• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • hapukoor

Otsingu tulemused

Hapukoor - Import eksport

 1. UELZENA INGREDIENTS BY UELZENA EG

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  As a milk specialist, Uelzena eG produces and markets a wide range of milk-based ingredients such as butter, butterfat, skim milk powder and sweetened condensed milk in its "Uelzena Ingredients" business unit. The Ingredients business unit, which spans several locations, includes three production sites and two distribution sites, as well as a joint venture with the Uelzena Group, a dairy cooperative based in northern Germany. Customers include well-known branded companies and industrial manufacturers of baked goods, confectionery, ice cream, delicatessen, desserts and other food products throughout Europe but also beyond. Assortment: - German brand butter - Butter with vanillin or carotene - Recombined butter - Touring butter - Pure butterfat - Butterfat with vanillin or carotene - customized milk fat mixes - Milk fat fractions - skimmed milk powder - buttermilk powder - sweetened condensed milk (also in BIO quality) - caramelized sweetened condensed milk - delicatessen cream - customized dairy products/compounds Our second core competence is spray drying. On behalf of our customers, we dry products from a wide variety of product groups, such as natural colors, yeast extracts, tea extracts, protein hydrolysates, flavors, vitamins or minerals. Our customers come from the food and ingredients industry. We are certified according to: ISO 9001, FSSC 22000, IFS , ISO 50001, Kosher, Halal, Organic.

 2. FATTORIA DELL'ALENTO SOC. AGRICOLA A RL

  Itaalia

  Ettevõte FATTORIA DELL'ALENTO SOC. AGRICOLA A RL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Hapukoor tööstuses. See tegeleb ka buffalo-milk mozzarellas, dairy products, buffalo ricotta, JA smoked ricotta cheese tööstustes. See asub Perito, Itaalia.

 3. LATTERIA SOCIALE NUOVA

  Itaalia

  Ettevõte LATTERIA SOCIALE NUOVA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Hapukoor tööstuses. See tegeleb ka Piim, rõõsk piim, Piimatooted, Juust, Piim, rõõsk piim, Piimatooted, JA Juust tööstustes. See asub Bibbiano, Itaalia.

 4. JLC SA

  Moldova

  Ettevõte JLC SA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Piim tööstuses. See tegeleb ka Hapukoor, Hapukoor, ice cream, JA cheeses tööstustes. See asub Chisinau, Moldova.

 5. GESUND ABNEHMEN

  Saksamaa

  Ettevõte GESUND ABNEHMEN, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Hapukoor tööstuses. See tegeleb ka Fast-food outlet equipment, fast food, JA Health Functional Food tööstustes. See asub Reckendorf, Saksamaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. GEKO GROßHANDELSGESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

  Ettevõte GEKO GROßHANDELSGESELLSCHAFT M.B.H., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Hapukoor tööstuses. See tegeleb ka Piimaasendajad imikutele, Piimatooted, Juust, Piimaasendajad imikutele, Piimatooted, JA Juust tööstustes. See asub Wien, Austria.

 2. KASTNER ABHOLMARKT UND GASTRODIENST GES.M.B.H.

  Austria

  Ettevõte KASTNER ABHOLMARKT UND GASTRODIENST GES.M.B.H., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Karbid ja koorikloomad tööstuses. See tegeleb ka Hapukoor, Piimatooted, Kala, Hapukoor, Piimatooted, JA Kala tööstustes. See asub Eisenstadt, Austria.

 3. APIS AGRO J.D.O.O

  Horvaatia

  Ettevõte APIS AGRO J.D.O.O, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Mesi tööstuses. See tegeleb ka Hapukoor, propolis, JA Hapukoor tööstustes. See asub Virovitica, Horvaatia.

 4. BURRO E FORMAGGI GIOVE SRL

  Itaalia

  Ettevõte BURRO E FORMAGGI GIOVE SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Hapukoor tööstuses. See tegeleb ka butter, JA concentrated butter for industry tööstustes. See asub Santeramo In Colle, Itaalia.

 5. LA CONCORDE

  Belgia

  Ettevõte LA CONCORDE, aastal ja mis tegeleb Piimatooted tööstuses. See tegeleb ka Hapukoor, Hapukoor, JA fresh cream tööstustes. See asub Merchtem, Belgia.

 1. CASEIFICIO FRATELLI CASTELLAN

  Itaalia

  Ettevõte CASEIFICIO FRATELLI CASTELLAN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Piimatooted tööstuses. See tegeleb ka Hapukoor, Juust, Hapukoor, JA Juust tööstustes. See asub Ponte Di Piave, Itaalia.

 2. BRUSSINO FRANCESCO DI BRUSSINO VALERIA

  Itaalia

  Ettevõte BRUSSINO FRANCESCO DI BRUSSINO VALERIA, aastal ja mis tegeleb Hapukoor tööstuses. See tegeleb ka Juust, Piimatooted, Juust, JA Piimatooted tööstustes. See asub Airasca, Itaalia.

 1. CASEIFICIO PEZZANA 2 S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte CASEIFICIO PEZZANA 2 S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Piimatooted tööstuses. See tegeleb ka Hapukoor, Juust, Hapukoor, JA Juust tööstustes. See asub Frossasco, Itaalia.

 2. SOCIETA' AGRICOLA CASEIFICIO FACCHETTI NICOLA E DANIELE S.S.

  Itaalia

  Ettevõte SOCIETA' AGRICOLA CASEIFICIO FACCHETTI NICOLA E DANIELE S.S., aastal ja mis tegeleb Piimatooted tööstuses. See tegeleb ka Hapukoor, Juust, Hapukoor, JA Juust tööstustes. See asub Calvisano, Itaalia.

 3. CASEIFICIO PALENI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte CASEIFICIO PALENI S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Piimatooted tööstuses. See tegeleb ka Hapukoor, Juust, Hapukoor, JA Juust tööstustes. See asub Casazza, Itaalia.

 4. FORGRANA CORRADINI S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte FORGRANA CORRADINI S.P.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Piimatooted tööstuses. See tegeleb ka Hapukoor, Juust, Hapukoor, JA Juust tööstustes. See asub Guastalla, Itaalia.

 5. FERRARI GIOVANNI INDUSTRIA CASEARIA S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte FERRARI GIOVANNI INDUSTRIA CASEARIA S.P.A., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Piimatooted tööstuses. See tegeleb ka Hapukoor, Juust, Hapukoor, JA Juust tööstustes. See asub Ossago Lodigiano, Itaalia.

 6. FROMAGERIE HAUT VAL D'AYAS COOP.

  Itaalia

  Ettevõte FROMAGERIE HAUT VAL D'AYAS COOP., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Piimatooted tööstuses. See tegeleb ka Hapukoor, Juust, Hapukoor, JA Juust tööstustes. See asub Brusson, Itaalia.

 7. CASEIFICIO MONTOSO

  Itaalia

  Ettevõte CASEIFICIO MONTOSO, aastal ja mis tegeleb Piimatooted tööstuses. See tegeleb ka Hapukoor, Juust, Hapukoor, JA Juust tööstustes. See asub Bagnolo Piemonte, Itaalia.

 8. CONSORZIO GRANTERRE CASEIFICI E ALLEVAMENTI

  Itaalia

  Ettevõte CONSORZIO GRANTERRE CASEIFICI E ALLEVAMENTI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Piimatooted tööstuses. See tegeleb ka Hapukoor, Juust, Hapukoor, JA Juust tööstustes. See asub Modena, Itaalia.

 1. CASEIFICIO DEL CIGNO S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte CASEIFICIO DEL CIGNO S.P.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Piimatooted tööstuses. See tegeleb ka Hapukoor, Juust, Hapukoor, JA Juust tööstustes. See asub Agnadello, Itaalia.

 2. CASEIFICIO ARESU & C.L. S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte CASEIFICIO ARESU & C.L. S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Piimatooted tööstuses. See tegeleb ka Hapukoor, Juust, Hapukoor, JA Juust tööstustes. See asub Donori, Itaalia.

 3. TERRA MIA S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte TERRA MIA S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Hapukoor tööstuses. See tegeleb ka Juust, Piimatooted, Juust, JA Piimatooted tööstustes. See asub Roma, Itaalia.

 4. LAVIALATTEA S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte LAVIALATTEA S.R.L., aastal ja mis tegeleb Piimatooted tööstuses. See tegeleb ka Hapukoor, Juust, Hapukoor, JA Juust tööstustes. See asub Brignano Gera D'adda, Itaalia.

 5. LA CONCORDIA

  Itaalia

  Ettevõte LA CONCORDIA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Piimatooted tööstuses. See tegeleb ka Hapukoor, Juust, Hapukoor, JA Juust tööstustes. See asub Pattada, Itaalia.

 6. INDUSTRIA CASEARIA SILVIO BELLADELLI & FIGLI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte INDUSTRIA CASEARIA SILVIO BELLADELLI & FIGLI S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Piimatooted tööstuses. See tegeleb ka Hapukoor, Juust, Hapukoor, JA Juust tööstustes. See asub Villafranca Di Verona, Itaalia.

 7. GILDO DEI FRATELLI CIRESA W. & C. S.N.C.

  Itaalia

  Ettevõte GILDO DEI FRATELLI CIRESA W. & C. S.N.C., aastal ja mis tegeleb Piimatooted tööstuses. See tegeleb ka Hapukoor, Juust, Hapukoor, JA Juust tööstustes. See asub Introbio, Itaalia.

 8. CASEIFICIO MALDERA DI MALDERA GIUSEPPE & C. S.A.S.

  Itaalia

  Ettevõte CASEIFICIO MALDERA DI MALDERA GIUSEPPE & C. S.A.S., aastal ja mis tegeleb Piimatooted tööstuses. See tegeleb ka Hapukoor, Juust, Hapukoor, JA Juust tööstustes. See asub Corato, Itaalia.

 9. CASEIFICIO AGRICOLO DEL MILANELLO TERRE DI CANOSSA

  Itaalia

  Ettevõte CASEIFICIO AGRICOLO DEL MILANELLO TERRE DI CANOSSA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Piimatooted tööstuses. See tegeleb ka Hapukoor, Juust, Hapukoor, JA Juust tööstustes. See asub Campegine, Itaalia.

 10. BATTISTELLA LUIGI & C. S.N.C.

  Itaalia

  Ettevõte BATTISTELLA LUIGI & C. S.N.C., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Piimatooted tööstuses. See tegeleb ka Hapukoor, Juust, Hapukoor, JA Juust tööstustes. See asub Ponte Di Piave, Itaalia.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta