• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • ballistikavarustus ja ballistilised katsed

Otsingu tulemused

Ballistikavarustus ja ballistilised katsed - Import eksport

 1. F.A.I.R. S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte F.A.I.R. S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jahirelvad ja laskemoon tööstuses. See tegeleb ka Sportrelvad, Ballistikavarustus ja ballistilised katsed, Sportrelvad, JA Ballistikavarustus ja ballistilised katsed tööstustes. See asub Marcheno, Itaalia.

 2. HARD SHELL U.S.

  Ameerika Ühendriigid

  Ettevõte HARD SHELL U.S., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ballistikavarustus ja ballistilised katsed tööstuses. See tegeleb ka Personal protection equipment tööstustes. See asub Miami, Fl, Ameerika Ühendriigid.

 3. HARD SHELL FZE

  Araabia Ühendemiraadid

  Ettevõte HARD SHELL FZE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tulekaitseseadmed tööstuses. See tegeleb ka Ballistikavarustus ja ballistilised katsed, bullet proof vests, armoured vehicles, JA Ballistikavarustus ja ballistilised katsed tööstustes. See asub Sharjah, Araabia Ühendemiraadid.

 4. STEEL DEFENCE CO.

  Türgi

  Ettevõte STEEL DEFENCE CO., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ballistikavarustus ja ballistilised katsed tööstuses. See asub Yenimahalle/ Ankara, Türgi.

 5. ADS INTERNATIONAL LIMITED

  Ühendkuningriik

  Ettevõte ADS INTERNATIONAL LIMITED, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Ballistikavarustus ja ballistilised katsed tööstuses. See tegeleb ka bullet proof vests, books by italian authors, JA ballistics tööstustes. See asub York, Ühendkuningriik.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. J.V. NIEBERGALL

  Saksamaa

  Ettevõte J.V. NIEBERGALL, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Ballistikavarustus ja ballistilised katsed tööstuses. See tegeleb ka Police equipments tööstustes. See asub Niedernhausen, Saksamaa.

 2. ARMERIA PIOVANELLI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte ARMERIA PIOVANELLI S.R.L., on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Jahirelvad ja laskemoon tööstuses. See tegeleb ka Sportrelvad, Ballistikavarustus ja ballistilised katsed, Sportrelvad, JA Ballistikavarustus ja ballistilised katsed tööstustes. See asub Lonato Del Garda, Itaalia.

 3. CHEDDITE S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte CHEDDITE S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jahirelvad ja laskemoon tööstuses. See tegeleb ka Sportrelvad, Ballistikavarustus ja ballistilised katsed, Sportrelvad, JA Ballistikavarustus ja ballistilised katsed tööstustes. See asub Livorno, Itaalia.

 4. EUROCOMM MUNIZIONI S.N.C. DI CLAUDIA MORI E C.

  Itaalia

  Ettevõte EUROCOMM MUNIZIONI S.N.C. DI CLAUDIA MORI E C., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jahirelvad ja laskemoon tööstuses. See tegeleb ka Sportrelvad, Ballistikavarustus ja ballistilised katsed, Sportrelvad, JA Ballistikavarustus ja ballistilised katsed tööstustes. See asub Roncadelle, Itaalia.

 5. NOBEL SPORT MARTIGNONI S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte NOBEL SPORT MARTIGNONI S.P.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jahirelvad ja laskemoon tööstuses. See tegeleb ka Sportrelvad, Ballistikavarustus ja ballistilised katsed, Sportrelvad, JA Ballistikavarustus ja ballistilised katsed tööstustes. See asub Genova, Itaalia.

 1. FABARM S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte FABARM S.P.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jahirelvad ja laskemoon tööstuses. See tegeleb ka Sportrelvad, Ballistikavarustus ja ballistilised katsed, Sportrelvad, JA Ballistikavarustus ja ballistilised katsed tööstustes. See asub Travagliato, Itaalia.

 2. LAMEC S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte LAMEC S.R.L., on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Jahirelvad ja laskemoon tööstuses. See tegeleb ka Sportrelvad, Ballistikavarustus ja ballistilised katsed, Sportrelvad, JA Ballistikavarustus ja ballistilised katsed tööstustes. See asub Nave, Itaalia.

 1. SPRING SUN FIRST TACTICAL INTERNATIONAL CO., LTD.

  Hongkong

  Ettevõte SPRING SUN FIRST TACTICAL INTERNATIONAL CO., LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ballistikavarustus ja ballistilised katsed tööstuses. See asub Hong Kong, Hongkong.

 2. SEDNA GLOBAL MARKETING AND FINANCIAL SOLUTIONS

  Türgi

  Ettevõte SEDNA GLOBAL MARKETING AND FINANCIAL SOLUTIONS, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Ballistikavarustus ja ballistilised katsed tööstuses. See tegeleb ka european grants, JA direct marketing solutions tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 3. C.D. EUROPE S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte C.D. EUROPE S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jahirelvad ja laskemoon tööstuses. See tegeleb ka Sportrelvad, Ballistikavarustus ja ballistilised katsed, Sportrelvad, JA Ballistikavarustus ja ballistilised katsed tööstustes. See asub Sarezzo, Itaalia.

 4. BAHER ASESORES INTEGRALES S.A. DE C.V.

  Mehhiko

  Ettevõte BAHER ASESORES INTEGRALES S.A. DE C.V., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ballistikavarustus ja ballistilised katsed tööstuses. See tegeleb ka Kuulikindlad vestid, protective work helmets, protection vests, JA Kuulikindlad vestid tööstustes. See asub Mexico, Mehhiko.

 5. ARMI PERAZZI S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte ARMI PERAZZI S.P.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jahirelvad ja laskemoon tööstuses. See tegeleb ka Sportrelvad, Ballistikavarustus ja ballistilised katsed, Sportrelvad, JA Ballistikavarustus ja ballistilised katsed tööstustes. See asub Botticino, Itaalia.

 6. LANCELOTTI MARA S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte LANCELOTTI MARA S.R.L., on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Jahirelvad ja laskemoon tööstuses. See tegeleb ka Sportrelvad, Ballistikavarustus ja ballistilised katsed, Sportrelvad, JA Ballistikavarustus ja ballistilised katsed tööstustes. See asub Marcheno, Itaalia.

 7. ARMERIA MANCINI A SAN MARINO

  San Marino

  Ettevõte ARMERIA MANCINI A SAN MARINO, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Ballistikavarustus ja ballistilised katsed tööstuses. See tegeleb ka optical tööstustes. See asub Gualdicciolo, San Marino.

 8. PARDINI ARMI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte PARDINI ARMI S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jahirelvad ja laskemoon tööstuses. See tegeleb ka Sportrelvad, Ballistikavarustus ja ballistilised katsed, Sportrelvad, JA Ballistikavarustus ja ballistilised katsed tööstustes. See asub Camaiore, Itaalia.

 1. F.A.P.

  Itaalia

  Ettevõte F.A.P., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jahirelvad ja laskemoon tööstuses. See tegeleb ka Sportrelvad, Ballistikavarustus ja ballistilised katsed, Sportrelvad, JA Ballistikavarustus ja ballistilised katsed tööstustes. See asub Gussago, Itaalia.

 2. FALCO ARMS S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte FALCO ARMS S.R.L., aastal ja mis tegeleb Jahirelvad ja laskemoon tööstuses. See tegeleb ka Sportrelvad, Ballistikavarustus ja ballistilised katsed, Sportrelvad, JA Ballistikavarustus ja ballistilised katsed tööstustes. See asub Marcheno, Itaalia.

 3. SHANDONG SANDA SCI&TECH DEV. CORP.

  Hiina

  Ettevõte SHANDONG SANDA SCI&TECH DEV. CORP., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ballistikavarustus ja ballistilised katsed tööstuses. See asub JINAN, Hiina.

 4. MATCHGUNS S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte MATCHGUNS S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jahirelvad ja laskemoon tööstuses. See tegeleb ka Sportrelvad, Ballistikavarustus ja ballistilised katsed, Sportrelvad, JA Ballistikavarustus ja ballistilised katsed tööstustes. See asub Parma, Itaalia.

 5. FRATELLI TANFOGLIO S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte FRATELLI TANFOGLIO S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jahirelvad ja laskemoon tööstuses. See tegeleb ka Sportrelvad, Ballistikavarustus ja ballistilised katsed, Sportrelvad, JA Ballistikavarustus ja ballistilised katsed tööstustes. See asub Gardone Val Trompia, Itaalia.

 6. STIL CRIN

  Itaalia

  Ettevõte STIL CRIN, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Jahirelvad ja laskemoon tööstuses. See tegeleb ka Sportrelvad, Ballistikavarustus ja ballistilised katsed, Sportrelvad, JA Ballistikavarustus ja ballistilised katsed tööstustes. See asub Pavone Del Mella, Itaalia.

 7. COSMI AMERICO & FIGLIO

  Itaalia

  Ettevõte COSMI AMERICO & FIGLIO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jahirelvad ja laskemoon tööstuses. See tegeleb ka Sportrelvad, Ballistikavarustus ja ballistilised katsed, Sportrelvad, JA Ballistikavarustus ja ballistilised katsed tööstustes. See asub Ancona, Itaalia.

 8. RIZZINI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte RIZZINI S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jahirelvad ja laskemoon tööstuses. See tegeleb ka Sportrelvad, Ballistikavarustus ja ballistilised katsed, Sportrelvad, JA Ballistikavarustus ja ballistilised katsed tööstustes. See asub Marcheno, Itaalia.

 9. BREMEC S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte BREMEC S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jahirelvad ja laskemoon tööstuses. See tegeleb ka Sportrelvad, Ballistikavarustus ja ballistilised katsed, Sportrelvad, JA Ballistikavarustus ja ballistilised katsed tööstustes. See asub Gardone Val Trompia, Itaalia.

 10. INCISIONI B&B S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte INCISIONI B&B S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jahirelvad ja laskemoon tööstuses. See tegeleb ka Sportrelvad, Ballistikavarustus ja ballistilised katsed, Sportrelvad, JA Ballistikavarustus ja ballistilised katsed tööstustes. See asub Gardone Val Trompia, Itaalia.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta