• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • hööveldamata saematerjal

Otsingu tulemused

Hööveldamata saematerjal - Import eksport

 1. PETER MOSER RUSTIKALE HOLZBEARBEITUNG GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Ettevõte PETER MOSER RUSTIKALE HOLZBEARBEITUNG GMBH, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Hööveldamata saematerjal tööstuses. See asub Alpbach, Austria.

 2. MATERIALS TRANS LOGISTIC

  Armeenia

  Verified by europages badge

  Ettevõte MATERIALS TRANS LOGISTIC, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Ehitusmaterjalid tööstuses. See tegeleb ka Puittooted, Hööveldatud seamaterjal, Hööveldamata saematerjal, Puittooted, Hööveldatud seamaterjal, Hööveldamata saematerjal, plywood, Plywood, laminated wood and compressed wood, JA sawn timber tööstustes. See asub Yerevan, Armeenia.

 3. FOPBOYKOOG

  Ukraina

  Ettevõte FOPBOYKOOG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puit – valmistoodang tööstuses. See tegeleb ka Hööveldamata saematerjal, JA Hööveldamata saematerjal tööstustes. See asub Bershad, Ukraina.

 4. HOLZ WELTE GMBH - SÄGEWERK UND HOLZHANDEL

  Austria

  Ettevõte HOLZ WELTE GMBH - SÄGEWERK UND HOLZHANDEL, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Hööveldamata saematerjal tööstuses. See asub Feldkirch, Austria.

 5. STZR VUKIC WOOD COMPANY

  Serbia

  Ettevõte STZR VUKIC WOOD COMPANY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Hööveldamata saematerjal tööstuses. See tegeleb ka beech square cuts, Hardwood sawn timber, JA sawn-wood tööstustes. See asub Medvedja, Serbia.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. EUROCHENE

  Prantsusmaa

  Ettevõte EUROCHENE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puitkonstruktsioonid tööstuses. See tegeleb ka Hööveldatud puit, Puitplaadid, Hööveldamata saematerjal, wooden tables, Hööveldatud puit, Puitplaadid, JA Hööveldamata saematerjal tööstustes. See asub Saint-Lothain, Prantsusmaa.

 2. WITTMANN HOLZ GESMBH

  Austria

  Ettevõte WITTMANN HOLZ GESMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Hööveldamata saematerjal tööstuses. See asub Kleinzell, Austria.

 3. ACAR INŞAAT MALZEME LTD ŞTI

  Türgi

  Ettevõte ACAR INŞAAT MALZEME LTD ŞTI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Hööveldamata saematerjal tööstuses. See asub Mersin, Türgi.

 4. HAJDINJAK D.O.O.

  Horvaatia

  Ettevõte HAJDINJAK D.O.O., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Saetud ja töödeldud puit tööstuses. See tegeleb ka Hööveldamata saematerjal, Hööveldatud seamaterjal, cherry tree logs, Hööveldamata saematerjal, JA Hööveldatud seamaterjal tööstustes. See asub Sisak, Horvaatia.

 5. VENDER LEGNAMI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte VENDER LEGNAMI S.R.L., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik puit tööstuses. See tegeleb ka Puit, Hööveldamata saematerjal, Puit, Hööveldamata saematerjal, JA wooden beams tööstustes. See asub Mezzocorona, Itaalia.

 1. NORD-SÜD-HOLZ GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte NORD-SÜD-HOLZ GMBH & CO. KG, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Automaattreipingid tööstuses. See tegeleb ka Puit, Puidulaastud ja saepuru, Hööveldamata saematerjal, Spoon- ja vineerplaadid, Puit, Puidulaastud ja saepuru, Hööveldamata saematerjal, JA Spoon- ja vineerplaadid tööstustes. See asub Weyhe, Saksamaa.

 2. HOLZ ZENTRUM OSTERODE GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte HOLZ ZENTRUM OSTERODE GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Hööveldamata saematerjal tööstuses. See asub Osterode, Saksamaa.

 1. FORGE MAHUSSIER SA

  Prantsusmaa

  Ettevõte FORGE MAHUSSIER SA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Saetud ja töödeldud puit tööstuses. See tegeleb ka Hööveldamata saematerjal, Hööveldamata puit, Puidulaastud ja saepuru, Hööveldatud puit, Hööveldamata saematerjal, Hööveldamata puit, Puidulaastud ja saepuru, JA Hööveldatud puit tööstustes. See asub Saint-Haon-Le-Vieux, Prantsusmaa.

 2. WILHELM HÜSTER GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte WILHELM HÜSTER GMBH & CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Hööveldamata saematerjal tööstuses. See tegeleb ka sawmills, FSC-certified wood, JA beech square cuts tööstustes. See asub Meschede, Saksamaa.

 3. CASINI LEGNAMI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte CASINI LEGNAMI S.R.L., aastal ja mis tegeleb Tööstuslik puit tööstuses. See tegeleb ka Puit, Hööveldamata saematerjal, Puit, JA Hööveldamata saematerjal tööstustes. See asub Pelago, Itaalia.

 4. SCIERIE CLERC

  Prantsusmaa

  Ettevõte SCIERIE CLERC, aastal ja mis tegeleb Puit tööstuses. See tegeleb ka Hööveldamata saematerjal, Hööveldatud seamaterjal, Hööveldatud puit, Puidust pooltooted, Hööveldamata saematerjal, Hööveldatud seamaterjal, Hööveldatud puit, JA Puidust pooltooted tööstustes. See asub Reugney, Prantsusmaa.

 5. AKKOYUN ORMAN ÜRÜNLERI

  Türgi

  Ettevõte AKKOYUN ORMAN ÜRÜNLERI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Hööveldamata saematerjal tööstuses. See tegeleb ka boards and blocks of wood, JA wooden packing tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 6. SCIERIE DE NIEDERVISSE

  Prantsusmaa

  Ettevõte SCIERIE DE NIEDERVISSE, aastal ja mis tegeleb Hööveldamata puit tööstuses. See tegeleb ka Vineer, Puidulaastud ja saepuru, Hööveldatud puit, Hööveldamata saematerjal, Vineer, Puidulaastud ja saepuru, Hööveldatud puit, JA Hööveldamata saematerjal tööstustes. See asub Niedervisse, Prantsusmaa.

 7. HENDRIK MAERTENS

  Belgia

  Ettevõte HENDRIK MAERTENS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Hööveldamata saematerjal tööstuses. See tegeleb ka cabinet making tööstustes. See asub Brugge, Belgia.

 8. PATRICK CODY LTD

  Iirimaa

  Ettevõte PATRICK CODY LTD, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Hööveldamata saematerjal tööstuses. See tegeleb ka Saetud ja töödeldud puit, Hööveldamata puit, Hööveldatud seamaterjal, Saetud ja töödeldud puit, Hööveldamata puit, JA Hööveldatud seamaterjal tööstustes. See asub Roscrea, Iirimaa.

 1. CARTECHLOGISTICS

  Ukraina

  Ettevõte CARTECHLOGISTICS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puit tööstuses. See tegeleb ka Hööveldatud puit, Saetud ja töödeldud puit, Hööveldamata saematerjal, Hööveldatud seamaterjal, Hööveldatud puit, Saetud ja töödeldud puit, Hööveldamata saematerjal, JA Hööveldatud seamaterjal tööstustes. See asub Kiev, Ukraina.

 2. MATTHIAS HERMES HOLZ GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte MATTHIAS HERMES HOLZ GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puidulaastud ja saepuru tööstuses. See tegeleb ka Saepuit, Hööveldatud puit, Hööveldamata saematerjal, Saetud ja töödeldud puit, Saepuit, Hööveldatud puit, Hööveldamata saematerjal, JA Saetud ja töödeldud puit tööstustes. See asub Stadtkyll, Saksamaa.

 3. HANGER HOLZ GMBH

  Austria

  Ettevõte HANGER HOLZ GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Saepuit tööstuses. See tegeleb ka Saetud ja töödeldud puit, Puidulaastud ja saepuru, Puitplaadid, Hööveldamata saematerjal, Saetud ja töödeldud puit, Puidulaastud ja saepuru, Puitplaadid, JA Hööveldamata saematerjal tööstustes. See asub Kleinraming, Austria.

 4. MMK WOOD

  Läti

  Ettevõte MMK WOOD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puit tööstuses. See tegeleb ka Hööveldamata puit, Hööveldamata saematerjal, Hööveldamata puit, Hööveldamata saematerjal, JA planed timber tööstustes. See asub Talsu Raj, Läti.

 5. PUUKESKUS AS

  Eesti

  Ettevõte PUUKESKUS AS, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Puit tööstuses. See tegeleb ka Puitplaadid, Hööveldamata saematerjal, Hööveldatud seamaterjal, Spoon- ja vineerplaadid, Puitplaadid, Hööveldamata saematerjal, Hööveldatud seamaterjal, JA Spoon- ja vineerplaadid tööstustes. See asub Maardu, Eesti.

 6. BI MIMARLIK SANAYI IC VE DIS TICARET LIMITED SIRKETI

  Türgi

  Ettevõte BI MIMARLIK SANAYI IC VE DIS TICARET LIMITED SIRKETI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Hööveldamata saematerjal tööstuses. See tegeleb ka teak, JA African wood tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 7. ANTIK GRUP ORMAN ÜRÜNLERI

  Türgi

  Ettevõte ANTIK GRUP ORMAN ÜRÜNLERI, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Hööveldamata saematerjal tööstuses. See tegeleb ka walnut, oak, timber, JA dry beech wood tööstustes. See asub Ankara, Türgi.

 8. LE.MI.GI. S.N.C. DEI FRATELLI BIAGIO E GASPARE MIRRIONE

  Itaalia

  Ettevõte LE.MI.GI. S.N.C. DEI FRATELLI BIAGIO E GASPARE MIRRIONE, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik puit tööstuses. See tegeleb ka Puit, Hööveldamata saematerjal, Puit, JA Hööveldamata saematerjal tööstustes. See asub Alcamo, Itaalia.

 9. DUCERF SA

  Prantsusmaa

  Ettevõte DUCERF SA, aastal ja mis tegeleb Puitplaadid tööstuses. See tegeleb ka Saetud ja töödeldud puit, Hööveldamata puit, Hööveldamata saematerjal, Saetud ja töödeldud puit, Hööveldamata puit, JA Hööveldamata saematerjal tööstustes. See asub Vendenesse Les Charolles, Prantsusmaa.

 10. LA TANA DEL GHIRO

  Itaalia

  Ettevõte LA TANA DEL GHIRO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Hööveldamata saematerjal tööstuses. See tegeleb ka planking, JA firewood tööstustes. See asub Serino, Itaalia.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta

Leidke hinnapakkumisi