• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • jäätmete ja prügi põletusseadmed

Otsingu tulemused

Jäätmete ja prügi põletusseadmed - Import eksport

 1. EUROPEM

  Belgia

  Ettevõte EUROPEM, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jäätmete ja prügi põletusseadmed tööstuses. See tegeleb ka incinerators and combustion plants with energy recovery, JA incinerators tööstustes. See asub Lier, Belgia.

 2. INCIPROM LLC

  Venemaa

  Ettevõte INCIPROM LLC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jäätmete töötlemine ja taaskasutamine tööstuses. See tegeleb ka Hooldusteenuste jääkide käitlemine, Jäätmete ja prügi põletusseadmed, Prügikäitlusmasinad ja -süsteemid, Tööstusjäätmete käitlemine, Hooldusteenuste jääkide käitlemine, Jäätmete ja prügi põletusseadmed, Prügikäitlusmasinad ja -süsteemid, JA Tööstusjäätmete käitlemine tööstustes. See asub Krasnodar, Venemaa.

 3. INCINER8 LIMITED

  Ühendkuningriik

  Ettevõte INCINER8 LIMITED, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jäätmete ja prügi põletusseadmed tööstuses. See tegeleb ka Tööstusjäätmete käitlemine, Tööstusjäätmete käitlemine, JA waste incinerator design tööstustes. See asub Southport, Ühendkuningriik.

 4. FLEXTIM INDUSTRY SRL

  Rumeenia

  Ettevõte FLEXTIM INDUSTRY SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Loomakasvatus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Zootehnikaseadmed, Jäätmete ja prügi põletusseadmed, Zootehnikaseadmed, JA Jäätmete ja prügi põletusseadmed tööstustes. See asub Timisoara, Rumeenia.

 5. ADDFIELD ENVIRONMENTAL SYSTEMS

  Ühendkuningriik

  Ettevõte ADDFIELD ENVIRONMENTAL SYSTEMS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jäätmete ja prügi põletusseadmed tööstuses. See tegeleb ka incinerators tööstustes. See asub Cannock, Ühendkuningriik.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. ECOLOGIA INFORMATICA SRL

  Itaalia

  Ettevõte ECOLOGIA INFORMATICA SRL, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Jäätmete ja prügi põletusseadmed tööstuses. See tegeleb ka waste incineration for energy, ecological ovens, purification, ecology and waste disposal plants and equipment, JA waste management tööstustes. See asub Treviglio, Itaalia.

 2. SOC D'EXPLOITATION THERMIQUE DU MIRAI

  Prantsusmaa

  Ettevõte SOC D'EXPLOITATION THERMIQUE DU MIRAI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jäätmete ja prügi põletusseadmed tööstuses. See asub Toulouse, Prantsusmaa.

 3. CREANERGY

  Belgia

  Ettevõte CREANERGY, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Masinaehitus - eritellimustööd tööstuses. See tegeleb ka Jäätmete ja prügi põletusseadmed, Biogas cogeneration plant, cogeneration plant, biogas energy consultants, JA Jäätmete ja prügi põletusseadmed tööstustes. See asub Winksele, Belgia.

 4. ENVIRON ENGINEERING GMBH

  Austria

  Ettevõte ENVIRON ENGINEERING GMBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Jäätmete ja prügi põletusseadmed tööstuses. See tegeleb ka gas oil burner maintenance tööstustes. See asub Engelmannsbrunn, Austria.

 5. KAPA ENGINEERING

  Itaalia

  Ettevõte KAPA ENGINEERING, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jäätmete ja prügi põletusseadmed tööstuses. See asub Mercallo, Itaalia.

 1. ECOTHERM SRL

  Itaalia

  Ettevõte ECOTHERM SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jäätmete ja prügi põletusseadmed tööstuses. See tegeleb ka fume scrubbers tööstustes. See asub Scandicci, Itaalia.

 2. SANTES INCINERATOR

  Türgi

  Ettevõte SANTES INCINERATOR, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jäätmete ja prügi põletusseadmed tööstuses. See tegeleb ka waste incineration for energy, JA waste incineration plants and equipment tööstustes. See asub Ankara, Türgi.

 1. FOR.TEC. FORNITURE TECNOLOGICHE S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte FOR.TEC. FORNITURE TECNOLOGICHE S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jäätmete ja prügi põletusseadmed tööstuses. See asub Francolise, Itaalia.

 2. VANHEEDE ALTERNATIVE FUELS

  Belgia

  Ettevõte VANHEEDE ALTERNATIVE FUELS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jäätmete ja prügi põletusseadmed tööstuses. See asub Mouscron-dottignies, Belgia.

 3. EXTINTORES GIRALDA

  Hispaania

  Ettevõte EXTINTORES GIRALDA, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Jäätmete ja prügi põletusseadmed tööstuses. See tegeleb ka office fire extinguishers tööstustes. See asub Sevilla, Hispaania.

 4. STAVIMEX SLOVAKIA, A.S.

  Slovakkia

  Ettevõte STAVIMEX SLOVAKIA, A.S., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jäätmetöötlusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Jäätmete ja prügi põletusseadmed, Väljundi ja voo mõõte- ja reguleerimisseadmed, Jäätmete ja prügi põletusseadmed, JA Väljundi ja voo mõõte- ja reguleerimisseadmed tööstustes. See asub Bratislava - Ruzinov, Slovakkia.

 5. DUMAG GES.M.B.H.

  Austria

  Ettevõte DUMAG GES.M.B.H., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jäätmetöötlusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Jäätmete ja prügi põletusseadmed, JA Jäätmete ja prügi põletusseadmed tööstustes. See asub Gumpoldskirchen, Austria.

 6. BUITEX RECYCLAGE

  Prantsusmaa

  Ettevõte BUITEX RECYCLAGE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jäätmetöötlusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Jäätmete ja prügi põletusseadmed, JA Jäätmete ja prügi põletusseadmed tööstustes. See asub Cours La Ville, Prantsusmaa.

 7. THE WASTEPACK GROUP LIMITED

  Ühendkuningriik

  Ettevõte THE WASTEPACK GROUP LIMITED, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Jäätmetöötlusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Jäätmete ja prügi põletusseadmed, JA Jäätmete ja prügi põletusseadmed tööstustes. See asub Harlow, Ühendkuningriik.

 8. KOTLOENERGO M.Y.V.

  Ukraina

  Ettevõte KOTLOENERGO M.Y.V., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jäätmete ja prügi põletusseadmed tööstuses. See tegeleb ka waste incineration plants and equipment, JA steam boilers tööstustes. See asub Tatiev, Ukraina.

 1. ARN B.V.

  Holland

  Ettevõte ARN B.V., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jäätmetöötlusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Jäätmete ja prügi põletusseadmed, JA Jäätmete ja prügi põletusseadmed tööstustes. See asub Weurt, Holland.

 2. WVT WIRTSCHAFTLICHE VERBRENNUNGS-TECHNIK GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte WVT WIRTSCHAFTLICHE VERBRENNUNGS-TECHNIK GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jäätmetöötlusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Jäätmete ja prügi põletusseadmed, JA Jäätmete ja prügi põletusseadmed tööstustes. See asub Overath, Saksamaa.

 3. FOR.TEC. SRL

  Itaalia

  Ettevõte FOR.TEC. SRL, aastal ja mis tegeleb Jäätmete ja prügi põletusseadmed tööstuses. See tegeleb ka Prügipõletid, JA Prügipõletid tööstustes. See asub Francolise (Ce), Itaalia.

 4. SLUDGEBUSTERS LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte SLUDGEBUSTERS LTD, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Jäätmetöötlusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Jäätmete ja prügi põletusseadmed, JA Jäätmete ja prügi põletusseadmed tööstustes. See asub Southampton, Ühendkuningriik.

 5. NORDHORDLAND OG GULEN INTERKOMMUNALE RENOVASJONS

  Norra

  Ettevõte NORDHORDLAND OG GULEN INTERKOMMUNALE RENOVASJONS, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Jäätmetöötlusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Jäätmete ja prügi põletusseadmed, JA Jäätmete ja prügi põletusseadmed tööstustes. See asub Vagseidet, Norra.

 6. VEOLIA ES CLEANAWAY HOLDINGS LIMITED

  Ühendkuningriik

 7. MHB MÜLLHEIZKRAFTWERK BETRIEBSGESELLSCHAFT MBH

  Saksamaa

 8. MHB HAMM BETRIEBSFÜHRUNGSGESELLSCHAFT MBH

  Saksamaa