• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • basseinide hooldusvahendid

Otsingu tulemused

Basseinide hooldusvahendid - Import eksport

 1. MICRO STAR S.R.L.

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Micro Star is an Italian company that works in the water, air and industrial fluid filtration sector offering different types of filtering elements made from different materials. Although the company is relatively new, it enjoys the benefit of the know-how of some of its directors who have been experts in the industrial filtration sector for more than 50 years and whose main role was to resolve problems and industrial requirements.

 2. GESTIÓN PISCINAS

  Hispaania

  Ettevõte GESTIÓN PISCINAS, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Basseinide hooldusvahendid tööstuses. See tegeleb ka swimming pool accessories, furnishings for pools, pumps for pools, JA swimming pool design tööstustes. See asub Derio, Hispaania.

 3. BAVARIA CHEMIE HANDELS GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte BAVARIA CHEMIE HANDELS GMBH, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Orgaanilise keemia toormaterjalid ja derivaadid tööstuses. See tegeleb ka Basseinide hooldusvahendid, swimming pool accessories, Basseinide hooldusvahendid, accessories for saunas, JA sun loungers tööstustes. See asub Haag I.obb, Saksamaa.

 4. FIBALON GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte FIBALON GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Basseinide hooldusvahendid tööstuses. See tegeleb ka Drenaažisüsteemid ja -seadmed, aquarium filters, pool filters, Drenaažisüsteemid ja -seadmed, JA pond filters tööstustes. See asub Neumarkt, Saksamaa.

 5. ZWEMBADCOMPLEET

  Holland

  Ettevõte ZWEMBADCOMPLEET, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Basseinide hooldusvahendid tööstuses. See tegeleb ka automatic cleaners for pools, swimming pool chemicals, pumps for pools, JA swimming-pool maintenance tööstustes. See asub Schijndel, Holland.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. CAVALLARI PISCINE S.N.C.

  Itaalia

  Ettevõte CAVALLARI PISCINE S.N.C., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Basseinide hooldusvahendid tööstuses. See tegeleb ka sunken pools, swimming pool construction, JA installation of pools tööstustes. See asub Montano Lucino, Itaalia.

 2. WATER WORLD WINDOW LLC

  Ukraina

  Ettevõte WATER WORLD WINDOW LLC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Basseinide hooldusvahendid tööstuses. See tegeleb ka water ph level regulators, swimming pool chemicals, swimming pool water regulators, JA algicides tööstustes. See asub Kiev, Ukraina.

 3. HEBEI JIHENG CHEMICAL CO., LTD

  Hiina

  Ettevõte HEBEI JIHENG CHEMICAL CO., LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Basseinide hooldusvahendid tööstuses. See asub Hengshui, Hiina.

 4. BIO SERVICES INTERNATIONAL

  Belgia

  Ettevõte BIO SERVICES INTERNATIONAL, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Väetised ja mullaomaduste parandajad tööstuses. See tegeleb ka Basseinide hooldusvahendid, Ökoloogilised puhastusvahendid, liquid fertilizer, pest control treatment, Basseinide hooldusvahendid, JA Ökoloogilised puhastusvahendid tööstustes. See asub Vichte, Belgia.

 5. CHIM 2000

  Prantsusmaa

  Ettevõte CHIM 2000, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Keemia- ja ravimitööstus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Keemiatööstus - masinad ja seadmed, Basseinide hooldusvahendid, Keemiatööstus - masinad ja seadmed, Packaging of chemical products, industrial chemical products, JA Basseinide hooldusvahendid tööstustes. See asub Saint Lys, Prantsusmaa.

 1. ZWEMLAND.NL

  Holland

  Ettevõte ZWEMLAND.NL, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Basseinide hooldusvahendid tööstuses. See asub Waalre, Holland.

 2. FORGE LEISURE LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte FORGE LEISURE LTD, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Ujulad, sisseseade ja varustus tööstuses. See tegeleb ka Basseinide hooldusvahendid, Basseinide hooldusvahendid, swimming pool accessories, JA Swimming pool automatic covers tööstustes. See asub Ashington, Ühendkuningriik.

 1. POOL GARDEN SHOP

  Hispaania

  Ettevõte POOL GARDEN SHOP, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Basseinide hooldusvahendid tööstuses. See asub San Vicente Del Raspeig, Hispaania.

 2. LODA

  Belgia

  Ettevõte LODA, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Basseinide hooldusvahendid tööstuses. See tegeleb ka Maintenance products, bleaches, sodium hyplochlorite, JA demineralised water tööstustes. See asub Beerse, Belgia.

 3. POOL SAFETY SPAIN

  Hispaania

  Ettevõte POOL SAFETY SPAIN, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Basseinide hooldusvahendid tööstuses. See tegeleb ka safety equipment, JA heat pumps tööstustes. See asub Alhaurín El Grande, Hispaania.

 4. SPA ESPANA LTD

  Hispaania

  Ettevõte SPA ESPANA LTD, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Basseinide hooldusvahendid tööstuses. See asub Alicante, Hispaania.

 5. HIDROCLOR SYSTEMS TECHNOLOGIES SL

  Belgia

  Ettevõte HIDROCLOR SYSTEMS TECHNOLOGIES SL, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Basseinide hooldusvahendid tööstuses. See tegeleb ka waste water disinfection tööstustes. See asub Bruxelles, Belgia.

 6. TENDONIFICIO SENESE

  Itaalia

  Ettevõte TENDONIFICIO SENESE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Basseinide hooldusvahendid tööstuses. See asub Monteroni D'arbia, Itaalia.

 7. PISCINAS GÉISER

  Hispaania

  Ettevõte PISCINAS GÉISER, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Basseinide hooldusvahendid tööstuses. See asub San Agustín Del Guadalix, Hispaania.

 8. UKKO BY UKKO

  Hispaania

  Ettevõte UKKO BY UKKO, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Basseinide hooldusvahendid tööstuses. See tegeleb ka construction of pools, JA swimming-pool maintenance tööstustes. See asub Colmenar Viejo, Hispaania.

 1. SETAM

  Belgia

  Ettevõte SETAM, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Koduküttesüsteemid ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Vee- ja kanalisatsiooniseadmed ja -tarvikud, Basseinide hooldusvahendid, Vee- ja kanalisatsiooniseadmed ja -tarvikud, JA Basseinide hooldusvahendid tööstustes. See asub Manage, Belgia.

 2. ALPEKA ENDUSTRI URUNLERI VE DIS TICARET LTD.STI.

  Türgi

  Ettevõte ALPEKA ENDUSTRI URUNLERI VE DIS TICARET LTD.STI., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ujumisbasseinide veepuhastusseadmed ja sisseseade tööstuses. See tegeleb ka Ujulad, sisseseade ja varustus, Basseinide hooldusvahendid, Ujulad, sisseseade ja varustus, Basseinide hooldusvahendid, JA furnishings for pools tööstustes. See asub ISTANBUL, Türgi.

 3. CENTRALPLAST S.R.O.

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte CENTRALPLAST S.R.O., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ujulad, sisseseade ja varustus tööstuses. See tegeleb ka Basseinide hooldusvahendid, swimming pool chemicals, hotel pools, Basseinide hooldusvahendid, JA sanitizers for pools tööstustes. See asub Prepychy, Tšehhi Vabariik.

 4. SERVICIOS ACUÁTICOS PH2O

  Hispaania

  Ettevõte SERVICIOS ACUÁTICOS PH2O, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Basseinide hooldusvahendid tööstuses. See tegeleb ka Swimming pools - water treatment, swimming-pool maintenance, private pools, JA swimming pools for institutions and residences tööstustes. See asub Boadilla Del Monte, Hispaania.

 5. INDUSTRIAS QUÍMICAS TAMAR, S.L.

  Hispaania

  Ettevõte INDUSTRIAS QUÍMICAS TAMAR, S.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Basseinide hooldusvahendid tööstuses. See tegeleb ka Manufacturer of chemical products, JA swimming pool chemicals tööstustes. See asub Estivella-Valencia, Hispaania.

 6. PRONTOPISCINE

  Itaalia

  Ettevõte PRONTOPISCINE, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Basseinide hooldusvahendid tööstuses. See asub Milano, Itaalia.

 7. HOT TUB WORKS

  Ühendkuningriik

  Ettevõte HOT TUB WORKS, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Basseinide hooldusvahendid tööstuses. See asub Wallasey, Ühendkuningriik.

 8. GRUPO CORAL LEVANTE, S.L.

  Hispaania

  Ettevõte GRUPO CORAL LEVANTE, S.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Basseinide hooldusvahendid tööstuses. See tegeleb ka Ujulad, sisseseade ja varustus, swimming pool design, construction of pools, Ujulad, sisseseade ja varustus, JA Pool proofing products tööstustes. See asub Ribarroja De Turia, Hispaania.

 9. AQUA THERM CO SRL

  Rumeenia

  Ettevõte AQUA THERM CO SRL, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Ujulad, sisseseade ja varustus tööstuses. See tegeleb ka Fossiilkütusel töötavad elektrijaamad, Basseinide hooldusvahendid, Pumbad, Automatiseerimissüsteemid ja -seadmed, Fossiilkütusel töötavad elektrijaamad, Basseinide hooldusvahendid, Pumbad, JA Automatiseerimissüsteemid ja -seadmed tööstustes. See asub Bucuresti, Rumeenia.

 10. WWW.ZAVATTISHOP.COM

  Itaalia

  Ettevõte WWW.ZAVATTISHOP.COM, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Basseinide hooldusvahendid tööstuses. See asub Mantova, Itaalia.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta