• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • köögivili- marineeritud

Otsingu tulemused

Köögivili- marineeritud - Import eksport

 1. LA CARLA ITALIA SRL

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte LA CARLA ITALIA SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Köögivili, marineeritud tööstuses. See tegeleb ka Õliga juurviljakonservid, Rahvusroad, preserves and food extracts, LACARLA SOTTOLI CAMPANI, artichokes, Õliga juurviljakonservid, sun-dried tomatoes, Rahvusroad, JA processed farm produce tööstustes. See asub San Vitaliano, Itaalia.

 2. AGRAR KO

  Põhja-Makedoonia

  Ettevõte AGRAR KO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Köögivili, marineeritud tööstuses. See tegeleb ka orange pepper, canned vegetables, JA spicy peppers tööstustes. See asub Kocani, Põhja-Makedoonia.

 3. KOCAASLAN GIDA IHRACAT LTD. STI.

  Türgi

  Ettevõte KOCAASLAN GIDA IHRACAT LTD. STI., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Köögivili, marineeritud tööstuses. See asub Balikesir, Türgi.

 4. FRUIT AND VEGETABLE PLANT "KHERSON"

  Ukraina

  Ettevõte FRUIT AND VEGETABLE PLANT "KHERSON", on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Köögivili, marineeritud tööstuses. See asub Kherson, Ukraina.

 5. CALABRIA SCERRA

  Itaalia

  Ettevõte CALABRIA SCERRA, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Köögivili, marineeritud tööstuses. See tegeleb ka Veinid, JA Veinid tööstustes. See asub Guidonia, Itaalia.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. WALDIBEN

  Poola

  Ettevõte WALDIBEN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Köögivili, marineeritud tööstuses. See tegeleb ka horseradish tööstustes. See asub Zalesiaki, Poola.

 2. GUNEYBAG

  Türgi

  Ettevõte GUNEYBAG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Köögivili, marineeritud tööstuses. See tegeleb ka olives tööstustes. See asub Adana, Türgi.

 3. CET.MAS SRL

  Itaalia

  Ettevõte CET.MAS SRL, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Köögivili, marineeritud tööstuses. See tegeleb ka tinned capers, traditional product, JA olives tööstustes. See asub Venetico, Itaalia.

 4. CALUFI TARTUFI E FUNGHI

  Itaalia

  Ettevõte CALUFI TARTUFI E FUNGHI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Köögivili, marineeritud tööstuses. See asub Castelfiorentino, Itaalia.

 5. SAMPEX GIDA LTD STI

  Türgi

  Ettevõte SAMPEX GIDA LTD STI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Köögivili, marineeritud tööstuses. See tegeleb ka wholesale foodstuffs tööstustes. See asub Izmir, Türgi.

 1. CASEIFICIO E SALUMIFICIO PIERAGNOLI NILO SRL

  Itaalia

  Ettevõte CASEIFICIO E SALUMIFICIO PIERAGNOLI NILO SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Liha ja lihatooted tööstuses. See tegeleb ka Köögivili, marineeritud, JA Köögivili, marineeritud tööstustes. See asub Vaiano, Itaalia.

 2. CUMA TARIM A.Ş.

  Türgi

  Ettevõte CUMA TARIM A.Ş., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Köögivili, marineeritud tööstuses. See tegeleb ka pickled vegetables, JA gherkins tööstustes. See asub Izmir, Türgi.

 1. CAPERSMED

  Maroko

  Ettevõte CAPERSMED, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Köögivili, marineeritud tööstuses. See tegeleb ka capers, capsicum, spicy peppers, JA marinated olives tööstustes. See asub Fès, Maroko.

 2. AGRAR KO

  Põhja-Makedoonia

  Ettevõte AGRAR KO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Köögivili, marineeritud tööstuses. See tegeleb ka exporter red chili pepper tööstustes. See asub Kochani, Põhja-Makedoonia.

 3. AHMETOGLU KONSERVE TARIM

  Türgi

  Ettevõte AHMETOGLU KONSERVE TARIM, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Köögivili, marineeritud tööstuses. See tegeleb ka toppings, JA spicy peppers tööstustes. See asub Aydin, Türgi.

 4. CONSERVAS MARTINEZ GARCIA S.L.

  Hispaania

  Ettevõte CONSERVAS MARTINEZ GARCIA S.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Köögivili, marineeritud tööstuses. See tegeleb ka Konserveeritud köögiviljad, JA Konserveeritud köögiviljad tööstustes. See asub Ceuti, Hispaania.

 5. STANDER FOOD SRL

  Itaalia

  Ettevõte STANDER FOOD SRL, aastal ja mis tegeleb Köögivili, marineeritud tööstuses. See tegeleb ka Piimatooted, deli meats, JA Piimatooted tööstustes. See asub Verona, Itaalia.

 6. SUPPORT G.O.C FOOD PROCESSING EXPORT JSC

  Vietnam

  Ettevõte SUPPORT G.O.C FOOD PROCESSING EXPORT JSC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Köögivili, marineeritud tööstuses. See asub Bac Giang, Vietnam.

 7. LARS DOOEL

  Põhja-Makedoonia

  Ettevõte LARS DOOEL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Köögivili, marineeritud tööstuses. See tegeleb ka gherkins, JA beetroot tööstustes. See asub Stip, Põhja-Makedoonia.

 8. KONAL D.O.O./S.R.L.

  Sloveenia

  Ettevõte KONAL D.O.O./S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Köögivili, marineeritud tööstuses. See asub Ankaran-Ancarano, Sloveenia.

 1. D & D TRENTINO S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte D & D TRENTINO S.R.L., on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Köögivili, marineeritud tööstuses. See tegeleb ka Konserveeritud oliivid, in oil conserves, Konserveeritud oliivid, dressed dried tomatoes, JA mushrooms in oil tööstustes. See asub Rovereto, Itaalia.

 2. HANGZHOU QIMENTANG VEGETABLE FOOD CO., LTD.

  Hiina

  Ettevõte HANGZHOU QIMENTANG VEGETABLE FOOD CO., LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Köögivili, marineeritud tööstuses. See asub Xiaoshan District, Hangzhou City, Hiina.

 3. NUOVA AGROINDUSTRIA ALIMENTARE SRLS

  Itaalia

  Ettevõte NUOVA AGROINDUSTRIA ALIMENTARE SRLS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Köögivili, marineeritud tööstuses. See asub Cerignola, Itaalia.

 4. AGRO-TRANSPOL KAZIMIERZ MALINOWSKI URSZULA MALINOWSKA

  Poola

  Ettevõte AGRO-TRANSPOL KAZIMIERZ MALINOWSKI URSZULA MALINOWSKA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuviljakonservid ja keedised tööstuses. See tegeleb ka Puuviljapõhised tooted, Köögivili, marineeritud, Puuviljapõhised tooted, Preserves, jams and marmalades, JA Köögivili, marineeritud tööstustes. See asub Drzewica, Poola.

 5. WEINESSIG WERKE - FODOF GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte WEINESSIG WERKE - FODOF GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Dieet- ja mahepõllundustooted tööstuses. See tegeleb ka Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained, Köögivili, marineeritud, Eeltöödeldud ja delikatesstoiduained, Kulinaariatooted, Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained, Köögivili, marineeritud, Eeltöödeldud ja delikatesstoiduained, JA Kulinaariatooted tööstustes. See asub München, Saksamaa.

 6. MAXIMA FOOD STUFF

  India

  Ettevõte MAXIMA FOOD STUFF, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Köögivili, marineeritud tööstuses. See asub Ahmedabad, India.

 7. GUSTOPIÙ DI SANTORO L. & C. SNC

  Itaalia

  Ettevõte GUSTOPIÙ DI SANTORO L. & C. SNC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Köögivili, marineeritud tööstuses. See tegeleb ka dried fruit, capers, spices, JA sun-dried tomatoes tööstustes. See asub Venetico Marina, Itaalia.

 8. LAIWU TAIHE FOODS CO.,LTD

  Hiina

  Ettevõte LAIWU TAIHE FOODS CO.,LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Köögivili, marineeritud tööstuses. See asub Laiwu, Hiina.

 9. MG TROMBETTA

  Itaalia

  Ettevõte MG TROMBETTA, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Köögivili, marineeritud tööstuses. See asub Macerata Campania, Itaalia.

 10. BORNOVA IMPORT EXPORT LIMITED

  Türgi

  Ettevõte BORNOVA IMPORT EXPORT LIMITED, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Köögivili, marineeritud tööstuses. See tegeleb ka gherkins, JA pickled vegetables tööstustes. See asub Manisa, Türgi.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta