• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • gaasiturbiinid

Otsingu tulemused

Gaasiturbiinid - Import eksport

 1. KOREMA® GMBH & CO.KG

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte KOREMA® GMBH & CO.KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Stabilisaatorid tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud torustikud, Gaasiturbiinid, ptfe tubes, construction of pipes and tubing, Fabric expansion joints, Expansion joints made of soft material, Specially designed expansion joints, Expansion joints for flue gas ducts, JA Pipe expansion joints tööstustes. See asub Weiterstadt, Saksamaa.

 2. ALTA INDUSTRIES SRL

  Itaalia

  Ettevõte ALTA INDUSTRIES SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Gaasiturbiinid tööstuses. See asub Firenze, Itaalia.

 3. SCANSONIC PGS GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte SCANSONIC PGS GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tihendid ja tihendusmaterjalid tööstuses. See tegeleb ka Gaasiturbiinid, steam turbines, Gaasiturbiinid, gaskets, JA industrial gaskets tööstustes. See asub Berlin, Saksamaa.

 4. SAFRAN POWER UNITS

  Prantsusmaa

  Ettevõte SAFRAN POWER UNITS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Gaasiturbiinid tööstuses. See asub Toulouse, Prantsusmaa.

 5. TURBINE CONTROLS LIMITED

  Ühendkuningriik

  Ettevõte TURBINE CONTROLS LIMITED, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Gaasiturbiinid tööstuses. See asub Leicester, Ühendkuningriik.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. DEUTSCHE TECHNOLOGIE MANUFAKTUREN GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte DEUTSCHE TECHNOLOGIE MANUFAKTUREN GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Gaasiturbiinid tööstuses. See tegeleb ka Combined electricity generator, JA Biomass plants tööstustes. See asub Berlin, Saksamaa.

 2. DRESSER RAND SA

  Prantsusmaa

  Ettevõte DRESSER RAND SA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ametiliidud, -ühendused ja -ühingud tööstuses. See tegeleb ka Kompressorid, Gaasiturbiinid, Auruturbiinid, Kompressorid, Centrifuges, Gaasiturbiinid, JA Auruturbiinid tööstustes. See asub Le Havre, Prantsusmaa.

 3. TURBINE POWER SOLUTIONS LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte TURBINE POWER SOLUTIONS LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Gaasiturbiinid tööstuses. See asub Barnsley, Ühendkuningriik.

 4. SMF HODONÍN S.R.O.

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte SMF HODONÍN S.R.O., aastal ja mis tegeleb Turbiinid tööstuses. See tegeleb ka Kompressorid, Gaasiturbiinid, Kompressorid, JA Gaasiturbiinid tööstustes. See asub Hodonín , Tšehhi Vabariik.

 5. PJ DIESEL ENGINEERING A/S

  Taani

  Ettevõte PJ DIESEL ENGINEERING A/S, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Gaasiturbiinid tööstuses. See tegeleb ka Turbiinid, Auruturbiinid, Turbiinid, JA Auruturbiinid tööstustes. See asub Koebenhavn Oe, Taani.

 1. BHT TURBO GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte BHT TURBO GMBH, aastal ja mis tegeleb Auruturbiinid tööstuses. See tegeleb ka Gaasiturbiinid, JA Gaasiturbiinid tööstustes. See asub Solingen, Saksamaa.

 2. LETECKÉ OPRAVOVNE TRENCÍN, A.S.

  Slovakkia

  Ettevõte LETECKÉ OPRAVOVNE TRENCÍN, A.S., on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Turbiinid tööstuses. See tegeleb ka Gaasiturbiinid, JA Gaasiturbiinid tööstustes. See asub Trencin, Slovakkia.

 1. HANS KJELLERUP A/S

  Taani

  Ettevõte HANS KJELLERUP A/S, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Turbiinid tööstuses. See tegeleb ka Gaasiturbiinid, JA Gaasiturbiinid tööstustes. See asub Esbjerg V, Taani.

 2. AIR-TRANSPORT EUROPE SPOL. S R.O.

  Slovakkia

  Ettevõte AIR-TRANSPORT EUROPE SPOL. S R.O., on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Turbiinid tööstuses. See tegeleb ka Gaasiturbiinid, JA Gaasiturbiinid tööstustes. See asub Poprad , Slovakkia.

 3. SLOVINTEGRA ENERGY, S.R.O.

  Slovakkia

  Ettevõte SLOVINTEGRA ENERGY, S.R.O., on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Gaasiturbiinid tööstuses. See tegeleb ka Kapitaliinvesteeringud, JA Kapitaliinvesteeringud tööstustes. See asub Levice , Slovakkia.

 4. OPRA TURBINES B.V.

  Holland

  Ettevõte OPRA TURBINES B.V., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Turbiinid tööstuses. See tegeleb ka Gaasiturbiinid, JA Gaasiturbiinid tööstustes. See asub Hengelo Ov, Holland.

 5. ROLLS-ROYCE MARINE AS

  Norra

  Ettevõte ROLLS-ROYCE MARINE AS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Turbiinid tööstuses. See tegeleb ka Gaasiturbiinid, JA Gaasiturbiinid tööstustes. See asub Ålesund, Norra.

 6. INTEK

  Ukraina

  Ettevõte INTEK, aastal ja mis tegeleb Auruturbiinid tööstuses. See tegeleb ka Turbiinelektrijaamade sisseseade ja seadmed, Gaasiturbiinid, Turbiinelektrijaamade sisseseade ja seadmed, JA Gaasiturbiinid tööstustes. See asub Kharkiv, Ukraina.

 7. TURBOMACH DEUTSCHLAND GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte TURBOMACH DEUTSCHLAND GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Gaasiturbiinid tööstuses. See asub Griesheim, Saksamaa.

 8. METAL SANAYI MAMULLERI SANAYI VE TICARET A S

  Türgi

  Ettevõte METAL SANAYI MAMULLERI SANAYI VE TICARET A S, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Turbiinid tööstuses. See tegeleb ka Gaasiturbiinid, JA Gaasiturbiinid tööstustes. See asub Eskisehir, Türgi.

 1. GE ENERGY PRODUCTS FRANCE SNC

  Prantsusmaa

 2. NEWBOLD POWER UK

  Ühendkuningriik

 3. GAS TURBINE SERVICES LTD

  Ühendkuningriik

 4. ALSTOM CROATIA D.O.O.

  Horvaatia

 5. ALSTOM PROM AG

  Šveits

 6. AXENERGY AG

  Šveits

 7. ELLIOTT TURBOMACHINERY LTD

  Ühendkuningriik

 8. DERBY SPECIALIST FABRICATIONS LTD

  Ühendkuningriik

 9. ALSTOM POWER SP. Z O.O.

  Poola

 10. BOSAL DANMARK APS

  Taani

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta