• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • jäigad ehitusmaterjalid

Otsingu tulemused

Jäigad ehitusmaterjalid - Import eksport

 1. KAYADERELI CONSTRUCTION

  Türgi

  Verified by europages badge

  Ettevõte KAYADERELI CONSTRUCTION, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ehitusmaterjalid tööstuses. See tegeleb ka Toiduained - import ja eksport, Jäigad ehitusmaterjalid, Torustikud, Tööstuslikud torustikud, Gaasi- ja naftajuhtmete seadmed, Tsemendi- ja mördilisandid, Kuivatatud puuviljad, fresh fruit, JA fresh vegetables tööstustes. See asub Adana, Türgi.

 2. CORTESI & C. S.R.L. - MATERIALI PER L'EDILIZIA

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte CORTESI & C. S.R.L. - MATERIALI PER L'EDILIZIA, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Jäigad ehitusmaterjalid tööstuses. See tegeleb ka Ehitusmaterjalid, JA Ehitusmaterjalid tööstustes. See asub Alfonsine, Itaalia.

 3. M.E.C. DI SENSINI S.R.L.

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte M.E.C. DI SENSINI S.R.L., on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Jäigad ehitusmaterjalid tööstuses. See asub Narni, Itaalia.

 4. DACH UND WAND ZEVEN GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte DACH UND WAND ZEVEN GMBH, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Jäigad ehitusmaterjalid tööstuses. See asub Zeven, Saksamaa.

 5. RES FRATELLI SOLDI

  Itaalia

  Ettevõte RES FRATELLI SOLDI, aastal ja mis tegeleb Kodumajapidamiste vee- ja kanalisatsioonivõrk tööstuses. See tegeleb ka Jäigad ehitusmaterjalid, bathroom fixtures, wall coverings, Jäigad ehitusmaterjalid, JA building materials and products tööstustes. See asub San Vincenzo, Itaalia.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. SABBIE SATAF S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte SABBIE SATAF S.R.L., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Jäigad ehitusmaterjalid tööstuses. See tegeleb ka sand, sand, gravel and crushed stone for road paving, gravel, JA stone tööstustes. See asub Pavia, Itaalia.

 2. DENAYER

  Belgia

  Ettevõte DENAYER, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Jäigad ehitusmaterjalid tööstuses. See tegeleb ka Saetud ja töödeldud puit, Liiv ja killustik, Konstruktsioonitööd, Soojusisolatsioonimaterjalid, Saetud ja töödeldud puit, Liiv ja killustik, Konstruktsioonitööd, JA Soojusisolatsioonimaterjalid tööstustes. See asub Halle, Belgia.

 3. FELCO COSTRUZIONI GENERALI SRL

  Itaalia

  Ettevõte FELCO COSTRUZIONI GENERALI SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jäigad ehitusmaterjalid tööstuses. See asub Pagani, Itaalia.

 4. SUELOTHERM DÄMMTECHNIK INH. SÜLEYMAN KAMBAK

  Saksamaa

  Ettevõte SUELOTHERM DÄMMTECHNIK INH. SÜLEYMAN KAMBAK, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Jäigad ehitusmaterjalid tööstuses. See tegeleb ka Saepuit, Saetud ja töödeldud puit, Heliisolatsioonimaterjalid, Soojusisolatsioonimaterjalid, Saepuit, Saetud ja töödeldud puit, Heliisolatsioonimaterjalid, JA Soojusisolatsioonimaterjalid tööstustes. See asub Leverkusen, Saksamaa.

 5. DPM GMBH ISO-STROH

  Austria

  Ettevõte DPM GMBH ISO-STROH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jäigad ehitusmaterjalid tööstuses. See asub Kasten, Austria.

 1. VANDENBROECK

  Belgia

  Ettevõte VANDENBROECK, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Jäigad ehitusmaterjalid tööstuses. See tegeleb ka Katusematerjalid, Betoontooted ja konglomeraadid, Saetud ja töödeldud puit, wholesale of building materials, Katusematerjalid, Betoontooted ja konglomeraadid, JA Saetud ja töödeldud puit tööstustes. See asub Lier, Belgia.

 2. EUROCALCIO, SA

  Portugal

  Ettevõte EUROCALCIO, SA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jäigad ehitusmaterjalid tööstuses. See tegeleb ka Ehitusmört, Calcium carbonate, asphalt, JA Ehitusmört tööstustes. See asub Vale De Ourem, Portugal.

 1. ACCESSBAT

  Prantsusmaa

  Ettevõte ACCESSBAT, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Jäigad ehitusmaterjalid tööstuses. See tegeleb ka Lifting gear tööstustes. See asub Wasquehal, Prantsusmaa.

 2. CRUSHING AND SCREENING LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte CRUSHING AND SCREENING LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jäigad ehitusmaterjalid tööstuses. See tegeleb ka crushing stone, JA grading plants for quarry aggregates tööstustes. See asub York, North Yorkshire. Uk, Ühendkuningriik.

 3. SILK PLASTER DEUTSCHLAND

  Saksamaa

  Ettevõte SILK PLASTER DEUTSCHLAND, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Jäigad ehitusmaterjalid tööstuses. See asub Berlin, Saksamaa.

 4. SAP CERAMICHE

  Itaalia

  Ettevõte SAP CERAMICHE, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Jäigad ehitusmaterjalid tööstuses. See tegeleb ka ceramic, JA thermohydraulics tööstustes. See asub Colleferro, Itaalia.

 5. BIGMAT LEPOT

  Belgia

  Ettevõte BIGMAT LEPOT, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Jäigad ehitusmaterjalid tööstuses. See tegeleb ka Katusetööde ettevõtjad, Ehitusdetailid, insulation, Katusetööde ettevõtjad, joinery articles, JA Ehitusdetailid tööstustes. See asub Bassenge, Belgia.

 6. CULTURA

  Luksemburg

  Ettevõte CULTURA, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Jäigad ehitusmaterjalid tööstuses. See tegeleb ka Gypsum tööstustes. See asub Luxembourg, Luksemburg.

 7. AVON MATERIAL SUPPLIES

  Ühendkuningriik

  Ettevõte AVON MATERIAL SUPPLIES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jäigad ehitusmaterjalid tööstuses. See asub Wimborne, Ühendkuningriik.

 8. HOLZSCHEUNE GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte HOLZSCHEUNE GMBH, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Jäigad ehitusmaterjalid tööstuses. See tegeleb ka Ehitusdetailid, Saetud ja töödeldud puit, Puitplaadid, Betoontooted ja konglomeraadid, Ehitusdetailid, Saetud ja töödeldud puit, Puitplaadid, JA Betoontooted ja konglomeraadid tööstustes. See asub Dülmen, Saksamaa.

 1. ADDARIO CAMILLO GROUP S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte ADDARIO CAMILLO GROUP S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jäigad ehitusmaterjalid tööstuses. See tegeleb ka supplies of aggregates, road haulage of inert substances, white stone, JA Roughcast stone tööstustes. See asub Lettomanoppello, Itaalia.

 2. BOURGONDISCH KRUIS

  Belgia

  Ettevõte BOURGONDISCH KRUIS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jäigad ehitusmaterjalid tööstuses. See tegeleb ka interior decoration and furnishings, Interior remodelling, JA design studio tööstustes. See asub Bavikhove, Belgia.

 3. BOUWSPECIALITEITEN VAN PETEGHEM

  Belgia

  Ettevõte BOUWSPECIALITEITEN VAN PETEGHEM, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Ehitusmasinad tööstuses. See tegeleb ka Jäigad ehitusmaterjalid, Ehitusmaterjalistööstus - masinad ja seadmed, construction materials, Jäigad ehitusmaterjalid, JA Ehitusmaterjalistööstus - masinad ja seadmed tööstustes. See asub Lokeren, Belgia.

 4. BIGMAT

  Belgia

  Ettevõte BIGMAT, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Plaatimis- ja sillutusfirmad tööstuses. See tegeleb ka Jäigad ehitusmaterjalid, Ladustamisseadmed ja -süsteemid, Puidutöötlemisvahendid, Jäigad ehitusmaterjalid, Ladustamisseadmed ja -süsteemid, natural stone, JA Puidutöötlemisvahendid tööstustes. See asub Marche-En-Famenne, Belgia.

 5. VATAN CABLE COMPANY

  Türgi

  Ettevõte VATAN CABLE COMPANY, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Jäigad ehitusmaterjalid tööstuses. See tegeleb ka harbour survey tööstustes. See asub Corlu / Tekirdag, Türgi.

 6. LEVITA LEHM - EGGINGER NATURBAUSTOFFE GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte LEVITA LEHM - EGGINGER NATURBAUSTOFFE GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jäigad ehitusmaterjalid tööstuses. See asub Malching, Saksamaa.

 7. CLAESSEN PAUL

  Belgia

  Ettevõte CLAESSEN PAUL, on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Moodulehitised tööstuses. See tegeleb ka Ehitusplatside sisseseade ja varustus, Jäigad ehitusmaterjalid, Ehitusplatside sisseseade ja varustus, Jäigad ehitusmaterjalid, individual lodgings, JA preparing applications for housing tööstustes. See asub Herentals, Belgia.

 8. BATIDAL

  Belgia

  Ettevõte BATIDAL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Betoontooted ja konglomeraadid tööstuses. See tegeleb ka Jäigad ehitusmaterjalid, Valmissegatud betoon, Marmor ja looduslikud kivid, Jäigad ehitusmaterjalid, Valmissegatud betoon, tiling, JA Marmor ja looduslikud kivid tööstustes. See asub Battice, Belgia.

 9. POMA S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte POMA S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jäigad ehitusmaterjalid tööstuses. See tegeleb ka excavation work tööstustes. See asub Marzabotto, Itaalia.

 10. GRUPO OXIREIN

  Hispaania

  Ettevõte GRUPO OXIREIN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jäigad ehitusmaterjalid tööstuses. See asub Sevilla, Hispaania.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta