• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • bitumeenid

Otsingu tulemused

Bitumeenid - Import eksport

 1. BITUMER SP. Z O.O.

  Poola

  Verified by europages badge

  Ettevõte BITUMER SP. Z O.O., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Bitumeenid tööstuses. See tegeleb ka Veekindlad ehitustooted, Tõrv ja asfalt - ehitusmaterjalid, road and motorway asphalting, manual equipment for road maintenance, construction of road and highway overpasses, asphalt, bitumen, petroleum bitumen, JA asphalting tööstustes. See asub Gdańsk, Poola.

 2. IMERYS METALCASTING GERMANY GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte IMERYS METALCASTING GERMANY GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Bitumeenid tööstuses. See asub Dortmund, Saksamaa.

 3. BORNIT-WERK ASCHENBORN GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte BORNIT-WERK ASCHENBORN GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kattesegud, kitid ja hermeetikud tööstuses. See tegeleb ka Veekindlad ehitustooted, Bitumeenid, Veekindlad ehitustooted, Bitumeenid, Equipment for public roads, JA bituminous emulsions tööstustes. See asub Zwickau, Saksamaa.

 4. LAUDEN KLEER COMMUNICATIONS SRL

  Rumeenia

  Ettevõte LAUDEN KLEER COMMUNICATIONS SRL, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Bitumeenid tööstuses. See tegeleb ka Refined sunflower oil, Rapeseed oil, sunflower oil, JA anthracite tööstustes. See asub Bucuresti, Rumeenia.

 5. BAKHTAR BITUMEN INDUSTRIAL GROUP

  Iraak

  Ettevõte BAKHTAR BITUMEN INDUSTRIAL GROUP, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Bitumeenid tööstuses. See tegeleb ka oxidized bitumen tööstustes. See asub Kermanshah, Iraak.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. SICIT BITUMI

  Itaalia

  Ettevõte SICIT BITUMI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Bitumeenid tööstuses. See tegeleb ka macadam tööstustes. See asub Este, Itaalia.

 2. NIKAN WEST GILSONITE COMPANY

  Iraan

  Ettevõte NIKAN WEST GILSONITE COMPANY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Bitumeenid tööstuses. See asub Tehran, Iraan.

 3. HOOGMARTENS WEGENBOUW

  Belgia

  Ettevõte HOOGMARTENS WEGENBOUW, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Tee-ehitusettevõtjad tööstuses. See tegeleb ka Bitumeenid, asphalting, Bitumeenid, JA road works tööstustes. See asub Opglabbeek, Belgia.

 4. A.N.C WATERPROOFING INDUSTRIES LTD.

  Küpros

  Ettevõte A.N.C WATERPROOFING INDUSTRIES LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Katusematerjalid tööstuses. See tegeleb ka Kattesegud, kitid ja hermeetikud, Veekindlad ehitustooted, Bitumeenid, Kattesegud, kitid ja hermeetikud, Veekindlad ehitustooted, painting of traffic signs on roads and motorways, JA Bitumeenid tööstustes. See asub Paphos, Küpros.

 5. IMPRESA BONVICINI

  Itaalia

  Ettevõte IMPRESA BONVICINI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Restaureerimis- ja renoveerimistööde ettevõtjad tööstuses. See tegeleb ka Bitumeenid, petroleum asphalt, building contractors, Bitumeenid, JA cabinetmakers tööstustes. See asub Vigolzone, Itaalia.

 1. JSLL SAMSONOV&KNUDSEN

  Valgevene

  Ettevõte JSLL SAMSONOV&KNUDSEN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Bitumeenid tööstuses. See tegeleb ka bitumen tööstustes. See asub Gomel, Valgevene.

 2. JAHANGHIRPARS

  Iraan

  Ettevõte JAHANGHIRPARS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Bitumeenid tööstuses. See asub Esfahan, Iraan.

 1. PETRO TAR KIMIYA CO. (PETRO TAR CO.)

  Iraan

  Ettevõte PETRO TAR KIMIYA CO. (PETRO TAR CO.), on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Bitumeenid tööstuses. See asub Eshtehard-Alborz, Iraan.

 2. JSC SEPO NOVUS

  Hispaania

  Ettevõte JSC SEPO NOVUS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Bitumeenid tööstuses. See tegeleb ka bitumen for roads, bitumen, petroleum bitumen, JA oxidized bitumen tööstustes. See asub Barcelona, Hispaania.

 3. TBV SPEZIALTRANSPORTE BAUMASCHINENVERLEIH GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte TBV SPEZIALTRANSPORTE BAUMASCHINENVERLEIH GMBH & CO. KG, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Bitumeenid tööstuses. See asub Bindlach, Saksamaa.

 4. PARSBITUMEN COMPANY

  Iraan

  Ettevõte PARSBITUMEN COMPANY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Bitumeenid tööstuses. See asub Kermanshah, Iraan.

 5. EM.CO.BIT. - TROPEANO & C. SAS

  Itaalia

  Ettevõte EM.CO.BIT. - TROPEANO & C. SAS, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Bitumeenid tööstuses. See tegeleb ka Teehooldus, bituminised ducts, earthmoving, Teehooldus, JA street paving tööstustes. See asub Cogorno, Itaalia.

 6. MTF

  Iraan

  Ettevõte MTF, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Bitumeenid tööstuses. See asub Tehran, Iraan.

 7. VIALIT ASPHALT GMBH & CO KG

  Austria

  Ettevõte VIALIT ASPHALT GMBH & CO KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Musta ja värvilise metalli maagid tööstuses. See tegeleb ka Marmor ja looduslikud kivid, Bitumeenid, Konstruktsioonitööd, Karkassitööd - ehitus, Marmor ja looduslikud kivid, Bitumeenid, Konstruktsioonitööd, JA Karkassitööd - ehitus tööstustes. See asub Fürnitz, Austria.

 8. BITAREL

  Valgevene

  Ettevõte BITAREL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Bitumeenid tööstuses. See tegeleb ka petroleum bitumen tööstustes. See asub München, Valgevene.

 1. DEUTAG GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte DEUTAG GMBH & CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ehitus- ja kommunaaltööde toormaterjalid tööstuses. See tegeleb ka Marmor ja looduslikud kivid, Bitumeenid, Saepuit, Saetud ja töödeldud puit, Marmor ja looduslikud kivid, Bitumeenid, Saepuit, JA Saetud ja töödeldud puit tööstustes. See asub Ilsede, Saksamaa.

 2. HEVEASOL BAUTENSCHUTZ ALDINGER GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte HEVEASOL BAUTENSCHUTZ ALDINGER GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Bitumeenid tööstuses. See asub Dahlen, Saksamaa.

 3. STRATEX SA

  Šveits

  Ettevõte STRATEX SA, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Anorgaanilise keemia toorained ja derivaadid tööstuses. See tegeleb ka Orgaanilise keemia toormaterjalid ja derivaadid, Bitumeenid, Kommunaaltööde ettevõtjad, Tee-ehitusmatejalid, Orgaanilise keemia toormaterjalid ja derivaadid, Bitumeenid, Kommunaaltööde ettevõtjad, JA Tee-ehitusmatejalid tööstustes. See asub Delémont, Šveits.

 4. LIESEN PRODUKTIONS- UND HANDELSGES.M.B.H.

  Austria

  Ettevõte LIESEN PRODUKTIONS- UND HANDELSGES.M.B.H., on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Naftapõhised kütused ja lisandid tööstuses. See tegeleb ka Bitumeenid, Kommunaaltööde ettevõtjad, Raudteede rajamine ja hooldus, Tsement ja lisandid, Bitumeenid, Kommunaaltööde ettevõtjad, Raudteede rajamine ja hooldus, JA Tsement ja lisandid tööstustes. See asub Lannach, Austria.

 5. KUTTER GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte KUTTER GMBH & CO. KG, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Ehitusmasinad tööstuses. See tegeleb ka Bitumeenid, Konstruktsioonitööd, Karkassitööd - ehitus, Kommunaaltööde ettevõtjad, Bitumeenid, Konstruktsioonitööd, Karkassitööd - ehitus, JA Kommunaaltööde ettevõtjad tööstustes. See asub Markranstädt, Saksamaa.

 6. ATLAS OIL

  Iraan

  Ettevõte ATLAS OIL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Bitumeenid tööstuses. See asub Tehran, Iraan.

 7. KUTTER GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte KUTTER GMBH & CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstushoonete ehitus tööstuses. See tegeleb ka Bitumeenid, Konstruktsioonitööd, Karkassitööd - ehitus, Kommunaaltööde ettevõtjad, Bitumeenid, Konstruktsioonitööd, Karkassitööd - ehitus, JA Kommunaaltööde ettevõtjad tööstustes. See asub Adelsdorf, Saksamaa.

 8. SAMMELSTIFTUNG VERGLEICH

  Svaasimaa

  Ettevõte SAMMELSTIFTUNG VERGLEICH, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Bitumeenid tööstuses. See asub Zurich, Svaasimaa.

 9. BITUM EXPRES

  Rumeenia

  Ettevõte BITUM EXPRES, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Bitumeenid tööstuses. See tegeleb ka bitumen for roads tööstustes. See asub Bucharest, Rumeenia.

 10. CTS BITUMEN GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte CTS BITUMEN GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ehitus- ja kommunaaltööde toormaterjalid tööstuses. See tegeleb ka Marmor ja looduslikud kivid, Bitumeenid, Saepuit, Saetud ja töödeldud puit, Marmor ja looduslikud kivid, Bitumeenid, Saepuit, JA Saetud ja töödeldud puit tööstustes. See asub Buch, Saksamaa.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta