• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • hobuseliha

Otsingu tulemused

Hobuseliha - Import eksport

 1. PROFIL EXPORT VIANDES

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  PROFIL EXPORT is a family company based in Isère, specialising in horse , horse products and processed horse meat. Horse raising, horse slaughtering, deboning, horse butchering, horse meat processing, vacuum packing, barquette, bulk, canned, distribution. Experts in the entire French horse industry. Our site is IFS CERTIFIED.

 2. ESCALERA DEL MAYORAZGO

  Hispaania

  Ettevõte ESCALERA DEL MAYORAZGO, aastal ja mis tegeleb Hobused ja eeslid tööstuses. See tegeleb ka Hobuseliha, JA Hobuseliha tööstustes. See asub Viladecans-Barcelona, Hispaania.

 3. TOT-CAVALL

  Hispaania

  Ettevõte TOT-CAVALL, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Hobuseliha tööstuses. See asub La Nucía, Hispaania.

 4. HNOS CABALLERO ROJO C.B.

  Hispaania

  Ettevõte HNOS CABALLERO ROJO C.B., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Hobuseliha tööstuses. See tegeleb ka dressed game products tööstustes. See asub Villarramiel (palencia), Hispaania.

 5. THECAVEMANGRILL

  Ühendkuningriik

  Ettevõte THECAVEMANGRILL, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Hobuseliha tööstuses. See asub Derbyshire, Ühendkuningriik.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. AVENTURAS DEL SUR

  Hispaania

  Ettevõte AVENTURAS DEL SUR, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Hobuseliha tööstuses. See tegeleb ka tour operators - holidays, excursion breaks, international travel, JA group tour organisation tööstustes. See asub Tarifa, Hispaania.

 2. CABALLOS Y YEGUAS P.R.E.

  Hispaania

  Ettevõte CABALLOS Y YEGUAS P.R.E., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Hobuseliha tööstuses. See asub Sant Genis De Palafolls, Hispaania.

 3. YEGUADA RETAMAR

  Hispaania

  Ettevõte YEGUADA RETAMAR, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Hobused ja eeslid tööstuses. See tegeleb ka Hobuseliha, horses, JA Hobuseliha tööstustes. See asub Fortuna, Hispaania.

 4. RUITHOF PAARDENVLEES

  Holland

  Ettevõte RUITHOF PAARDENVLEES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Hobuseliha tööstuses. See asub Musselkanaal, Holland.

 5. TALLHOJDENS KOTT OCH CHARK AB

  Rootsi

  Ettevõte TALLHOJDENS KOTT OCH CHARK AB, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Hobuseliha tööstuses. See tegeleb ka wholesale fresh meats, JA wholesale frozen meats tööstustes. See asub Oxaback, Rootsi.

 1. YEGUADA DIMOBA

  Hispaania

  Ettevõte YEGUADA DIMOBA, aastal ja mis tegeleb Hobuseliha tööstuses. See tegeleb ka horses tööstustes. See asub Santa Fe De Mondújar-Almería, Hispaania.

 2. SOVICA LOTTIN

  Prantsusmaa

  Ettevõte SOVICA LOTTIN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Hobuseliha tööstuses. See tegeleb ka Liharaiumine, JA Liharaiumine tööstustes. See asub Angers, Prantsusmaa.

 1. ELIF PAZARLAMA

  Türgi

  Ettevõte ELIF PAZARLAMA, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Hobuseliha tööstuses. See asub Bursa, Türgi.

 2. M.K.Z. SP. Z O.O.

  Poola

  Ettevõte M.K.Z. SP. Z O.O., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Värske liha tööstuses. See tegeleb ka Hobuseliha, JA Hobuseliha tööstustes. See asub Rawicz, Poola.

 3. SARL LACOMBE

  Prantsusmaa

  Ettevõte SARL LACOMBE, aastal ja mis tegeleb Kariloomad tööstuses. See tegeleb ka Värske liha, Hobuseliha, Värske liha, JA Hobuseliha tööstustes. See asub St Santin De Maurs, Prantsusmaa.

 4. EQUTEA

  Hispaania

  Ettevõte EQUTEA, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Hobuseliha tööstuses. See asub Cintruénigo (navarra), Hispaania.

 5. CELEJ PIOTR

  Poola

  Ettevõte CELEJ PIOTR, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Hobuseliha tööstuses. See tegeleb ka horse meat tööstustes. See asub Stoczek Łukowski, Poola.

 6. LAMADDALENA-LATORRE SRL

  Itaalia

  Ettevõte LAMADDALENA-LATORRE SRL, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Hobuseliha tööstuses. See asub Conversano, Itaalia.

 7. MUELAS CAMPILLO MARIANO

  Hispaania

 8. JEMMELY S.A.

  Šveits