• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • aldehüüdid ja nende derivaadid

Otsingu tulemused

Aldehüüdid ja nende derivaadid - Import eksport

 1. NANJING XINXU INDUSTRY&TRADE CO.,LTD.

  Hiina

  Ettevõte NANJING XINXU INDUSTRY&TRADE CO.,LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Aldehüüdid ja nende derivaadid tööstuses. See asub Nanjing, Hiina.

 2. LAOHEKOU JINGHONG CHEMICAL CO.,LTD.

  Hiina

  Ettevõte LAOHEKOU JINGHONG CHEMICAL CO.,LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Aldehüüdid ja nende derivaadid tööstuses. See asub Xiangfan, Hiina.

 3. ZOUPING MINGXING CHEMICAL CO. LTD.

  Hiina

  Ettevõte ZOUPING MINGXING CHEMICAL CO. LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Aldehüüdid ja nende derivaadid tööstuses. See asub Shandong, Hiina.

 4. XUZHOU NUOTE CHEMICAL CO., LTD

  Hiina

  Ettevõte XUZHOU NUOTE CHEMICAL CO., LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Aldehüüdid ja nende derivaadid tööstuses. See asub Xuzhou, Hiina.

 5. ZHEJIANG ZHONGLAN REFRIGERATION TECHNOLOGY CO.,LTD

  Hiina

  Ettevõte ZHEJIANG ZHONGLAN REFRIGERATION TECHNOLOGY CO.,LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Aldehüüdid ja nende derivaadid tööstuses. See tegeleb ka Refrigerants, gas tööstustes. See asub Zhejiang, Hiina.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. KIMIYA AFROOZ CO.

  Iraan

  Ettevõte KIMIYA AFROOZ CO., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Aldehüüdid ja nende derivaadid tööstuses. See asub Tehran, Iraan.

 2. LUCANE SARL

  Prantsusmaa

 3. TIANJIN YR CHEMSPEC TECHNOLOGY CO.,LTD.

  Hiina

  Verified by europages badge

  YR Chemspec® is a qualified manufacturer and supplier which audited and approved by SGS, the company is strictly following the Quality Management System ISO9001: 2015. YR Chemspec® is engaged in the production and distribution a broad range portfolio of specialty, raw materials, active ingredients for the global cosmetic industries. We are always dedicated in state-of-the-art technology innovations, manufacturing process, distributing, sourcing high quality raw materials and ingredients. YR Chemspec® is an Industry-University-Research oriented company, to prompt high-quality development through innovation and fostering new growth drivers. YR Chemspec® is raising its capacity for pursuing scientific and technological innovation via cooperating with the famous universities and institutes. Main of our industry-university-research collaborative projects including, Vitamin Derivatives, Fermented Actives, Plant extracts, PVP Polymers, Polyquaterniums and other active ingredients.

 4. KAVALA OIL S.A.

  Kreeka

 5. LOUIS SAVEUR SARL

  Prantsusmaa

  Ettevõte LOUIS SAVEUR SARL, aastal ja mis tegeleb Orgaanilise keemia toormaterjalid ja derivaadid tööstuses. See tegeleb ka Alkoholid, fenoolid ja nende derivaadid, JA Alkoholid, fenoolid ja nende derivaadid tööstustes. See asub Jarnac, Prantsusmaa.

 1. EQUILEX BV

  Holland

  Ettevõte EQUILEX BV, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Orgaanilise keemia toormaterjalid ja derivaadid tööstuses. See tegeleb ka Lahustid ja vedeldid, Import ja eksport - kemikaalid ja farmaatsiatooted, Alkoholid, fenoolid ja nende derivaadid, Lahustid ja vedeldid, Import ja eksport - kemikaalid ja farmaatsiatooted, Alkoholid, fenoolid ja nende derivaadid, JA chemical additives tööstustes. See asub Schiedam, Holland.

 2. HOBATRONIC BARK GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte HOBATRONIC BARK GMBH & CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Anorgaanilise keemia toorained ja derivaadid tööstuses. See tegeleb ka Metalloidid ja nende ühendid, Automaadid, Metalloidid ja nende ühendid, JA Automaadid tööstustes. See asub Schömberg, Saksamaa.

 1. FLAUREA CHEMICALS

  Belgia

  Ettevõte FLAUREA CHEMICALS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Anorgaanilise keemia toorained ja derivaadid tööstuses. See tegeleb ka Metalloidid ja nende ühendid, JA Metalloidid ja nende ühendid tööstustes. See asub Ath, Belgia.

 2. OMYA GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte OMYA GMBH, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Anorgaanilise keemia toorained ja derivaadid tööstuses. See tegeleb ka Metalloidid ja nende ühendid, Anorgaanilised leelised ja nende ühendid, Metalloidid ja nende ühendid, Anorgaanilised leelised ja nende ühendid, Chemical products, JA dolomite tööstustes. See asub Köln, Saksamaa.

 3. EPELASIS S.A

  Kreeka

 4. AIGLON

  Prantsusmaa

  Ettevõte AIGLON, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Anorgaanilise keemia toorained ja derivaadid tööstuses. See tegeleb ka Anorgaanilised leelised ja nende ühendid, JA Anorgaanilised leelised ja nende ühendid tööstustes. See asub Precy Sur Oise, Prantsusmaa.

 5. RETHMEIER GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte RETHMEIER GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Anorgaanilise keemia toorained ja derivaadid tööstuses. See tegeleb ka Betoontooted ja konglomeraadid, Anorgaanilised leelised ja nende ühendid, Betoontooted ja konglomeraadid, JA Anorgaanilised leelised ja nende ühendid tööstustes. See asub Detmold, Saksamaa.

 6. SICHUAN HUATAI CHEMICALS CO., LTD.

  Hiina

  Ettevõte SICHUAN HUATAI CHEMICALS CO., LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Anorgaanilise keemia toorained ja derivaadid tööstuses. See tegeleb ka Anorgaanilised leelised ja nende ühendid, JA Anorgaanilised leelised ja nende ühendid tööstustes. See asub Shifang, Hiina.

 7. SOCIETE INTERNATIONALE DE PLANTATIONS D' HEVEAS SA

  Prantsusmaa

  Ettevõte SOCIETE INTERNATIONALE DE PLANTATIONS D' HEVEAS SA, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Anorgaanilise keemia toorained ja derivaadid tööstuses. See tegeleb ka Anorgaanilised leelised ja nende ühendid, JA Anorgaanilised leelised ja nende ühendid tööstustes. See asub Courbevoie, Prantsusmaa.

 8. ROCKWOOD ADDITIVES LIMITED

  Ühendkuningriik

 1. FOSFA AKCIOVA SPOLECNOST

  Tšehhi Vabariik

 2. ELASTIC BERGER SA

  Hispaania

 3. FRANZ DIEKMANN TRANSPORTE GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte FRANZ DIEKMANN TRANSPORTE GMBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Anorgaanilise keemia toorained ja derivaadid tööstuses. See tegeleb ka Anorgaanilised leelised ja nende ühendid, JA Anorgaanilised leelised ja nende ühendid tööstustes. See asub Jade, Saksamaa.

 4. UNIQEMA UK LIMITED

  Ühendkuningriik

 5. TRIFLUOR KUNSTSTOFF GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte TRIFLUOR KUNSTSTOFF GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Anorgaanilise keemia toorained ja derivaadid tööstuses. See tegeleb ka Anorgaanilised leelised ja nende ühendid, JA Anorgaanilised leelised ja nende ühendid tööstustes. See asub Ochtrup, Saksamaa.

 6. M-CO KERESKEDELMI ES SZOLGALTATO KORLATOLT FELELOSSEGU TARSASAG

  Ungari

 7. REGIA AUTONOMA PENTRU ACTIVITATI NUCLEARE R.A.

  Rumeenia

  Ettevõte REGIA AUTONOMA PENTRU ACTIVITATI NUCLEARE R.A., aastal ja mis tegeleb Anorgaanilise keemia toorained ja derivaadid tööstuses. See tegeleb ka Anorgaanilised leelised ja nende ühendid, JA Anorgaanilised leelised ja nende ühendid tööstustes. See asub Drobeta Turnu Severin, Rumeenia.

 8. DEGUSSA LTD

  Ühendkuningriik

 9. GESCHWISTER LANDVOGT KG PHARMAZEUTISCHE FABRIK BAD MÜNSTER AM STEIN EBBG.

  Saksamaa

 10. ESSO DEUTSCHLAND GMBH

  Saksamaa

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta