• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • autolammutus

Otsingu tulemused

Autolammutus - Import eksport

 1. AUTO-PIECE BURGUIERE

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  AUTO PIECE BURGUIERE the car breakers in Aveyron, have been at your service for more than 30 years. Our team has a wide range of used mechanical components, automobile accessories on offer and/or accident-damaged vehicles sold as is. The company carries a wide selection of used spare parts: for cars, utility vehicles, small cars, 4x4 and occasionally motorbikes and farming machinery. All our salvaged parts are guaranteed for 3 months. We can deliver your spare parts to addresses in mainland France within 48–72 hours. To help give you the best response to your request, you can use a 6000 m² area to dismantle your parts. You can also go there to find our accident-damaged vehicles to be sold as they are, whole. Our various transport providers will deliver to your door usually within 8 days. The company does everything in its power to uphold environmental standards and serve you.

 2. QUIVIR RECYCLING

  Hispaania

  Verified by europages badge

  Ettevõte QUIVIR RECYCLING, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Metallide kogumine ja ümbertöötlemine tööstuses. See tegeleb ka Vanaraua kogumine ja ümbertöötlemine, Autolammutus, Vanaraua kogumine ja ümbertöötlemine, scrap metal, Buying electronic waste, purchase of metal scraps, Scrap metal business, scrap recycling, JA satellite reception equipment tööstustes. See asub Dos Hermanas-Sevilla, Hispaania.

 3. AUTODEMOLIZIONI SIGNOR SRL

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte AUTODEMOLIZIONI SIGNOR SRL, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Autolammutus tööstuses. See tegeleb ka Autode varuosad, Diiselmootorite varuosad, Veoautode ja haagiste varuosad, Sõidukite käigukastid, Vanade mootorite kogumine, Kommertssõidukite elektrilised ja elektroonilised komponendid ja varuosad, Sõidukite elektrilised ja elektroonilised komponendid ja varuosad, Sõidukite mehaanilised komponendid ja varuosad, JA used motor vehicle components and parts tööstustes. See asub Villorba, Itaalia.

 4. GARAGE 1 MOTORI USATI AUTODEMOLIZIONI DI CECCONI P.& C. SNC

  Itaalia

  Ettevõte GARAGE 1 MOTORI USATI AUTODEMOLIZIONI DI CECCONI P.& C. SNC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Autolammutus tööstuses. See tegeleb ka Autode varuosad, motor vehicle engines and components, diesel engines for motor vehicles, JA Autode varuosad tööstustes. See asub Fermignano, Itaalia.

 5. KAISER MASCHINEN UND FAHRZEUGBAU

  Austria

  Ettevõte KAISER MASCHINEN UND FAHRZEUGBAU, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Autolammutus tööstuses. See asub Seeham, Austria.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. DESGUACES OVIEDO

  Hispaania

  Ettevõte DESGUACES OVIEDO, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Autolammutus tööstuses. See tegeleb ka Sõidukiteenused, Autode varuosad, Sõidukiteenused, JA Autode varuosad tööstustes. See asub Granda-Siero, Hispaania.

 2. DESGUACES PÉREZ OSO

  Hispaania

  Ettevõte DESGUACES PÉREZ OSO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Autolammutus tööstuses. See tegeleb ka spare parts for coaches tööstustes. See asub Tineo-Asturias, Hispaania.

 3. GPS RECICAR

  Hispaania

  Ettevõte GPS RECICAR, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Autolammutus tööstuses. See tegeleb ka Vehicle demolition, JA scrapping tööstustes. See asub L'hospitalet De Llobregat-Barcelona, Hispaania.

 4. GULER PROJE MUHENDISLIK OTOMOTIV INS. SAN. VE TIC. LTD.STI.

  Türgi

  Ettevõte GULER PROJE MUHENDISLIK OTOMOTIV INS. SAN. VE TIC. LTD.STI., on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Autolammutus tööstuses. See tegeleb ka test instruments for motor vehicles, JA trucks tööstustes. See asub Eskisehir, Türgi.

 5. AKTIF DIREKSIYON YEDEK PARÇA

  Türgi

  Ettevõte AKTIF DIREKSIYON YEDEK PARÇA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Autolammutus tööstuses. See asub Konya, Türgi.

 1. AUTOROLLA DEZMEMBRARI

  Rumeenia

  Ettevõte AUTOROLLA DEZMEMBRARI, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Autolammutus tööstuses. See asub Buzau, Rumeenia.

 2. AUTODEMOLIZIONI GIARDINA

  Itaalia

  Ettevõte AUTODEMOLIZIONI GIARDINA, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Autolammutus tööstuses. See tegeleb ka Autode varuosad, Used car accessories, car demolition, JA Autode varuosad tööstustes. See asub Voghera, Itaalia.

 1. NOBIS SRL

  Itaalia

  Ettevõte NOBIS SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Autolammutus tööstuses. See tegeleb ka used accessories for motor vehicles, second-hand bumpers for motor vehicles, used automobiles, JA storage of motor vehicles for scrapping tööstustes. See asub Belvedere-Roverbella, Itaalia.

 2. MOTAIR TURBOLADER GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte MOTAIR TURBOLADER GMBH, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Autolammutus tööstuses. See asub Köln, Saksamaa.

 3. SCHROTTABHOLUNG OBERHAUSEN

  Saksamaa

  Ettevõte SCHROTTABHOLUNG OBERHAUSEN, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Autolammutus tööstuses. See asub Oberhausen, Saksamaa.

 4. VERNAL. SKUP AUT

  Poola

  Ettevõte VERNAL. SKUP AUT, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Autolammutus tööstuses. See tegeleb ka vehicle scrap yard, used auto spares, fire prevention training courses, JA Vehicle demolition tööstustes. See asub Lubań, Poola.

 5. DESGUACES SEVILLA

  Hispaania

  Ettevõte DESGUACES SEVILLA, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Autolammutus tööstuses. See asub Sevilla, Hispaania.

 6. AJM CAR

  Belgia

  Ettevõte AJM CAR, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Sõidukiteenused tööstuses. See tegeleb ka Autolammutus, Kasutatud autod, Autolammutus, Kasutatud autod, accident-damaged vehicles purchased, JA electronic spare parts for vehicles tööstustes. See asub Quevaucamps, Belgia.

 7. SKUP AUT ZGORZELEC

  Poola

  Ettevõte SKUP AUT ZGORZELEC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Autolammutus tööstuses. See asub Zgorzelec, Poola.

 8. DUBAIL

  Belgia

  Ettevõte DUBAIL, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Sõidukite mehaanilised komponendid ja varuosad tööstuses. See tegeleb ka Autolammutus, Vanaraua kogumine ja ümbertöötlemine, Autolammutus, motor vehicle chassis and bodywork, foreign used spare parts, JA Vanaraua kogumine ja ümbertöötlemine tööstustes. See asub Bouge, Belgia.

 1. AAG

  Belgia

  Ettevõte AAG, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Sõidukiteenused tööstuses. See tegeleb ka Autolammutus, Autolammutus, components for cars, repair garage services, JA Used car components tööstustes. See asub Genk, Belgia.

 2. SCHROTTANKAUF EXCLUSIV

  Saksamaa

  Ettevõte SCHROTTANKAUF EXCLUSIV, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Autolammutus tööstuses. See asub Herne, Saksamaa.

 3. SKUP SAMOCHODÓW WROCŁAW

  Poola

  Ettevõte SKUP SAMOCHODÓW WROCŁAW, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Autolammutus tööstuses. See asub Wrocław, Poola.

 4. ARP OTOMOBIL

  Türgi

  Ettevõte ARP OTOMOBIL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Autolammutus tööstuses. See asub Istanbul, Türgi.

 5. VASS GROUP

  Ühendkuningriik

  Ettevõte VASS GROUP, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Autod tööstuses. See tegeleb ka Autolammutus, JA Autolammutus tööstustes. See asub Rotherham, Ühendkuningriik.

 6. CASSE AUTOS MEUNIER CHRISTOPHE

  Prantsusmaa

  Ettevõte CASSE AUTOS MEUNIER CHRISTOPHE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sõidukiteenused tööstuses. See tegeleb ka Autolammutus, Autolammutus, car breakers, industrial vehicle parts and accessories, JA original replacements tööstustes. See asub Billy, Prantsusmaa.

 7. ENLÈVEMENT EPAVE GRATUIT

  Prantsusmaa

  Ettevõte ENLÈVEMENT EPAVE GRATUIT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Autolammutus tööstuses. See asub Bagneux, Prantsusmaa.

 8. AUTO CREW VAN DER LINDEN

  Belgia

  Ettevõte AUTO CREW VAN DER LINDEN, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Sõidukiteenused tööstuses. See tegeleb ka Autolammutus, Kasutatud autod, Autolammutus, Kasutatud autod, components for cars, JA automatici loading systems for good handling tööstustes. See asub St-Amandsberg, Belgia.

 9. CARLAND

  Türgi

  Ettevõte CARLAND, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Autolammutus tööstuses. See asub Istanbul, Türgi.

 10. GARAGE CLIN FRÈRES

  Belgia

  Ettevõte GARAGE CLIN FRÈRES, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Sõidukiteenused tööstuses. See tegeleb ka Autolammutus, Autolammutus, authorised dealer, repair garage services, JA Used vehicles tööstustes. See asub Wiers, Belgia.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta