• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • bussikerede tootmine

Otsingu tulemused

Bussikerede tootmine - Import eksport

 1. POLMET AUTOMOTIVE

  Türgi

  Ettevõte POLMET AUTOMOTIVE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Bussikerede tootmine tööstuses. See tegeleb ka Sõidukite kliimaseadmed, Buses, composite part bespoke moulding, JA Sõidukite kliimaseadmed tööstustes. See asub Bursa, Türgi.

 2. SIMURG FOREIGN TRADE

  Türgi

  Ettevõte SIMURG FOREIGN TRADE, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Bussikerede tootmine tööstuses. See tegeleb ka Import ja eksport - klaasi ja klaasitooted, bus bodyshop, Auto parts, Import ja eksport - klaasi ja klaasitooted, JA coach refitting tööstustes. See asub Bursa, Türgi.

 3. CARROSSERIE DE KEERSMAECKER

  Belgia

  Ettevõte CARROSSERIE DE KEERSMAECKER, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Bussitootmine tööstuses. See tegeleb ka Veoautode tootmine, Bussikerede tootmine, Mootorsõidukite tootmine, thermal insulation for motor vehicles, Veoautode tootmine, Bussikerede tootmine, JA Mootorsõidukite tootmine tööstustes. See asub Londerzeel, Belgia.

 4. CARROSS' CENTER

  Belgia

  Ettevõte CARROSS' CENTER, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Bussikerede tootmine tööstuses. See tegeleb ka motor propulsion, workshops for industrial vehicle repairs, JA car repairs tööstustes. See asub Blaton, Belgia.

 5. CAN CAN AUTO

  Türgi

  Ettevõte CAN CAN AUTO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Bussikerede tootmine tööstuses. See tegeleb ka sports accessories for motor vehicles tööstustes. See asub Ankara, Türgi.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. UGUR KAROSER SAN.TIC.LTD.STI.

  Türgi

  Ettevõte UGUR KAROSER SAN.TIC.LTD.STI., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Bussikerede tootmine tööstuses. See tegeleb ka small buses and minibuses, bus bodyshop, JA minibuses tööstustes. See asub Bursa, Türgi.

 2. MINLAZREMONT

  Valgevene

  Ettevõte MINLAZREMONT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Bussikerede tootmine tööstuses. See tegeleb ka school bus tööstustes. See asub Minsk, Valgevene.

 3. DOKTORVIP AUTO DECORATION

  Türgi

  Ettevõte DOKTORVIP AUTO DECORATION, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Bussikerede tootmine tööstuses. See tegeleb ka car design, passenger transport by minibus, school bus service, JA Emergency services vehicles tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 4. LASER PENTA S.L.

  Hispaania

  Ettevõte LASER PENTA S.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Laserlõikur- ja -keevitusseadmed tööstuses. See tegeleb ka Bussikerede tootmine, JA Bussikerede tootmine tööstustes. See asub La Llagosta, Hispaania.

 5. BASMORAIS VENDAS NOVAS - CARROCARIAS E BASCULANTES, LDA

  Portugal

  Ettevõte BASMORAIS VENDAS NOVAS - CARROCARIAS E BASCULANTES, LDA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veoautode tootmine tööstuses. See tegeleb ka Bussikerede tootmine, Tööstuslikud haagised ja kallurhaagised, Bussikerede tootmine, tipper bodies, JA Tööstuslikud haagised ja kallurhaagised tööstustes. See asub Vendas Novas, Portugal.

 1. CHRISTMANN FAHRZEUGBAU GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte CHRISTMANN FAHRZEUGBAU GMBH & CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veoautode tootmine tööstuses. See tegeleb ka Bussikerede tootmine, Bussitootmine, Mootorsõidukite tootmine, Eriveokid - busside tootmine, Bussikerede tootmine, Bussitootmine, Mootorsõidukite tootmine, JA Eriveokid - busside tootmine tööstustes. See asub Biedenkopf, Saksamaa.

 2. BASMORAIS - FABRICA DE CARROCARIAS E BASCULANTES, LDA

  Portugal

  Ettevõte BASMORAIS - FABRICA DE CARROCARIAS E BASCULANTES, LDA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veoautode tootmine tööstuses. See tegeleb ka Bussikerede tootmine, Tööstuslikud haagised ja kallurhaagised, tipper bodies, Bussikerede tootmine, JA Tööstuslikud haagised ja kallurhaagised tööstustes. See asub Albergaria-A-Velha, Portugal.

 1. CAR-BUS

  Hispaania

  Ettevõte CAR-BUS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Bussikerede tootmine tööstuses. See tegeleb ka minibuses tööstustes. See asub Manresa, Hispaania.

 2. AISLAMIENTOS LA MANCHA

  Hispaania

  Ettevõte AISLAMIENTOS LA MANCHA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Bussikerede tootmine tööstuses. See asub Albacete, Hispaania.

 3. H. GR. HÖÖTMANN GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte H. GR. HÖÖTMANN GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Bussikerede tootmine tööstuses. See tegeleb ka Eriveokid - busside tootmine, Mootorsõidukite tootmine, Veoautode tootmine, Eriveokid - busside tootmine, Mootorsõidukite tootmine, JA Veoautode tootmine tööstustes. See asub Bad Bentheim, Saksamaa.

 4. ZHENGZHOU ANNING IMP. & EXP. TRADE CO., LTD.

  Hiina

  Ettevõte ZHENGZHOU ANNING IMP. & EXP. TRADE CO., LTD., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Bussikerede tootmine tööstuses. See asub Zhengzhou, Hiina.

 5. C.B.E. - MATERIAIS RODOVIARIOS, LDA

  Portugal

  Ettevõte C.B.E. - MATERIAIS RODOVIARIOS, LDA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Bussitootmine tööstuses. See tegeleb ka Sõidukite mehaanilised komponendid ja varuosad, Bussikerede tootmine, Sõidukite mehaanilised komponendid ja varuosad, JA Bussikerede tootmine tööstustes. See asub Rio Maior, Portugal.

 6. ZAKLAD PRODUKCJI PRZYCZEP I NADWOZI STIM S C IRENA I STANISLAW MALECKI

  Poola

  Ettevõte ZAKLAD PRODUKCJI PRZYCZEP I NADWOZI STIM S C IRENA I STANISLAW MALECKI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Bussitootmine tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud haagised ja kallurhaagised, Bussikerede tootmine, Tööstuslikud haagised ja kallurhaagised, JA Bussikerede tootmine tööstustes. See asub Medynia Glogowska, Poola.

 7. ESSEX BODYBUILDERS LIMITED

  Ühendkuningriik

  Ettevõte ESSEX BODYBUILDERS LIMITED, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Bussitootmine tööstuses. See tegeleb ka Bussikerede tootmine, Veoautod, furgoonid ja kommertssõidukid, Bussikerede tootmine, JA Veoautod, furgoonid ja kommertssõidukid tööstustes. See asub Rayleigh, Ühendkuningriik.

 8. VOKA FINANS A/S

  Taani

  Ettevõte VOKA FINANS A/S, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Autoparandustöökojad ja -hooldus tööstuses. See tegeleb ka Bussitootmine, Bussikerede tootmine, Bussitootmine, JA Bussikerede tootmine tööstustes. See asub Hammel, Taani.

 1. INDUSTRIAS ZAMARBU SA

  Hispaania

  Ettevõte INDUSTRIAS ZAMARBU SA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Haagissuvilad, varuosad ja tarvikud tööstuses. See tegeleb ka Bussikerede tootmine, Veoautode tootmine, Bussikerede tootmine, JA Veoautode tootmine tööstustes. See asub Manzanares, Hispaania.

 2. ROSLEV KAROSSERIFABRIK A/S

  Taani

  Ettevõte ROSLEV KAROSSERIFABRIK A/S, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Autoparandustöökojad ja -hooldus tööstuses. See tegeleb ka Bussitootmine, Bussikerede tootmine, Bussitootmine, JA Bussikerede tootmine tööstustes. See asub Roslev, Taani.

 3. SONGZ AUTOMOBILE AIR CONDITIONING CO.,LTD.

  Hiina

  Ettevõte SONGZ AUTOMOBILE AIR CONDITIONING CO.,LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Bussikerede tootmine tööstuses. See asub Shanghai, Hiina.

 4. PRZEDSIEBIORSTWO WIELOBRANZOWE IZO METAL SZYDLO EUGENIUSZ SZYDLO

  Poola

  Ettevõte PRZEDSIEBIORSTWO WIELOBRANZOWE IZO METAL SZYDLO EUGENIUSZ SZYDLO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tarad ja väravad tööstuses. See tegeleb ka Bussikerede tootmine, Kliimaseadmed, õhutus- ja ventileerimisseadmed, Bussikerede tootmine, JA Kliimaseadmed, õhutus- ja ventileerimisseadmed tööstustes. See asub Kobylnica, Poola.

 5. SOR LIBCHAVY SPOL. S R.O.

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte SOR LIBCHAVY SPOL. S R.O., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Bussitootmine tööstuses. See tegeleb ka Bussikerede tootmine, JA Bussikerede tootmine tööstustes. See asub Libchavy, Tšehhi Vabariik.

 6. OTOKAR OTOBUS KAROSERI SANAYI A S

  Türgi

  Ettevõte OTOKAR OTOBUS KAROSERI SANAYI A S, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Bussitootmine tööstuses. See tegeleb ka Bussikerede tootmine, JA Bussikerede tootmine tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 7. CARROCERA CASTROSUA SA

  Hispaania

  Ettevõte CARROCERA CASTROSUA SA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Bussitootmine tööstuses. See tegeleb ka Bussikerede tootmine, JA Bussikerede tootmine tööstustes. See asub Santiago De Compostela, Hispaania.

 8. K.PAPADOPOULOU & CO

  Kreeka

  Ettevõte K.PAPADOPOULOU & CO, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Bussikerede tootmine tööstuses. See tegeleb ka shock absorbers, JA pneumatic shock absorbers tööstustes. See asub Athens, Kreeka.

 9. RABA FUTOMU GYARTO ES KFT

  Ungari

  Ettevõte RABA FUTOMU GYARTO ES KFT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Bussikerede tootmine tööstuses. See tegeleb ka Veoautode tootmine, JA Veoautode tootmine tööstustes. See asub Gyor, Ungari.

 10. IGLOOCAR

  Poola

  Ettevõte IGLOOCAR, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Bussikerede tootmine tööstuses. See asub Dębica, Poola.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta