• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • jootmis- ja söötmisseadmed

Otsingu tulemused

Jootmis- ja söötmisseadmed - Import eksport

 1. YUTIAN FUTAI INTERNATIONAL TRADE CO., LTD.

  Hiina

  Verified by europages badge

  Yutain Futai International Trade Co., Ltd. is a manufacturer with self-independent import-export rights, which specialized in pig equipments; sheep / goat equipments; horse equipments; cattle equipments; pet equipments; Poutry equipments and so on. Yutain Futai has established close business relationships with foreign institutions in China and domestic manufacturers, which has taken the lead in obtaining ISO9001: 2000 quality management system certificate among other domestic manufactures. Our company is a member unit of the State Agricultural Ministry's Veterinary Apparatus Sector. Our company has independently researched Farrowing stall/crate/pen, Drinker and feeder system equipements, Temperature control equipments, Ear marking equipments, Medical care equipments, Artificial insemination equipments, Slaughtering equipments, Incubation equipments, Medical care equipments, Farm construction equipments, Fishing yatch and other all animal equipments. Our main product's brand are 'Futai' & 'WELLD', which were both entitled as "Famous Brand Products" of International Agro Exhibition in China in 1999 One time co-operation with my company, business and friendship will be forever.

 2. GAUN

  Hispaania

  Ettevõte GAUN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Linnupuurid ja -majad tööstuses. See tegeleb ka Jootmis- ja söötmisseadmed, Jootmis- ja söötmisseadmed, troughs for poultry, JA troughs for rabbits tööstustes. See asub Librilla-Murcia, Hispaania.

 3. ACO FUNKI

  Saksamaa

  Ettevõte ACO FUNKI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Põllumajandus - import ja eksport tööstuses. See tegeleb ka Jootmis- ja söötmisseadmed, Lautade ja tallide sisseseade, chutes, Jootmis- ja söötmisseadmed, JA Lautade ja tallide sisseseade tööstustes. See asub Büdelsdorf, Saksamaa.

 4. INSTALACIONES GANADERAS PELLITERO

  Hispaania

  Ettevõte INSTALACIONES GANADERAS PELLITERO, aastal ja mis tegeleb Loomakasvatus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tarad, Jootmis- ja söötmisseadmed, fencing, silos, Tarad, JA Jootmis- ja söötmisseadmed tööstustes. See asub Sanfelismo (valdefresno)-León, Hispaania.

 5. TYCOON SERVICES LTD

  Bulgaaria

  Ettevõte TYCOON SERVICES LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus tööstuses. See tegeleb ka Jootmis- ja söötmisseadmed, Metallitooted, Jootmis- ja söötmisseadmed, JA Metallitooted tööstustes. See asub Troyan, Bulgaaria.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. NOVITAL S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte NOVITAL S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Loomakasvatusinkubaatorid tööstuses. See tegeleb ka Jootmisseadmed, Jootmis- ja söötmisseadmed, Jootmisseadmed, Jootmis- ja söötmisseadmed, JA farm grinding machinery tööstustes. See asub Lonate Pozzolo, Itaalia.

 2. SARL ALBOUY EQUIPEMENT

  Prantsusmaa

  Ettevõte SARL ALBOUY EQUIPEMENT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Loomakasvatus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Jootmis- ja söötmisseadmed, Jootmis- ja söötmisseadmed, Feeders, automatic, fodder troughs for zootechnics, JA ovine feed tööstustes. See asub Baraqueville, Prantsusmaa.

 3. TOPTRAN MACHINERY CO., LTD.

  Taiwan

  Ettevõte TOPTRAN MACHINERY CO., LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jootmis- ja söötmisseadmed tööstuses. See tegeleb ka feeder tööstustes. See asub Taoyuan County, Taiwan.

 4. YOUNGRIM

  Lõuna-Korea

  Ettevõte YOUNGRIM, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jootmis- ja söötmisseadmed tööstuses. See asub Gyeonggi-do, Lõuna-Korea.

 5. EIFELER NATURSTEIN UND BETONBAUTEILE GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte EIFELER NATURSTEIN UND BETONBAUTEILE GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Loomakasvatus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Jootmis- ja söötmisseadmed, Betoontooted ja konglomeraadid, Jootmis- ja söötmisseadmed, JA Betoontooted ja konglomeraadid tööstustes. See asub Hellenthal, Saksamaa.

 1. CITECHMA HETEREN B.V.

  Holland

  Ettevõte CITECHMA HETEREN B.V., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Loomakasvatus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Jootmis- ja söötmisseadmed, JA Jootmis- ja söötmisseadmed tööstustes. See asub Heteren, Holland.

 2. JAN KRAJCOVIC

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte JAN KRAJCOVIC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Loomakasvatus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Jootmis- ja söötmisseadmed, JA Jootmis- ja söötmisseadmed tööstustes. See asub Brno-Stred, Tšehhi Vabariik.

 1. TUMMERS MACHINEBOUW B.V.

  Holland

  Ettevõte TUMMERS MACHINEBOUW B.V., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Loomakasvatus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Jootmis- ja söötmisseadmed, JA Jootmis- ja söötmisseadmed tööstustes. See asub Hoogerheide, Holland.

 2. DAAB GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte DAAB GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Loomakasvatus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Jootmis- ja söötmisseadmed, JA Jootmis- ja söötmisseadmed tööstustes. See asub Reinheim, Saksamaa.

 3. SANTAMARIA MAURO

  Itaalia

  Ettevõte SANTAMARIA MAURO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jootmis- ja söötmisseadmed tööstuses. See asub Licata, Itaalia.

 4. REVOLT STALLTECHNIK VERTRIEBS-GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte REVOLT STALLTECHNIK VERTRIEBS-GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jootmis- ja söötmisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Lautade ja tallide sisseseade, JA Lautade ja tallide sisseseade tööstustes. See asub Recke, Saksamaa.

 5. PETER MARTINKA - MP SERVIS

  Slovakkia

  Ettevõte PETER MARTINKA - MP SERVIS, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Loomakasvatus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Jootmis- ja söötmisseadmed, JA Jootmis- ja söötmisseadmed tööstustes. See asub Bratislava-Nove Mesto, Slovakkia.

 6. ROBOMAT,D.O.O. PETROVCE

  Sloveenia

  Ettevõte ROBOMAT,D.O.O. PETROVCE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jootmis- ja söötmisseadmed tööstuses. See asub Petrovce, Sloveenia.

 7. LST LANDWIRTSCHAFTL. ANLAGEN GMBH

  Saksamaa

 8. YEMMAK MAKINA SANAYI VE TICARET A S

  Türgi

 1. VANARA E C. SNC DI VANARA DANILO

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte VANARA E C. SNC DI VANARA DANILO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Elektronkiirkeevitusseadmed tööstuses. See tegeleb ka Keevitamis-, jootmis- ja kõvajoodisega jootmise seadmed ja varustus, Vask ja vasesulamid, supplies for welding, copper, electrodes, Keevitamis-, jootmis- ja kõvajoodisega jootmise seadmed ja varustus, brass, welding masks, JA Vask ja vasesulamid tööstustes. See asub Volvera, Itaalia.

 2. SATURN MACHINE KNIVES LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte SATURN MACHINE KNIVES LTD, aastal ja mis tegeleb Klammerdamis- ja naelutamismasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Keevitamis-, jootmis- ja kõvajoodisega jootmise seadmed ja varustus, Kaevandamisteenused, Keevitamis-, jootmis- ja kõvajoodisega jootmise seadmed ja varustus, JA Kaevandamisteenused tööstustes. See asub Sheffield, Ühendkuningriik.

 3. ATT VERTRIEBSGES.M.B.H.

  Austria

  Ettevõte ATT VERTRIEBSGES.M.B.H., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Keevitamis-, jootmis- ja kõvajoodisega jootmise seadmed ja varustus tööstuses. See tegeleb ka Kõvajoodisega jootmise seadmed ja varustus, Elektri- ja elektroonikakomponentide valmistamise masinad ja seadmed, Elektrijaotusseadmed, Kõvajoodisega jootmise seadmed ja varustus, Elektri- ja elektroonikakomponentide valmistamise masinad ja seadmed, JA Elektrijaotusseadmed tööstustes. See asub Wien, Austria.

 4. J W STEAD & SON LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte J W STEAD & SON LTD, aastal ja mis tegeleb Klammerdamis- ja naelutamismasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Keevitamis-, jootmis- ja kõvajoodisega jootmise seadmed ja varustus, Kaevandamisteenused, Keevitamis-, jootmis- ja kõvajoodisega jootmise seadmed ja varustus, JA Kaevandamisteenused tööstustes. See asub Shipley, Ühendkuningriik.

 5. L R N ENGINEERING

  Ühendkuningriik

  Ettevõte L R N ENGINEERING, aastal ja mis tegeleb Klammerdamis- ja naelutamismasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Keevitamis-, jootmis- ja kõvajoodisega jootmise seadmed ja varustus, Kaevandamisteenused, Keevitamis-, jootmis- ja kõvajoodisega jootmise seadmed ja varustus, JA Kaevandamisteenused tööstustes. See asub Gillingham, Ühendkuningriik.

 6. CARBONOMICS LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte CARBONOMICS LTD, aastal ja mis tegeleb Klammerdamis- ja naelutamismasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Keevitamis-, jootmis- ja kõvajoodisega jootmise seadmed ja varustus, Kaevandamisteenused, Keevitamis-, jootmis- ja kõvajoodisega jootmise seadmed ja varustus, JA Kaevandamisteenused tööstustes. See asub Sheffield, Ühendkuningriik.

 7. PENISTONE

  Ühendkuningriik

 8. BONNGAS BUSCH E.K.

  Saksamaa

  Ettevõte BONNGAS BUSCH E.K., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Elektri tootmine ja jaotus tööstuses. See tegeleb ka Gaas ja nafta - tootmine ja jaotus, Gaas - tootmine ja jaotus, Vesi - tootmine ja jaotus, Keevitamis-, jootmis- ja kõvajoodisega jootmise seadmed ja varustus, Gaas ja nafta - tootmine ja jaotus, Gaas - tootmine ja jaotus, Vesi - tootmine ja jaotus, JA Keevitamis-, jootmis- ja kõvajoodisega jootmise seadmed ja varustus tööstustes. See asub Bonn, Saksamaa.

 9. HAYLEY INDUSTRIAL SUPPLIES

  Ühendkuningriik

  Ettevõte HAYLEY INDUSTRIAL SUPPLIES, aastal ja mis tegeleb Klammerdamis- ja naelutamismasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Keevitamis-, jootmis- ja kõvajoodisega jootmise seadmed ja varustus, Kaevandamisteenused, Keevitamis-, jootmis- ja kõvajoodisega jootmise seadmed ja varustus, JA Kaevandamisteenused tööstustes. See asub Halesowen, Ühendkuningriik.

 10. EUROSPARK

  Ühendkuningriik

  Ettevõte EUROSPARK, aastal ja mis tegeleb Klammerdamis- ja naelutamismasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Keevitamis-, jootmis- ja kõvajoodisega jootmise seadmed ja varustus, Kaevandamisteenused, Keevitamis-, jootmis- ja kõvajoodisega jootmise seadmed ja varustus, JA Kaevandamisteenused tööstustes. See asub Leicester, Ühendkuningriik.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta