• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • külmutatud ja sügavkülmutatud kala

Otsingu tulemused

Külmutatud ja sügavkülmutatud kala - Import eksport

 1. FISHERIES-INTL (CERTIFIÉ - VERIFIED)

  Mauritaania

  FISHERIES-INTL Oleme kalandusettevõte ja külmutatud kala pardal, külmutatud kala maismaal ja värske kala eksportija Mauritaaniast Dakhla'sse. Asume Mauritaania - Lääne-Aafrika ja Saksamaa. Me püüame kala ja ekspordime oma püügipiirkondadest Euroopasse; Aafrikasse; Araabia riikidesse ja Aasiasse ning Kanadasse. Oleme ettevõte, mis austab Euroopa ja Ameerika Liidu poolt hääletatud sanktsioone. See tähendab, et me ei kauple majandussanktsioonide all olevate riikidega nagu: Kuuba, Venemaa, Venezuela......... Meie kala, mis on külmutatud kalalaevade pardal ja meie kala, mis on külmutatud maismaal, vastab kaladele soovitatud töötlemisviisidele, mahutid ja külmutusrajatised vastavad Euroopa regulatiivsetele nõuetele. Meie kala omadused on järgmised: - Valgud: 60-70%. - Rasv: 4-10%. - Mineraalsool: 2-4%. Soovitatav on, et kõik kliendid saadaksid meile ostukirja (LOI), milles tuleb täpsustada: - ostetav üldkogus - soovitud kala täpne suurus - lõplik sihtkoht - kalade teaduslikud nimed

 2. E.H.W. WORLDWIDE

  Holland

  E.H.W. Worldwide, established in 2011 in Cyprus, is a global force in sourcing and distributing quality products at exceptional prices. Our commitment to "quality products for the best price" drives our year-round accessibility. We rigorously select premium suppliers, ensuring only the finest products reach our customers. Spanning Europe, Africa, the Middle East, Asia, and the Americas, we directly import from leading sources such as Chile, Uruguay, South Africa, and more. With a recent expansion in Germany, we adeptly serve diverse markets, fostering enduring partnerships. Our upcoming logistics hub in South Africa exemplifies our strategic growth. Fueled by our devoted team, E.H.W. Worldwide thrives as a market leader, delivering an unparalleled customer experience. At E.H.W. Worldwide, our mission stands as a testament to our dedication. We endeavor to provide our customers with a transcendent experience, marked by the procurement, supply, and distribution of products that exceed expectations. As we transcend boundaries and traverse industries, we remain committed to making every business interaction with us an unforgettable journey, replete with unparalleled quality and value.

 3. FAGOU

  Belgia

  We are a trading company that exports foodstuffs, frozen foods and consumer goods such as nappies, scotch tape and others. We operate in Europe and Africa. Over the years, we have considerably extended the range of products we offer and the scope and reach of our distribution network, motivated by our desire to please our valued customers. We export all over sub-Saharan Africa, offering field to fork controls (EU, USA, etc.) at each stage prior to final delivery to Africa.

 4. EXOTIC CITY

  Belgia

  Ettevõte EXOTIC CITY, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Rahvusroad tööstuses. See tegeleb ka Riis, Toiduained - import ja eksport, Import ja eksport - toiduained ja põllumajandustooted, Joogid - import ja eksport, Kohv ja tee, Vürtsid, Puuvili ja köögivili - import ja eksport, Külmutatud ja sügavkülmutatud köögivili, JA Külmutatud ja sügavkülmutatud puuvili tööstustes. See asub Alleur, Belgia.

 5. OKEANOS

  Prantsusmaa

  Ettevõte OKEANOS, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Külmutatud ja sügavkülmutatud kala tööstuses. See tegeleb ka Kala, Kala, shellfish, Import export frozen fish, Import export frozen shellfish, Frozen farmed fish, Frozen sea food, Frozen pelagics, JA Frozen farmed fish tööstustes. See asub Montigny-Le-Bretonneux, Prantsusmaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. PESMARÍN

  Hispaania

  Ettevõte PESMARÍN, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Külmutatud ja sügavkülmutatud kala tööstuses. See tegeleb ka frozen sea food, fish wholesaler, seafood wholesaler, phycis phycis, CEPHALOPODS, HAKE, JA ROSADA tööstustes. See asub Marín-Pontevedra, Hispaania.

 2. CONGELADOS MAR DE MAR

  Hispaania

  Ettevõte CONGELADOS MAR DE MAR, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Külmutatud ja sügavkülmutatud kala tööstuses. See tegeleb ka fresh fish, squid, snuff, rock salmon, cod, prawns, JA Giant freshwater prawns tööstustes. See asub Vigo-Pontevedra, Hispaania.

 3. CONGELAGOS SA

  Portugal

 4. VIRGILIO C. MOREIRA, LDA.

  Portugal

 5. VALOFISH

  Prantsusmaa

 1. MASCATO

  Hispaania

 2. FRIOCONDAL SARL DAKHLA

  Maroko

 1. SAFRICOPE S.A.U.

  Hispaania

 2. FLOOK SRL

  Itaalia

 3. PRODWAY INTERNATIONAL

  Prantsusmaa

 4. VISSCHER SEAFOOD B.V.

  Holland

 5. EIRASMAR

  Hispaania

 6. PACIFIC FISH

  Maroko

 7. EL BAHHAR

  Tuneesia

 8. NEVA OCEANS B.V.

  Holland

 1. HIPOMAR,S.A.

  Hispaania

 2. ASTURPESCA S.L.

  Hispaania

 3. NDOYE DISTRIBUTION

  Prantsusmaa

 4. PUERTA COSTAS SA

  Hispaania

 5. SCANIMEX SEAFOOD

  Holland

 6. L'OCEAN

  Belgia

 7. SINGULAR BY GRENOUCERIE S.L

  Hispaania

 8. CRUSTIMEX SEAFOOD HANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Saksamaa

 9. APPETITUS - ULTRACONGELADOS LDA.

  Portugal

 10. DIE RÄUCHEREI GMBH & CO. KG

  Saksamaa

Filtrid

Otsingu tulemused

Külmutatud ja sügavkülmutatud kala - Import eksport

Tulemuste arv

1203 Ettevõtted