• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • jahu ja manna

Otsingu tulemused

Jahu ja manna - Import eksport

 1. TAMPIERI SPA

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Tampieri Spa, the leading producer of raw and refined vegetable oils for zootechnical use and for use as fuel. Our facilities allow us to work on wine making by-products. Producer of refined and unrefined edible oils, alcohols, distilled products, grappa and meal for zootechnical uses as well as tartrates; combustible cakes. Leading European producer of grape seed oil.

 2. EDEN SPEED NEGOCE

  Tuneesia

  Verified by europages badge

  EDEN FARMER is a leading export and production company specialising in sunflower, vegetable, maize and palm oils, and in the manufacture of fruit and vegetable preserves, powdered milk, sauces, and pasta. We are proud to offer you a wide variety of superior quality fresh and frozen products carefully and sustainably cultivated with respect for the environment. Our superior quality oils, including olive oil, sunflower oil and maize oil, are carefully selected for their quality and exceptional flavour. We work with local farmers and international suppliers. Our dedicated team of export and distribution professionals have thorough expertise in this area and can cater for the individual needs of each customer (importers, exporters, wholesalers, purchasing departments, agrifooods industry, etc.). At Eden Farmer, we are committed to providing our customers with the best products, bringing healthy and delicious food to all of our customers in France and our export customers, whilst supporting our local and international suppliers.

 3. TRENDY FOODS

  Belgia

  Verified by europages badge

  Ettevõte TRENDY FOODS, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Import ja eksport - toiduained ja põllumajandustooted tööstuses. See tegeleb ka Külmutatud valmistoidud, Vürtsid, Jahu ja manna, Joogid - import ja eksport, Saiakesed ja kuklid, Konserveeritud köögiviljad, Täidisega šokolaad, Külmutatud valmistoidud, JA Vürtsid tööstustes. See asub Vottem (z.i. De Milmort), Belgia.

 4. JB HANDELSWELT JANINE BERNECKER

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte JB HANDELSWELT JANINE BERNECKER, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Jahu ja manna tööstuses. See asub Gelsenkirchen, Saksamaa.

 5. VIRIDI FOODS GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte VIRIDI FOODS GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jahu ja manna tööstuses. See asub Alzenau, Saksamaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. UPGRAIN AG

  Šveits

  Verified by europages badge

  Ettevõte UPGRAIN AG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jahu ja manna tööstuses. See asub Appenzell, Šveits.

 2. SOUTH STREAM E.K.

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte SOUTH STREAM E.K., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Jahu ja manna tööstuses. See asub Kehl, Saksamaa.

 3. GRÖNAVERDE GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte GRÖNAVERDE GMBH, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Jahu ja manna tööstuses. See asub Hettenshausen, Saksamaa.

 4. DI.GI.MA.

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte DI.GI.MA., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toidurasvad tööstuses. See tegeleb ka Jahu ja manna, Pagaritooted, Ehitusdetailid, Hotell, edible animal fats, production of fats and meat-based protein flours, zootechnical foods, Jahu ja manna, JA food-grade flour tööstustes. See asub Villanterio, Itaalia.

 5. SUNGRANO GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte SUNGRANO GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jahu ja manna tööstuses. See tegeleb ka rye flours, Wheat flour, Yeasts, Breadcrumbs, Sunflower oil, Organic flours, Flour silos for bakeries, Vegetable oils and fats, JA Cooking oils tööstustes. See asub Köln, Saksamaa.

 1. TERRA LLC

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Ettevõte TERRA LLC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pehme vili tööstuses. See tegeleb ka Teravili, Manna, Jahu ja manna, Supid, Hommikusöögihelbed, Teravili, cereals, cereal semolinas, JA oat cereal tööstustes. See asub Pervomaysky, Ukraina.

 2. SAMEXPORT

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte SAMEXPORT, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Import ja eksport - toiduained ja põllumajandustooted tööstuses. See tegeleb ka Piimatooted, Jahu ja manna, Joogid, Joogid - import ja eksport, Piimatooted, Jahu ja manna, Joogid, JA Joogid - import ja eksport tööstustes. See asub France, Prantsusmaa.

 1. HARIMSA

  Hispaania

  Ettevõte HARIMSA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jahu ja manna tööstuses. See asub Cartagena-Murcia, Hispaania.

 2. MILLGER MAKINA SAN TIC LTD STI.

  Türgi

  Ettevõte MILLGER MAKINA SAN TIC LTD STI., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jahu ja manna tööstuses. See tegeleb ka Jahu jahvatamine, Sieving machines, vertical packing machines, JA Jahu jahvatamine tööstustes. See asub Çorum, Türgi.

 3. INDUSTRIA MOLITORIA MININNI SRL

  Itaalia

  Ettevõte INDUSTRIA MOLITORIA MININNI SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jahu jahvatamine tööstuses. See tegeleb ka Jahu ja manna, reground fine flour, semi-finished bakery products, Jahu ja manna, JA durum wheat semolina tööstustes. See asub Altamura, Itaalia.

 4. SAS VENTOUX EPEAUTRE

  Prantsusmaa

  Ettevõte SAS VENTOUX EPEAUTRE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jahu ja manna tööstuses. See tegeleb ka Manna, Teravili, Dieet- ja mahepõllundustooted, Jahu jahvatamine, Manna, Teravili, Dieet- ja mahepõllundustooted, JA Jahu jahvatamine tööstustes. See asub Sault, Prantsusmaa.

 5. BS SARIYAVUZ EXPORTERS

  Türgi

  Ettevõte BS SARIYAVUZ EXPORTERS, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Jahu ja manna tööstuses. See tegeleb ka Kõva vili, flour, soft wheat flour, durum wheat flour or superfine flour, JA Kõva vili tööstustes. See asub Konya, Türgi.

 6. MYNATURA BY CHRISTIAN JESKE

  Saksamaa

  Ettevõte MYNATURA BY CHRISTIAN JESKE, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Jahu ja manna tööstuses. See asub Hünxe, Saksamaa.

 7. HARINAS DE PELEGRIN - HALASA

  Hispaania

  Ettevõte HARINAS DE PELEGRIN - HALASA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jahu ja manna tööstuses. See tegeleb ka Manna, flours, legumes, Manna, JA cereals tööstustes. See asub El Ortigal-San Cristóbal De La Laguna-Tenerife, Hispaania.

 8. FOODISH S.R.O.

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte FOODISH S.R.O., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jahu ja manna tööstuses. See tegeleb ka Import ja eksport - toiduained ja põllumajandustooted, Import ja eksport - toiduained ja põllumajandustooted, legume cereals, cerial flakes, JA puffed cereals tööstustes. See asub Nucice, Tšehhi Vabariik.

 1. MAISON WACOLS

  Prantsusmaa

  Ettevõte MAISON WACOLS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jahu ja manna tööstuses. See tegeleb ka whole meal, seaweed flours, special flours, JA chickpea flour tööstustes. See asub Cergy-Pontoise, Prantsusmaa.

 2. ALEXANDRIA INTERNATIONAL INTEGRATED FOOD INDUSTRIES

  Egiptus

  Ettevõte ALEXANDRIA INTERNATIONAL INTEGRATED FOOD INDUSTRIES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jahu ja manna tööstuses. See tegeleb ka Jahu jahvatamine, soft wheat flour, dry wheat pasta, Jahu jahvatamine, JA flour tööstustes. See asub Alexandria, Egiptus.

 3. LEGRANO ZBIGNIEW CIUPAK

  Poola

  Ettevõte LEGRANO ZBIGNIEW CIUPAK, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jahu ja manna tööstuses. See tegeleb ka cerial flakes, buck wheat, JA millet tööstustes. See asub Janów Lubelski, Poola.

 4. PITORRO - MOAGEM DE CEREAIS, S.A.

  Portugal

  Ettevõte PITORRO - MOAGEM DE CEREAIS, S.A., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Jahu ja manna tööstuses. See tegeleb ka Jahu jahvatamine, JA Jahu jahvatamine tööstustes. See asub Pernes, Portugal.

 5. MOLENS 'T KINDT

  Belgia

  Ettevõte MOLENS 'T KINDT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jahu ja manna tööstuses. See tegeleb ka flour mills, flour, durum wheat flour or superfine flour, JA supplies for bread manufacturers tööstustes. See asub Kerkhove, Belgia.

 6. MOULINS DE KLEINBETTINGEN

  Luksemburg

  Ettevõte MOULINS DE KLEINBETTINGEN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jahu ja manna tööstuses. See tegeleb ka durum wheat semolina, hard wheat flour, JA bakery products tööstustes. See asub Kleinbettingen, Luksemburg.

 7. BLOEMMOLENS EN VEEVOEDERS GEYSKENS

  Belgia

  Ettevõte BLOEMMOLENS EN VEEVOEDERS GEYSKENS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jahu ja manna tööstuses. See tegeleb ka Jahu jahvatamine - masinad ja seadmed, JA Jahu jahvatamine - masinad ja seadmed tööstustes. See asub Beringen, Belgia.

 8. MINSK GROUP OF THE BREAD PRODUCTS JSC

  Valgevene

  Ettevõte MINSK GROUP OF THE BREAD PRODUCTS JSC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jahu ja manna tööstuses. See asub Minsk, Valgevene.

 9. MOULIN DIESCHBOURG

  Luksemburg

  Ettevõte MOULIN DIESCHBOURG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jahu ja manna tööstuses. See tegeleb ka Kohv ja tee, Kohv ja tee, supplies for bread manufacturers, organic coffee, JA liquors tööstustes. See asub Echternach, Luksemburg.

 10. GARNEC LLC

  Venemaa

  Ettevõte GARNEC LLC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jahu ja manna tööstuses. See tegeleb ka Pasta, Dieet- ja mahepõllundustooted, Toiduained - import ja eksport, Pasta, Dieet- ja mahepõllundustooted, Toiduained - import ja eksport, JA sugar tööstustes. See asub Vladimir, Venemaa.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta
Filtrid

Otsingu tulemused

Jahu ja manna - Import eksport

Tulemuste arv

1490 Ettevõtted