• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • anhüdriidid

Otsingu tulemused

Anhüdriidid - Import eksport

 1. SHANGHAI YIDA MEDICAL TECHNOLOGY LIMITED

  Hiina

  Ettevõte SHANGHAI YIDA MEDICAL TECHNOLOGY LIMITED, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Anhüdriidid tööstuses. See asub Shanghai, Hiina.

 2. AQHDCHEMICAL

  Réunion

  Ettevõte AQHDCHEMICAL, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Anhüdriidid tööstuses. See asub Chickasha, Réunion.

 3. WEIFANG ENSIGN INDUSTRY CO., LTD

  Hiina

  Ettevõte WEIFANG ENSIGN INDUSTRY CO., LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Anhüdriidid tööstuses. See asub WEIFANG, Hiina.

 4. DESMO EXPORTS LTD.

  India

  Ettevõte DESMO EXPORTS LTD., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Anhüdriidid tööstuses. See asub Vashi, India.

 5. IMER KIMYA

  Türgi

  Ettevõte IMER KIMYA, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Anhüdriidid tööstuses. See tegeleb ka sodium sulphate tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. HUAIAN ANGANG IMPORT AND EXPORT CO., LTD

  Hiina

  Ettevõte HUAIAN ANGANG IMPORT AND EXPORT CO., LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Anhüdriidid tööstuses. See asub Huaian, Hiina.

 2. FOSTER CHEMICALS GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte FOSTER CHEMICALS GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Anorgaanilise keemia toorained ja derivaadid tööstuses. See tegeleb ka Anhüdriidid, JA Anhüdriidid tööstustes. See asub Jüchen, Saksamaa.

 3. SCHILL + SEILACHER STRUKTOL AKTIENGESELLSCHAFT

  Saksamaa

  Ettevõte SCHILL + SEILACHER STRUKTOL AKTIENGESELLSCHAFT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Anorgaanilise keemia toorained ja derivaadid tööstuses. See tegeleb ka Anhüdriidid, JA Anhüdriidid tööstustes. See asub Hamburg, Saksamaa.

 4. BAUFAN BAUCHEMIE LEIPZIG GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte BAUFAN BAUCHEMIE LEIPZIG GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Anorgaanilise keemia toorained ja derivaadid tööstuses. See tegeleb ka Anhüdriidid, JA Anhüdriidid tööstustes. See asub Leipzig, Saksamaa.

 5. KEMIRA CHEMIE GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte KEMIRA CHEMIE GMBH, aastal ja mis tegeleb Anhüdriidid tööstuses. See tegeleb ka Kunst- ja sünteetilised kiud, JA Kunst- ja sünteetilised kiud tööstustes. See asub Alzenau, Saksamaa.

 1. CLARIANT MASTERBATCHES (DEUTSCHLAND) GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte CLARIANT MASTERBATCHES (DEUTSCHLAND) GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Anorgaanilise keemia toorained ja derivaadid tööstuses. See tegeleb ka Anhüdriidid, JA Anhüdriidid tööstustes. See asub Lahnstein, Saksamaa.

 2. DR. HESSE GMBH & CIE KG

  Saksamaa

  Ettevõte DR. HESSE GMBH & CIE KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Anorgaanilise keemia toorained ja derivaadid tööstuses. See tegeleb ka Anhüdriidid, JA Anhüdriidid tööstustes. See asub Bielefeld, Saksamaa.

 1. MASSON GROUP COMPANY LIMITED

  Hiina

  Ettevõte MASSON GROUP COMPANY LIMITED, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Anhüdriidid tööstuses. See asub Guangzhou, Hiina.

 2. RETORTE GMBH SELENIUM CHEMICALS & METALS

  Saksamaa

  Ettevõte RETORTE GMBH SELENIUM CHEMICALS & METALS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Anorgaanilise keemia toorained ja derivaadid tööstuses. See tegeleb ka Anhüdriidid, JA Anhüdriidid tööstustes. See asub Röthenbach, Saksamaa.

 3. XUCHANG YUANHUA BIOTECHNOLOGY CO., LTD.

  Hiina

  Ettevõte XUCHANG YUANHUA BIOTECHNOLOGY CO., LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Anhüdriidid tööstuses. See asub Xuchang, Hiina.

 4. KÖNIGSWARTER + EBELL CHEMISCHE FABRIK MBH

  Saksamaa

  Ettevõte KÖNIGSWARTER + EBELL CHEMISCHE FABRIK MBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Anorgaanilise keemia toorained ja derivaadid tööstuses. See tegeleb ka Anhüdriidid, JA Anhüdriidid tööstustes. See asub Hagen, Saksamaa.

 5. TIANJIN YR CHEMSPEC TECHNOLOGY CO.,LTD.

  Hiina

  Verified by europages badge

  YR Chemspec® is a qualified manufacturer and supplier which audited and approved by SGS, the company is strictly following the Quality Management System ISO9001: 2015. YR Chemspec® is engaged in the production and distribution a broad range portfolio of specialty, raw materials, active ingredients for the global cosmetic industries. We are always dedicated in state-of-the-art technology innovations, manufacturing process, distributing, sourcing high quality raw materials and ingredients. YR Chemspec® is an Industry-University-Research oriented company, to prompt high-quality development through innovation and fostering new growth drivers. YR Chemspec® is raising its capacity for pursuing scientific and technological innovation via cooperating with the famous universities and institutes. Main of our industry-university-research collaborative projects including, Vitamin Derivatives, Fermented Actives, Plant extracts, PVP Polymers, Polyquaterniums and other active ingredients.

 6. EVONIK INDUSTRIES AG

  Saksamaa

  Ettevõte EVONIK INDUSTRIES AG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Karboksüülhapped ja anhüdriidid tööstuses. See tegeleb ka Polümeerid, Looduslikud polümeerid, Orgaanilise keemia toormaterjalid ja derivaadid, Polümeerid, Looduslikud polümeerid, Orgaanilise keemia toormaterjalid ja derivaadid, JA Cyanuric chloride tööstustes. See asub Marl, Saksamaa.

 7. TAIHUA INDSUTRY CO.LTD

  Hiina

  Ettevõte TAIHUA INDSUTRY CO.LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Karboksüülhapped ja anhüdriidid tööstuses. See asub Huangshi, Hiina.

 8. ACIDO FLUORHIDRICO

  Mehhiko

  Ettevõte ACIDO FLUORHIDRICO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Karboksüülhapped ja anhüdriidid tööstuses. See asub Ecatepec, Mehhiko.

 1. LAIZHOU JINXIN CHEMAICAL CO.,LTD

  Saksamaa

  Ettevõte LAIZHOU JINXIN CHEMAICAL CO.,LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Karboksüülhapped ja anhüdriidid tööstuses. See asub Laizhou, Saksamaa.

 2. NASSA PRODUCTION & TRADING SA

  Šveits

  Ettevõte NASSA PRODUCTION & TRADING SA, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Karboksüülhapped ja anhüdriidid tööstuses. See tegeleb ka Kemikaalide import ja eksport, Polüetüleen, reels of polyethylene, unprocessed polyester beads, Kemikaalide import ja eksport, JA Polüetüleen tööstustes. See asub Camorino, Šveits.

 3. SHENZHEN JINTENGLONG TRADE CO,LTD

  Hiina

  Ettevõte SHENZHEN JINTENGLONG TRADE CO,LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Karboksüülhapped ja anhüdriidid tööstuses. See asub Shenzhen, Hiina.

 4. BRENNTAG POLSKA SP. Z O.O.

  Poola

  Ettevõte BRENNTAG POLSKA SP. Z O.O., on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Karboksüülhapped ja anhüdriidid tööstuses. See tegeleb ka suppliers to the plastics industry, JA perfume and cosmetics retailer supplies tööstustes. See asub Kędzierzyn-koźle, Poola.

 5. ABLAUGEREI HEINRICH INH. WOLFGANG HEINRICH

  Saksamaa

  Ettevõte ABLAUGEREI HEINRICH INH. WOLFGANG HEINRICH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Liivjugapuhastus - teras ja metall, Tööstuslikud koristusmasinad, Orgaanilise keemia toormaterjalid ja derivaadid, Karboksüülhapped ja anhüdriidid, Liivjugapuhastus - teras ja metall, Tööstuslikud koristusmasinad, Orgaanilise keemia toormaterjalid ja derivaadid, JA Karboksüülhapped ja anhüdriidid tööstustes. See asub Heilbronn, Saksamaa.

 6. CHENGDU PUKANG BIOLOGICAL TECHNOLOGY CO., LTD

  Hiina

  Ettevõte CHENGDU PUKANG BIOLOGICAL TECHNOLOGY CO., LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Karboksüülhapped ja anhüdriidid tööstuses. See tegeleb ka Amino acid tööstustes. See asub Chengdu, Hiina.

 7. FEINWERK1

  Saksamaa

  Ettevõte FEINWERK1, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud koristusmasinad, Orgaanilise keemia toormaterjalid ja derivaadid, Karboksüülhapped ja anhüdriidid, Suru- ja vedelgaasid, Tööstuslikud koristusmasinad, Orgaanilise keemia toormaterjalid ja derivaadid, Karboksüülhapped ja anhüdriidid, JA Suru- ja vedelgaasid tööstustes. See asub Schramberg, Saksamaa.

 8. SETO TROCKENEISSTRAHLEN STRAHLTECHNIK

  Saksamaa

  Ettevõte SETO TROCKENEISSTRAHLEN STRAHLTECHNIK, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud koristusmasinad, Jugapuhastusseadmed, Orgaanilise keemia toormaterjalid ja derivaadid, Karboksüülhapped ja anhüdriidid, Tööstuslikud koristusmasinad, Jugapuhastusseadmed, Orgaanilise keemia toormaterjalid ja derivaadid, JA Karboksüülhapped ja anhüdriidid tööstustes. See asub Merzig, Saksamaa.

 9. OMNICHEM NATURALSPECIALITIES

  Belgia

  Ettevõte OMNICHEM NATURALSPECIALITIES, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Karboksüülhapped ja anhüdriidid tööstuses. See tegeleb ka Grape seed oils, JA synthetic tannin tööstustes. See asub Louvain-La-Neuve, Belgia.

 10. PHARMACORE CO.,LIMITED

  Hiina

  Ettevõte PHARMACORE CO.,LIMITED, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Karboksüülhapped ja anhüdriidid tööstuses. See asub Shanghai, Hiina.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta