• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • köögivili- kuivatatud

Otsingu tulemused

Köögivili- kuivatatud - Import eksport

 1. KURUNE GIDA

  Türgi

  Verified by europages badge

  Kurune Gıda is a professional dried fruit and vegetable producer based in Turkey. We prioritize your health by offering a range of products free of food coloring and additives. Our mission is to inspire healthier choices today for a better tomorrow. Taking advantage of Turkey's diverse climates and fertile soils, we source our products from healthy and high-quality farmers across the country. Our state-of-the-art drying process takes place in a clean, hygienic indoor environment. Using Dry Food Processing Technology, we eliminate the risk of contaminants such as dust, germs and mold. Our products are dried naturally, retaining their natural goodness without being exposed to the sun or enduring outdoor contact. Why choose us? Dried food products provide superior durability and can be stored for long periods of time, making them a versatile alternative for a variety of recipes, snacks, healthy and high-fiber foods for athletes, as well as for camping and travel. At Kurune Food, we emphasize the use of fresh, high-quality ingredients, strict adherence to hygiene rules and proper production methods. Kurune Food offers a wide range of dried fruits and vegetables, all of which are free from food coloring and additives. Our product range caters to different tastes such as apples, strawberries, bananas, oranges, tomatoes and many more healthy fruits and vegetables. For more information, please contact us.

 2. HENRY LAMOTTE FOOD GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte HENRY LAMOTTE FOOD GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Köögivili, kuivatatud tööstuses. See asub Bremen, Saksamaa.

 3. IMPORT & EXPORT SOLEIL / SOLEILFOOD

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte IMPORT & EXPORT SOLEIL / SOLEILFOOD, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Toiduained - import ja eksport tööstuses. See tegeleb ka Köögivili, kuivatatud, Vürtsid, Kuivatatud puuviljad, Riis, Köögivili, kuivatatud, dried fruit, Tahini, Vürtsid, JA Sesame paste tööstustes. See asub Hamburg, Saksamaa.

 4. ESTEL SAHINLER TARIM TICARET A.S.

  Türgi

  Ettevõte ESTEL SAHINLER TARIM TICARET A.S., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Köögivili, kuivatatud tööstuses. See tegeleb ka dehydrated garlic, dried vegetables, JA garlic tööstustes. See asub Ankara, Türgi.

 5. KURUCUM GIDA

  Türgi

  Ettevõte KURUCUM GIDA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Köögivili, kuivatatud tööstuses. See tegeleb ka dry fruits tööstustes. See asub Isparta, Türgi.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. ATMAR BIO LTD

  Bulgaaria

  Ettevõte ATMAR BIO LTD, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Lisandid toidule tööstuses. See tegeleb ka Parfüümid - essentsid ja lõhnaained, Toidu lõhna- ja maitseained, Taimeõlid, Köögivili, kuivatatud, Parfüümid - essentsid ja lõhnaained, Toidu lõhna- ja maitseained, Taimeõlid, JA Köögivili, kuivatatud tööstustes. See asub Varna, Bulgaaria.

 2. AGRO SUN FOOD LTD.

  Türgi

  Ettevõte AGRO SUN FOOD LTD., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Köögivili, kuivatatud tööstuses. See tegeleb ka dried fruit, sun-dried tomatoes, Pickles, JA roasted agricultural products tööstustes. See asub Bursa, Türgi.

 3. SÜSSUNDCLEVER.DE® OHG

  Saksamaa

  Ettevõte SÜSSUNDCLEVER.DE® OHG, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Köögivili, kuivatatud tööstuses. See asub Hofheim Am Taunus, Saksamaa.

 4. TÜRKÖZ PISTAZIEN

  Saksamaa

  Ettevõte TÜRKÖZ PISTAZIEN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Köögivili, kuivatatud tööstuses. See asub Rheinberg, Saksamaa.

 5. «АГРОЕКОТЕХНОЛОГІЇ»

  Ukraina

  Ettevõte «АГРОЕКОТЕХНОЛОГІЇ», on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Köögivili, kuivatatud tööstuses. See tegeleb ka Import ja eksport - toiduained ja põllumajandustooted, fruit & vegetables, dried fruit, Import ja eksport - toiduained ja põllumajandustooted, JA trading in pulses tööstustes. See asub Івано-Франківськ, Ukraina.

 1. BARIA TEKSTIL TICARET LIMITED ŞIRKETI

  Türgi

  Ettevõte BARIA TEKSTIL TICARET LIMITED ŞIRKETI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Köögivili, kuivatatud tööstuses. See tegeleb ka Fruit and vegetable exports, dried cola nuts, aromatic and medicinal plants, JA dried fruit tööstustes. See asub Antalya, Türgi.

 2. SAPOREGE

  Türgi

  Ettevõte SAPOREGE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Köögivili, kuivatatud tööstuses. See tegeleb ka sun-dried tomatoes, tinned capers, extra virgin olive oil, JA olive oil tööstustes. See asub Izmir / Buca, Türgi.

 1. AKDENIZ EFE

  Türgi

  Ettevõte AKDENIZ EFE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Köögivili, kuivatatud tööstuses. See tegeleb ka Kuivatatud puuviljad, Kuivatatud puuviljad, spices for food, JA products packed in oil tööstustes. See asub Diyarbakir, Türgi.

 2. KONTORHAUS GÖRICKE UG

  Saksamaa

  Ettevõte KONTORHAUS GÖRICKE UG, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Köögivili, kuivatatud tööstuses. See asub Pirna, Saksamaa.

 3. NIKNUT GIDA

  Türgi

  Ettevõte NIKNUT GIDA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Köögivili, kuivatatud tööstuses. See tegeleb ka hazelnuts tööstustes. See asub Giresun, Türgi.

 4. ATILIM BOR GIDA SAN. TIC. AS.

  Türgi

  Ettevõte ATILIM BOR GIDA SAN. TIC. AS., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Köögivili, kuivatatud tööstuses. See asub Bor, Türgi.

 5. JELS PRODUCTOS

  Hispaania

  Ettevõte JELS PRODUCTOS, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Toiduained - import ja eksport tööstuses. See tegeleb ka Oliiviõli, Import ja eksport - toiduained ja põllumajandustooted, Köögivili, kuivatatud, Oliiviõli, rice, Import ja eksport - toiduained ja põllumajandustooted, JA Köögivili, kuivatatud tööstustes. See asub Torrejon De La Calzada, Hispaania.

 6. ELBIZ EXPORT

  Türgi

  Ettevõte ELBIZ EXPORT, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Import ja eksport - toiduained ja põllumajandustooted tööstuses. See tegeleb ka Köögivili, kuivatatud, pumpkin seeds, packaged pumpkin flowers, Köögivili, kuivatatud, JA apples tööstustes. See asub Kayseri, Türgi.

 7. INTERNATIONAL TRADERS

  Egiptus

  Ettevõte INTERNATIONAL TRADERS, aastal ja mis tegeleb Köögivili, kuivatatud tööstuses. See tegeleb ka Peet, Tsitrusviljad, fresh vegetables, olives, Peet, JA Tsitrusviljad tööstustes. See asub Alexandria, Egiptus.

 8. LINIYI ORGANIC FOODSTUFFS CO.,LTD

  Hiina

  Ettevõte LINIYI ORGANIC FOODSTUFFS CO.,LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Köögivili, kuivatatud tööstuses. See asub Linyi, Hiina.

 1. LA LEGUMBRE DE PEPE

  Hispaania

  Ettevõte LA LEGUMBRE DE PEPE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Köögivili, kuivatatud tööstuses. See tegeleb ka chick-peas, lentils, JA organic honey tööstustes. See asub Castellanos De Villiquera, Hispaania.

 2. ERDKRAFT

  Ukraina

  Ettevõte ERDKRAFT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Köögivili, kuivatatud tööstuses. See tegeleb ka Vürtsid, trading in pulses, import and export of pulses, Vürtsid, JA Dried mushrooms tööstustes. See asub Odessa, Ukraina.

 3. GENEZA - PROCESSING AND TRADING COMPANY

  Serbia

  Ettevõte GENEZA - PROCESSING AND TRADING COMPANY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Köögivili, kuivatatud tööstuses. See tegeleb ka dried vegetables, frozen vegetables, JA spices for food tööstustes. See asub Kanjiza, Serbia.

 4. AWYA FOOD AND AGRICULTURE

  Türgi

  Ettevõte AWYA FOOD AND AGRICULTURE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Köögivili, kuivatatud tööstuses. See asub Konya, Türgi.

 5. LEGUMBRES IGLESIAS

  Hispaania

  Ettevõte LEGUMBRES IGLESIAS, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Köögivili, kuivatatud tööstuses. See asub Gomecello (salamanca), Hispaania.

 6. KURT GURME PREMIUM QUALITY DRIED FOOD PRODUCTS

  Türgi

  Ettevõte KURT GURME PREMIUM QUALITY DRIED FOOD PRODUCTS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Köögivili, kuivatatud tööstuses. See tegeleb ka sun-dried tomatoes tööstustes. See asub Afyonkarahisar, Türgi.

 7. ASINA FOR IMPORT & EXPORT

  Egiptus

  Ettevõte ASINA FOR IMPORT & EXPORT, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Köögivili, kuivatatud tööstuses. See tegeleb ka onions tööstustes. See asub Itay Al Barud, Egiptus.

 8. LEGUMBRES EL MARAGATO S.L.

  Hispaania

  Ettevõte LEGUMBRES EL MARAGATO S.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Köögivili, kuivatatud tööstuses. See asub Astorga, Hispaania.

 9. DAVID-AGRO

  Moldova

  Ettevõte DAVID-AGRO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Köögivili, kuivatatud tööstuses. See asub Troita Noua, Moldova.

 10. SOUFFLET ALIMENTAIRE

  Prantsusmaa

  Ettevõte SOUFFLET ALIMENTAIRE, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Köögivili, kuivatatud tööstuses. See tegeleb ka Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, dried vegetable flours, rice processing, durum wheat flour or superfine flour, JA Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad tööstustes. See asub Valenciennes, Prantsusmaa.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta