• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • hapukoor

Otsingu tulemused

Hapukoor - Import eksport

 1. UELZENA INGREDIENTS BY UELZENA EG

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  As a milk specialist, Uelzena eG produces and markets a wide range of milk-based ingredients such as butter, butterfat, skim milk powder and sweetened condensed milk in its "Uelzena Ingredients" business unit. The Ingredients business unit, which spans several locations, includes three production sites and two distribution sites, as well as a joint venture with the Uelzena Group, a dairy cooperative based in northern Germany. Customers include well-known branded companies and industrial manufacturers of baked goods, confectionery, ice cream, delicatessen, desserts and other food products throughout Europe but also beyond. Assortment: - German brand butter - Butter with vanillin or carotene - Recombined butter - Touring butter - Pure butterfat - Butterfat with vanillin or carotene - customized milk fat mixes - Milk fat fractions - skimmed milk powder - buttermilk powder - sweetened condensed milk (also in BIO quality) - caramelized sweetened condensed milk - delicatessen cream - customized dairy products/compounds Our second core competence is spray drying. On behalf of our customers, we dry products from a wide variety of product groups, such as natural colors, yeast extracts, tea extracts, protein hydrolysates, flavors, vitamins or minerals. Our customers come from the food and ingredients industry. We are certified according to: ISO 9001, FSSC 22000, IFS , ISO 50001, Kosher, Halal, Organic.

 2. FATTORIA DELL'ALENTO SOC. AGRICOLA A RL

  Itaalia

  Ettevõte FATTORIA DELL'ALENTO SOC. AGRICOLA A RL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Hapukoor tööstuses. See tegeleb ka buffalo-milk mozzarellas, dairy products, buffalo ricotta, JA smoked ricotta cheese tööstustes. See asub Perito, Itaalia.

 3. LATTERIA SOCIALE NUOVA

  Itaalia

  Ettevõte LATTERIA SOCIALE NUOVA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Hapukoor tööstuses. See tegeleb ka Piim, rõõsk piim, Piimatooted, Juust, Piim, rõõsk piim, Piimatooted, JA Juust tööstustes. See asub Bibbiano, Itaalia.

 4. JLC SA

  Moldova

  Ettevõte JLC SA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Piim tööstuses. See tegeleb ka Hapukoor, Hapukoor, ice cream, JA cheeses tööstustes. See asub Chisinau, Moldova.

 5. GESUND ABNEHMEN

  Saksamaa

  Ettevõte GESUND ABNEHMEN, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Hapukoor tööstuses. See tegeleb ka Fast-food outlet equipment, fast food, JA Health Functional Food tööstustes. See asub Reckendorf, Saksamaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. BURRO E FORMAGGI GIOVE SRL

  Itaalia

  Ettevõte BURRO E FORMAGGI GIOVE SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Hapukoor tööstuses. See tegeleb ka butter, JA concentrated butter for industry tööstustes. See asub Santeramo In Colle, Itaalia.

 2. LA CONCORDE

  Belgia

  Ettevõte LA CONCORDE, aastal ja mis tegeleb Piimatooted tööstuses. See tegeleb ka Hapukoor, Hapukoor, JA fresh cream tööstustes. See asub Merchtem, Belgia.

 3. APIS AGRO J.D.O.O

  Horvaatia

  Ettevõte APIS AGRO J.D.O.O, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Mesi tööstuses. See tegeleb ka Hapukoor, propolis, JA Hapukoor tööstustes. See asub Virovitica, Horvaatia.

 4. COOP. CASEARIA VALTIEPIDO

  Itaalia

  Ettevõte COOP. CASEARIA VALTIEPIDO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Piimatooted tööstuses. See tegeleb ka Juust, Hapukoor, Juust, JA Hapukoor tööstustes. See asub Maranello, Itaalia.

 5. METERAH S.N.C. DI MAGGIORE IVAN E C. S.N.C.

  Itaalia

  Ettevõte METERAH S.N.C. DI MAGGIORE IVAN E C. S.N.C., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Piimatooted tööstuses. See tegeleb ka Hapukoor, Juust, Hapukoor, JA Juust tööstustes. See asub Matera, Itaalia.

 1. FORGRANA CORRADINI S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte FORGRANA CORRADINI S.P.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Piimatooted tööstuses. See tegeleb ka Hapukoor, Juust, Hapukoor, JA Juust tööstustes. See asub Guastalla, Itaalia.

 2. CASEIFICIO GROSSETO

  Itaalia

  Ettevõte CASEIFICIO GROSSETO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Piimatooted tööstuses. See tegeleb ka Hapukoor, Juust, Hapukoor, JA Juust tööstustes. See asub Grosseto, Itaalia.

 1. F.LLI BOZIO DI BOZIO BRALINO LUCA & C. S.A.S.

  Itaalia

  Ettevõte F.LLI BOZIO DI BOZIO BRALINO LUCA & C. S.A.S., on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Piimatooted tööstuses. See tegeleb ka Hapukoor, Juust, Hapukoor, JA Juust tööstustes. See asub Sostegno, Itaalia.

 2. SOCIETA' AGRICOLA BUTTERI DI BUTTERI ENZO & FIGLI

  Itaalia

  Ettevõte SOCIETA' AGRICOLA BUTTERI DI BUTTERI ENZO & FIGLI, aastal ja mis tegeleb Piimatooted tööstuses. See tegeleb ka Hapukoor, Juust, Hapukoor, JA Juust tööstustes. See asub Salsomaggiore Terme, Itaalia.

 3. ASSELITI DOMENICO & DE FATO GRAZIELLA CAS. S.N.C.

  Itaalia

  Ettevõte ASSELITI DOMENICO & DE FATO GRAZIELLA CAS. S.N.C., aastal ja mis tegeleb Piimatooted tööstuses. See tegeleb ka Hapukoor, Juust, Hapukoor, JA Juust tööstustes. See asub Andria, Itaalia.

 4. CASEIFICIO ANDRIESE S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte CASEIFICIO ANDRIESE S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Piimatooted tööstuses. See tegeleb ka Hapukoor, Juust, Hapukoor, JA Juust tööstustes. See asub Andria, Itaalia.

 5. LA CONCORDIA

  Itaalia

  Ettevõte LA CONCORDIA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Piimatooted tööstuses. See tegeleb ka Hapukoor, Juust, Hapukoor, JA Juust tööstustes. See asub Pattada, Itaalia.

 6. MASTROIENI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte MASTROIENI S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Piimatooted tööstuses. See tegeleb ka Hapukoor, Juust, Hapukoor, JA Juust tööstustes. See asub Messina, Itaalia.

 7. CASEIFICIO DISMANO SOCIETA' AGRICOLA COOPERATIVA

  Itaalia

  Ettevõte CASEIFICIO DISMANO SOCIETA' AGRICOLA COOPERATIVA, aastal ja mis tegeleb Piimatooted tööstuses. See tegeleb ka Hapukoor, Juust, Hapukoor, JA Juust tööstustes. See asub Montese, Itaalia.

 8. CASEIFICIO DI DOMENICO ARMANDO S.A.S. DI DI DOMENICO

  Itaalia

  Ettevõte CASEIFICIO DI DOMENICO ARMANDO S.A.S. DI DI DOMENICO, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Piimatooted tööstuses. See tegeleb ka Hapukoor, Juust, Hapukoor, JA Juust tööstustes. See asub Pozzuolo Martesana, Itaalia.

 1. GEKO GROSSHANDELSGESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

  Ettevõte GEKO GROSSHANDELSGESELLSCHAFT M.B.H., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Hapukoor tööstuses. See tegeleb ka Piimaasendajad imikutele, Piimatooted, Juust, Piimaasendajad imikutele, Piimatooted, JA Juust tööstustes. See asub Wien, Austria.

 2. CASEIF.SOC.LA CAPPELLETTA DI SAN POSSIDONIO SOC.COOP.VA AGR.

  Itaalia

  Ettevõte CASEIF.SOC.LA CAPPELLETTA DI SAN POSSIDONIO SOC.COOP.VA AGR., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Piimatooted tööstuses. See tegeleb ka Hapukoor, Juust, Hapukoor, JA Juust tööstustes. See asub San Possidonio, Itaalia.

 3. CASEIFICIO SOCIALE CASTELLAZZO

  Itaalia

  Ettevõte CASEIFICIO SOCIALE CASTELLAZZO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Piimatooted tööstuses. See tegeleb ka Hapukoor, Juust, Hapukoor, JA Juust tööstustes. See asub Campagnola Emilia, Itaalia.

 4. CASEIFICIO DEL CIGNO S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte CASEIFICIO DEL CIGNO S.P.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Piimatooted tööstuses. See tegeleb ka Hapukoor, Juust, Hapukoor, JA Juust tööstustes. See asub Agnadello, Itaalia.

 5. REGINELLA D'ABRUZZO S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte REGINELLA D'ABRUZZO S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Piimatooted tööstuses. See tegeleb ka Hapukoor, Juust, Hapukoor, JA Juust tööstustes. See asub Sulmona, Itaalia.

 6. GRUPPO FORMAGGI DEL TRENTINO

  Itaalia

  Ettevõte GRUPPO FORMAGGI DEL TRENTINO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Piimatooted tööstuses. See tegeleb ka Hapukoor, Juust, Hapukoor, JA Juust tööstustes. See asub Trento, Itaalia.

 7. I BUONATAVOLA SINI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte I BUONATAVOLA SINI S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Piimatooted tööstuses. See tegeleb ka Hapukoor, Juust, Hapukoor, JA Juust tööstustes. See asub Nepi, Itaalia.

 8. CASEIFICIO GENNARI SERGIO & FIGLI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte CASEIFICIO GENNARI SERGIO & FIGLI S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Piimatooted tööstuses. See tegeleb ka Hapukoor, Juust, Hapukoor, JA Juust tööstustes. See asub Collecchio, Itaalia.

 9. CONSORZIO PRODUTTORI LATTE SOC.COOP. A R.L.

  Itaalia

  Ettevõte CONSORZIO PRODUTTORI LATTE SOC.COOP. A R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Piimatooted tööstuses. See tegeleb ka Hapukoor, Juust, Hapukoor, JA Juust tööstustes. See asub Parma, Itaalia.

 10. MAF TRADE S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte MAF TRADE S.R.L., aastal ja mis tegeleb Piimatooted tööstuses. See tegeleb ka Hapukoor, Juust, Hapukoor, JA Juust tööstustes. See asub San Polo Matese, Itaalia.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta