• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • alumiiniumkandikud ja -nõud

Otsingu tulemused

Alumiiniumkandikud ja -nõud - Import eksport

 1. MONDO CARTA

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte MONDO CARTA, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Ühekordsed pappnõud ja -esemed tööstuses. See tegeleb ka Plastpakendid, Alumiiniumkandikud ja -nõud, Plastpakendid, JA Alumiiniumkandikud ja -nõud tööstustes. See asub Villabate, Itaalia.

 2. EMBALLAGE ALUMINIUM

  Maroko

  Ettevõte EMBALLAGE ALUMINIUM, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Alumiiniumkandikud ja -nõud tööstuses. See tegeleb ka Pakkefoolium, Pakkimis- ja pakendamismasinad ja -seadmed, Pakkefoolium, JA Pakkimis- ja pakendamismasinad ja -seadmed tööstustes. See asub CASABLANCA, Maroko.

 3. STUDIOPACK

  Ukraina

  Ettevõte STUDIOPACK, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Alumiiniumkandikud ja -nõud tööstuses. See tegeleb ka cooking containers, containers for food use, aluminium containers, JA food containers tööstustes. See asub Kyiv, Ukraina.

 4. EMBUNIC

  Prantsusmaa

  Ettevõte EMBUNIC, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Plastpakendid tööstuses. See tegeleb ka Ühekordsed pappnõud ja -esemed, Restoraniseadmed, Alumiiniumkandikud ja -nõud, Ühekordsed pappnõud ja -esemed, Restoraniseadmed, Alumiiniumkandikud ja -nõud, JA paper tableware tööstustes. See asub Bourgoin-Jallieu, Prantsusmaa.

 5. SINANLI AMBALAJ SANAYI VE DIS TIC. LTD. STI

  Türgi

  Ettevõte SINANLI AMBALAJ SANAYI VE DIS TIC. LTD. STI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pakkefoolium tööstuses. See tegeleb ka Alumiinium ja alumiiniumsulamid, Alumiiniumkandikud ja -nõud, Alumiiniumsulamid, Majatarbed, alumiiniumist, Alumiinium ja alumiiniumsulamid, Alumiiniumkandikud ja -nõud, Alumiiniumsulamid, JA Majatarbed, alumiiniumist tööstustes. See asub ISTANBUL, Türgi.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. LEICHT & APPEL GMBH ALUMINIUMSPEZIALVERPACKUNGEN

  Saksamaa

  Ettevõte LEICHT & APPEL GMBH ALUMINIUMSPEZIALVERPACKUNGEN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Alumiiniumkandikud ja -nõud tööstuses. See asub Bad Gandersheim, Saksamaa.

 2. QUADRI GRUPI AS

  Eesti

  Ettevõte QUADRI GRUPI AS, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Puitpakendid tööstuses. See tegeleb ka Klaaspakendid, Metallpakendid ja -pakkematerjalid, Metallalused, Alumiiniumkandikud ja -nõud, Klaaspakendid, Metallpakendid ja -pakkematerjalid, Metallalused, JA Alumiiniumkandikud ja -nõud tööstustes. See asub Tallinn, Eesti.

 3. FOLRES

  Poola

  Ettevõte FOLRES, aastal ja mis tegeleb Alumiiniumkandikud ja -nõud tööstuses. See tegeleb ka bags, self-adhesive tapes, JA gloves tööstustes. See asub RZESZOW, Poola.

 4. ZENITH ALLUMINIO SRL

  Itaalia

  Ettevõte ZENITH ALLUMINIO SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toidupakendid tööstuses. See tegeleb ka Alumiiniumkandikud ja -nõud, industrial packing, food containers, Alumiiniumkandikud ja -nõud, JA aluminium cans tööstustes. See asub Manerbio, Itaalia.

 5. ALUFOIL METAL LIMITED SIRKETI

  Türgi

  Ettevõte ALUFOIL METAL LIMITED SIRKETI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Alumiinium ja alumiiniumsulamid tööstuses. See tegeleb ka Alumiiniumkandikud ja -nõud, tin-foil, aluminium sheeting, Heating foils, flexible, JA Alumiiniumkandikud ja -nõud tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 1. PAPETERIES DE NAMUR

  Belgia

  Ettevõte PAPETERIES DE NAMUR, aastal ja mis tegeleb Ühekordsed nõud ning paberist, papist ja plastist esemed tööstuses. See tegeleb ka Plastpakendid, Alumiiniumkandikud ja -nõud, Plastpakendid, JA Alumiiniumkandikud ja -nõud tööstustes. See asub Namur, Belgia.

 2. BATI MAKINA KALIP VE AMBALAJ SAN. TIC. A.Ş

  Türgi

  Ettevõte BATI MAKINA KALIP VE AMBALAJ SAN. TIC. A.Ş, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Alumiiniumkandikud ja -nõud tööstuses. See tegeleb ka aluminium sheeting, JA Aluminium Products tööstustes. See asub istanbul, Türgi.

 1. ALMEIDA & FREITAS, LDA.

  Portugal

  Ettevõte ALMEIDA & FREITAS, LDA., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Alumiiniumkandikud ja -nõud tööstuses. See tegeleb ka Metallpakendid ja -pakkematerjalid, Konservikarbid, Metallpakendid ja -pakkematerjalid, JA Konservikarbid tööstustes. See asub Vale De Cambra, Portugal.

 2. CUKI COFRESCO SPA

  Itaalia

  Ettevõte CUKI COFRESCO SPA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Alumiiniumkandikud ja -nõud tööstuses. See tegeleb ka plastic containers for the food industry, JA containers for food use tööstustes. See asub Volpiano, Itaalia.

 3. ALFATEC SP. Z O.O.

  Poola

  Ettevõte ALFATEC SP. Z O.O., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Alumiiniumkandikud ja -nõud tööstuses. See asub Suchy Las, Poola.

 4. FOSHAN NANHAI ZHONGBO ALUMINUM FOIL PRODUCTS FACTORY

  Hiina

  Ettevõte FOSHAN NANHAI ZHONGBO ALUMINUM FOIL PRODUCTS FACTORY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Alumiiniumkandikud ja -nõud tööstuses. See asub Foshan, Hiina.

 5. CRISMETAL - CONSTRUÇOES E MONTAGENS METALICAS, LDA.

  Portugal

  Ettevõte CRISMETAL - CONSTRUÇOES E MONTAGENS METALICAS, LDA., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Alumiiniumkandikud ja -nõud tööstuses. See tegeleb ka Metallalused, Metallpudelid, Metallalused, JA Metallpudelid tööstustes. See asub Vale Fetal, Portugal.

 6. SARL LA CREQUOISE

  Prantsusmaa

  Ettevõte SARL LA CREQUOISE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metallpakendid ja -pakkematerjalid tööstuses. See tegeleb ka Alumiiniumkandikud ja -nõud, JA Alumiiniumkandikud ja -nõud tööstustes. See asub Fruges, Prantsusmaa.

 7. TEICH AKTIENGESELLSCHAFT

  Austria

  Ettevõte TEICH AKTIENGESELLSCHAFT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pakkefoolium tööstuses. See tegeleb ka Alumiiniumkandikud ja -nõud, JA Alumiiniumkandikud ja -nõud tööstustes. See asub Weinburg, Austria.

 8. BARQUETTE ALUMINIUM

  Maroko

  Ettevõte BARQUETTE ALUMINIUM, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Alumiiniumkandikud ja -nõud tööstuses. See tegeleb ka aluminium moulding, JA aluminium tööstustes. See asub Agadir, Maroko.

 1. SEIDEL GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte SEIDEL GMBH & CO. KG, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Metallpakendid ja -pakkematerjalid tööstuses. See tegeleb ka Alumiiniumkandikud ja -nõud, JA Alumiiniumkandikud ja -nõud tööstustes. See asub Marburg, Saksamaa.

 2. ALMATEC AG

  Šveits

  Ettevõte ALMATEC AG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metallpakendid ja -pakkematerjalid tööstuses. See tegeleb ka Alumiiniumkandikud ja -nõud, JA Alumiiniumkandikud ja -nõud tööstustes. See asub Schupfheim, Šveits.

 3. CONSTANTIA TEICH POLAND SP. Z O.O.

  Poola

  Ettevõte CONSTANTIA TEICH POLAND SP. Z O.O., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metallpakendid ja -pakkematerjalid tööstuses. See tegeleb ka Alumiiniumkandikud ja -nõud, Plastpakendid, Alumiiniumkandikud ja -nõud, JA Plastpakendid tööstustes. See asub Kleszczow, Poola.

 4. ALLBECON MÜNCHEN GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte ALLBECON MÜNCHEN GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Metallpakendid ja -pakkematerjalid tööstuses. See tegeleb ka Alumiiniumkandikud ja -nõud, JA Alumiiniumkandikud ja -nõud tööstustes. See asub München, Saksamaa.

 5. LINHARDT & CO. GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG

  Saksamaa

  Ettevõte LINHARDT & CO. GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metallpakendid ja -pakkematerjalid tööstuses. See tegeleb ka Alumiiniumkandikud ja -nõud, JA Alumiiniumkandikud ja -nõud tööstustes. See asub Hambrücken, Saksamaa.

 6. STAVANGER INVESTERING AS

  Norra

  Ettevõte STAVANGER INVESTERING AS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pakkefoolium tööstuses. See tegeleb ka Alumiiniumkandikud ja -nõud, JA Alumiiniumkandikud ja -nõud tööstustes. See asub Stavanger, Norra.

 7. DECORHAAT

  India

  Ettevõte DECORHAAT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Alumiiniumkandikud ja -nõud tööstuses. See asub Moradabad, India.

 8. GAZI METAL

  Türgi

  Ettevõte GAZI METAL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Alumiiniumkandikud ja -nõud tööstuses. See asub Gaziantep, Türgi.

 9. SZENNA PACK CSOMAGOLOESZKOZGYARTO KFT

  Ungari

  Ettevõte SZENNA PACK CSOMAGOLOESZKOZGYARTO KFT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pakkefoolium tööstuses. See tegeleb ka Alumiiniumkandikud ja -nõud, JA Alumiiniumkandikud ja -nõud tööstustes. See asub Szenna, Ungari.

 10. KOP PRODUKTIONS AG

  Šveits

  Ettevõte KOP PRODUKTIONS AG, aastal ja mis tegeleb Konservikarbid tööstuses. See tegeleb ka Alumiiniumkandikud ja -nõud, JA Alumiiniumkandikud ja -nõud tööstustes. See asub Frauenfeld, Šveits.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta