• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • küpsetamisvormid ja -alused

Otsingu tulemused

Küpsetamisvormid ja -alused - Import eksport

 1. AMC TEIXEIRA

  Portugal

  Verified by europages badge

  Ettevõte AMC TEIXEIRA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Küpsetamisvormid ja -alused tööstuses. See tegeleb ka Ühekordsed nõud ning paberist, papist ja plastist esemed, disposable items for pastry, cake base moulds, tulip liner for cakes, muffins and cupcakes, tulip muffin liners, Cakeboard Round, cake bottoms, supplies for cake shops, JA Disposable Cake Circle Base Boards tööstustes. See asub Vila Nova Do Campo, Portugal.

 2. ACS COATING SYSTEMS GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte ACS COATING SYSTEMS GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Küpsetamisvormid ja -alused tööstuses. See asub Wilhelmshaven, Saksamaa.

 3. ANNELIESE BACKTECHNIK GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte ANNELIESE BACKTECHNIK GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Küpsetamisvormid ja -alused tööstuses. See asub Eschweiler, Saksamaa.

 4. HAPPYFLEX BY ELASTOTECH

  Itaalia

  Ettevõte HAPPYFLEX BY ELASTOTECH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Küpsetamisvormid ja -alused tööstuses. See asub Bergamo, Itaalia.

 5. VALS-PRINT UKRAINE LTD

  Ukraina

  Ettevõte VALS-PRINT UKRAINE LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Küpsetamisvormid ja -alused tööstuses. See tegeleb ka patisserie boxes, packaging for confectionary, Moulds, confectionery industry, JA moulds for sweets tööstustes. See asub Kharkov, Ukraina.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. DEMMLER GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte DEMMLER GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Küpsetamisvormid ja -alused tööstuses. See asub Berlin, Saksamaa.

 2. FORBANMETAL

  Hispaania

  Ettevõte FORBANMETAL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikult toodetud leib ja sai tööstuses. See tegeleb ka Küpsetamisvormid ja -alused, non-stick baking trays, moulds, Trays, JA Küpsetamisvormid ja -alused tööstustes. See asub Terrassa, Hispaania.

 3. CONTACTO BANDER GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte CONTACTO BANDER GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Küpsetamisvormid ja -alused tööstuses. See tegeleb ka Cutlery boxes tööstustes. See asub Erkrath, Saksamaa.

 4. A.H. LEHMANN BLECHWARENFABRIK GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte A.H. LEHMANN BLECHWARENFABRIK GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Küpsetamisvormid ja -alused tööstuses. See tegeleb ka moulds for sweets, cake base moulds, baking moulds for industrial bakery products, JA Cake-setting rings for bakery production tööstustes. See asub Schorndorf, Saksamaa.

 5. AMERICAN PAN UK

  Ühendkuningriik

  Ettevõte AMERICAN PAN UK, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Küpsetamisvormid ja -alused tööstuses. See tegeleb ka baking tins, JA non-stick baking trays tööstustes. See asub Irlam, Ühendkuningriik.

 1. OPELKA GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte OPELKA GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb pagariäri - masin ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Küpsetamisvormid ja -alused, JA Küpsetamisvormid ja -alused tööstustes. See asub Remseck Am Neckar, Saksamaa.

 2. SIPALDIS SA

  Prantsusmaa

  Ettevõte SIPALDIS SA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Papi tootmine tööstuses. See tegeleb ka Pakkematerjalid - paber ja papp, Küpsetamisvormid ja -alused, Pakkematerjalid - paber ja papp, aluminium food containers, JA Küpsetamisvormid ja -alused tööstustes. See asub Andrézieux Bouthéon, Prantsusmaa.

 1. CONSERVOR SAS - AGENCE SAINT MARCEL

  Prantsusmaa

  Ettevõte CONSERVOR SAS - AGENCE SAINT MARCEL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pakkimis- ja pakendamismasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Küpsetamisvormid ja -alused, JA Küpsetamisvormid ja -alused tööstustes. See asub Saint Marcel, Prantsusmaa.

 2. PANIBOIS

  Prantsusmaa

  Ettevõte PANIBOIS, aastal ja mis tegeleb Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Küpsetamisvormid ja -alused, Puitpakendid, Küpsetamisvormid ja -alused, JA Puitpakendid tööstustes. See asub Marcilly En Villette, Prantsusmaa.

 3. RUTH GMBH & CO.KG

  Saksamaa

  Ettevõte RUTH GMBH & CO.KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Küpsetamisvormid ja -alused tööstuses. See tegeleb ka Pakkematerjalid - paber ja papp, Martsipan, Pakkematerjalid - paber ja papp, Food colourings, chocolate, JA Martsipan tööstustes. See asub Bochum-Wattenscheid, Saksamaa.

 4. ENO SAS

  Prantsusmaa

  Ettevõte ENO SAS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Küpsetamisvormid ja -alused tööstuses. See tegeleb ka Matkapliidid ja -lambid, Mänguväljakute varustus, Matkapliidid ja -lambid, household cooking appliances, heater, JA Mänguväljakute varustus tööstustes. See asub Niort Cedex 9, Prantsusmaa.

 5. DEBAG DEUTSCHE BACKOFENBAU GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte DEBAG DEUTSCHE BACKOFENBAU GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pagariahjud tööstuses. See tegeleb ka Küpsetamisvormid ja -alused, industrial cooling, JA Küpsetamisvormid ja -alused tööstustes. See asub Bautzen, Saksamaa.

 6. DREIER GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte DREIER GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Karbid ja koorikloomad tööstuses. See tegeleb ka Kala, Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed, Küpsetamisvormid ja -alused, Piimatööstus - masinad ja seadmed, Kala, Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed, Küpsetamisvormid ja -alused, JA Piimatööstus - masinad ja seadmed tööstustes. See asub Georgsmarienhütte, Saksamaa.

 7. AMERICAN PAN EUROPE

  Rumeenia

  Ettevõte AMERICAN PAN EUROPE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Küpsetamisvormid ja -alused tööstuses. See tegeleb ka baking tins, JA non-stick baking trays tööstustes. See asub Alexandria, Rumeenia.

 8. H. RÄUCHLE BACKGERÄTE

  Saksamaa

  Ettevõte H. RÄUCHLE BACKGERÄTE, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Karbid ja koorikloomad tööstuses. See tegeleb ka Kala, Metallist majatarbed, Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed, Küpsetamisvormid ja -alused, Kala, Metallist majatarbed, Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed, JA Küpsetamisvormid ja -alused tööstustes. See asub Ditzingen, Saksamaa.

 1. CLEAN BAKING PRODUCTS

  Belgia

  Ettevõte CLEAN BAKING PRODUCTS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Küpsetamisvormid ja -alused tööstuses. See tegeleb ka craft bread making, JA cooking plant and equipment for the food and preserves industry tööstustes. See asub Zwijndrecht, Belgia.

 2. F-B-S BALKE INTERNATIONAL GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte F-B-S BALKE INTERNATIONAL GMBH & CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lõikamine - tööpingid tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud lõikepingid, Tööstuslikud noad, Küpsetamisvormid ja -alused, Tööstuslikud lõikepingid, Tööstuslikud noad, JA Küpsetamisvormid ja -alused tööstustes. See asub Solingen, Saksamaa.

 3. BMTEC GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte BMTEC GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb pagariäri - masin ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Küpsetamisvormid ja -alused, JA Küpsetamisvormid ja -alused tööstustes. See asub Rechtmehring, Saksamaa.

 4. JOANNA LEVIN HAMBURG BAKERY MACHINERY

  Saksamaa

  Ettevõte JOANNA LEVIN HAMBURG BAKERY MACHINERY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb pagariäri - masin ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Pagariahjud, Küpsetamisvormid ja -alused, Pagariahjud, blades for bread slicing machines, JA Küpsetamisvormid ja -alused tööstustes. See asub Hamburg, Saksamaa.

 5. BLEX, A.S.

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte BLEX, A.S., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Küpsetamisvormid ja -alused tööstuses. See tegeleb ka barbour waxing tööstustes. See asub Karlovy Vary, Tšehhi Vabariik.

 6. DEMARLE

  Prantsusmaa

  Ettevõte DEMARLE, aastal ja mis tegeleb Küpsetamisvormid ja -alused tööstuses. See tegeleb ka kitchen accessories tööstustes. See asub Wavrin, Prantsusmaa.

 7. BICO GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte BICO GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Küpsetamisvormid ja -alused, Põrandaharjad, Küpsetamisvormid ja -alused, JA Põrandaharjad tööstustes. See asub Pfaffenhofen, Saksamaa.

 8. BAKE&DISPLAY

  Ühendkuningriik

  Ettevõte BAKE&DISPLAY, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Ühekordsed pabernõud ja -esemed tööstuses. See tegeleb ka Küpsetamisvormid ja -alused, Ühekordsed nõud ning paberist, papist ja plastist esemed, baking moulds for industrial bakery products, articles produced by the paper and board industry for packing and packaging, Küpsetamisvormid ja -alused, JA Ühekordsed nõud ning paberist, papist ja plastist esemed tööstustes. See asub Newcastle Upon Tyne,, Ühendkuningriik.

 9. BELUX

  Belgia

  Ettevõte BELUX, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Küpsetamisvormid ja -alused tööstuses. See tegeleb ka stoves, JA Kitchenware tööstustes. See asub Membach, Belgia.

 10. CRYSTAL

  Türgi

  Ettevõte CRYSTAL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Küpsetamisvormid ja -alused tööstuses. See tegeleb ka sugar bowls tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta