• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • import ja eksport - kivisüsi

Otsingu tulemused

Import ja eksport - kivisüsi - Import eksport

 1. SIBSTAR GROUP

  Kõrgõzstan

  Verified by europages badge

  SIBSTAR Group is your reliable partner for the supply of thermal coal since 2019. We are a major supplier of «D», «G», and «T» grades of hard coal. It is widely used as fuel for household needs, completely necessary for foundries operation and is used by thermal power plants for electricity generation. Over the entire period of our activity, we have supplied more than 1 000 000 tons of coal. We are focused on supporting the global industry by ensuring stable supplies of high-quality products. We strive for long-term and mutually beneficial relationships with our clients and partners, providing the best service and optimal solutions. SIBSTAR Group supplies energy resources all over the world. Thanks to our reliable partnerships and extensive logistics network, we guarantee on-time and safe delivery of our products anywhere in the world. Energy shipments are carried out to the largest manufacturing giants. Our key partners are large industrial enterprises of China, India and Turkey. SIBSTAR is a dynamically developing company. We expand geography of cooperation, as well as the structure of supplied products. Our goal is to provide stable supplies to keep your production processes running. We are in a process of development petroleum supply.

 2. BRASAS VIVAS UNIP LDA

  Portugal

  Verified by europages badge

  Ettevõte BRASAS VIVAS UNIP LDA, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Puusüsi tööstuses. See tegeleb ka Import ja eksport - kivisüsi, Tahked kütused, Charcoal BBQ, Charcoal for hypermarket distribution, Quality charcoal for barbecues, Vegetable charcoal, environmentally-friendly products, low environmental impact fuels, JA Marabu charcoal tööstustes. See asub Vila Nova De Famalicão, Portugal.

 3. ESVEKO WOOD OÜ IMPORT-EXPORT

  Eesti

  Ettevõte ESVEKO WOOD OÜ IMPORT-EXPORT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Import ja eksport - puit tööstuses. See tegeleb ka Import ja eksport - kivisüsi, Saetud ja töödeldud puit, Import ja eksport - kivisüsi, producers of sawn timber, Saetud ja töödeldud puit, JA birch lumber import export tööstustes. See asub Tallinn, Eesti.

 4. CS ADDITIVE GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte CS ADDITIVE GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Import ja eksport - kivisüsi tööstuses. See tegeleb ka Süsiniku kõrvalsaadused, natural graphite, petroleum coke, sulphur and derivatives, JA Süsiniku kõrvalsaadused tööstustes. See asub Brüggen-Bracht, Saksamaa.

 5. SMART TRADE SRL

  Itaalia

  Ettevõte SMART TRADE SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Import ja eksport - kivisüsi tööstuses. See tegeleb ka Puusüsi, Puusüsi, JA charcoal briquettes tööstustes. See asub Busnago, Itaalia.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. EKOTEC ENERGY IMPORT EXPORT INDUSTRIAL LTD TRADING COMPANY

  Türgi

  Ettevõte EKOTEC ENERGY IMPORT EXPORT INDUSTRIAL LTD TRADING COMPANY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Import ja eksport - kivisüsi tööstuses. See asub Sakarya, Türgi.

 2. LLC UKRRESOURCE.

  Ukraina

  Ettevõte LLC UKRRESOURCE., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Import ja eksport - kivisüsi tööstuses. See tegeleb ka coal, coal for home use, activated carbons for water filtering plants, JA coking coal tööstustes. See asub Kiev, Ukraina.

 3. OESTEVIP

  Portugal

  Ettevõte OESTEVIP, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Import ja eksport - kivisüsi tööstuses. See asub Ramalhal, Portugal.

 4. SAMARIS S.R.O.

  Slovakkia

  Ettevõte SAMARIS S.R.O., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Import ja eksport - kivisüsi tööstuses. See tegeleb ka Energia ja tooraine import ja eksport, Diesel, wooden pellets, Energia ja tooraine import ja eksport, JA Carbon black tööstustes. See asub Bratislava, Slovakkia.

 5. IG-COKE

  Itaalia

  Ettevõte IG-COKE, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Import ja eksport - kivisüsi tööstuses. See tegeleb ka coking coal, coke for foundries, vegetable charcoal and by-products, JA charcoal tööstustes. See asub Casalnuovo Di Napoli, Itaalia.

 1. TERMINALTRADE LTD

  Venemaa

  Ettevõte TERMINALTRADE LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Import ja eksport - kivisüsi tööstuses. See tegeleb ka Puusüsi, Grillid ja lisatarvikud, Küttepuit, Puidust pooltooted, Puusüsi, Grillid ja lisatarvikud, Küttepuit, JA Puidust pooltooted tööstustes. See asub Kostroma, Venemaa.

 2. INTERACTIVE ENERGY AG

  Šveits

  Ettevõte INTERACTIVE ENERGY AG, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Import ja eksport - kivisüsi tööstuses. See asub Lucerne, Šveits.

 1. BRENNSTOFFHANDEL KOHLE MACIEVA INH. LINDA MACIEVA

  Austria

  Ettevõte BRENNSTOFFHANDEL KOHLE MACIEVA INH. LINDA MACIEVA, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Import ja eksport - kivisüsi tööstuses. See tegeleb ka lignite tööstustes. See asub Traun, Austria.

 2. TURKOGLU ENDÜSTRI TOZLARI METAL SAN.TIC.LTD.STI

  Türgi

  Ettevõte TURKOGLU ENDÜSTRI TOZLARI METAL SAN.TIC.LTD.STI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Import ja eksport - kivisüsi tööstuses. See asub Zonguldak, Türgi.

 3. LTS COMPANY

  Ukraina

  Ettevõte LTS COMPANY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Import ja eksport - kivisüsi tööstuses. See tegeleb ka coal, JA charcoal briquettes tööstustes. See asub Kiev, Ukraina.

 4. ASIA GILSONITE TRADING CO.

  Iraan

  Ettevõte ASIA GILSONITE TRADING CO., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Import ja eksport - kivisüsi tööstuses. See tegeleb ka Natural asphalts tööstustes. See asub Tehran, Iraan.

 5. ÜREYLER

  Türgi

  Ettevõte ÜREYLER, on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Rahvusvaheline kaubavedu maanteel tööstuses. See tegeleb ka Import ja eksport - kivisüsi, corporate logistics, JA Import ja eksport - kivisüsi tööstustes. See asub istanbul, Türgi.

 6. AVANGARD

  Valgevene

  Ettevõte AVANGARD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Import ja eksport - kivisüsi tööstuses. See tegeleb ka Charcoal BBQ, Charcoal for hypermarket distribution, JA Quality charcoal for barbecues tööstustes. See asub Minsk, Valgevene.

 7. BERIN PELLET

  Türgi

  Ettevõte BERIN PELLET, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Import ja eksport - kivisüsi tööstuses. See asub Gaziantep, Türgi.

 8. CARBON GRILL SRL

  Itaalia

  Ettevõte CARBON GRILL SRL, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Import ja eksport - kivisüsi tööstuses. See asub Nuvolento, Itaalia.

 1. AGROTEH

  Ukraina

  Ettevõte AGROTEH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Import ja eksport - kivisüsi tööstuses. See tegeleb ka Coke tööstustes. See asub Kharkiv, Ukraina.

 2. MB KOFTA

  Leedu

  Ettevõte MB KOFTA, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kivisüsi tööstuses. See tegeleb ka Import ja eksport - kivisüsi, JA Import ja eksport - kivisüsi tööstustes. See asub Vilnius, Leedu.

 3. COUNTY LOGS & COAL

  Ühendkuningriik

  Ettevõte COUNTY LOGS & COAL, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Import ja eksport - kivisüsi tööstuses. See asub Halstead, Ühendkuningriik.

 4. PROMRESURS, JSC.

  Ukraina

  Ettevõte PROMRESURS, JSC., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Import ja eksport - kivisüsi tööstuses. See tegeleb ka beech sheets, JA Firewood, charcoal, briquettes tööstustes. See asub Kiev, Ukraina.

 5. TD ANTRACIT, LTD

  Ukraina

  Ettevõte TD ANTRACIT, LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Import ja eksport - kivisüsi tööstuses. See tegeleb ka coal, anthracite, coal, JA charcoal tööstustes. See asub Lugansk, Ukraina.

 6. AN CONSULTING

  Türgi

  Ettevõte AN CONSULTING, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Import ja eksport - kivisüsi tööstuses. See tegeleb ka Väetised ja mullaomaduste parandajad, Värske kanaliha, wooden pellets, Väetised ja mullaomaduste parandajad, JA Värske kanaliha tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 7. ROY ALLEN GROUP

  Lõuna-Aafrika Vabariik

  Ettevõte ROY ALLEN GROUP, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Import ja eksport - kivisüsi tööstuses. See tegeleb ka anthracite tööstustes. See asub Johannesburg, Lõuna-Aafrika Vabariik.

 8. CMM BUSINESS CONSULTANTS

  Namiibia

  Ettevõte CMM BUSINESS CONSULTANTS, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Import ja eksport - kivisüsi tööstuses. See asub Walvis Bay, Namiibia.

 9. IBERICA LED

  Hispaania

  Ettevõte IBERICA LED, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Import ja eksport - kivisüsi tööstuses. See tegeleb ka photovoltaic street lamps tööstustes. See asub Gijon, Hispaania.

 10. KIVILCIM KÖMÜRLERI

  Türgi

  Ettevõte KIVILCIM KÖMÜRLERI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kivisüsi tööstuses. See tegeleb ka Import ja eksport - kivisüsi, oak, chipboard, extractors, JA Import ja eksport - kivisüsi tööstustes. See asub Konya, Türgi.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta
Filtrid

Otsingu tulemused

Import ja eksport - kivisüsi - Import eksport

Tulemuste arv

6256 Ettevõtted