• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • külmutatud pitsad

Otsingu tulemused

Külmutatud pitsad - Import eksport

 1. EURO PIZZA PRODUCTS

  Holland

  Verified by europages badge

  A manufacturer and specialist since 1993, we serve a highly diverse market with top quality pizza doughs and work with clients in the Netherlands and internationally. As a manufacturer and specialist we are proud of our chain – New York Pizza (over 150 restaurants) – and we really know what it takes to prepare the truly perfect pizza. Our in-house knowledge and expertise makes us the ideal partner for every pizza professional anywhere in the world, no matter how large or small.

 2. ARCARI BACKWAREN AG

  Šveits

  Verified by europages badge

  Ettevõte ARCARI BACKWAREN AG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külmutatud pitsad tööstuses. See asub Hendschiken, Šveits.

 3. FOODILAB S.R.L.

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte FOODILAB S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külmutatud pitsad tööstuses. See tegeleb ka Kuivatatud valmistoidud, Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained, frozen pizzas, frozen foods - production, Kuivatatud valmistoidud, wholesale frozen food, Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained, frozen foods, JA frozen bakery products tööstustes. See asub Pomezia, Itaalia.

 4. COMIDA MUNDIAL FOOD

  Hispaania

  Ettevõte COMIDA MUNDIAL FOOD, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikult toodetud koogid ja kondiitritooted tööstuses. See tegeleb ka Külmutatud pitsad, JA Külmutatud pitsad tööstustes. See asub Sevilla, Hispaania.

 5. CASA MARIELLA

  Itaalia

  Ettevõte CASA MARIELLA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külmutatud pitsad tööstuses. See asub Roma, Itaalia.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. EASY FRESH

  Türgi

  Ettevõte EASY FRESH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külmutatud pitsad tööstuses. See tegeleb ka frozen pizzas, frozen pancakes, JA support hose tööstustes. See asub Gaziantep, Türgi.

 2. DOSTLAR FIRINI GIDA A.S

  Türgi

  Ettevõte DOSTLAR FIRINI GIDA A.S, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külmutatud pitsad tööstuses. See asub Izmir, Türgi.

 3. HEG GIDA URUNLERI SAN. A.S.

  Türgi

  Ettevõte HEG GIDA URUNLERI SAN. A.S., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külmutatud pitsad tööstuses. See tegeleb ka Cheesecake tööstustes. See asub Balikesir, Türgi.

 4. PARASKEVAS FOOD SUPPLIERS

  Küpros

  Ettevõte PARASKEVAS FOOD SUPPLIERS, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Leib ja sai, koogid ja kondiitritooted tööstuses. See tegeleb ka Külmutatud pitsad, JA Külmutatud pitsad tööstustes. See asub Limassol, Küpros.

 5. DON PIZZA LOGISTIC

  Hispaania

  Ettevõte DON PIZZA LOGISTIC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külmutatud pitsad tööstuses. See asub Pineda De Mar, Hispaania.

 1. IT'S ITALY BY PRODAL

  Itaalia

  Ettevõte IT'S ITALY BY PRODAL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külmutatud pitsad tööstuses. See asub San Donà Di Piave, Itaalia.

 2. PEK FOOD

  Türgi

  Ettevõte PEK FOOD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külmutatud pitsad tööstuses. See tegeleb ka deep-frozen ready meals, fried food bar, frozen fried foods, JA pizza with four cheeses tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 1. TRADIZIONE NAPOLETANA DI GENNARO NAPOLITANO

  Itaalia

  Ettevõte TRADIZIONE NAPOLETANA DI GENNARO NAPOLITANO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külmutatud pitsad tööstuses. See asub Sant'arcangelo Trimonte, Itaalia.

 2. FELIX PIZZA

  Belgia

  Ettevõte FELIX PIZZA, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Külmutatud pitsad tööstuses. See tegeleb ka frozen pizzas, pizzas, pizza rustica, JA pizza cooked in wood burning oven tööstustes. See asub Vilvoorde, Belgia.

 3. FIH EKIN

  Holland

  Ettevõte FIH EKIN, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Külmutatud pitsad tööstuses. See tegeleb ka wholesale of deep-frozen food tööstustes. See asub Den Haag, Holland.

 4. DEMETER - FELDERZEUGNISSE GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte DEMETER - FELDERZEUGNISSE GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb MAHEPÕLLUNDUS tööstuses. See tegeleb ka Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained, Külmutatud ja sügavkülmutatud köögivili, Külmutatud pitsad, Külmutatud ja sügavkülmutatud puuvili, Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained, Külmutatud ja sügavkülmutatud köögivili, Külmutatud pitsad, JA Külmutatud ja sügavkülmutatud puuvili tööstustes. See asub Alsbach-Hähnlein, Saksamaa.

 5. DIDEROT ALIMENTOS S.L.

  Hispaania

  Ettevõte DIDEROT ALIMENTOS S.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külmutatud pitsad tööstuses. See asub Malaga, Hispaania.

 6. LORIPACK

  Belgia

  Ettevõte LORIPACK, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained tööstuses. See tegeleb ka Külmutatud ja sügavkülmutatud köögivili, Külmutatud pitsad, wholesale of ice-creams, Külmutatud ja sügavkülmutatud köögivili, frozen fruit, JA Külmutatud pitsad tööstustes. See asub Les Bons Villers, Belgia.

 7. MULTIFOOD DIVISION INTERGEL

  Šveits

  Ettevõte MULTIFOOD DIVISION INTERGEL, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Puuvili tööstuses. See tegeleb ka Köögivili, värske, Külmutatud ja sügavkülmutatud köögivili, Sügavkülmutatud linnu- ja ulukiliha, Külmutatud pitsad, Köögivili, värske, Külmutatud ja sügavkülmutatud köögivili, Sügavkülmutatud linnu- ja ulukiliha, JA Külmutatud pitsad tööstustes. See asub Gals, Šveits.

 8. TORONTO PIZZA EOOD

  Bulgaaria

  Ettevõte TORONTO PIZZA EOOD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külmutatud pitsad tööstuses. See asub Sofia, Bulgaaria.

 1. ARNOLD'S IGLOO PIZZE SURGELATE

  Itaalia

  Ettevõte ARNOLD'S IGLOO PIZZE SURGELATE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külmutatud pitsad tööstuses. See asub Grosseto, Itaalia.

 2. ITALIA76

  Itaalia

  Ettevõte ITALIA76, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Elektriliste kodumasinate import ja eksport tööstuses. See tegeleb ka pitsaahi, Külmutatud pitsad, small electrical appliances, household appliance, pitsaahi, JA Külmutatud pitsad tööstustes. See asub Soliera, Itaalia.

 3. ST. ANNY FOOD B.V.

  Holland

  Ettevõte ST. ANNY FOOD B.V., on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Külmutatud ja sügavkülmutatud köögivili tööstuses. See tegeleb ka Külmutatud ja sügavkülmutatud puuvili, Külmutatud ja sügavkülmutatud liha, Külmutatud pitsad, Külmutatud valmistoidud, Külmutatud ja sügavkülmutatud puuvili, Külmutatud ja sügavkülmutatud liha, Külmutatud pitsad, JA Külmutatud valmistoidud tööstustes. See asub Capelle Aan Den Ijssel, Holland.

 4. SEDISA REPARTIMENTS, SL

  Hispaania

  Ettevõte SEDISA REPARTIMENTS, SL, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Külmutatud pitsad tööstuses. See asub Sabadell, Hispaania.

 5. FOOD DISTRIB

  Belgia

  Ettevõte FOOD DISTRIB, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Külmutatud pitsad tööstuses. See asub Machelen, Belgia.

 6. AKTAŞLAR DONDURULMUŞ LEZZETLER

  Türgi

  Ettevõte AKTAŞLAR DONDURULMUŞ LEZZETLER, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külmutatud pitsad tööstuses. See asub Ordu, Türgi.

 7. PIZZERIA DA ASPORTO AMALFITANA

  Itaalia

  Ettevõte PIZZERIA DA ASPORTO AMALFITANA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külmutatud pitsad tööstuses. See asub Poncarale, Itaalia.

 8. SOLOS FOOD

  Taani

  Ettevõte SOLOS FOOD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külmutatud pitsad tööstuses. See tegeleb ka frozen pizzas, pizza cooked in wood burning oven, JA mini pizzas tööstustes. See asub Kolding, Taani.

 9. KESLAN - MASAS DE PIZZA

  Hispaania

  Ettevõte KESLAN - MASAS DE PIZZA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külmutatud pitsad tööstuses. See asub Málaga, Hispaania.

 10. INNOVATE FOODS LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte INNOVATE FOODS LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Supid tööstuses. See tegeleb ka Mesi, Külmutatud pitsad, Mesi, JA Külmutatud pitsad tööstustes. See asub Kirkcaldy, Ühendkuningriik.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta