• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • külmutusseadmetega vitriinid ja vaateaknad

Otsingu tulemused

Külmutusseadmetega vitriinid ja vaateaknad - Import eksport

 1. FASTCONCEPTS.FR

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte FASTCONCEPTS.FR, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Hotellid ja restoranid tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud röstrid, Külmutusseadmetega vitriinid ja vaateaknad, Tööstuslikud röstrid, JA Külmutusseadmetega vitriinid ja vaateaknad tööstustes. See asub Paris, Prantsusmaa.

 2. K. MAYER GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte K. MAYER GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külmutusseadmetega vitriinid ja vaateaknad tööstuses. See asub Burladingen, Saksamaa.

 3. RUDOLF LANGE GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte RUDOLF LANGE GMBH & CO. KG, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Külmutusseadmetega vitriinid ja vaateaknad tööstuses. See asub Nürnberg, Saksamaa.

 4. CARSAN KÄLTETECHNIK GES.M.B.H.

  Austria

  Verified by europages badge

  Ettevõte CARSAN KÄLTETECHNIK GES.M.B.H., on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Külmutusseadmetega vitriinid ja vaateaknad tööstuses. See asub Graz, Austria.

 5. VITRINAS GÓMEZ

  Hispaania

  Ettevõte VITRINAS GÓMEZ, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külmutusseadmetega vitriinid ja vaateaknad tööstuses. See tegeleb ka Showcase Cooler, machines for the hotel trade, JA hot food display cases tööstustes. See asub Albacete, Hispaania.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. KARSEL SOGUTMA

  Türgi

  Ettevõte KARSEL SOGUTMA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külmutusseadmetega vitriinid ja vaateaknad tööstuses. See tegeleb ka commercial refrigeration systems and equipment, cold stores for shops, bars, restaurants, refrigeration equipment and systems for goods storage, JA industrial refrigeration plant and equipment tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 2. MAFIROL - INDÚSTRIA DE REFRIGERAÇÃO, SA

  Portugal

  Ettevõte MAFIROL - INDÚSTRIA DE REFRIGERAÇÃO, SA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külmutusseadmetega vitriinid ja vaateaknad tööstuses. See tegeleb ka Kassad, Equipment and fixtures for supermarkets, shop shelving, JA Kassad tööstustes. See asub Águeda, Portugal.

 3. FREEZEPOINT LTD

  Poola

  Ettevõte FREEZEPOINT LTD, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Tarbe- ja tööstuslikud külmutusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Külmutusseadmetega vitriinid ja vaateaknad, Külmutusseadmetega vitriinid ja vaateaknad, commercial refrigeration systems and equipment, commercial refrigerators, JA Display freezers tööstustes. See asub Warsaw, Poola.

 4. FRIGOLINE SOGUTMA ISITMA DIS TIC. SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Türgi

  Ettevõte FRIGOLINE SOGUTMA ISITMA DIS TIC. SAN. VE TIC. LTD. STI., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külmkambrid tööstuses. See tegeleb ka Kliimaseadmed, õhutus- ja ventileerimisseadmed, Jahutusvahendid, Külmutusseadmetega vitriinid ja vaateaknad, Kuivad aerokülmutid, Kliimaseadmed, õhutus- ja ventileerimisseadmed, Jahutusvahendid, Külmutusseadmetega vitriinid ja vaateaknad, JA Kuivad aerokülmutid tööstustes. See asub Sivas, Türgi.

 5. D.I. TRIUMPH

  Kreeka

  Ettevõte D.I. TRIUMPH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külmutusseadmetega vitriinid ja vaateaknad tööstuses. See tegeleb ka commercial refrigerators, commercial refrigerator cabinets, Refrigerated cabinet for pastry shops and cafes, JA refrigerated counters for shops, bars, restaurants tööstustes. See asub Thessaloniki, Kreeka.

 1. HOTEL-WERK

  Saksamaa

  Ettevõte HOTEL-WERK, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Külmutusseadmetega vitriinid ja vaateaknad tööstuses. See asub St. Georgen, Saksamaa.

 2. HAKA-METALLWARENFABRIK HANS KAPPES GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte HAKA-METALLWARENFABRIK HANS KAPPES GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külmutusseadmetega vitriinid ja vaateaknad tööstuses. See asub Weinbach, Saksamaa.

 1. GASTRONOMIE-DESIGN ( INHABER: JÜRGEN DANNEMANN )

  Saksamaa

  Ettevõte GASTRONOMIE-DESIGN ( INHABER: JÜRGEN DANNEMANN ), on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Külmutusseadmetega vitriinid ja vaateaknad tööstuses. See asub Dötlingen, Saksamaa.

 2. SCHMOLKE GROSSKÜCHENSYSTEME GMBH GROSSKÜCHENSYSTEME GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte SCHMOLKE GROSSKÜCHENSYSTEME GMBH GROSSKÜCHENSYSTEME GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Külmutusseadmetega vitriinid ja vaateaknad tööstuses. See asub Krefeld, Saksamaa.

 3. W. MEIER GMBH GROSSKÜCHENTECHNIK

  Saksamaa

  Ettevõte W. MEIER GMBH GROSSKÜCHENTECHNIK, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külmutusseadmetega vitriinid ja vaateaknad tööstuses. See asub Karlsfeld, Saksamaa.

 4. SALVO IC VE DIS TIC & KLIMATALIA

  Türgi

  Ettevõte SALVO IC VE DIS TIC & KLIMATALIA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tarbe- ja tööstuslikud külmutusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Külmutusseadmetega vitriinid ja vaateaknad, automatic ice-cream machines, Külmutusseadmetega vitriinid ja vaateaknad, refrigerated display cabinet for ice-creams, JA food industry refrigerators tööstustes. See asub Izmir, Türgi.

 5. GASTROTECHNIK RAINER BRAND GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte GASTROTECHNIK RAINER BRAND GMBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Külmutusseadmetega vitriinid ja vaateaknad tööstuses. See asub Erfurt, Saksamaa.

 6. CEYLAN GMBH DÖNERSCHNEIDEGERÄTE

  Saksamaa

  Ettevõte CEYLAN GMBH DÖNERSCHNEIDEGERÄTE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külmutusseadmetega vitriinid ja vaateaknad tööstuses. See asub Essen, Saksamaa.

 7. HYDRACOOLING

  Portugal

  Ettevõte HYDRACOOLING, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külmutusseadmetega vitriinid ja vaateaknad tööstuses. See tegeleb ka Equipment and fixtures for supermarkets, refrigerated apparatus design, refrigeration system, JA commercial refrigeration systems and equipment tööstustes. See asub Guimarães, Portugal.

 8. BANHOLZER AG

  Šveits

  Ettevõte BANHOLZER AG, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Külmutusseadmetega vitriinid ja vaateaknad tööstuses. See asub Deitingen, Šveits.

 1. WECO MIETSERVICE

  Saksamaa

  Ettevõte WECO MIETSERVICE, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Külmutusseadmetega vitriinid ja vaateaknad tööstuses. See asub Wörth, Saksamaa.

 2. TROCHIDIS COMMERCIAL REFRIGERATION EQUIPMENT

  Kreeka

  Ettevõte TROCHIDIS COMMERCIAL REFRIGERATION EQUIPMENT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külmutusseadmetega vitriinid ja vaateaknad tööstuses. See tegeleb ka Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed, refrigerated display cabinets for restaurants, refrigerated display cabinets for bars, refrigerated pastry counter, JA Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed tööstustes. See asub Langada, Kreeka.

 3. WILHELM EBINGER METALLWAREN GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte WILHELM EBINGER METALLWAREN GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külmutusseadmetega vitriinid ja vaateaknad tööstuses. See tegeleb ka refrigeration cabinets, stender hangers, JA low tables tööstustes. See asub Remshalden, Saksamaa.

 4. TASTVIN

  Prantsusmaa

  Ettevõte TASTVIN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külmutusseadmetega vitriinid ja vaateaknad tööstuses. See tegeleb ka wine case, wine cellars for ageing, modular wine racks, JA air-conditioned cabinets for wine tööstustes. See asub La Ciotat, Prantsusmaa.

 5. STURM - KOMPLETTLÖSUNGEN FÜR DEN HANDEL

  Saksamaa

  Ettevõte STURM - KOMPLETTLÖSUNGEN FÜR DEN HANDEL, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Külmutusseadmetega vitriinid ja vaateaknad tööstuses. See asub Essen, Saksamaa.

 6. RA-VIT ZAGREB

  Horvaatia

  Ettevõte RA-VIT ZAGREB, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külmutusseadmetega vitriinid ja vaateaknad tööstuses. See tegeleb ka heated displays for croissants, JA display cases for stores tööstustes. See asub Lucko-Zagreb, Horvaatia.

 7. REFRA, UAB

  Leedu

  Ettevõte REFRA, UAB, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tarbe- ja tööstuslikud külmutusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Külmutusseadmetega vitriinid ja vaateaknad, Külmkambrid, Kliimaseadmed, õhutus- ja ventileerimisseadmed, Metallmahutid, Külmutusseadmetega vitriinid ja vaateaknad, Külmkambrid, Kliimaseadmed, õhutus- ja ventileerimisseadmed, JA Metallmahutid tööstustes. See asub Vilnius, Leedu.

 8. FRIGOTEKNIKA GROUP

  Põhja-Makedoonia

  Ettevõte FRIGOTEKNIKA GROUP, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tarbe- ja tööstuslikud külmutusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Külmutusseadmetega vitriinid ja vaateaknad, Kauplusesisustus, Külmutusseadmetega vitriinid ja vaateaknad, Kauplusesisustus, JA Refrigerated freezer cabinets tööstustes. See asub Zherovjane, Põhja-Makedoonia.

 9. CLIMAVER

  Kreeka

  Ettevõte CLIMAVER, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Külmutusseadmetega vitriinid ja vaateaknad tööstuses. See tegeleb ka refrigerator gas, commercial refrigerators, gas and liquid coolants for refrigerated equipment and systems, JA air conditioning systems tööstustes. See asub Veria, Kreeka.

 10. HEFA KÜHLMÖBEL GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte HEFA KÜHLMÖBEL GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külmutusseadmetega vitriinid ja vaateaknad tööstuses. See asub Sulzbach-Rosenberg, Saksamaa.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta