• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • külmutusseadmetega transpordiseadmed

Otsingu tulemused

Külmutusseadmetega transpordiseadmed - Import eksport

 1. TRANSPORT FRANGEŽ D.O.O.

  Sloveenia

  Verified by europages badge

  Ettevõte TRANSPORT FRANGEŽ D.O.O., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Maanteetransport tööstuses. See tegeleb ka Rahvusvaheline kaubavedu maanteel, Maanteetranspordi logistikateenused, Rahvusvahelised saadetised, Rahuvsvaheline kaubavedu, Külmutatud kauba transport, Külmutusseadmetega transpordiseadmed, Rahvusvaheline kaubavedu maanteel, Maanteetranspordi logistikateenused, JA Rahvusvahelised saadetised tööstustes. See asub Cirkovce, Sloveenia.

 2. COOLINGVANS GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte COOLINGVANS GMBH & CO. KG, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Külmutusseadmetega transpordiseadmed tööstuses. See asub Kornwestheim, Saksamaa.

 3. OZ LOGISTIQUE

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte OZ LOGISTIQUE, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Laoriiulid tööstuses. See tegeleb ka Külmutatud kauba transport, Külmutusseadmetega transpordiseadmed, Külmutatud kauba transport, JA Külmutusseadmetega transpordiseadmed tööstustes. See asub Pontarlier, Prantsusmaa.

 4. PRIVATE ENTERPRISE "ARSK-SERVICE"

  Valgevene

  Ettevõte PRIVATE ENTERPRISE "ARSK-SERVICE", on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Külmutusseadmetega transpordiseadmed tööstuses. See asub Minsk, Valgevene.

 5. WESSINGTON CRYOGENICS LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte WESSINGTON CRYOGENICS LTD, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Külmutusseadmetega transpordiseadmed tööstuses. See tegeleb ka Külmutatud kauba transport, refrigerated tanks, cargo transport by refrigeration vessel, refrigerated containers for storage, JA Külmutatud kauba transport tööstustes. See asub Houghton Le Spring, Ühendkuningriik.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. ERRAIHANI TRANS

  Maroko

  Ettevõte ERRAIHANI TRANS, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Maanteetranspordi logistikateenused tööstuses. See tegeleb ka Rahvusvaheline kaubavedu maanteel, Külmutusseadmetega transpordiseadmed, transport company, national transport, Rahvusvaheline kaubavedu maanteel, JA Külmutusseadmetega transpordiseadmed tööstustes. See asub Ait Melloul, Maroko.

 2. VEBABOX GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte VEBABOX GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külmutusseadmetega transpordiseadmed tööstuses. See tegeleb ka refrigerated motor vehicles, cooling trolleys, JA refrigerated tanks for goods storage tööstustes. See asub Kleve, Saksamaa.

 3. GADEGREJ

  Taani

  Ettevõte GADEGREJ, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tööstusseadmete rent tööstuses. See tegeleb ka Külmutusseadmetega transpordiseadmed, Diesel generator unit, renewable energy sources, Külmutusseadmetega transpordiseadmed, JA solar-powered electricity generators tööstustes. See asub København K, Taani.

 4. GIORGIO S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte GIORGIO S.R.L., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Külmutusseadmetega transpordiseadmed tööstuses. See tegeleb ka international transport agency, JA wooden articles for warehousing and transport tööstustes. See asub Colliano, Itaalia.

 5. SOCIETE DE TRANSPORT FRIGORIFIQUE VILLENEUVOIS

  Prantsusmaa

  Ettevõte SOCIETE DE TRANSPORT FRIGORIFIQUE VILLENEUVOIS, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Maanteetransport tööstuses. See tegeleb ka Külmutusseadmetega transpordiseadmed, road hauliers, Külmutusseadmetega transpordiseadmed, JA cargo transport by refrigeration vessel tööstustes. See asub Villeneuve Sur Lot, Prantsusmaa.

 1. EMERSON CLIMATE TECHNOLOGIES GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte EMERSON CLIMATE TECHNOLOGIES GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külmutusseadmetega transpordiseadmed tööstuses. See tegeleb ka refrigerating system and equipment compressors, JA liquefaction machines tööstustes. See asub Aachen, Saksamaa.

 2. CRS MOBILE COLD STORAGE

  Ühendkuningriik

  Ettevõte CRS MOBILE COLD STORAGE, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Külmutusseadmetega transpordiseadmed tööstuses. See tegeleb ka continuous blast freezers, thawing cabinets for commercial use, JA refrigerated containers for storage tööstustes. See asub Maulden, Ühendkuningriik.

 1. MEYER QUICK SERVICE LOGISTICS GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte MEYER QUICK SERVICE LOGISTICS GMBH & CO. KG, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Optsioonimaaklerid tööstuses. See tegeleb ka Külmutusseadmetega transpordiseadmed, Külmutusseadmetega transpordiseadmed, Supply chain execution, JA Refrigerated transports tööstustes. See asub Friedrichsdorf, Saksamaa.

 2. POMMIER FURGOCAR SRL

  Itaalia

  Ettevõte POMMIER FURGOCAR SRL, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Külmutusseadmetega transpordiseadmed tööstuses. See asub Reggio Emilia, Itaalia.

 3. NINGBO SPARK IMPORT AND EXPORT CO.LTD

  Hiina

  Ettevõte NINGBO SPARK IMPORT AND EXPORT CO.LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külmutusseadmetega transpordiseadmed tööstuses. See asub Ningbo, Hiina.

 4. APPLIC FROID

  Prantsusmaa

  Ettevõte APPLIC FROID, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Külmutusseadmetega transpordiseadmed tööstuses. See asub Begles, Prantsusmaa.

 5. BINGO TRANS

  Belgia

  Ettevõte BINGO TRANS, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Külmutusseadmetega transpordiseadmed tööstuses. See tegeleb ka Külmutatud kauba transport, refrigerated transport, JA Külmutatud kauba transport tööstustes. See asub Sint-Katelijne-Waver, Belgia.

 6. ICE CONCEPT

  Belgia

  Ettevõte ICE CONCEPT, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Külmutusseadmetega transpordiseadmed tööstuses. See tegeleb ka Refrigerated trucks, JA refrigerated trailers tööstustes. See asub Herstal, Belgia.

 7. GIRTEKA LOGISTICS

  Leedu

  Ettevõte GIRTEKA LOGISTICS, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Külmutusseadmetega transpordiseadmed tööstuses. See tegeleb ka Temperature-controlled lorries, JA Utility vehicles tööstustes. See asub Vilnius, Leedu.

 8. CARRIER TRANSICOLD BELGIUM

  Belgia

  Ettevõte CARRIER TRANSICOLD BELGIUM, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tarbe- ja tööstuslikud külmutusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Külmutusseadmetega transpordiseadmed, Külmutusseadmetega transpordiseadmed, JA mobile air-conditioning tööstustes. See asub Gent, Belgia.

 1. CEMAFROID

  Prantsusmaa

  Ettevõte CEMAFROID, aastal ja mis tegeleb Külmutusseadmetega transpordiseadmed tööstuses. See asub Fresnes, Prantsusmaa.

 2. BKL SPEDITION GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte BKL SPEDITION GMBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Külmutusseadmetega transpordiseadmed tööstuses. See asub Lübeck, Saksamaa.

 3. DURAFROID SA

  Prantsusmaa

  Ettevõte DURAFROID SA, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tarbe- ja tööstuslikud külmutusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Külmutusseadmetega transpordiseadmed, JA Külmutusseadmetega transpordiseadmed tööstustes. See asub Guereins, Prantsusmaa.

 4. SCOP CARROSSERIE CAZAUX

  Prantsusmaa

  Ettevõte SCOP CARROSSERIE CAZAUX, aastal ja mis tegeleb Tarbe- ja tööstuslikud külmutusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Külmutusseadmetega transpordiseadmed, JA Külmutusseadmetega transpordiseadmed tööstustes. See asub Saint Vincent De Paul, Prantsusmaa.

 5. TCB 35

  Prantsusmaa

  Ettevõte TCB 35, aastal ja mis tegeleb Külmutatud kauba transport tööstuses. See tegeleb ka Külmutusseadmetega transpordiseadmed, JA Külmutusseadmetega transpordiseadmed tööstustes. See asub Pancé, Prantsusmaa.

 6. STAY COOL KLIMA- U. KÄLTETECHNISCHE ANLAGEN GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte STAY COOL KLIMA- U. KÄLTETECHNISCHE ANLAGEN GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tarbe- ja tööstuslikud külmutusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Külmutusseadmetega transpordiseadmed, JA Külmutusseadmetega transpordiseadmed tööstustes. See asub Oststeinbek, Saksamaa.

 7. STEE

  Prantsusmaa

  Ettevõte STEE, aastal ja mis tegeleb Tarbe- ja tööstuslikud külmutusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Külmutusseadmetega transpordiseadmed, JA Külmutusseadmetega transpordiseadmed tööstustes. See asub Saint-Étienne, Prantsusmaa.

 8. COOLGO

  Holland

  Ettevõte COOLGO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tarbe- ja tööstuslikud külmutusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Külmutusseadmetega transpordiseadmed, refrigerated motor vehicles, JA Külmutusseadmetega transpordiseadmed tööstustes. See asub Bladel, Holland.

 9. MILLARD FROID SAS

  Prantsusmaa

  Ettevõte MILLARD FROID SAS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tarbe- ja tööstuslikud külmutusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Külmutusseadmetega transpordiseadmed, JA Külmutusseadmetega transpordiseadmed tööstustes. See asub Yzeure, Prantsusmaa.

 10. FROST SERWIS

  Poola

  Ettevõte FROST SERWIS, on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Külmutusseadmetega transpordiseadmed tööstuses. See tegeleb ka refrigerated transport, JA truck repair shops tööstustes. See asub Słubice, Poola.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta