• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • külvi- ja istutustarbed

Otsingu tulemused

Külvi- ja istutustarbed - Import eksport

 1. SECA AGRICULTURE MACHINERY

  Türgi

  Verified by europages badge

  Welcome to AGRI SECA Agriculture Machinery, a premier manufacturer of high-quality agricultural machinery since 1976, based in Turkey. Our extensive range of top-tier planting machines, including onion and garlic planting machines, caters to the diverse needs of farmers worldwide. Explore our cutting-edge lineup: •Broad Bean Seed Planter •Garlic Planter Machine •Onion Planter Machine •Tillage Machine •Universal Seed Planter •Vegetable Planter At AGRI SECA, we're dedicated to driving innovation in agriculture through the integration of technology and traditional craftsmanship. Each machine is meticulously crafted to ensure reliability, efficiency, and maximum performance in the field. Our mission is to empower farmers with the tools they need to succeed in today's ever-changing agricultural landscape. Whether you're a small-scale farmer or managing large agricultural operations, AGRI SECA Agriculture Machinery is your trusted partner for sustainable growth and prosperity. With a steadfast commitment to excellence and customer satisfaction, we're revolutionizing farming practices one machine at a time. Partner with AGRI SECA Agriculture Machinery and experience the difference in quality, performance, and reliability. Join us in cultivating success and shaping the future of agriculture.

 2. COSERWA

  Prantsusmaa

  Ettevõte COSERWA, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Aiandusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Külvi- ja istutustarbed, Aiandusseadmed ja -tarbed, machinery for plant nurseries, nursery supplies, Külvi- ja istutustarbed, JA Aiandusseadmed ja -tarbed tööstustes. See asub Hagenbach, Prantsusmaa.

 3. AGASAAT® GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte AGASAAT® GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külvi- ja istutustarbed tööstuses. See tegeleb ka Vürtsid, Istikud, sibulad ja seemned, Vürtsid, Istikud, sibulad ja seemned, food industry, JA sorghum tööstustes. See asub Neukirchen-Vluyn, Saksamaa.

 4. SC POIENI FRUCTE DE PADURE SRL

  Rumeenia

  Ettevõte SC POIENI FRUCTE DE PADURE SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kuivatatud puuviljad tööstuses. See tegeleb ka Külvi- ja istutustarbed, Põllumajandus - import ja eksport, Puukoolid, Viljapuud, Külvi- ja istutustarbed, Põllumajandus - import ja eksport, Puukoolid, JA Viljapuud tööstustes. See asub Girov, Rumeenia.

 5. SANTA FE 420 SC

  Hispaania

  Ettevõte SANTA FE 420 SC, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Külvi- ja istutustarbed tööstuses. See tegeleb ka hemp, gardening articles, lighting equipment, JA food for tortoises tööstustes. See asub Santa Fe, Hispaania.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. OASEEDS

  Hispaania

  Ettevõte OASEEDS, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Külvi- ja istutustarbed tööstuses. See asub Benidorm, Hispaania.

 2. LINDA-SEEDS.COM - HANFSAMEN

  Hispaania

  Ettevõte LINDA-SEEDS.COM - HANFSAMEN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külvi- ja istutustarbed tööstuses. See tegeleb ka seeds, organic seeds, Seeds for market gardeners, JA hemp tööstustes. See asub Valencia, Hispaania.

 3. DOM W OGRODZIE

  Poola

  Ettevõte DOM W OGRODZIE, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled tööstuses. See tegeleb ka Taimed, Külvi- ja istutustarbed, Taimed, shrubbery, Külvi- ja istutustarbed, JA irrigation tööstustes. See asub Warszawa, Poola.

 4. POZITIF TOHUM

  Türgi

  Ettevõte POZITIF TOHUM, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külvi- ja istutustarbed tööstuses. See tegeleb ka tomatoes, melon, JA eggplant tööstustes. See asub Antalya, Türgi.

 5. Q-AGRO GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte Q-AGRO GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külvi- ja istutustarbed tööstuses. See tegeleb ka export, seeds, fertilizer, JA Professional advisory services tööstustes. See asub Quedlinburg, Saksamaa.

 1. MTD POLAND SP. Z O.O.

  Poola

  Ettevõte MTD POLAND SP. Z O.O., on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Külvi- ja istutustarbed tööstuses. See asub Orle, Poola.

 2. IGEA PRO SRL

  Itaalia

  Ettevõte IGEA PRO SRL, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Külvi- ja istutustarbed tööstuses. See asub Perugia, Itaalia.

 1. SAALET APS

  Taani

  Ettevõte SAALET APS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külvi- ja istutustarbed tööstuses. See tegeleb ka sowing machines tööstustes. See asub Ulstrup, Taani.

 2. VERDALIA

  Hispaania

  Ettevõte VERDALIA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külvi- ja istutustarbed tööstuses. See asub Sant Feliu De Llobregat, Hispaania.

 3. VAN DER AUWERA

  Belgia

  Ettevõte VAN DER AUWERA, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Taimeistikud tööstuses. See tegeleb ka Külvi- ja istutustarbed, Külvi- ja istutustarbed, JA pots tööstustes. See asub Aartselaar, Belgia.

 4. SCARYBIRD

  Prantsusmaa

  Ettevõte SCARYBIRD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külvi- ja istutustarbed tööstuses. See tegeleb ka pest removal products tööstustes. See asub Saint Berain, Prantsusmaa.

 5. TEXAS ANDREAS PETERSEN A/S

  Taani

  Ettevõte TEXAS ANDREAS PETERSEN A/S, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külvi- ja istutustarbed tööstuses. See tegeleb ka Põllumajandustraktorid ja -haagised, Aiandusseadmed ja -tarbed, Puittooted, Põllumajandustraktorid ja -haagised, Aiandusseadmed ja -tarbed, JA Puittooted tööstustes. See asub Odense S, Taani.

 6. CESPLAY

  Hispaania

  Ettevõte CESPLAY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külvi- ja istutustarbed tööstuses. See tegeleb ka synthetic grass tööstustes. See asub Madrid, Hispaania.

 7. VREDO DEUTSCHLAND GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte VREDO DEUTSCHLAND GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Aiandusseadmed ja -tarbed tööstuses. See tegeleb ka Puurimis- ja katsepuurimisseadmed, Külvi- ja istutustarbed, Puurimis- ja katsepuurimisseadmed, JA Külvi- ja istutustarbed tööstustes. See asub Evessen, Saksamaa.

 8. J. LAMBERT & SÖHNE GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte J. LAMBERT & SÖHNE GMBH & CO. KG, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Aiandusseadmed ja -tarbed tööstuses. See tegeleb ka Aiamööbel ja -kaunistused, Külvi- ja istutustarbed, Aiamööbel ja -kaunistused, JA Külvi- ja istutustarbed tööstustes. See asub Trier, Saksamaa.

 1. REBSCHULE STEINMANN E.K

  Saksamaa

  Ettevõte REBSCHULE STEINMANN E.K, aastal ja mis tegeleb Haridusorganisatsioonid tööstuses. See tegeleb ka Külvi- ja istutustarbed, JA Külvi- ja istutustarbed tööstustes. See asub Sommerhausen, Saksamaa.

 2. GGG DÜSING GMBH & CO KG

  Saksamaa

  Ettevõte GGG DÜSING GMBH & CO KG, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Aiandusseadmed ja -tarbed tööstuses. See tegeleb ka Aiandusmasinad ja -seadmed, Külvi- ja istutustarbed, Aiandusmasinad ja -seadmed, JA Külvi- ja istutustarbed tööstustes. See asub Gelsenkirchen, Saksamaa.

 3. SKLEP OGRODNICZY

  Poola

  Ettevõte SKLEP OGRODNICZY, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Külvi- ja istutustarbed tööstuses. See tegeleb ka traditional shop, JA seeds tööstustes. See asub Krosno Odrzańskie, Poola.

 4. LELY NEDERLAND

  Holland

  Ettevõte LELY NEDERLAND, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Aiandusseadmed ja -tarbed tööstuses. See tegeleb ka Põllumajandus ja metsandus - masinad ja seadmed, Külvi- ja istutustarbed, Põllumajandus ja metsandus - masinad ja seadmed, JA Külvi- ja istutustarbed tööstustes. See asub Maassluis, Holland.

 5. SCHREIBERS SAATZUCHT GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte SCHREIBERS SAATZUCHT GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Aiandusseadmed ja -tarbed tööstuses. See tegeleb ka Külvi- ja istutustarbed, JA Külvi- ja istutustarbed tööstustes. See asub Söllingen, Saksamaa.

 6. YOUR BIG PROFIT

  Poola

  Ettevõte YOUR BIG PROFIT, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Külvi- ja istutustarbed tööstuses. See asub Wroc?aw, Poola.

 7. PRODANA SEEDS A/S

  Taani

  Ettevõte PRODANA SEEDS A/S, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Külvi- ja istutustarbed tööstuses. See tegeleb ka Aiandusseadmed ja -tarbed, JA Aiandusseadmed ja -tarbed tööstustes. See asub Odense Sv, Taani.

 8. EASIGRASS LIVERPOOL

  Ühendkuningriik

  Ettevõte EASIGRASS LIVERPOOL, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Külvi- ja istutustarbed tööstuses. See asub Liverpool, Ühendkuningriik.

 9. WESTLAND HORTICULTURE LIMITED

  Ühendkuningriik

  Ettevõte WESTLAND HORTICULTURE LIMITED, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Aiandusseadmed ja -tarbed tööstuses. See tegeleb ka Külvi- ja istutustarbed, JA Külvi- ja istutustarbed tööstustes. See asub Belfast, Ühendkuningriik.

 10. L. DAEHNFELDT A/S

  Taani

  Ettevõte L. DAEHNFELDT A/S, aastal ja mis tegeleb Aiandusseadmed ja -tarbed tööstuses. See tegeleb ka Külvi- ja istutustarbed, JA Külvi- ja istutustarbed tööstustes. See asub Odense Sv, Taani.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta