• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • küüslauk

Otsingu tulemused

Küüslauk - Import eksport

 1. RNC BUSINESS INTERNATIONAL

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  RNC BUSINESS INTERNATIONAL was founded in 2020 and is based in Asnières Sur Seine, France. We are specialised in the import-export of food products, namely garlic, turnips, oranges, olive oil, wine, etc. The agrifood produces consumer goods from products farming and breeding. products like yoghurts, cheese, frozen dishes, pâté, chocolate and other confectionery from these companies. Feel free to contact us for more information.

 2. L'ÉTUVERIE

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  French grower of high quality organic black garlic. Specialist in black garlic, all products are organic and grown here on the farm, and use packaging that respects the environment. Constantly on the lookout for innovations, all ingredients are painstakingly selected in line with the L’Etuverie's exacting standards. Our all-organic black garlic products: whole head, peeled cloves, paste, honey, mustard, beer, liquid extract, infusions, aperitif biscuits.

 3. GB EXPORT INTERNATIONAL BV

  Belgia

  Verified by europages badge

  Ettevõte GB EXPORT INTERNATIONAL BV, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kartul tööstuses. See tegeleb ka Küüslauk, Põllumajandus - import ja eksport, Ravimtaimed ja ürdid, medical herbs, Küüslauk, Põllumajandus - import ja eksport, Ravimtaimed ja ürdid, coffee beans, JA cinnamon tööstustes. See asub Nazareth, Belgia.

 4. AJOS Y CEBOLLAS DROESMAR S.L.

  Hispaania

  Verified by europages badge

  Ettevõte AJOS Y CEBOLLAS DROESMAR S.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Küüslauk tööstuses. See tegeleb ka Puuvili, onions, purple garlic, red garlic, Puuvili, garlic wholesaler, onion wholesaler, JA garlic and onion from jaen tööstustes. See asub Jamilena (jaén), Hispaania.

 5. HAMBURGER GEWÜRZ-MÜHLE HERMANN SCHULZ GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte HAMBURGER GEWÜRZ-MÜHLE HERMANN SCHULZ GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Küüslauk tööstuses. See asub Hamburg, Saksamaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. PASTACALDI & C. SRL

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte PASTACALDI & C. SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Küüslauk tööstuses. See asub Signa, Itaalia.

 2. AJOS PITIRRI

  Hispaania

  Ettevõte AJOS PITIRRI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Küüslauk tööstuses. See asub Portillo-Valladolid, Hispaania.

 3. YANTAI EVERSUN FOOD CO., LTD.

  Hiina

  Ettevõte YANTAI EVERSUN FOOD CO., LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Küüslauk tööstuses. See asub Yantai, Shandong, Hiina.

 4. AMEFRUITS SL

  Hispaania

  Ettevõte AMEFRUITS SL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuvili ja köögivili - import ja eksport tööstuses. See tegeleb ka Küüslauk, Tsitrusviljad, Küüslauk, Tsitrusviljad, lemons, JA garlic bulbs tööstustes. See asub Bigastro-Alicante, Hispaania.

 5. AJOS MAJITO GOMEZ

  Hispaania

  Ettevõte AJOS MAJITO GOMEZ, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Küüslauk tööstuses. See tegeleb ka peeled garlic, distributors of fresh vegetables, fruit and vegetable wholesaler, JA export of vegetables tööstustes. See asub Las Pedroñeras, Hispaania.

 1. AJOS GALLARDO

  Hispaania

  Ettevõte AJOS GALLARDO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Küüslauk tööstuses. See tegeleb ka Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, garlic, Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, red garlic, JA Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled tööstustes. See asub Jamilena-Jaén, Hispaania.

 2. NEROSANO BIOTEK SRL

  Itaalia

  Ettevõte NEROSANO BIOTEK SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Küüslauk tööstuses. See tegeleb ka controlled fermentation tööstustes. See asub Milano, Itaalia.

 1. COOPERATIVA EXTREMEÑA DE AJOS DE ACEUCHAL, S.COOP.

  Hispaania

  Ettevõte COOPERATIVA EXTREMEÑA DE AJOS DE ACEUCHAL, S.COOP., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Küüslauk tööstuses. See tegeleb ka garlic stripper tööstustes. See asub Aceuchal, Badajoz, Hispaania.

 2. FRESH & DRY GARLIC

  Hispaania

  Ettevõte FRESH & DRY GARLIC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Küüslauk tööstuses. See tegeleb ka Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, packaged garlic, garlic, JA Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad tööstustes. See asub Jaén, Hispaania.

 3. BALTIC NORD TRAIDING SIA

  Läti

  Ettevõte BALTIC NORD TRAIDING SIA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toidu- ja joogilisandid tööstuses. See tegeleb ka Kohv ja tee, Küüslauk, Puuvili ja köögivili - import ja eksport, Kohv ja tee, Küüslauk, JA Puuvili ja köögivili - import ja eksport tööstustes. See asub Riga, Läti.

 4. SYBARIS MARKET SL

  Hispaania

  Ettevõte SYBARIS MARKET SL, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Küüslauk tööstuses. See tegeleb ka Puuvili ja köögivili - import ja eksport, Puuvili ja köögivili - import ja eksport, fruit export, garlic, JA onions tööstustes. See asub Valencia, Hispaania.

 5. AJOPEL

  Hispaania

  Ettevõte AJOPEL, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Küüslauk tööstuses. See asub Muro De Aguas-La Rioja, Hispaania.

 6. CERRONANDO S.C.A

  Hispaania

  Ettevõte CERRONANDO S.C.A, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Küüslauk tööstuses. See asub Puente Del Obispo (jaen), Hispaania.

 7. L'AIL DROMOIS

  Prantsusmaa

  Ettevõte L'AIL DROMOIS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Küüslauk tööstuses. See tegeleb ka Istikud, sibulad ja seemned, scallion, garlic bulbs, organic garlic, JA Istikud, sibulad ja seemned tööstustes. See asub Eurre, Prantsusmaa.

 8. AJOS GUTIÉRREZ

  Hispaania

  Ettevõte AJOS GUTIÉRREZ, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Küüslauk tööstuses. See tegeleb ka packaged garlic, red garlic, garlic bulbs, JA organic garlic tööstustes. See asub Jamilena-Jaén, Hispaania.

 1. IBÉRICA DE PATATAS NATURALES

  Hispaania

  Ettevõte IBÉRICA DE PATATAS NATURALES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kartul tööstuses. See tegeleb ka Küüslauk, onions, new potatoes, Küüslauk, JA Potato supplier tööstustes. See asub Madrid, Hispaania.

 2. MAPEKSA GIDA IMPORT & EXPORT LTD.

  Türgi

  Ettevõte MAPEKSA GIDA IMPORT & EXPORT LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Küüslauk tööstuses. See tegeleb ka Kaunviljad, Tervisetooted, fruit & vegetables, Kaunviljad, JA Tervisetooted tööstustes. See asub Mersin, Türgi.

 3. BENJAMÍN DE LEÓN S.L.

  Hispaania

  Ettevõte BENJAMÍN DE LEÓN S.L., on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Köögivili, värske tööstuses. See tegeleb ka Küüslauk, carrots, JA Küüslauk tööstustes. See asub Boecillo-Valladolid, Hispaania.

 4. DOMI FOKHAGYMA KFT.

  Ungari

  Ettevõte DOMI FOKHAGYMA KFT., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Küüslauk tööstuses. See tegeleb ka Import ja eksport - toiduained ja põllumajandustooted, JA Import ja eksport - toiduained ja põllumajandustooted tööstustes. See asub Szeged, Ungari.

 5. BRL FOODS

  Brasiilia

  Ettevõte BRL FOODS, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Puuvili ja köögivili - import ja eksport tööstuses. See tegeleb ka Küüslauk, Joogid - import ja eksport, Küüslauk, JA Joogid - import ja eksport tööstustes. See asub São Paulo, Brasiilia.

 6. B&C LIFESTYLE B.V.

  Holland

  Ettevõte B&C LIFESTYLE B.V., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Puuvili ja köögivili - import ja eksport tööstuses. See tegeleb ka Küüslauk, Küüslauk, JA ginger tööstustes. See asub Rotterdam, Holland.

 7. MAQUINARIA ZOCAPI

  Hispaania

  Ettevõte MAQUINARIA ZOCAPI, aastal ja mis tegeleb Kahveltõstukid tööstuses. See tegeleb ka Küüslauk, sowing machines, combines, Küüslauk, JA farming machinery tööstustes. See asub Las Pedroñeras-Cuenca, Hispaania.

 8. MEHRAVEH KESHT

  Iraan

  Ettevõte MEHRAVEH KESHT, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kuivatatud puuviljad tööstuses. See tegeleb ka Küüslauk, fresh pistachios, saffron, Küüslauk, JA dates tööstustes. See asub Saveh, Iraan.

 9. AEQUO GB

  Hispaania

  Ettevõte AEQUO GB, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Küüslauk tööstuses. See tegeleb ka onions, dry fruits, JA wholesale organic foods tööstustes. See asub Albacete, Hispaania.

 10. AJOS NEXUS

  Hispaania

  Ettevõte AJOS NEXUS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Küüslauk tööstuses. See tegeleb ka purple garlic, JA spring garlic tööstustes. See asub Sevilla, Hispaania.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta