub Manisa Akhisar, Türgi.

 5. AK DOGALTAS

  Türgi

  Ettevõte AK DOGALTAS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kaevandamisteenused tööstuses. See asub Kayseri, Türgi.

 6. ÖZERLER MERMER

  Türgi

  Ettevõte ÖZERLER MERMER, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kaevandamisteenused tööstuses. See tegeleb ka white marble, marble indoor flooring for industrial buildings, JA marble blocks tööstustes. See asub Pendik, Türgi.

 7. CETAŞ GRUP

  Türgi

  Ettevõte CETAŞ GRUP, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kaevandamisteenused tööstuses. See tegeleb ka slates for construction work, JA coloured sand tööstustes. See asub Erzincan, Türgi.

 8. HIDRAULIC CHILE E.I.R.L.

  Tšiili

  Ettevõte HIDRAULIC CHILE E.I.R.L., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kaevandamisteenused tööstuses. See asub Santiago, Tšiili.

 1. FELIX LJUBEC

  Sloveenia

  Ettevõte FELIX LJUBEC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kaevandamisteenused tööstuses. See tegeleb ka Hammasrattad, automatic turning, JA Hammasrattad tööstustes. See asub Ptuj, Sloveenia.

 2. TINAS MADENCILIK

  Türgi

  Ettevõte TINAS MADENCILIK, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kaevandamisteenused tööstuses. See tegeleb ka bentonite, JA litter box sand tööstustes. See asub Eskişehir, Türgi.

 3. KORKMAZLAR MINIG CO

  Türgi

  Ettevõte KORKMAZLAR MINIG CO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kaevandamisteenused tööstuses. See asub Aydin, Türgi.

 4. OZCENGIZ AS

  Türgi

  Ettevõte OZCENGIZ AS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kaevandamisteenused tööstuses. See tegeleb ka litter box sand, JA bentonite tööstustes. See asub Adana, Türgi.

 5. A . M . H . BATRAN MINE TALC COM

  Egiptus

  Ettevõte A . M . H . BATRAN MINE TALC COM, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kaevandamisteenused tööstuses. See asub Giza, Egiptus.

 6. PERLITSAN INDUSTRIAL RAW MATERIAL & MINING INC.

  Türgi

  Ettevõte PERLITSAN INDUSTRIAL RAW MATERIAL & MINING INC., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kaevandamisteenused tööstuses. See asub Izmir, Türgi.

 7. OZPAMIR MAINING

  Türgi

  Ettevõte OZPAMIR MAINING, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kaevandamisteenused tööstuses. See tegeleb ka natural talc tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 8. VAN MERMER

  Türgi

  Ettevõte VAN MERMER, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kaevandamisteenused tööstuses. See asub Van, Türgi.

 9. BENTONITE WORLD

  Türgi

  Ettevõte BENTONITE WORLD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kaevandamisteenused tööstuses. See tegeleb ka litter box sand, JA bentonite tööstustes. See asub Nevsehir, Türgi.

 10. LAVIOSA SAN VE TIC LTD

  Türgi

  Ettevõte LAVIOSA SAN VE TIC LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kaevandamisteenused tööstuses. See tegeleb ka Paber ja kartong – esmased materjalid, Keraamikatööstuse toormaterjalid, litter box sand, bentonite, Paber ja kartong – esmased materjalid, JA Keraamikatööstuse toormaterjalid tööstustes. See asub Ordu-Fatsa, Türgi.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta