• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • istikud- sibulad ja seemned

Otsingu tulemused

Istikud- sibulad ja seemned - Import eksport

 1. PRIMOZA GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte PRIMOZA GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Istikud, sibulad ja seemned tööstuses. See asub Nürnberg, Saksamaa.

 2. CARL PABST SAMEN UND SAATEN GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte CARL PABST SAMEN UND SAATEN GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Istikud, sibulad ja seemned tööstuses. See asub Großbeeren, Saksamaa.

 3. VILLABAFO

  Kreeka

  Ettevõte VILLABAFO, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Istikud, sibulad ja seemned tööstuses. See asub Thessaloniki, Kreeka.

 4. FAUNE ET FLORE

  Belgia

  Ettevõte FAUNE ET FLORE, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Istikud, sibulad ja seemned tööstuses. See tegeleb ka Turvas ja kompost, Lemmikloomatoidud, Disainerimööbel, Aiamööbel ja -kaunistused, Turvas ja kompost, Lemmikloomatoidud, Disainerimööbel, JA Aiamööbel ja -kaunistused tööstustes. See asub Nandrin, Belgia.

 5. SEMILLAS BATLLE SA

  Hispaania

  Ettevõte SEMILLAS BATLLE SA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Istikud, sibulad ja seemned tööstuses. See tegeleb ka Põllumajandustooted, Põllumajandustooted, agricultural products, gardening, JA garden seeds tööstustes. See asub Molins De Rei, Hispaania.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. AGASAAT® GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte AGASAAT® GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külvi- ja istutustarbed tööstuses. See tegeleb ka Vürtsid, Istikud, sibulad ja seemned, Vürtsid, Istikud, sibulad ja seemned, food industry, JA sorghum tööstustes. See asub Neukirchen-Vluyn, Saksamaa.

 2. V-BEYBI LTD

  Ukraina

  Ettevõte V-BEYBI LTD, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Istikud, sibulad ja seemned tööstuses. See tegeleb ka Põllumajandus - import ja eksport, intermediation for import-export, coriander, JA Põllumajandus - import ja eksport tööstustes. See asub Chernigov, Ukraina.

 3. PÉPINIÈRES VITICOLES DAYDE PHILIPPE

  Prantsusmaa

  Ettevõte PÉPINIÈRES VITICOLES DAYDE PHILIPPE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Taimelavad ja puukoolid tööstuses. See tegeleb ka Istikud, sibulad ja seemned, Viinapuuistikud, stock cuttings, white dessert grapes, Istikud, sibulad ja seemned, JA Viinapuuistikud tööstustes. See asub Montans, Prantsusmaa.

 4. L'AIL DROMOIS

  Prantsusmaa

  Ettevõte L'AIL DROMOIS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Küüslauk tööstuses. See tegeleb ka Istikud, sibulad ja seemned, scallion, garlic bulbs, organic garlic, JA Istikud, sibulad ja seemned tööstustes. See asub Eurre, Prantsusmaa.

 5. DREHER AGRARROHSTOFFE GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte DREHER AGRARROHSTOFFE GMBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Istikud, sibulad ja seemned tööstuses. See asub Wangen, Saksamaa.

 1. SCHWAB ROLLRASEN GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte SCHWAB ROLLRASEN GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Istikud, sibulad ja seemned tööstuses. See asub Waidhofen, Saksamaa.

 2. NOVA FLORE

  Prantsusmaa

  Ettevõte NOVA FLORE, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Istikud, sibulad ja seemned tööstuses. See asub Champigné, Prantsusmaa.

 1. HTTP://RAZSADNIK-EUROFLORA.COM/

  Bulgaaria

  Ettevõte HTTP://RAZSADNIK-EUROFLORA.COM/, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Istikud, sibulad ja seemned tööstuses. See tegeleb ka seedlings, beech seedlings, seedlings for fruit growing, JA chestnut seedlings tööstustes. See asub Vidin, Bulgaaria.

 2. GARDEN PARADISE SEEDS

  Iirimaa

  Ettevõte GARDEN PARADISE SEEDS, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Istikud, sibulad ja seemned tööstuses. See tegeleb ka fruit and vegetable seeds for growers, JA medical herb seeds tööstustes. See asub Dundalk, Iirimaa.

 3. FUMIGATION

  Ukraina

  Ettevõte FUMIGATION, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Taimede istutamine ja kaitse tööstuses. See tegeleb ka Istikud, sibulad ja seemned, fumigation, JA Istikud, sibulad ja seemned tööstustes. See asub Zaporozhie, Ukraina.

 4. SEMAILLE

  Belgia

  Ettevõte SEMAILLE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Istikud, sibulad ja seemned tööstuses. See tegeleb ka sowing seeds, JA seeds tööstustes. See asub Faulx-Les-Tombes, Belgia.

 5. ROYALTYAGRO

  Valgevene

  Ettevõte ROYALTYAGRO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Istikud, sibulad ja seemned tööstuses. See tegeleb ka turnip top seeds, flax seeds, JA linseed oil tööstustes. See asub Mogilev, Valgevene.

 6. GAUTIER SEMENCES

  Prantsusmaa

  Ettevõte GAUTIER SEMENCES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Istikud, sibulad ja seemned tööstuses. See tegeleb ka cereal sowing seeds tööstustes. See asub Eyragues, Prantsusmaa.

 7. VWS EXPORT - IMPORT OF FLOWERBULBS BV

  Holland

  Ettevõte VWS EXPORT - IMPORT OF FLOWERBULBS BV, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Istikud, sibulad ja seemned tööstuses. See tegeleb ka flower bulbs, tulip bulbs, hyacinth bulbs, JA narcissus bulbs tööstustes. See asub Broek Op Langedijk, Holland.

 8. EXPORVIA

  Hispaania

  Ettevõte EXPORVIA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kuivatatud puuviljad tööstuses. See tegeleb ka Maitseained, ekstraktid ja vürtsid, Istikud, sibulad ja seemned, Dieet- ja mahepõllundustooted, nuts, Maitseained, ekstraktid ja vürtsid, Istikud, sibulad ja seemned, JA Dieet- ja mahepõllundustooted tööstustes. See asub Zaragoza, Hispaania.

 1. SAFRAN DE COTCHIA

  Belgia

  Ettevõte SAFRAN DE COTCHIA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Istikud, sibulad ja seemned tööstuses. See asub Wasseiges, Belgia.

 2. BIOCÉLIO

  Portugal

  Ettevõte BIOCÉLIO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Istikud, sibulad ja seemned tööstuses. See asub Abrantes, Portugal.

 3. HEROES EN CO

  Belgia

  Ettevõte HEROES EN CO, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Loomakasvatus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Loomade söötmisseadmed, Istikud, sibulad ja seemned, Loomade söötmisseadmed, Istikud, sibulad ja seemned, JA Soil conditioners and fertilizers tööstustes. See asub Sint-Pieters-Rode, Belgia.

 4. HYDRO-MANIA

  Ühendkuningriik

  Ettevõte HYDRO-MANIA, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Hüdropoonika seadmed ja tarbed tööstuses. See tegeleb ka Istikud, sibulad ja seemned, Potitaimed, Õistaimed, hydroponics, Istikud, sibulad ja seemned, Potitaimed, JA Õistaimed tööstustes. See asub Birstall, Ühendkuningriik.

 5. CHIABIA GERMANY

  Saksamaa

  Ettevõte CHIABIA GERMANY, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Istikud, sibulad ja seemned tööstuses. See tegeleb ka MAHEPÕLLUNDUS, Dieet- ja mahepõllundustooted, MAHEPÕLLUNDUS, JA Dieet- ja mahepõllundustooted tööstustes. See asub Schenefeld, Saksamaa.

 6. AGRO SEED SERVICE

  Belgia

  Ettevõte AGRO SEED SERVICE, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Istikud, sibulad ja seemned tööstuses. See tegeleb ka Peas, carrots, JA bean seeds tööstustes. See asub Opglabbeek, Belgia.

 7. LUMA SEEDS

  Ameerika Ühendriigid

  Ettevõte LUMA SEEDS, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Istikud, sibulad ja seemned tööstuses. See asub Cincinnati, Ameerika Ühendriigid.

 8. SEKLOS AGRICULTURAL JSC

  Leedu

  Ettevõte SEKLOS AGRICULTURAL JSC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Aiandus - import ja eksport tööstuses. See tegeleb ka Istikud, sibulad ja seemned, Aiatööriistad, Väetised ja mullaomaduste parandajad, Istikud, sibulad ja seemned, Aiatööriistad, JA Väetised ja mullaomaduste parandajad tööstustes. See asub Vilnius, Leedu.

 9. SEMAILLES

  Belgia

  Ettevõte SEMAILLES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Istikud, sibulad ja seemned tööstuses. See tegeleb ka organic seeds, aromatic plant seeds, JA cucumber seeds tööstustes. See asub Faulx-Les-Tombes, Belgia.

 10. CENTRAGRO

  Belgia

  Ettevõte CENTRAGRO, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Teravili tööstuses. See tegeleb ka Istikud, sibulad ja seemned, Aiatööriistad, Puusüsi, fertilizer, Istikud, sibulad ja seemned, Aiatööriistad, JA Puusüsi tööstustes. See asub Estinnes, Belgia.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta