• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • alumiiniumkandikud ja -nõud

Otsingu tulemused

Alumiiniumkandikud ja -nõud - Import eksport

 1. MONDO CARTA

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte MONDO CARTA, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Ühekordsed pappnõud ja -esemed tööstuses. See tegeleb ka Plastpakendid, Alumiiniumkandikud ja -nõud, Plastpakendid, JA Alumiiniumkandikud ja -nõud tööstustes. See asub Villabate, Itaalia.

 2. STUDIOPACK

  Ukraina

  Ettevõte STUDIOPACK, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Alumiiniumkandikud ja -nõud tööstuses. See tegeleb ka cooking containers, containers for food use, aluminium containers, JA food containers tööstustes. See asub Kyiv, Ukraina.

 3. SINANLI AMBALAJ SANAYI VE DIS TIC. LTD. STI

  Türgi

  Ettevõte SINANLI AMBALAJ SANAYI VE DIS TIC. LTD. STI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pakkefoolium tööstuses. See tegeleb ka Alumiinium ja alumiiniumsulamid, Alumiiniumkandikud ja -nõud, Alumiiniumsulamid, Majatarbed, alumiiniumist, Alumiinium ja alumiiniumsulamid, Alumiiniumkandikud ja -nõud, Alumiiniumsulamid, JA Majatarbed, alumiiniumist tööstustes. See asub ISTANBUL, Türgi.

 4. EMBUNIC

  Prantsusmaa

  Ettevõte EMBUNIC, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Plastpakendid tööstuses. See tegeleb ka Ühekordsed pappnõud ja -esemed, Restoraniseadmed, Alumiiniumkandikud ja -nõud, Ühekordsed pappnõud ja -esemed, Restoraniseadmed, Alumiiniumkandikud ja -nõud, JA paper tableware tööstustes. See asub Bourgoin-Jallieu, Prantsusmaa.

 5. LEICHT & APPEL GMBH ALUMINIUMSPEZIALVERPACKUNGEN

  Saksamaa

  Ettevõte LEICHT & APPEL GMBH ALUMINIUMSPEZIALVERPACKUNGEN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Alumiiniumkandikud ja -nõud tööstuses. See asub Bad Gandersheim, Saksamaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. ALUFOIL METAL LIMITED SIRKETI

  Türgi

  Ettevõte ALUFOIL METAL LIMITED SIRKETI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Alumiinium ja alumiiniumsulamid tööstuses. See tegeleb ka Alumiiniumkandikud ja -nõud, tin-foil, aluminium sheeting, Heating foils, flexible, JA Alumiiniumkandikud ja -nõud tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 2. ZENITH ALLUMINIO SRL

  Itaalia

  Ettevõte ZENITH ALLUMINIO SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toidupakendid tööstuses. See tegeleb ka Alumiiniumkandikud ja -nõud, industrial packing, food containers, Alumiiniumkandikud ja -nõud, JA aluminium cans tööstustes. See asub Manerbio, Itaalia.

 3. FOLRES

  Poola

  Ettevõte FOLRES, aastal ja mis tegeleb Alumiiniumkandikud ja -nõud tööstuses. See tegeleb ka bags, self-adhesive tapes, JA gloves tööstustes. See asub RZESZOW, Poola.

 4. BATI MAKINA KALIP VE AMBALAJ SAN. TIC. A.Ş

  Türgi

  Ettevõte BATI MAKINA KALIP VE AMBALAJ SAN. TIC. A.Ş, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Alumiiniumkandikud ja -nõud tööstuses. See tegeleb ka aluminium sheeting, JA Aluminium Products tööstustes. See asub istanbul, Türgi.

 5. QUADRI GRUPI AS

  Eesti

  Ettevõte QUADRI GRUPI AS, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Puitpakendid tööstuses. See tegeleb ka Klaaspakendid, Metallpakendid ja -pakkematerjalid, Metallalused, Alumiiniumkandikud ja -nõud, Klaaspakendid, Metallpakendid ja -pakkematerjalid, Metallalused, JA Alumiiniumkandikud ja -nõud tööstustes. See asub Tallinn, Eesti.

 1. PAPETERIES DE NAMUR

  Belgia

  Ettevõte PAPETERIES DE NAMUR, aastal ja mis tegeleb Ühekordsed nõud ning paberist, papist ja plastist esemed tööstuses. See tegeleb ka Plastpakendid, Alumiiniumkandikud ja -nõud, Plastpakendid, JA Alumiiniumkandikud ja -nõud tööstustes. See asub Namur, Belgia.

 2. CUKI COFRESCO SPA

  Itaalia

  Ettevõte CUKI COFRESCO SPA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Alumiiniumkandikud ja -nõud tööstuses. See tegeleb ka plastic containers for the food industry, JA containers for food use tööstustes. See asub Volpiano, Itaalia.

 1. ALFATEC SP. Z O.O.

  Poola

  Ettevõte ALFATEC SP. Z O.O., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Alumiiniumkandikud ja -nõud tööstuses. See asub Suchy Las, Poola.

 2. CRISMETAL - CONSTRUÇOES E MONTAGENS METALICAS, LDA.

  Portugal

  Ettevõte CRISMETAL - CONSTRUÇOES E MONTAGENS METALICAS, LDA., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Alumiiniumkandikud ja -nõud tööstuses. See tegeleb ka Metallalused, Metallpudelid, Metallalused, JA Metallpudelid tööstustes. See asub Vale Fetal, Portugal.

 3. SARL LA CREQUOISE

  Prantsusmaa

  Ettevõte SARL LA CREQUOISE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metallpakendid ja -pakkematerjalid tööstuses. See tegeleb ka Alumiiniumkandikud ja -nõud, JA Alumiiniumkandikud ja -nõud tööstustes. See asub Fruges, Prantsusmaa.

 4. SEIDEL GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte SEIDEL GMBH & CO. KG, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Metallpakendid ja -pakkematerjalid tööstuses. See tegeleb ka Alumiiniumkandikud ja -nõud, JA Alumiiniumkandikud ja -nõud tööstustes. See asub Marburg, Saksamaa.

 5. CONSTANTIA TEICH POLAND SP. Z O.O.

  Poola

  Ettevõte CONSTANTIA TEICH POLAND SP. Z O.O., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metallpakendid ja -pakkematerjalid tööstuses. See tegeleb ka Alumiiniumkandikud ja -nõud, Plastpakendid, Alumiiniumkandikud ja -nõud, JA Plastpakendid tööstustes. See asub Kleszczow, Poola.

 6. ALMEIDA & FREITAS, LDA.

  Portugal

  Ettevõte ALMEIDA & FREITAS, LDA., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Alumiiniumkandikud ja -nõud tööstuses. See tegeleb ka Metallpakendid ja -pakkematerjalid, Konservikarbid, Metallpakendid ja -pakkematerjalid, JA Konservikarbid tööstustes. See asub Vale De Cambra, Portugal.

 7. ALMATEC AG

  Šveits

  Ettevõte ALMATEC AG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metallpakendid ja -pakkematerjalid tööstuses. See tegeleb ka Alumiiniumkandikud ja -nõud, JA Alumiiniumkandikud ja -nõud tööstustes. See asub Schupfheim, Šveits.

 8. ALLBECON MÜNCHEN GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte ALLBECON MÜNCHEN GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Metallpakendid ja -pakkematerjalid tööstuses. See tegeleb ka Alumiiniumkandikud ja -nõud, JA Alumiiniumkandikud ja -nõud tööstustes. See asub München, Saksamaa.

 1. TEICH AKTIENGESELLSCHAFT

  Austria

  Ettevõte TEICH AKTIENGESELLSCHAFT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pakkefoolium tööstuses. See tegeleb ka Alumiiniumkandikud ja -nõud, JA Alumiiniumkandikud ja -nõud tööstustes. See asub Weinburg, Austria.

 2. ALUPLUS AMBALAJ SANAYI TICARET ANONIM SIRKETI

  Türgi

  Ettevõte ALUPLUS AMBALAJ SANAYI TICARET ANONIM SIRKETI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Alumiiniumkandikud ja -nõud tööstuses. See asub Tekirdag, Türgi.

 3. LINHARDT & CO. GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG

  Saksamaa

  Ettevõte LINHARDT & CO. GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metallpakendid ja -pakkematerjalid tööstuses. See tegeleb ka Alumiiniumkandikud ja -nõud, JA Alumiiniumkandikud ja -nõud tööstustes. See asub Hambrücken, Saksamaa.

 4. GAZI METAL

  Türgi

  Ettevõte GAZI METAL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Alumiiniumkandikud ja -nõud tööstuses. See asub Gaziantep, Türgi.

 5. STAVANGER INVESTERING AS

  Norra

  Ettevõte STAVANGER INVESTERING AS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pakkefoolium tööstuses. See tegeleb ka Alumiiniumkandikud ja -nõud, JA Alumiiniumkandikud ja -nõud tööstustes. See asub Stavanger, Norra.

 6. KOP PRODUKTIONS AG

  Šveits

  Ettevõte KOP PRODUKTIONS AG, aastal ja mis tegeleb Konservikarbid tööstuses. See tegeleb ka Alumiiniumkandikud ja -nõud, JA Alumiiniumkandikud ja -nõud tööstustes. See asub Frauenfeld, Šveits.

 7. SZENNA PACK CSOMAGOLOESZKOZGYARTO KFT

  Ungari

  Ettevõte SZENNA PACK CSOMAGOLOESZKOZGYARTO KFT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pakkefoolium tööstuses. See tegeleb ka Alumiiniumkandikud ja -nõud, JA Alumiiniumkandikud ja -nõud tööstustes. See asub Szenna, Ungari.

 8. STR - PLAST S.R.O.

  Tšehhi Vabariik

 9. KAUFMANN&SOHN GMBH

  Saksamaa

 10. ALUMINIUMARUGYAR RT

  Ungari

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta