• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • emulsioonvärvid

Otsingu tulemused

Emulsioonvärvid - Import eksport

 1. COSMOCHROME LTD

  Kreeka

  Verified by europages badge

  The paint company Cosmochrome Ltd, with over half a century of experience in the field of paints, specializes in the production of quality paints, varnishes, insulating coatings as well as mortars for sports fields and microcement mortar for any kind of application. With a series of international certifications and with particular emphasis on ecological products, Cosmochromeis goal is to produce the best possible, value for money materials and serve the needs of the domestic and international market with its wide range of products, ranging from professional materials to artistic everyday interventions for all those who want to create and redecorate. The company also specializes in the production of custom materials of special requirements on demand.

 2. UBITEC INH. STEFAN FUHRMANN

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte UBITEC INH. STEFAN FUHRMANN, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Emulsioonvärvid tööstuses. See asub Siedenburg, Saksamaa.

 3. SARL EQUINOXE

  Prantsusmaa

  Ettevõte SARL EQUINOXE, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Emulsioonvärvid tööstuses. See tegeleb ka painters, facade decorations, decorative paints, JA waxed cement tööstustes. See asub Frejus, Prantsusmaa.

 4. FARBEN HENSCHEN GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte FARBEN HENSCHEN GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Emulsioonvärvid tööstuses. See asub Fröndenberg, Saksamaa.

 5. MERCAPINTURAS SL

  Hispaania

  Ettevõte MERCAPINTURAS SL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Emulsioonvärvid tööstuses. See asub Almeria, Hispaania.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. PRIMIX WASILEWSKA DANUTA

  Poola

  Ettevõte PRIMIX WASILEWSKA DANUTA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Emulsioonvärvid tööstuses. See tegeleb ka indoor paints tööstustes. See asub Warszawa, Poola.

 2. BERLING SA

  Kreeka

  Ettevõte BERLING SA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Emulsioonvärvid tööstuses. See tegeleb ka paints, primers, solvents, JA epoxy paint tööstustes. See asub Inofita, Greece, Kreeka.

 3. NIKKAL PRODUCTIONS

  Prantsuse Guajaana

  Ettevõte NIKKAL PRODUCTIONS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Emulsioonvärvid tööstuses. See asub Cayenne, Prantsuse Guajaana.

 4. PR GROUP ITALIA BY COLORIFICIO RAMA SRL

  Itaalia

  Ettevõte PR GROUP ITALIA BY COLORIFICIO RAMA SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Emulsioonvärvid tööstuses. See tegeleb ka Manufacture of gypsum mouldings, building materials and products, JA decorations and illuminations tööstustes. See asub Fano, Itaalia.

 5. GRAFIT ZPH

  Poola

  Ettevõte GRAFIT ZPH, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Ehitus- ja kommunaaltööde toormaterjalid tööstuses. See tegeleb ka Emulsioonvärvid, Sisustus - lisandid ja dekoratiivesemed, Värvid ja lakid, Ehitus – teised tööd, Emulsioonvärvid, Sisustus - lisandid ja dekoratiivesemed, Värvid ja lakid, JA Ehitus – teised tööd tööstustes. See asub Olkusz, Poola.

 1. COULON

  Belgia

  Ettevõte COULON, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Emulsioonvärvid tööstuses. See tegeleb ka paints, chemical products, rubber and plastics sectors, Wood protection products, JA industrial chemical products tööstustes. See asub La Louviere, Belgia.

 2. FAMA PROFI CENTRE

  Venemaa

  Ettevõte FAMA PROFI CENTRE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Emulsioonvärvid tööstuses. See tegeleb ka Puittooted, Puitlauad, Lahustid ja vedeldid, Puittooted, Puitlauad, Lahustid ja vedeldid, JA water colour tööstustes. See asub Podolsk, Venemaa.

 1. GO WALLPAPER LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte GO WALLPAPER LTD, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Vinüültapeet tööstuses. See tegeleb ka Emulsioonvärvid, decorating, wallpaper, diy items, JA Emulsioonvärvid tööstustes. See asub Bolton, Ühendkuningriik.

 2. STROM 21 LTD.

  Bulgaaria

  Ettevõte STROM 21 LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kips tööstuses. See tegeleb ka Emulsioonvärvid, paint plaster and enamel, cement mortars, JA Emulsioonvärvid tööstustes. See asub Sofia, Bulgaaria.

 3. GUANGDONG MAYDOS BUILDING MATERIALS LIMITED COMPANY

  Hiina

  Ettevõte GUANGDONG MAYDOS BUILDING MATERIALS LIMITED COMPANY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Emulsioonvärvid tööstuses. See tegeleb ka Epoxy paint for floors tööstustes. See asub Shunde, Hiina.

 4. NOBILES - FARBY DLA PROFESJONALISTÓW

  Poola

  Ettevõte NOBILES - FARBY DLA PROFESJONALISTÓW, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Emulsioonvärvid tööstuses. See asub Warszawa, Poola.

 5. VERNIS CLAESSENS S.A.

  Šveits

  Ettevõte VERNIS CLAESSENS S.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õlipõhised värvid tööstuses. See tegeleb ka Sünteetiliste vaikude põhised värvid, Emulsioonvärvid, Värvid ja lakid, Sünteetiliste vaikude põhised värvid, Emulsioonvärvid, JA Värvid ja lakid tööstustes. See asub Renens, Šveits.

 6. INDUSTRIAS QUIMICAS EUROCOLOR SA

  Hispaania

  Ettevõte INDUSTRIAS QUIMICAS EUROCOLOR SA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Emulsioonvärvid tööstuses. See tegeleb ka Õlipõhised värvid, Sünteetiliste vaikude põhised värvid, Värvid ja lakid, Õlipõhised värvid, Sünteetiliste vaikude põhised värvid, JA Värvid ja lakid tööstustes. See asub Arrigorriaga, Hispaania.

 7. AP FARVER A/S

  Taani

  Ettevõte AP FARVER A/S, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Emulsioonvärvid tööstuses. See tegeleb ka Sünteetiliste vaikude põhised värvid, Värvid ja lakid, Värvide ja lakkide kuivatusained, Õlipõhised värvid, Sünteetiliste vaikude põhised värvid, Värvid ja lakid, Värvide ja lakkide kuivatusained, JA Õlipõhised värvid tööstustes. See asub Viborg, Taani.

 8. LECHLER COATINGS GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte LECHLER COATINGS GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Värvid ja lakid tööstuses. See tegeleb ka Sünteetiliste vaikude põhised värvid, Emulsioonvärvid, Seinakatted, Sünteetiliste vaikude põhised värvid, Emulsioonvärvid, JA Seinakatted tööstustes. See asub Kassel, Saksamaa.

 1. SMITH & RODGER, LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte SMITH & RODGER, LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Emailid tööstuses. See tegeleb ka Värvid ja lakid, Värvide ja lakkide kuivatusained, Emulsioonvärvid, Värvid ja lakid, Värvide ja lakkide kuivatusained, JA Emulsioonvärvid tööstustes. See asub Glasgow, Ühendkuningriik.

 2. PINTURAS PLASTICAS PROGRESO S.L.

  Hispaania

  Ettevõte PINTURAS PLASTICAS PROGRESO S.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Emulsioonvärvid tööstuses. See asub Murcia, Hispaania.

 3. SIGMA COATINGS S A

  Hispaania

  Ettevõte SIGMA COATINGS S A, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Värvid ja lakid tööstuses. See tegeleb ka Õlipõhised värvid, Sünteetiliste vaikude põhised värvid, Emulsioonvärvid, Õlipõhised värvid, Sünteetiliste vaikude põhised värvid, JA Emulsioonvärvid tööstustes. See asub Valle De Trápaga-Trapagaran, Hispaania.

 4. VEBS CO. LTD.

  Malta

  Ettevõte VEBS CO. LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Emulsioonvärvid tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud määrdeained, JA Tööstuslikud määrdeained tööstustes. See asub Handaq Industrial Estate,, Malta.

 5. EMMANOUILIDI AFOI O.E.

  Kreeka

  Ettevõte EMMANOUILIDI AFOI O.E., on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Emulsioonvärvid tööstuses. See tegeleb ka colours, JA tools tööstustes. See asub Ptolemaida, Kreeka.

 6. NADA FOR PAINTS AND COATINGS

  Egiptus

  Ettevõte NADA FOR PAINTS AND COATINGS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Emulsioonvärvid tööstuses. See tegeleb ka fireproof and fire prevention treatments, JA fire prevention tööstustes. See asub Cairo, Egiptus.

 7. HOB TRADE

  Egiptus

  Ettevõte HOB TRADE, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Emulsioonvärvid tööstuses. See asub Dokki / Giza, Egiptus.

 8. EQTEC FIRECONTROL, S.L

  Hispaania

  Ettevõte EQTEC FIRECONTROL, S.L, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Emulsioonvärvid tööstuses. See asub Madrid, Hispaania.

 9. JM SPRAYING SERVICES LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte JM SPRAYING SERVICES LTD, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Emulsioonvärvid tööstuses. See asub Shotts, Ühendkuningriik.

 10. SHANGHAI BAOLIJIA CHEMICAL CO., LTD.

  Hiina

  Ettevõte SHANGHAI BAOLIJIA CHEMICAL CO., LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Emulsioonvärvid tööstuses. See asub Tairi, Hiina.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta