• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • elektrisõidukid

Otsingu tulemused

Elektrisõidukid - Import eksport

 1. SCHNEIDER & GEMSA GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Schneider & Gemsa offers dedicated and professional solutions for customers from the automotive, industrial, telecommunications, traffic management, medical and electronic equipment sectors. Our manufacturing capabilities range from one-off and assembly-based manufacture to the complete manufacture of terminal devices and complete system solutions. We move and operate complete "business areas" – fully and semi-automatic production lines in affordable locations. Our sites in Germany, Czechia and Moldova enable us to offer cost-optimised solutions and services. Schneider & Gemsa has many decades of expertise in cable assembly, mechanics, mechatronics, electronic equipment, sensors and actuators. Since the company's foundation, we have produced several million electric adjusting motors, mechanical and electrotechnical assemblies and end devices. Our cable assembly produces strands as well as data, sensor and control cables, wiring harnesses and control cabinets with innovative technologies using the latest machinery and tools. Our own equipment workshop manufactures individual assembly, manufacture and inspection equipment. We consider quality, environmental protection and the conservation of resources to be essential aspects of our activities. Our company complies with the standards DIN EN ISO 9001: 2015, IATF 16949: 2016 (automotive) and DIN EN ISO 14001: 2009 (environment) at all sites.

 2. ROSSINI ENERGY

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte ROSSINI ENERGY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Akulaadijad tööstuses. See tegeleb ka Elektriautod, Elektrisõidukid, Elektriautod, JA Elektrisõidukid tööstustes. See asub Villeneuve d Ascq, Prantsusmaa.

 3. SAS KIREST

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte SAS KIREST, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Elektrisõidukid tööstuses. See tegeleb ka Motorollerid, Jalgrattad, Electric urban mobility, Motorollerid, electric scooters, Motorbikes, electric motorcycles, Jalgrattad, JA electric bikes tööstustes. See asub Paris, Prantsusmaa.

 4. TK HOME SOLUTIONS N.V. ZWEIGNIEDERLASSUNG DEUTSCHLAND

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte TK HOME SOLUTIONS N.V. ZWEIGNIEDERLASSUNG DEUTSCHLAND, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Elektrisõidukid tööstuses. See asub Neuss, Saksamaa.

 5. WALLBOX-THE-SHOP.DE BY JK ELEKTROTECHNIK INH. JOHANNES KRYCH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte WALLBOX-THE-SHOP.DE BY JK ELEKTROTECHNIK INH. JOHANNES KRYCH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Elektrisõidukid tööstuses. See asub Calden, Saksamaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. PLUGINVEST

  Belgia

  Ettevõte PLUGINVEST, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Elektrisõidukid tööstuses. See asub Antwerpen, Belgia.

 2. GARMEN ELECTRIC COMPANY SL

  Hispaania

  Ettevõte GARMEN ELECTRIC COMPANY SL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Elektrisõidukid tööstuses. See tegeleb ka electric mopeds, wholesale motorcycle accessories, JA scooters tööstustes. See asub Xeraco, Hispaania.

 3. MARSHELL GREEN POWER CO. LTD

  Hiina

  Ettevõte MARSHELL GREEN POWER CO. LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Elektrisõidukid tööstuses. See tegeleb ka golf carts, electric scooters, JA utility vehicles tööstustes. See asub Shenzhen, Hiina.

 4. JOYOR E-MOVING S.L

  Hispaania

  Ettevõte JOYOR E-MOVING S.L, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Elektrisõidukid tööstuses. See tegeleb ka electric scooters, JA Electric vehicle rental tööstustes. See asub Mataró, Hispaania.

 5. RDF TECHNISCHER HANDEL INH. ROLF-DIETER FELDT

  Saksamaa

  Ettevõte RDF TECHNISCHER HANDEL INH. ROLF-DIETER FELDT, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Elektrisõidukid tööstuses. See asub Barntrup, Saksamaa.

 1. DIGISHOP HANDELSGESELLSCHAFT M.B.H & CO KG

  Austria

  Ettevõte DIGISHOP HANDELSGESELLSCHAFT M.B.H & CO KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Elektrisõidukid tööstuses. See asub Wien, Austria.

 2. ERLER MOBILE GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte ERLER MOBILE GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Elektrisõidukid tööstuses. See asub Dinslaken, Saksamaa.

 1. ELEKTRO- UND ENERGIETECHNIK KESSLER NICKI KESSLER

  Saksamaa

  Ettevõte ELEKTRO- UND ENERGIETECHNIK KESSLER NICKI KESSLER, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Elektrisõidukid tööstuses. See asub Bischoffen, Saksamaa.

 2. ORTHOPÄDIE TECHNIK MARX /RIEGER GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte ORTHOPÄDIE TECHNIK MARX /RIEGER GMBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Elektrisõidukid tööstuses. See asub Regensburg, Saksamaa.

 3. RAMACHANDRAN GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte RAMACHANDRAN GMBH, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Elektrisõidukid tööstuses. See asub Bad Breisig, Saksamaa.

 4. GO FUNSPORTHANDEL GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte GO FUNSPORTHANDEL GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Sport ja vaba aeg tööstuses. See tegeleb ka Elektrisõidukid, electric scooters, electric motorcycles, electric bikes, JA Elektrisõidukid tööstustes. See asub Willstätt, Saksamaa.

 5. TRUFLO AIR MOVEMENT LIMITED

  Ühendkuningriik

  Ettevõte TRUFLO AIR MOVEMENT LIMITED, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Elektrisõidukid tööstuses. See tegeleb ka Diiselmootorid, Diiselmootorid, HVAC ventilation system, JA axial fans tööstustes. See asub Tipton, Ühendkuningriik.

 6. EWO LIFE

  Saksamaa

  Ettevõte EWO LIFE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Elektrisõidukid tööstuses. See tegeleb ka Kargud, Kargud, wheelchairs, JA walking frames tööstustes. See asub Neuenrade-Küntrop, Saksamaa.

 7. ECOMOVILIDAD

  Hispaania

  Ettevõte ECOMOVILIDAD, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Elektrisõidukid tööstuses. See asub Denia, Hispaania.

 8. RHEINISCHE INDUSTRIEDESIGN UG

  Saksamaa

  Ettevõte RHEINISCHE INDUSTRIEDESIGN UG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Elektrisõidukid tööstuses. See asub Schermbeck, Saksamaa.

 1. ESAGONO ENERGIA SRL

  Itaalia

  Ettevõte ESAGONO ENERGIA SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Elektrisõidukid tööstuses. See asub Pozzuolo M.na, Itaalia.

 2. ELEKTRASTUNTER

  Holland

  Ettevõte ELEKTRASTUNTER, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb elektriseadmed tööstuses. See tegeleb ka Elektrisõidukid, video entryphone systems, batteries for electric vehicles, Elektrisõidukid, JA Cars - electrical and electronic parts and components tööstustes. See asub Wageningen, Holland.

 3. JETFLOW ENGINEERING TECHNOLOGIES LIMITED

  Iirimaa

  Ettevõte JETFLOW ENGINEERING TECHNOLOGIES LIMITED, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Elektrisõidukid tööstuses. See tegeleb ka Elektroonilised manussüsteemid, JA Elektroonilised manussüsteemid tööstustes. See asub Dublin, Iirimaa.

 4. AUDI BRUSSELS

  Belgia

  Ettevõte AUDI BRUSSELS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Autod tööstuses. See tegeleb ka Elektrisõidukid, Bussitootmine, Elektrisõidukid, Bussitootmine, motor vehicle paintwork, JA chains for automobile assembly tööstustes. See asub Forest, Belgia.

 5. TFS TEKNIK FREN SISTEMLERI OTOM.YED.PARC.LTD.STI

  Türgi

  Ettevõte TFS TEKNIK FREN SISTEMLERI OTOM.YED.PARC.LTD.STI, aastal ja mis tegeleb Lähi- ja kaugsõidubussid tööstuses. See tegeleb ka Kasutatud sõidukid, Elektrisõidukid, Veoautod, furgoonid ja kommertssõidukid, Autod, Kasutatud sõidukid, Elektrisõidukid, Veoautod, furgoonid ja kommertssõidukid, JA Autod tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 6. PATINETE ELÉCTRICO

  Hispaania

  Ettevõte PATINETE ELÉCTRICO, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Elektrisõidukid tööstuses. See asub Barcelona, Hispaania.

 7. GREENINFRA GMBH

  Austria

  Ettevõte GREENINFRA GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Elektrisõidukid tööstuses. See asub Wien, Austria.

 8. EVEA

  Prantsusmaa

  Ettevõte EVEA, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Elektrisõidukid tööstuses. See tegeleb ka Insenerid - tööstuskonsultandid, Taastuvenergia, wiring harness, Insenerid - tööstuskonsultandid, Taastuvenergia, JA electric motors tööstustes. See asub Brain Sur L'authion, Prantsusmaa.

 9. DAIMLER AG

  Saksamaa

  Ettevõte DAIMLER AG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Autod tööstuses. See tegeleb ka Lähi- ja kaugsõidubussid, Elektrisõidukid, Veoautod, furgoonid ja kommertssõidukid, Kasutatud sõidukid, Lähi- ja kaugsõidubussid, Elektrisõidukid, Veoautod, furgoonid ja kommertssõidukid, JA Kasutatud sõidukid tööstustes. See asub Stuttgart, Saksamaa.

 10. ECOSISTEMI GROUP ITALIA

  Itaalia

  Ettevõte ECOSISTEMI GROUP ITALIA, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Elektrisõidukid tööstuses. See tegeleb ka electric bikes, electric scooters, JA Mini-cars - quadricycles tööstustes. See asub Milano e Pozzuoli, Itaalia.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta