• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • juurdelõikusmasinad

Otsingu tulemused

Juurdelõikusmasinad - Import eksport

 1. EUROLASER GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Eurolaser is your partner in the world of laser technology, the specialist for laser systems for cutting, engraving and marking of different materials such as acrylic, wood, textiles and plastic films. We provide extensive support from a single source. Our cutting machines are used in the advertising industry, automotive industry, clothing industry, for furniture manufacture and interiors, for membrane keyboards and the electronics industry, for model building and architecture and much more.

 2. GARDINERY INTERNATIONAL

  Rumeenia

  Ettevõte GARDINERY INTERNATIONAL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Juurdelõikusmasinad tööstuses. See tegeleb ka Naturaalsed tekstiilkiud, Segukangad, Naturaalsed tekstiilkiud, JA Segukangad tööstustes. See asub Cluj-Napoca, Rumeenia.

 3. MULTI-PLOT EUROPE GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte MULTI-PLOT EUROPE GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Juurdelõikusmasinad tööstuses. See tegeleb ka Kangatrükkimismasinad ja -seadmed, Tindid, Kangatrükkimismasinad ja -seadmed, Tindid, CAD applications for cutting, JA electronic tintometers tööstustes. See asub Bad Emstal, Saksamaa.

 4. MIRAMAC MACHINERY

  Türgi

  Ettevõte MIRAMAC MACHINERY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Juurdelõikusmasinad tööstuses. See asub Kayseri, Türgi.

 5. WILHELM HOLZHAUSER SERVICE E.K.

  Saksamaa

  Ettevõte WILHELM HOLZHAUSER SERVICE E.K., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Juurdelõikusmasinad tööstuses. See tegeleb ka Kangaste disainimine, Kangaste disainimine, textile machinery, JA sample cases tööstustes. See asub Vierkirchen, Saksamaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. VAELLA MASCHINEN SRL

  Rumeenia

  Ettevõte VAELLA MASCHINEN SRL, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud tööstuses. See tegeleb ka Kodumajapidamises kasutatavad õmblusmasinad, Juurdelõikusmasinad, Tööstuslikud triikimismasinad, Trikotaažimasinad ja -seadmed, Kodumajapidamises kasutatavad õmblusmasinad, Juurdelõikusmasinad, Tööstuslikud triikimismasinad, JA Trikotaažimasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Bucuresti, Rumeenia.

 2. COMHAIRE INTERNATIONAL

  Belgia

  Ettevõte COMHAIRE INTERNATIONAL, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad tööstuses. See tegeleb ka Kangatrükkimismasinad ja -seadmed, Juurdelõikusmasinad, Tekstiiliflokeerimismasinad ja -seadmed, Kangatrükkimismasinad ja -seadmed, Juurdelõikusmasinad, Tekstiiliflokeerimismasinad ja -seadmed, JA machines for treating and finishing textile fibres tööstustes. See asub Gent, Belgia.

 3. HAMON

  Prantsusmaa

  Ettevõte HAMON, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Juurdelõikusmasinad tööstuses. See asub Paris, Prantsusmaa.

 4. DKTEX

  Bulgaaria

  Ettevõte DKTEX, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Juurdelõikusmasinad tööstuses. See tegeleb ka Tekstiili kogumine ja ümbertöötlemine, wadding, stapling textiles and textile products, JA Tekstiili kogumine ja ümbertöötlemine tööstustes. See asub Shipkovo, Bulgaaria.

 5. COBBY'S

  Belgia

  Ettevõte COBBY'S, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Mitmesuguste materjalide ümbertöötlemine ja kogumine tööstuses. See tegeleb ka Kaubaülejäägid, Looduslikud lõngad ja niidid, Juurdelõikusmasinad, Kangad, Kaubaülejäägid, Looduslikud lõngad ja niidid, Juurdelõikusmasinad, JA Kangad tööstustes. See asub Drongen, Belgia.

 1. ZUND BENELUX

  Holland

  Ettevõte ZUND BENELUX, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Juurdelõikusmasinad tööstuses. See tegeleb ka cutters, JA Cutting system tööstustes. See asub Eersel, Holland.

 2. BAJAS INDUSTRIE - DÉCOUPE INDUSTRIELLE

  Prantsusmaa

  Ettevõte BAJAS INDUSTRIE - DÉCOUPE INDUSTRIELLE, on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Juurdelõikusmasinad tööstuses. See asub La Clayette, Prantsusmaa.

 1. SANODOR

  Rumeenia

  Ettevõte SANODOR, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekid, voodikatted ja suletekid tööstuses. See tegeleb ka Meeste valmisrõivad, Juurdelõikusmasinad, Naiste valmisrõivad, Voodipesu, Meeste valmisrõivad, Juurdelõikusmasinad, Naiste valmisrõivad, JA Voodipesu tööstustes. See asub Piatra Neamt, Rumeenia.

 2. KONMAKSAN

  Türgi

  Ettevõte KONMAKSAN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Juurdelõikusmasinad tööstuses. See tegeleb ka sewing tables tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 3. CHARLES SMALL LDA - AGÊNCIA DE MÁQUINAS E PRODUTOS TEXTÊIS

  Portugal

  Ettevõte CHARLES SMALL LDA - AGÊNCIA DE MÁQUINAS E PRODUTOS TEXTÊIS, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Juurdelõikusmasinad tööstuses. See tegeleb ka machinery for textile products, Sewing machines for textiles, textile machinery, JA textile machinery maintenance tööstustes. See asub Vila Nova De Famalicão, Portugal.

 4. STITCHER GMBH SEWING-MACHINES

  Saksamaa

  Ettevõte STITCHER GMBH SEWING-MACHINES, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad tööstuses. See tegeleb ka Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud, Tööstuslikud kudumismasinad ja tarvikud, Juurdelõikusmasinad, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud, Tööstuslikud kudumismasinad ja tarvikud, JA Juurdelõikusmasinad tööstustes. See asub Hagen, Saksamaa.

 5. FREEMAN SCHWABE MACHINERY

  Ameerika Ühendriigid

  Ettevõte FREEMAN SCHWABE MACHINERY, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud lõikepingid tööstuses. See tegeleb ka Paberilõikamismasinad ja -seadmed, Lõikamine - tööpingid, Juurdelõikusmasinad, Plastilõikemasinad, Paberilõikamismasinad ja -seadmed, Lõikamine - tööpingid, Juurdelõikusmasinad, JA Plastilõikemasinad tööstustes. See asub Cincinnati, Ameerika Ühendriigid.

 6. INTERFASHION PRODESIGN S.R.L.

  Rumeenia

  Ettevõte INTERFASHION PRODESIGN S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Juurdelõikusmasinad tööstuses. See tegeleb ka Tekstiili viimistlus, Meeste valmisrõivad, Naiste valmisrõivad, Tekstiili viimistlus, Meeste valmisrõivad, JA Naiste valmisrõivad tööstustes. See asub Bradu, Rumeenia.

 7. MERCERIE NET

  Rumeenia

  Ettevõte MERCERIE NET, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Kodumajapidamises kasutatavad õmblusmasinad tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud, Kodumajapidamises kasutatavad triikrauad ja pressrauad, Juurdelõikusmasinad, Teppimismasinad ja -tarvikud, Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud, Kodumajapidamises kasutatavad triikrauad ja pressrauad, Juurdelõikusmasinad, JA Teppimismasinad ja -tarvikud tööstustes. See asub Bucuresti, Rumeenia.

 8. OZBILIM TEXTILE MACHINERY

  Türgi

  Ettevõte OZBILIM TEXTILE MACHINERY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Juurdelõikusmasinad tööstuses. See asub Istanbul, Türgi.

 1. OZER MACHINE TEXTILE INDUSTRY TRADE LTD. CO.

  Türgi

  Ettevõte OZER MACHINE TEXTILE INDUSTRY TRADE LTD. CO., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Juurdelõikusmasinad tööstuses. See tegeleb ka Textile machine manufacture, JA Machine manufacturing tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 2. MARIA KILIC

  Türgi

  Ettevõte MARIA KILIC, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Juurdelõikusmasinad tööstuses. See tegeleb ka Voodipesu, Saunarätikud, Lisandid pidulikele rõivastele, Voodipesu, Saunarätikud, JA Lisandid pidulikele rõivastele tööstustes. See asub Izmir, Türgi.

 3. DUO TAILOR SRL

  Rumeenia

  Ettevõte DUO TAILOR SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Juurdelõikusmasinad tööstuses. See tegeleb ka Naiste valmisrõivad, Meeste valmisrõivad, Töö- ja kaitserõivad, Öörõivad, Naiste valmisrõivad, Meeste valmisrõivad, Töö- ja kaitserõivad, JA Öörõivad tööstustes. See asub Brad, Rumeenia.

 4. ALPHAFORM AG

  Saksamaa

  Ettevõte ALPHAFORM AG, aastal ja mis tegeleb Optikaseadmed tööstuses. See tegeleb ka Meditsiini ja kirurgia optilised instrumendid, Juurdelõikusmasinad, Elektrisüsteemid ja -seadmed, Testseadmed, Meditsiini ja kirurgia optilised instrumendid, Juurdelõikusmasinad, Elektrisüsteemid ja -seadmed, JA Testseadmed tööstustes. See asub Feldkirchen, Saksamaa.

 5. LAMOTEX

  Belgia

  Ettevõte LAMOTEX, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Juurdelõikusmasinad tööstuses. See asub Deerlijk, Belgia.

 6. ZAELLA PARIS

  Prantsusmaa

  Ettevõte ZAELLA PARIS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Juurdelõikusmasinad tööstuses. See asub Paris, Prantsusmaa.

 7. DEKANTER SERVICE TRENNTECHNIK DST GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte DEKANTER SERVICE TRENNTECHNIK DST GMBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Rõivatööstusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Juurdelõikusmasinad, JA Juurdelõikusmasinad tööstustes. See asub Düsseldorf, Saksamaa.

 8. DRACO. GRZEGORZ KAZMIERCZAK

  Poola

  Ettevõte DRACO. GRZEGORZ KAZMIERCZAK, aastal ja mis tegeleb Juurdelõikusmasinad tööstuses. See asub Koscian, Poola.

 9. BEDBUR GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte BEDBUR GMBH, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Rõivatööstusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Juurdelõikusmasinad, JA Juurdelõikusmasinad tööstustes. See asub Essen, Saksamaa.

 10. T.W. EATON & CO. LIMITED

  Ühendkuningriik

  Ettevõte T.W. EATON & CO. LIMITED, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rõivatööstusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Juurdelõikusmasinad, JA Juurdelõikusmasinad tööstustes. See asub Nottingham, Ühendkuningriik.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta