• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • eriotstarbeline malm

Otsingu tulemused

Eriotstarbeline malm - Import eksport

 1. IRAZINC SL

  Hispaania

  Ettevõte IRAZINC SL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Eriotstarbeline malm tööstuses. See tegeleb ka Eri- ja kõrgtugevad valuterased, zinc, JA Eri- ja kõrgtugevad valuterased tööstustes. See asub Erandiogoikoa (erandio)-Bizkaia, Hispaania.

 2. ELECTROACEROS SA

  Hispaania

  Ettevõte ELECTROACEROS SA, aastal ja mis tegeleb Terasevalu tööstuses. See tegeleb ka Eriotstarbeline malm, ferrous metal and alloy machining, steel and alloys, Eriotstarbeline malm, JA moulding tööstustes. See asub Pamplona-Navarra, Hispaania.

 3. FONDERIE E OFFICINE MECCANICHE TACCONI SPA

  Itaalia

  Ettevõte FONDERIE E OFFICINE MECCANICHE TACCONI SPA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Eriotstarbeline malm tööstuses. See tegeleb ka Valtsimine - teras ja metall, sferoid iron casting, spheroidal cast iron, Valtsimine - teras ja metall, JA foundry tööstustes. See asub Santa Maria Degli Angeli-Assisi, Itaalia.

 4. TEKDOKSAN FOUNDRY

  Türgi

  Ettevõte TEKDOKSAN FOUNDRY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Eriotstarbeline malm tööstuses. See tegeleb ka manhole covers tööstustes. See asub Kayseri, Türgi.

 5. FONDERIE D'ABILLY

  Prantsusmaa

  Ettevõte FONDERIE D'ABILLY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Raud, spetsiaalraud ja malm tööstuses. See tegeleb ka Eriotstarbeline malm, Noolutusahjud, Eriotstarbeline malm, JA Noolutusahjud tööstustes. See asub Abilly, Prantsusmaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. FONDERIES DE SOUGLAND

  Prantsusmaa

  Ettevõte FONDERIES DE SOUGLAND, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Eriotstarbeline malm tööstuses. See tegeleb ka Eri- ja kõrgtugevad valuterased, hardened steel, steel, Alloy cast iron, JA Eri- ja kõrgtugevad valuterased tööstustes. See asub Saint Michel, Prantsusmaa.

 2. NIKOPOL CRANE AND MACHINERY PLANT

  Ukraina

  Ettevõte NIKOPOL CRANE AND MACHINERY PLANT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Eriotstarbeline malm tööstuses. See asub Nikopol, Dnepropetrovsk, Ukraina.

 3. VDM GIESSTECHNIK GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte VDM GIESSTECHNIK GMBH & CO. KG, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Eriotstarbeline malm tööstuses. See tegeleb ka stainless steel, turned small parts, flanges, JA Stainless steel flanges tööstustes. See asub Schüttorf, Saksamaa.

 4. SOCIETE NOUVELLE DES FONDERIES ET ALELIERS SALIN

  Prantsusmaa

  Ettevõte SOCIETE NOUVELLE DES FONDERIES ET ALELIERS SALIN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Teras tööstuses. See tegeleb ka Raud, spetsiaalraud ja malm, Eriotstarbeline malm, Raud, spetsiaalraud ja malm, Eriotstarbeline malm, steel moulding, JA Finishing work on metals tööstustes. See asub Dammarie-Sur-Saulx, Prantsusmaa.

 5. DOGANCI DOKUM

  Türgi

  Ettevõte DOGANCI DOKUM, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Eriotstarbeline malm tööstuses. See tegeleb ka grey cast iron, spheroidal cast iron, JA steel moulding tööstustes. See asub Konya, Türgi.

 1. FONDERIE MORA GAVARDO SPA

  Itaalia

  Ettevõte FONDERIE MORA GAVARDO SPA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Raud, spetsiaalraud ja malm tööstuses. See tegeleb ka Eriotstarbeline malm, Terasevalu, Eriotstarbeline malm, JA Terasevalu tööstustes. See asub Gavardo, Itaalia.

 2. NDC FOUNDRY

  Prantsusmaa

  Ettevõte NDC FOUNDRY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Eriotstarbeline malm tööstuses. See asub Rochefort-sur-mer, Prantsusmaa.

 1. U.C.B. FRANCE

  Prantsusmaa

  Ettevõte U.C.B. FRANCE, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Toormalm tööstuses. See tegeleb ka Eriotstarbeline malm, pig iron, Eriotstarbeline malm, JA international metal trading tööstustes. See asub Communay, Prantsusmaa.

 2. WB WHITE FOUNDRY

  Ühendkuningriik

  Ettevõte WB WHITE FOUNDRY, aastal ja mis tegeleb Malmdetailid tööstuses. See tegeleb ka Ehismalm, Eriotstarbeline malm, Raud, spetsiaalraud ja malm, Raudtorud, Ehismalm, Eriotstarbeline malm, Raud, spetsiaalraud ja malm, JA Raudtorud tööstustes. See asub Brighouse, Ühendkuningriik.

 3. CHESHMEHSAR

  Iraan

  Ettevõte CHESHMEHSAR, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Eriotstarbeline malm tööstuses. See asub Zanjan, Iraan.

 4. PRIVATE JOINT STOCK COMPANY METALYT

  Ukraina

  Ettevõte PRIVATE JOINT STOCK COMPANY METALYT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Eriotstarbeline malm tööstuses. See asub Kirovograd, Ukraina.

 5. SACHSEN GUSS GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte SACHSEN GUSS GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Teras tööstuses. See tegeleb ka Raud, spetsiaalraud ja malm, Toormalm, Eriotstarbeline malm, Vääris- ja erimetallid, Raud, spetsiaalraud ja malm, Toormalm, Eriotstarbeline malm, JA Vääris- ja erimetallid tööstustes. See asub Chemnitz, Saksamaa.

 6. BUTTONS BESTELLEN BEI DEN BUTTONPROFIS.CH

  Austria

  Ettevõte BUTTONS BESTELLEN BEI DEN BUTTONPROFIS.CH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Eriotstarbeline malm tööstuses. See tegeleb ka Märgid ja signaalpaneelid ning -tahvlid, Kontoritarbed, Kontoritarbed, Suveniirid ja reklaamkingitused, Märgid ja signaalpaneelid ning -tahvlid, Kontoritarbed, Kontoritarbed, JA Suveniirid ja reklaamkingitused tööstustes. See asub Sankt Veit An Der Glan, Austria.

 7. FONDERIE GHIRINGHELLI SRL

  Itaalia

  Ettevõte FONDERIE GHIRINGHELLI SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Eriotstarbeline malm tööstuses. See tegeleb ka nodular cast iron electric foundry tööstustes. See asub Besnate, Itaalia.

 8. COOLE BUTTONS AUS ÖSTERREICH

  Austria

  Ettevõte COOLE BUTTONS AUS ÖSTERREICH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Eriotstarbeline malm tööstuses. See tegeleb ka Märgid ja signaalpaneelid ning -tahvlid, Kontoritarbed, Kontoritarbed, Suveniirid ja reklaamkingitused, Märgid ja signaalpaneelid ning -tahvlid, Kontoritarbed, Kontoritarbed, JA Suveniirid ja reklaamkingitused tööstustes. See asub Strannersdorf, Austria.

 1. LA FONDERIE CHAROLLAISE

  Prantsusmaa

  Ettevõte LA FONDERIE CHAROLLAISE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Teras tööstuses. See tegeleb ka Toormalm, Eriotstarbeline malm, Tempervalgemalm, Toormalm, Eriotstarbeline malm, JA Tempervalgemalm tööstustes. See asub Genelard, Prantsusmaa.

 2. INDUSA ASESORES, S.L.

  Hispaania

  Ettevõte INDUSA ASESORES, S.L., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Eriotstarbeline malm tööstuses. See asub Salinas. Castrillon. Asturias. Spain, Hispaania.

 3. BILBOBUL STAINLESS STEEL CASTING

  Hispaania

  Ettevõte BILBOBUL STAINLESS STEEL CASTING, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Eriotstarbeline malm tööstuses. See asub Arrigorriaga, Hispaania.

 4. FUMOAL 96, SL.

  Hispaania

  Ettevõte FUMOAL 96, SL., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Eriotstarbeline malm tööstuses. See asub Sentmenat (barcelona), Hispaania.

 5. ESCORIAS MEXICO

  Mehhiko

  Ettevõte ESCORIAS MEXICO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Eriotstarbeline malm tööstuses. See asub Queretaro, Mehhiko.

 6. DMT TEKNIK

  Türgi

  Ettevõte DMT TEKNIK, on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Eriotstarbeline malm tööstuses. See asub Karatay/Konya, Türgi.

 7. GARFELLA CARSI SL

  Hispaania

  Ettevõte GARFELLA CARSI SL, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Eriotstarbeline malm tööstuses. See asub Valencia, Hispaania.

 8. KEMPTENER EISENGIEßEREI ADAM HÖNIG AG

  Saksamaa

  Ettevõte KEMPTENER EISENGIEßEREI ADAM HÖNIG AG, aastal ja mis tegeleb Raud, spetsiaalraud ja malm tööstuses. See tegeleb ka Eriotstarbeline malm, JA Eriotstarbeline malm tööstustes. See asub Kempten , Saksamaa.

 9. PRINS STAALHANDEL B.V.

  Holland

  Ettevõte PRINS STAALHANDEL B.V., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Raud, spetsiaalraud ja malm tööstuses. See tegeleb ka Eriotstarbeline malm, Toormalm, Eriotstarbeline malm, JA Toormalm tööstustes. See asub Haarlem, Holland.

 10. MDZ DÖKÜM LTD.ŞTI.

  Türgi

  Ettevõte MDZ DÖKÜM LTD.ŞTI., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Eriotstarbeline malm tööstuses. See tegeleb ka Cast iron street furniture, machinery and equipment for producing reinforced concrete and cement articles, forged steels, JA valves tööstustes. See asub Konya, Türgi.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta