• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • külmutatud valmistoidud

Otsingu tulemused

Külmutatud valmistoidud - Import eksport

 1. UFTER HOLDING B.V

  Holland

  Verified by europages badge

  Since 1994, Northlink Trading GMBH has excelled as a key player in international trade, specializing in the import and export of goods. Our core strength lies in procuring items in bulk and reselling them at highly competitive prices. Over 28 years, we have fostered strong partnerships with renowned brands like Aptamil, Nestle Nido, Ferrero, Red Bull, Heineken, Coca-Cola, Nutella, Navigator, and more. Our success is anchored in the strategic advantage of our European location, minimizing transportation costs and ensuring efficient global delivery. At Northlink Trading GMBH, our unwavering mission is to consistently surpass customer and partner expectations. We achieve this by providing safe products with distinct quality, leveraging modern technologies, and maintaining a highly trained workforce. Committed to social and environmental responsibility, we strive to create value for customers, partners, employees, shareholders, and society at large. Our goal is to be acknowledged as a company of excellence in the international market, excelling in processing and selling high-quality products across various food and commercial brands. Dedicated to expanding our global presence, we offer 24/7 customer support and seamless worldwide shipping, ensuring prompt delivery to your doorstep. Contact us for more information!

 2. TRENDY FOODS

  Belgia

  Verified by europages badge

  Ettevõte TRENDY FOODS, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Import ja eksport - toiduained ja põllumajandustooted tööstuses. See tegeleb ka Külmutatud valmistoidud, Vürtsid, Jahu ja manna, Joogid - import ja eksport, Saiakesed ja kuklid, Konserveeritud köögiviljad, Täidisega šokolaad, Külmutatud valmistoidud, JA Vürtsid tööstustes. See asub Vottem (z.i. De Milmort), Belgia.

 3. AQUALIS SEAFOOD

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte AQUALIS SEAFOOD, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained tööstuses. See tegeleb ka Külmutatud valmistoidud, Sügavkülmutatud mereannid, Külmutatud valmistoidud, JA Sügavkülmutatud mereannid tööstustes. See asub Sète, Prantsusmaa.

 4. PERLESCARGOTS LTD

  Bulgaaria

  Verified by europages badge

  Ettevõte PERLESCARGOTS LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Eeltöödeldud ja delikatesstoiduained tööstuses. See tegeleb ka Konserveeritud teod, Külmutatud valmistoidud, snails, Frozen foods, Luxury food export, certificates food, edible snail breeding, ready-to-eat snails, JA snail breeding tööstustes. See asub Sevlievo, Bulgaaria.

 5. DELIXA BV

  Belgia

  Verified by europages badge

  Ettevõte DELIXA BV, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külmutatud valmistoidud tööstuses. See asub Anzegem, Belgia.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. APETITO ÖSTERREICH GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Ettevõte APETITO ÖSTERREICH GMBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Külmutatud valmistoidud tööstuses. See asub Pyhra, Austria.

 2. COMPAGNIE DES PECHES SAINT-MALO

  Prantsusmaa

  Ettevõte COMPAGNIE DES PECHES SAINT-MALO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kala - import ja eksport tööstuses. See tegeleb ka Eeltöödeldud ja delikatesstoiduained, Külmutatud valmistoidud, Kala, Eeltöödeldud ja delikatesstoiduained, Külmutatud valmistoidud, fish sticks, JA Kala tööstustes. See asub Saint Malo, Prantsusmaa.

 3. VEGAN FINEST FOODS B.V.

  Holland

  Ettevõte VEGAN FINEST FOODS B.V., on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Külmutatud valmistoidud tööstuses. See tegeleb ka vegetable products, JA fresh ready-made vegetable-based dishes tööstustes. See asub Rijswijk, Holland.

 4. FOOD OF SICILY

  Hispaania

  Ettevõte FOOD OF SICILY, aastal ja mis tegeleb Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained tööstuses. See tegeleb ka Külmutatud valmistoidud, Küpsised, Külmutatud valmistoidud, JA Küpsised tööstustes. See asub Tenerife, Hispaania.

 5. ONSHII - THAI FOOD FOR YOU

  Saksamaa

  Ettevõte ONSHII - THAI FOOD FOR YOU, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külmutatud valmistoidud tööstuses. See tegeleb ka Kulinaariatooted, producer of food products, powdered soups for institutional kitchens, Kulinaariatooted, JA wholesale of deep-frozen food tööstustes. See asub Hamburg, Saksamaa.

 1. PORSI10 GIDA SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Türgi

  Ettevõte PORSI10 GIDA SAN. VE TIC. LTD. STI., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külmutatud valmistoidud tööstuses. See tegeleb ka wholesale of deep-frozen food, Chilled, frozen and deep-frozen chips, sauces, JA deep-frozen ready meals tööstustes. See asub Bursa, Türgi.

 2. DEDES TÜRKISCHE SPEZIALITÄTEN INH. B.ENG. ENES AKDEMIR

  Saksamaa

  Ettevõte DEDES TÜRKISCHE SPEZIALITÄTEN INH. B.ENG. ENES AKDEMIR, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külmutatud ja sügavkülmutatud liha tööstuses. See tegeleb ka Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained, Külmutatud valmistoidud, Pasta, Eeltöödeldud ja delikatesstoiduained, Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained, Külmutatud valmistoidud, Pasta, JA Eeltöödeldud ja delikatesstoiduained tööstustes. See asub Schorndorf, Saksamaa.

 1. MPF GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte MPF GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külmutatud valmistoidud tööstuses. See asub Sendenhorst, Saksamaa.

 2. SARAVELOS SA

  Kreeka

  Ettevõte SARAVELOS SA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külmutatud valmistoidud tööstuses. See tegeleb ka greek cuisine tööstustes. See asub Thessaloniki, Kreeka.

 3. Arma Grup Gida San. Tic. A.S.

  Türgi

  Ettevõte Arma Grup Gida San. Tic. A.S., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külmutatud valmistoidud tööstuses. See asub Istanbul, Türgi.

 4. CRONOFOODEXPERT

  Hispaania

  Ettevõte CRONOFOODEXPERT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained tööstuses. See tegeleb ka Külmutatud valmistoidud, Külmutatud valmistoidud, suppliers of single-serving pre-cooked meals, JA deep-frozen ready meals tööstustes. See asub Madrid, Hispaania.

 5. GI-BOXEN

  Rootsi

  Ettevõte GI-BOXEN, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Külmutatud valmistoidud tööstuses. See asub Sveavägen, Rootsi.

 6. SAGIOSTESE SRL

  Itaalia

  Ettevõte SAGIOSTESE SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külmutatud valmistoidud tööstuses. See asub Vizzini, Itaalia.

 7. FLOOK SRL

  Itaalia

  Ettevõte FLOOK SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külmutatud valmistoidud tööstuses. See tegeleb ka wholesale of deep-frozen food, first courses with shellfish, fish sauces, JA frozen fish tööstustes. See asub Bozzolo, Itaalia.

 8. MARINE FOOD SERVICE

  Türgi

  Ettevõte MARINE FOOD SERVICE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külmutatud valmistoidud tööstuses. See asub Silivri, Türgi.

 1. EMME FOOD SRL- MACCKERONI ITALIAN FOOD

  Itaalia

  Ettevõte EMME FOOD SRL- MACCKERONI ITALIAN FOOD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külmutatud valmistoidud tööstuses. See tegeleb ka Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained, frozen foods, ready-made dishes and cooking preparations, Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained, JA frozen first courses tööstustes. See asub Campo Di Carne-Aprilia, Itaalia.

 2. GO INDUSTRY

  Ühendkuningriik

  Ettevõte GO INDUSTRY, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Villimis- ja täitmismasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Külmutatud valmistoidud, Külmutatud valmistoidud, pastry-making equipment, stuffing systems for the food industry, JA mixers for food industry tööstustes. See asub London, Ühendkuningriik.

 3. LAS EMAPANADAS DE DON RAFAEL

  Saksamaa

  Ettevõte LAS EMAPANADAS DE DON RAFAEL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külmutatud valmistoidud tööstuses. See asub Wiesbaden, Saksamaa.

 4. CONXELIDA SL

  Hispaania

  Ettevõte CONXELIDA SL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külmutatud valmistoidud tööstuses. See asub La Coruña, Hispaania.

 5. PRECOCINADOS LANBROA, S.L.

  Hispaania

  Ettevõte PRECOCINADOS LANBROA, S.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külmutatud valmistoidud tööstuses. See tegeleb ka suppliers of single-serving pre-cooked meals, JA frozen foods - production tööstustes. See asub Anoeta, Hispaania.

 6. DT FROID

  Prantsusmaa

  Ettevõte DT FROID, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Külmutatud valmistoidud tööstuses. See tegeleb ka Külmkambrid, refrigeration plant maintenance, industrial cold rooms, Külmkambrid, JA cold rooms, cooling systems tööstustes. See asub Lomme, Prantsusmaa.

 7. PEKFOOD

  Türgi

  Ettevõte PEKFOOD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külmutatud valmistoidud tööstuses. See asub Istanbul, Türgi.

 8. CASTELEIN

  Belgia

  Ettevõte CASTELEIN, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained tööstuses. See tegeleb ka Külmutatud valmistoidud, frozen desserts, deep-frozen pastiera pies, Külmutatud valmistoidud, JA bakery tööstustes. See asub Ninove, Belgia.

 9. MICHELLE YAN

  Hiina

  Ettevõte MICHELLE YAN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külmutatud valmistoidud tööstuses. See tegeleb ka wholesale frozen food tööstustes. See asub Shijiazhuang, Hiina.

 10. BRILHA ALIMENTAR, LDA.

  Portugal

  Ettevõte BRILHA ALIMENTAR, LDA., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külmutatud valmistoidud tööstuses. See asub Carregado, Portugal.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta