• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • akvakultuur ja kalakasvatus

Otsingu tulemused

Akvakultuur ja kalakasvatus - Import eksport

 1. CHRISTIAN STÖHR GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  With more than 50 years of experience in plastic processing, we produce our Hel-X fillers for biological waste water and gas treatment and for use in aquaculture. You can build on this wealth of experience as the basis for high-quality Hel-X fillers made of plastic. We manufacture exclusively at our site in Germany using a method that we developed ourselves, in strict compliance with high quality and environmental standards. Our Hel-x fillers are easy-to-use, highly effective and offer low investment costs and running costs, making them not only an ecological choice but economical too. Hel-x fillers are used all around the world to treat municipal and industrial wastewater in MBBR and IFAS systems. They are also used by many customers in aquaculture and biogas plants.

 2. NUTRIFISH

  Tuneesia

  Verified by europages badge

  Ettevõte NUTRIFISH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Akvakultuur ja kalakasvatus tööstuses. See tegeleb ka Kalasööt kalakasvatustele, Loomasööt, Fish feed, Food for farmed fish, Food for fish farming, Food for striped bass, Food for meagre, Food for salt-water fish, JA Food for catfish tööstustes. See asub Monastir, Tuneesia.

 3. GRANJA AGAS SA

  Hispaania

  Verified by europages badge

  Ettevõte GRANJA AGAS SA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Munad tööstuses. See tegeleb ka Akvakultuur ja kalakasvatus, Akvakultuur ja kalakasvatus, quail eggs, hen egg, eggs from free-range hens, spanish eggs, eggs from cuenca, JA fresh packed eggs tööstustes. See asub Motilla Del Palancar-Cuenca, Hispaania.

 4. MAMMADOV-CAVIAR-COM

  Rootsi

  Verified by europages badge

  Ettevõte MAMMADOV-CAVIAR-COM, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Akvakultuur ja kalakasvatus tööstuses. See tegeleb ka Sturgeon roe, Sturgeon caviar, Sturgeon for caviar, Premium Caviar, Caviar selection, Farmed caviar, Wild caviar, Mammadov Caviar, JA Swedish caviar tööstustes. See asub Göteborg, Rootsi.

 5. PARLIER ENVIRONNEMENT

  Prantsusmaa

  Ettevõte PARLIER ENVIRONNEMENT, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Akvakultuur ja kalakasvatus tööstuses. See tegeleb ka marine mollusc aquaculture, research & development studies in the agricultural and zootechnical sector, training and technological innovation for businesses, JA biology consultants tööstustes. See asub La Roche Sur Yon, Prantsusmaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. DOMEC AQUACULTURE

  Prantsusmaa

  Ettevõte DOMEC AQUACULTURE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Akvaariumikalad tööstuses. See tegeleb ka Akvakultuur ja kalakasvatus, caught sea fish, sturgeons, JA Akvakultuur ja kalakasvatus tööstustes. See asub Airvault, Prantsusmaa.

 2. SEAWELL HIRTSHALS A/S

  Norra

  Ettevõte SEAWELL HIRTSHALS A/S, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Akvakultuur ja kalakasvatus tööstuses. See tegeleb ka Sügavkülmutatud mereannid, Kala - import ja eksport, Konserveeritud kala, mereannid ja teod, Sügavkülmutatud mereannid, Kala - import ja eksport, JA Konserveeritud kala, mereannid ja teod tööstustes. See asub Stavanger, Norra.

 3. BLACK CAVIAR CLUB LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte BLACK CAVIAR CLUB LTD, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Akvakultuur ja kalakasvatus tööstuses. See asub Swadlincote, Ühendkuningriik.

 4. VISION GREEN SOLUTIONS GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte VISION GREEN SOLUTIONS GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Akvakultuur ja kalakasvatus tööstuses. See tegeleb ka disinfectants for water treatment, chemical purification of waste water, JA germicide disinfection of buildings, environments and plants tööstustes. See asub Augsburg, Saksamaa.

 5. KIRSCHAUER AQUAKULTUREN GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte KIRSCHAUER AQUAKULTUREN GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Akvakultuur ja kalakasvatus tööstuses. See asub Schirgiswalde-Kirschau, Saksamaa.

 1. FINITTICA SRL

  Itaalia

  Ettevõte FINITTICA SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Akvakultuur ja kalakasvatus tööstuses. See tegeleb ka organic breeding, JA baby clams tööstustes. See asub Goro, Itaalia.

 2. PRUNIER MANUFACTURE

  Prantsusmaa

  Ettevõte PRUNIER MANUFACTURE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Akvakultuur ja kalakasvatus tööstuses. See tegeleb ka Kala, Sturgeon caviar, Caviar d'Aquitaine, Farmed caviar, JA Kala tööstustes. See asub Montpon Menesterol, Prantsusmaa.

 1. NEPTUNE LED

  Prantsusmaa

  Ettevõte NEPTUNE LED, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veealune valgustus tööstuses. See tegeleb ka Akvakultuur ja kalakasvatus, JA Akvakultuur ja kalakasvatus tööstustes. See asub Ste Anne / Gervonde, Prantsusmaa.

 2. SPAROS, LDA.

  Portugal

  Ettevõte SPAROS, LDA., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Loomasööt tööstuses. See tegeleb ka Akvakultuur ja kalakasvatus, JA Akvakultuur ja kalakasvatus tööstustes. See asub Olhão, Portugal.

 3. OYSTERWORLD

  Portugal

  Ettevõte OYSTERWORLD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Akvakultuur ja kalakasvatus tööstuses. See tegeleb ka oysters, baby clams, JA mussels tööstustes. See asub Queijas, Portugal.

 4. HOMARIUM

  Belgia

  Ettevõte HOMARIUM, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Loomakasvatus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Kalakasvatuse seadmed, Akvakultuur ja kalakasvatus, Kalakasvatuse seadmed, Akvakultuur ja kalakasvatus, JA custom-made aquariums tööstustes. See asub Pittem, Belgia.

 5. REDES DOS MARES

  Hispaania

  Ettevõte REDES DOS MARES, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Akvakultuur ja kalakasvatus tööstuses. See asub Cartagena, Hispaania.

 6. ROMNETS CORPORATION

  Rumeenia

  Ettevõte ROMNETS CORPORATION, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Akvakultuur ja kalakasvatus tööstuses. See asub Bucuresti, Rumeenia.

 7. TRUST CARE COMPANY

  Egiptus

  Ettevõte TRUST CARE COMPANY, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Veterinaarravimid tööstuses. See tegeleb ka Akvakultuur ja kalakasvatus, JA Akvakultuur ja kalakasvatus tööstustes. See asub Obour, Egiptus.

 8. IMPULSO INDUSTRIAL ALTERNATIVO

  Hispaania

  Ettevõte IMPULSO INDUSTRIAL ALTERNATIVO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Insenerid - tööstusettevõtjad tööstuses. See tegeleb ka Akvakultuur ja kalakasvatus, Arendus- ja uurimisstrateegiad, Geology - studies and research, civil works, Akvakultuur ja kalakasvatus, JA Arendus- ja uurimisstrateegiad tööstustes. See asub Coruño (llanera)-Asturias, Hispaania.

 1. FIBROPOL C.T.P. ITH. IHR. SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.

  Türgi

  Ettevõte FIBROPOL C.T.P. ITH. IHR. SAN. VE TIC. LTD. ŞTI., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Akvakultuur ja kalakasvatus tööstuses. See tegeleb ka fish-breeding tanks, Pipes bending, pleasure craft, JA Marketing of semi-transformed seafood tööstustes. See asub Izmir, Türgi.

 2. MATRIX ENVIRONMENT INC

  Kanada

  Ettevõte MATRIX ENVIRONMENT INC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Akvakultuur ja kalakasvatus tööstuses. See asub Montreal (laval), Kanada.

 3. VDM GALICIA SL

  Hispaania

  Ettevõte VDM GALICIA SL, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Karbid ja koorikloomad tööstuses. See tegeleb ka Akvakultuur ja kalakasvatus, Toiduained - import ja eksport, wholesale markets, mussels, Akvakultuur ja kalakasvatus, JA Toiduained - import ja eksport tööstustes. See asub Ribeira, Hispaania.

 4. VISKWEKERIJ VANDEPUT BV

  Belgia

  Ettevõte VISKWEKERIJ VANDEPUT BV, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kala tööstuses. See tegeleb ka Akvakultuur ja kalakasvatus, Tiigikalad, Akvakultuur ja kalakasvatus, pisciculture, Tiigikalad, JA Carp fishery tööstustes. See asub Zonhoven, Belgia.

 5. PACIFICO AQUACULTURE

  Mehhiko

  Ettevõte PACIFICO AQUACULTURE, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Akvakultuur ja kalakasvatus tööstuses. See asub Ensenada, Mehhiko.

 6. AQUATROPICAL

  Kongo Demokraatlik Vabariik

  Ettevõte AQUATROPICAL, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Akvakultuur ja kalakasvatus tööstuses. See asub Kinshasa, Kongo Demokraatlik Vabariik.

 7. LANDING AQUACULTURE

  Holland

  Ettevõte LANDING AQUACULTURE, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Akvakultuur ja kalakasvatus tööstuses. See asub Oirschot, Holland.

 8. VISKWEKERIJ CORTEN

  Belgia

  Ettevõte VISKWEKERIJ CORTEN, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Kala tööstuses. See tegeleb ka Akvakultuur ja kalakasvatus, Tiigikalad, Akvakultuur ja kalakasvatus, JA Tiigikalad tööstustes. See asub Lommel, Belgia.

 9. VALLE SACCHETTA & SACCHETTINA S.A.S

  Itaalia

  Ettevõte VALLE SACCHETTA & SACCHETTINA S.A.S, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Akvakultuur ja kalakasvatus tööstuses. See tegeleb ka edible seaweed tööstustes. See asub Cavallino-Treporti, Itaalia.

 10. FISCHZUCHT REINHARDSBRUNN GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte FISCHZUCHT REINHARDSBRUNN GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Karbid ja koorikloomad tööstuses. See tegeleb ka Kala, Akvakultuur ja kalakasvatus, Kalatööstus, Värske liha, Kala, Akvakultuur ja kalakasvatus, Kalatööstus, JA Värske liha tööstustes. See asub Friedrichroda, Saksamaa.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta