• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • köögivili- külmkuivatatud

Otsingu tulemused

Köögivili- külmkuivatatud - Import eksport

 1. PANFRUIT

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Ettevõte PANFRUIT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külmutatud ja sügavkülmutatud puuvili tööstuses. See tegeleb ka Marjad, Külmkuivatatud puuvili, Köögivili, külmkuivatatud, Mahepõllundustooted, Supid, Seened, Puuvili ja köögivili - import ja eksport, Marjad, JA Frozen berries tööstustes. See asub Kyiv, Ukraina.

 2. MLB BIOTRADE

  Poola

  Verified by europages badge

  Ettevõte MLB BIOTRADE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külmkuivatatud puuvili tööstuses. See tegeleb ka Dieet- ja mahepõllundustooted, Kuivatatud puuviljad, Köögivili, külmkuivatatud, freeze-dried food products, freeze drying, fruit & vegetables, freeze-dried baby foods, freeze-dried fruit, JA powder flavourings tööstustes. See asub Poznan, Poola.

 3. TALIA GIDA A.S.

  Türgi

  Ettevõte TALIA GIDA A.S., on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Steriliseeritud konservid tööstuses. See tegeleb ka Köögivili, külmkuivatatud, Sweet peppers, eggplant, tomatoes, JA Köögivili, külmkuivatatud tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 4. ANÜMKA NUTRITION

  Slovakkia

  Ettevõte ANÜMKA NUTRITION, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Külmkuivatatud puuvili tööstuses. See tegeleb ka Köögivili, külmkuivatatud, wholesale organic foods, dried fruit, JA Köögivili, külmkuivatatud tööstustes. See asub Hrubý Šúr, Slovakkia.

 5. ONDER BITKISEL URUNLER SAN. TIC. LTD. STI

  Türgi

  Ettevõte ONDER BITKISEL URUNLER SAN. TIC. LTD. STI, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kuivatatud puuviljad tööstuses. See tegeleb ka Külmkuivatatud puuvili, Köögivili, külmkuivatatud, Külmkuivatatud puuvili, Freeze-dried or air-dried vegetables and herbs, Dried bananas, JA Köögivili, külmkuivatatud tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. CRÉALINE SAS

  Prantsusmaa

  Ettevõte CRÉALINE SAS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Köögivili, külmkuivatatud tööstuses. See tegeleb ka processed fruit products tööstustes. See asub Lessay, Prantsusmaa.

 2. FREEZE-DRY FOODS

  Saksamaa

  Ettevõte FREEZE-DRY FOODS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Köögivili, külmkuivatatud tööstuses. See tegeleb ka Toidu- ja joogilisandid, freeze-dried fruit, Freeze-dried or air-dried vegetables and herbs, JA Toidu- ja joogilisandid tööstustes. See asub Greven, Saksamaa.

 3. ROOMKOETJE

  Belgia

  Ettevõte ROOMKOETJE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained tööstuses. See tegeleb ka Köögivili, külmkuivatatud, Köögivili, külmkuivatatud, JA products for restoration tööstustes. See asub Wilrijk, Belgia.

 4. CREEKBAY INDUSTRIES LTD

  Hiina

  Ettevõte CREEKBAY INDUSTRIES LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Köögivili, külmkuivatatud tööstuses. See tegeleb ka packaged garlic tööstustes. See asub qingdao, Hiina.

 5. VIN KON S A

  Poola

  Ettevõte VIN KON S A, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuviljapõhised tooted tööstuses. See tegeleb ka Köögivili, külmkuivatatud, Puu- ja köögiviljamahlad, Joogikontsentraadid ja -pulbrid, Köögivili, külmkuivatatud, Puu- ja köögiviljamahlad, JA Joogikontsentraadid ja -pulbrid tööstustes. See asub Konin, Poola.

 1. DEJAEGHERE

  Belgia

  Ettevõte DEJAEGHERE, aastal ja mis tegeleb Külmutatud ja sügavkülmutatud köögivili tööstuses. See tegeleb ka Köögivili, külmkuivatatud, Puuvili ja köögivili - import ja eksport, Köögivili, külmkuivatatud, JA Puuvili ja köögivili - import ja eksport tööstustes. See asub Langemark, Belgia.

 2. DELISHUS SERVICES OY

  Soome

  Ettevõte DELISHUS SERVICES OY, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Köögivili, külmkuivatatud tööstuses. See tegeleb ka distributors of fresh vegetables, basmati rice, JA hard wheat flour tööstustes. See asub Helsinki, Soome.

 1. ICELAND FREEZE DRY

  Island

  Ettevõte ICELAND FREEZE DRY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Köögivili, kuivatatud tööstuses. See tegeleb ka Külmkuivatatud kala, Köögivili, külmkuivatatud, Külmkuivatatud kala, Köögivili, külmkuivatatud, JA freeze-dried food products tööstustes. See asub Þorlákshöfn, Island.

 2. LINYI FUTAI FOODSTUFF CO., LTD.

  Hiina

  Ettevõte LINYI FUTAI FOODSTUFF CO., LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Köögivili, külmkuivatatud tööstuses. See tegeleb ka dehydrated garlic, JA wholesale organic foods tööstustes. See asub Bahu Town, Linyi City, Hiina.

 3. FOODSTREAM.CATERING

  Saudi Araabia

  Ettevõte FOODSTREAM.CATERING, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Köögivili, külmkuivatatud tööstuses. See tegeleb ka edible vegetable oils tööstustes. See asub Jeddah, Saudi Araabia.

 4. BORDE SA

  Prantsusmaa

  Ettevõte BORDE SA, aastal ja mis tegeleb Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad tööstuses. See tegeleb ka Puuviljakonservid ja keedised, Köögivili, külmkuivatatud, Puuviljakonservid ja keedised, JA Köögivili, külmkuivatatud tööstustes. See asub Saugues, Prantsusmaa.

 5. TWIN-SMART AGENCIES

  Keenia

  Ettevõte TWIN-SMART AGENCIES, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Köögivili, külmkuivatatud tööstuses. See tegeleb ka fresh vegetables, JA fresh fruit tööstustes. See asub Nakuru, Keenia.

 6. SHALIMAR FOOD PRODUCT

  India

  Ettevõte SHALIMAR FOOD PRODUCT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Köögivili, külmkuivatatud tööstuses. See tegeleb ka dehydrated vegetables, JA spices tööstustes. See asub Dhule, India.

 7. QINGDAO AGRI-KING INDUSTRIAL CO., LTD

  Hiina

  Ettevõte QINGDAO AGRI-KING INDUSTRIAL CO., LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Köögivili, külmkuivatatud tööstuses. See asub Qingdao, Hiina.

 8. FRIALL S.R.O.

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte FRIALL S.R.O., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained tööstuses. See tegeleb ka Köögivili, külmkuivatatud, Kartuli kiirroad ja -segud, Köögivili, külmkuivatatud, JA Kartuli kiirroad ja -segud tööstustes. See asub Tabor, Tšehhi Vabariik.

 1. RIZHAO SUNNY TRADING CO.,LTD.

  Hiina

  Ettevõte RIZHAO SUNNY TRADING CO.,LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Köögivili, külmkuivatatud tööstuses. See tegeleb ka dehydrated vegetables tööstustes. See asub Rizhao, Hiina.

 2. LINSHU EVERGREEN CO.LTD

  Hiina

  Ettevõte LINSHU EVERGREEN CO.LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Köögivili, külmkuivatatud tööstuses. See asub Shandong, Hiina.

 3. KOMA IMPORT

  Türgi

  Ettevõte KOMA IMPORT, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Köögivili, külmkuivatatud tööstuses. See asub Gaziantep, Türgi.

 4. SAN MARTINO

  Serbia

  Ettevõte SAN MARTINO, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Köögivili, külmkuivatatud tööstuses. See asub Kragujevac, Serbia.

 5. MAN POWER EXPORT

  India

  Ettevõte MAN POWER EXPORT, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Köögivili, külmkuivatatud tööstuses. See tegeleb ka Puuvili ja köögivili - import ja eksport, JA Puuvili ja köögivili - import ja eksport tööstustes. See asub Coimbatore, India.

 6. FUJIAN DRAGON ENTERPRISES CO.,LTD

  Hiina

  Ettevõte FUJIAN DRAGON ENTERPRISES CO.,LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Köögivili, külmkuivatatud tööstuses. See tegeleb ka dehydrated vegetables tööstustes. See asub FUZHOU,FUJIAN, Hiina.

 7. LEGUMBRES LA COCHURA SOCIEDAD ANONIMA.

  Hispaania

  Ettevõte LEGUMBRES LA COCHURA SOCIEDAD ANONIMA., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Konserveeritud köögiviljad tööstuses. See tegeleb ka Köögivili, külmkuivatatud, JA Köögivili, külmkuivatatud tööstustes. See asub Tarancon, Hispaania.

 8. CONGELADOS EL PEDANEO SA

  Hispaania

  Ettevõte CONGELADOS EL PEDANEO SA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Köögivili, külmkuivatatud tööstuses. See tegeleb ka Köögivili, marineeritud, JA Köögivili, marineeritud tööstustes. See asub Archena, Hispaania.

 9. LYOVIT PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCYJNO-USLUGOWO-HANDLOWE

  Poola

  Ettevõte LYOVIT PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCYJNO-USLUGOWO-HANDLOWE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Köögivili, külmkuivatatud tööstuses. See tegeleb ka Külmkuivatatud puuvili, JA Külmkuivatatud puuvili tööstustes. See asub Kielce, Poola.

 10. MISR CO. FOR DEV. AND INVST. (MCDI)

  Egiptus

  Ettevõte MISR CO. FOR DEV. AND INVST. (MCDI), on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Köögivili, külmkuivatatud tööstuses. See tegeleb ka Fresh fruits and vegetables, JA real state consultant tööstustes. See asub Giza, Egiptus.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta