• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • külmutatud ja sügavkülmutatud puuvili

Otsingu tulemused

Külmutatud ja sügavkülmutatud puuvili - Import eksport

 1. FROSTY FOODS EGYPT

  Egiptus

  Frosty is a leading Egyptian company specializing in the processing of high quality Egyptian agricultures products, such as IQF Vegetables & Fruits – Fresh Vegetables & fruits and in brine products. Our main asset is our staff, with more than 10 years of experience in agricultural products, and great passion for being a leader in this field. Our relationship with the biggest farms owners, our experience in producing and supplying raw materials make us one of the best price providers in Egypt. We have committed ourselves to achieve the highest possible standards in our main manufacturing facilities with many years of experience in agricultural products and our certificates: Kosher, FDA Certificate, ISO9001, ISO-22000. Our main goal is to deliver the best products with competitive prices to our customers all over the world. Frosty is on request, thanks to our experienced logistics team, facilities we are very pleased to deliver your goods whenever and wherever you want. Offering you a wide range of services with high quality. Frosty is proud to work with the best growers to deliver the best products. We have committed ourselves to achieving the highest possible standards in our manufacturing facilities. Our main focus is to ensure the best quality and packaging (Bulk & Retail), according to the needs of our customers. Don't hesitate to contact us for more information!

 2. ECO BERRY FARM

  Ukraina

  Ettevõte ECO BERRY FARM, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marjad tööstuses. See tegeleb ka Külmkuivatatud puuvili, Puuvili, Külmutatud ja sügavkülmutatud puuvili, Põllumajandus - import ja eksport, black berries, Frozen berries, packaged berries, strawberries, JA packaged strawberries tööstustes. See asub Village Tyshkivtsi, Ivano-Frankivsk Region, Ukraina.

 3. FRDP

  Prantsusmaa

  Ettevõte FRDP, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külmutatud ja sügavkülmutatud puuvili tööstuses. See tegeleb ka Külmutatud ja sügavkülmutatud köögivili, Dieet- ja mahepõllundustooted, Külmutatud ja sügavkülmutatud köögivili, Dieet- ja mahepõllundustooted, Deep-frozen organic herbs, Deep-frozen organic condiments, Deep-frozen organic fruit, Deep-frozen organic dried vegetables, JA Deep-frozen organic preparations and purées tööstustes. See asub Avignon, Prantsusmaa.

 4. DARRIAH COMPANY

  Prantsusmaa

  Ettevõte DARRIAH COMPANY, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Kuivatatud puuviljad tööstuses. See tegeleb ka Taimeõlid, Import ja eksport - toiduained ja põllumajandustooted, Vürtsid, Kondenspiim ja piimapulber, Külmutatud ja sügavkülmutatud puuvili, Troopilised puuviljad, Puuvili ja köögivili - import ja eksport, Aus kaubandus, JA exotic fruit tööstustes. See asub Paris, Prantsusmaa.

 5. EXOTIC CITY

  Belgia

  Ettevõte EXOTIC CITY, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Rahvusroad tööstuses. See tegeleb ka Riis, Toiduained - import ja eksport, Import ja eksport - toiduained ja põllumajandustooted, Joogid - import ja eksport, Kohv ja tee, Vürtsid, Puuvili ja köögivili - import ja eksport, Külmutatud ja sügavkülmutatud köögivili, JA Külmutatud ja sügavkülmutatud puuvili tööstustes. See asub Alleur, Belgia.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. PATRIGEL

  Prantsusmaa

  Ettevõte PATRIGEL, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Külmutatud ja sügavkülmutatud puuvili tööstuses. See tegeleb ka Külmutatud ja sügavkülmutatud köögivili, JA Külmutatud ja sügavkülmutatud köögivili tööstustes. See asub Grigny, Prantsusmaa.

 2. DASKO GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte DASKO GMBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Külmutatud ja sügavkülmutatud puuvili tööstuses. See asub Wietzendorf, Saksamaa.

 3. FRIGLO DOO SECANJ - SUTJESKA

  Serbia

  Ettevõte FRIGLO DOO SECANJ - SUTJESKA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külmutatud ja sügavkülmutatud köögivili tööstuses. See tegeleb ka Külmutatud ja sügavkülmutatud puuvili, Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained, Külmutatud ja sügavkülmutatud puuvili, Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained, frozen peas, Frozen berries, frozen vegetables, Sweet corn, JA beans tööstustes. See asub Sutjeska, Serbia.

 4. ALTE FOODS

  Ukraina

  Ettevõte ALTE FOODS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marjad tööstuses. See tegeleb ka Külmutatud ja sügavkülmutatud puuvili, Külmutatud ja sügavkülmutatud puuvili, raspberries, Blueberries, JA Ukraine tööstustes. See asub Kyiv, Ukraina.

 5. F2S S.A.S.

  Prantsusmaa

 1. FRUGY S.A.

  Kolumbia

 2. SUNLIGHT FOODS CORPORATION

  Filipiinid

 1. TOROSLULAR FOODS COMPANY

  Türgi

 2. STAROBINSKY POGREBOK LTD.

  Valgevene

 3. NILEX FOODS B.V.

  Holland

 4. IGO COMMERCE

  Serbia

 5. SOLEX AGRO, S.R.O.

  Tšehhi Vabariik

 6. KIMELLA AGRI TRADING

  Filipiinid

 7. YAROFRUIT LLC

  Ukraina

 8. ATLAS EXPORT

  Ukraina

 1. MESHIKA TRADING

  Ameerika Ühendriigid

 2. ADEX LT

  Leedu

 3. BEKAS

  Ukraina

 4. NARTUREL

  Türgi

 5. FRIGO JUNIOR D.O.O

  Serbia

 6. MAMBIKOM AGRAR LTD

  Serbia

 7. A CASA DA FRUTA COMERCIO DE PRODUTOS ALIMENTARES LDA.

  Portugal

 8. BIOPRODUCT GROUP LTD

  Moldova

 9. UKBCC LTD

  Ühendkuningriik

 10. BIONERICA LLC

  Ukraina

Filtrid

Otsingu tulemused

Külmutatud ja sügavkülmutatud puuvili - Import eksport

Tulemuste arv

1051 Ettevõtted