• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • avamereehitus

Otsingu tulemused

Avamereehitus - Import eksport

 1. SNC-LAVALIN

  Prantsusmaa

  Ettevõte SNC-LAVALIN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Insenerid - tööstusettevõtjad tööstuses. See tegeleb ka Avamereehitus, Energia - tootmisjaamad ja -seadmed, industrial engineering, Avamereehitus, JA Energia - tootmisjaamad ja -seadmed tööstustes. See asub Ivry Sur Seine, Prantsusmaa.

 2. HYUNDAI HEAVY INDUSTRIES EUROPE

  Belgia

  Ettevõte HYUNDAI HEAVY INDUSTRIES EUROPE, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Avamereehitus tööstuses. See tegeleb ka Insenerid - tööstusettevõtjad, Insenerid - tööstusettevõtjad, JA wind systems tööstustes. See asub Geel, Belgia.

 3. SMULDERS PROJECTS BELGIUM

  Belgia

  Ettevõte SMULDERS PROJECTS BELGIUM, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Avamereehitus tööstuses. See tegeleb ka offshore platform design, JA wind systems tööstustes. See asub Hoboken, Belgia.

 4. SCALDIS SALVAGE EN MARINE CONTRACTORS

  Belgia

  Ettevõte SCALDIS SALVAGE EN MARINE CONTRACTORS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mereteenused tööstuses. See tegeleb ka Avamereehitus, Avamereehitus, JA offshore works tööstustes. See asub Antwerpen, Belgia.

 5. MARO SERVICE INDUSTRIAL B.V.

  Holland

  Ettevõte MARO SERVICE INDUSTRIAL B.V., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Veesõidukite ehitus tööstuses. See tegeleb ka Laevade hooldus ja remont, Avamereehitus, Laevade hooldus ja remont, JA Avamereehitus tööstustes. See asub Barendrecht, Holland.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. VERTICAL III TECHNICAL ROPE ACCESS SL

  Hispaania

  Ettevõte VERTICAL III TECHNICAL ROPE ACCESS SL, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Avamereehitus tööstuses. See asub Santa Cruz De Tenerife, Hispaania.

 2. INST- BOUW BV

  Belgia

  Ettevõte INST- BOUW BV, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Avamereehitus tööstuses. See tegeleb ka heat pump air conditioning system tööstustes. See asub Roeselare, Belgia.

 3. ONSTREAM PROJECT SERVICES B.V.

  Holland

  Ettevõte ONSTREAM PROJECT SERVICES B.V., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veesõidukite ehitus tööstuses. See tegeleb ka Avamereehitus, JA Avamereehitus tööstustes. See asub Den Helder, Holland.

 4. DOF ASA

  Norra

  Ettevõte DOF ASA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veesõidukite ehitus tööstuses. See tegeleb ka Avamereehitus, JA Avamereehitus tööstustes. See asub Storebö, Norra.

 5. REFORMAS & DECORACIONES VJK

  Hispaania

  Ettevõte REFORMAS & DECORACIONES VJK, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Avamereehitus tööstuses. See asub Parla, Hispaania.

 1. BLACKDYKE ENGINEERS LIMITED

  Ühendkuningriik

  Ettevõte BLACKDYKE ENGINEERS LIMITED, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veesõidukite ehitus tööstuses. See tegeleb ka Avamereehitus, JA Avamereehitus tööstustes. See asub Carlisle, Ühendkuningriik.

 2. GREIG ENGINEERING LIMITED

  Ühendkuningriik

  Ettevõte GREIG ENGINEERING LIMITED, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veesõidukite ehitus tööstuses. See tegeleb ka Avamereehitus, JA Avamereehitus tööstustes. See asub Aberdeen, Ühendkuningriik.

 1. BOUN CONSTRUCTION

  Ühendkuningriik

  Ettevõte BOUN CONSTRUCTION, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Avamereehitus tööstuses. See tegeleb ka Kodutehnika, JA Kodutehnika tööstustes. See asub Nottingham, Ühendkuningriik.

 2. JAAKKO POYRY NORGE AS

  Norra

  Ettevõte JAAKKO POYRY NORGE AS, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Veesõidukite ehitus tööstuses. See tegeleb ka Avamereehitus, Insenerid - tööstusettevõtjad, Avamereehitus, JA Insenerid - tööstusettevõtjad tööstustes. See asub Sarpsborg, Norra.

 3. HN GREAT STEEL PIPE CO.,LTD

  Hiina

  Ettevõte HN GREAT STEEL PIPE CO.,LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Avamereehitus tööstuses. See asub changsha, Hiina.

 4. CAN (OFFSHORE) LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte CAN (OFFSHORE) LTD, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Veesõidukite ehitus tööstuses. See tegeleb ka Avamereehitus, JA Avamereehitus tööstustes. See asub Aberdeen, Ühendkuningriik.

 5. SVEISEMEKANIKK AS

  Norra

  Ettevõte SVEISEMEKANIKK AS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veesõidukite ehitus tööstuses. See tegeleb ka Avamereehitus, JA Avamereehitus tööstustes. See asub Stokke, Norra.

 6. XSPLATFORMS

  Filipiinid

  Ettevõte XSPLATFORMS, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Avamereehitus tööstuses. See tegeleb ka set construction workshop tööstustes. See asub Makati City, Filipiinid.

 7. PRODECOR TEXTURE

  Hispaania

  Ettevõte PRODECOR TEXTURE, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Avamereehitus tööstuses. See asub Huelva, Hispaania.

 8. HOLBAEK BAADCENTER A/S

  Taani

  Ettevõte HOLBAEK BAADCENTER A/S, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Mootorpaadid tööstuses. See tegeleb ka Avamereehitus, JA Avamereehitus tööstustes. See asub Holbaek, Taani.

 1. GLOBAL ASSOCIATES

  India

  Ettevõte GLOBAL ASSOCIATES, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Avamereehitus tööstuses. See asub Kolkata, India.

 2. SEAWAY HEAVY LIFTING ENGINEERING B.V.

  Holland

  Ettevõte SEAWAY HEAVY LIFTING ENGINEERING B.V., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veesõidukite ehitus tööstuses. See tegeleb ka Avamereehitus, JA Avamereehitus tööstustes. See asub Zoetermeer, Holland.

 3. SE DES ETS MONNEAU

  Prantsusmaa

  Ettevõte SE DES ETS MONNEAU, aastal ja mis tegeleb Veesõidukite ehitus tööstuses. See tegeleb ka Avamereehitus, JA Avamereehitus tööstustes. See asub Saint-Aubin-Du-Plain, Prantsusmaa.

 4. NAVALMARE SRL

  Itaalia

  Ettevõte NAVALMARE SRL, aastal ja mis tegeleb Veesõidukite ehitus tööstuses. See tegeleb ka Avamereehitus, JA Avamereehitus tööstustes. See asub Lerici (Sp), Itaalia.

 5. GOLDEN STAR

  Liibüa

  Ettevõte GOLDEN STAR, on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Avamereehitus tööstuses. See asub tripoli, Liibüa.

 6. CORPRO SYSTEMS LIMITED

  Ühendkuningriik

  Ettevõte CORPRO SYSTEMS LIMITED, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veesõidukite ehitus tööstuses. See tegeleb ka Avamereehitus, JA Avamereehitus tööstustes. See asub Aberdeen, Ühendkuningriik.

 7. SIGURD SORUM AS

  Norra

  Ettevõte SIGURD SORUM AS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veesõidukite ehitus tööstuses. See tegeleb ka Avamereehitus, JA Avamereehitus tööstustes. See asub Sandvika, Norra.

 8. TRELLEBORG OCP LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte TRELLEBORG OCP LTD, aastal ja mis tegeleb Avamereehitus tööstuses. See asub Tewkesbury, Ühendkuningriik.

 9. NOMEK MASKINVERKSTED AS

  Norra

 10. Z & M PRIVATE CO O O D

  Bulgaaria

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta