• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • adhesive tape

Otsingu tulemused

Adhesive tape - Import eksport

 1. STERK HOME

  Belgia

  Verified by europages badge

  STERK HOME is a Belgian firm that has over twenty years' experience of manufacturing household products. We are wholly focused on the B2B sector and are proud to offer a wide range of essential products to businesses. You can avail of our products through our STERK HOME or PRIVATE LABEL brands. We sell microfibre cloths, adhesive tapes, household and cleaning products.

 2. VELCRO ITALIA

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte VELCRO ITALIA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kleeplindid tööstuses. See tegeleb ka strip fastenings, adhesive Velcro, adhesive tape, perforated Velcro, fabric adhesive tape, packing tapes, protective adhesive tapes, textile adhesive tapes, JA adhesive tapes for permanent fixings tööstustes. See asub Arcore, Itaalia.

 3. INNOSEAL INTERNATIONAL

  Holland

  Ettevõte INNOSEAL INTERNATIONAL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plastpakendid tööstuses. See tegeleb ka packaging for plastics, JA Adhesive tape tööstustes. See asub Tilburg, Holland.

 4. EXIDA LLC

  Ukraina

  Ettevõte EXIDA LLC, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Pehmed pakendid tööstuses. See tegeleb ka Kottipakkimismasinad ja -seadmed, Kottipakkimismasinad ja -seadmed, Adhesive tape, vacuum packing, JA packaging welder tööstustes. See asub Kiev, Ukraina.

 5. SHANGHAI SUPEI PACKING MATERIAL CO., LTD.

  Hiina

  Ettevõte SHANGHAI SUPEI PACKING MATERIAL CO., LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Köitmistarbed tööstuses. See tegeleb ka adhesive tape tööstustes. See asub Shanghai, Hiina.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. AREA SERVICE DI CAMPOPIANO SILVIO

  Itaalia

  Ettevõte AREA SERVICE DI CAMPOPIANO SILVIO, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kontorietiketid tööstuses. See tegeleb ka double-sided adhesive tape, photocopier paper, adhesive tape, JA office equipment and stationery tööstustes. See asub Montemurlo, Itaalia.

 2. PPM INDUSTRIES SPA

  Itaalia

  Ettevõte PPM INDUSTRIES SPA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Liimid, liimained ja aplikaatorid tööstuses. See tegeleb ka adhesive tape, fancy costume tapes, double-sided adhesive tape, JA reinforced adhesive tape tööstustes. See asub Brembate Di Sopra, Itaalia.

 3. TAPESERVICE COENRAETS

  Belgia

  Ettevõte TAPESERVICE COENRAETS, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Pakkimis- ja pakendamismasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka adhesive tape, JA packaging tööstustes. See asub Saintes, Belgia.

 4. PSA SOLUTIONS LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte PSA SOLUTIONS LTD, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Kleeplindid tööstuses. See tegeleb ka adhesive tape, glue, adhesive tape dispenser, JA adhesive tapes tööstustes. See asub Leicester, Ühendkuningriik.

 5. EHBT

  Valgevene

  Ettevõte EHBT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pakkekiled tööstuses. See tegeleb ka Adhesive tape, Stretchable films, JA plastic film tööstustes. See asub Mogilev, Valgevene.

 1. PLASTICOMM S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte PLASTICOMM S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kleeplindid tööstuses. See tegeleb ka adhesive tape, neutral and personalised adhesive tapes, printed packing tapes, JA personalised wrapping tapes tööstustes. See asub Belmonte Mezzagno, Itaalia.

 2. PANDA OFFICE GMBH

  Austria

  Ettevõte PANDA OFFICE GMBH, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Kontoritarbed tööstuses. See tegeleb ka folder, adhesive tape, pens and rollers, JA adhesive tape dispenser tööstustes. See asub Graz, Austria.

 1. GÖTTLE ADVANCED PRODUCTS GMBH & CO KG

  Saksamaa

  Ettevõte GÖTTLE ADVANCED PRODUCTS GMBH & CO KG, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Lauskangad tööstuses. See tegeleb ka vacuum films, JA Adhesive tape tööstustes. See asub Königsbrunn, Saksamaa.

 2. CAPFOR SRLS

  Itaalia

  Ettevõte CAPFOR SRLS, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Kontorietiketid tööstuses. See tegeleb ka stationery and office supplies sectors, adhesive tape, protective clothing, JA office furnishing fixtures tööstustes. See asub Torino, Itaalia.

 3. FALPA SNC DI A. PIAZZA & C.

  Itaalia

  Ettevõte FALPA SNC DI A. PIAZZA & C., on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Elektri- ja magnetisolatsioon tööstuses. See tegeleb ka insulating tape, JA adhesive tape tööstustes. See asub Cambiago, Itaalia.

 4. GPS GENERAL TAPE

  Itaalia

  Ettevõte GPS GENERAL TAPE, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Pakkimis- ja pakendamismasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka packing and packaging machines and equipment, pallet wrappers, adhesive tape, JA taping machines for boxes tööstustes. See asub Casalnuovo, Itaalia.

 5. UPAKOVKA

  Ukraina

  Ettevõte UPAKOVKA, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kleeplindid tööstuses. See tegeleb ka Paberkotid, Adhesive tape, bags, Stretch wrap, JA Paberkotid tööstustes. See asub Kharkov, Ukraina.

 6. GDBM

  Prantsusmaa

  Ettevõte GDBM, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Soojusisolatsioonimaterjalid tööstuses. See tegeleb ka adhesive tape, Plastic profile sections for the construction industry, sales agents, JA wholesale of building materials tööstustes. See asub Volstroff, Prantsusmaa.

 7. PLASTIRUB

  Belgia

  Ettevõte PLASTIRUB, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kummi ja plasti töötlemine tööstuses. See tegeleb ka adhesive tape tööstustes. See asub Bassenge, Belgia.

 8. HSTM

  Lõuna-Aafrika Vabariik

  Ettevõte HSTM, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kleeplindid tööstuses. See tegeleb ka Adhesive tape, JA adhesive masking tapes tööstustes. See asub Cape Town, Lõuna-Aafrika Vabariik.

 1. ALLPACK ADHESIVE TAPE CO.,LTD

  Hiina

  Ettevõte ALLPACK ADHESIVE TAPE CO.,LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kleeplindid tööstuses. See tegeleb ka adhesive tape, JA adhesive masking tapes tööstustes. See asub Guangdong Province, Hiina.

 2. HONGWEI ENTERPRISE CO LTD

  Taiwan

  Ettevõte HONGWEI ENTERPRISE CO LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kleeplindid tööstuses. See tegeleb ka adhesive tape, JA label tööstustes. See asub Nantou, Taiwan.

 3. DONGGUAN O-TAPE INDUSTRIAL CO.,LTD

  Hiina

  Ettevõte DONGGUAN O-TAPE INDUSTRIAL CO.,LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kleeplindid tööstuses. See tegeleb ka adhesive tape, JA packing tapes tööstustes. See asub Dongguan, Hiina.

 4. PACKING LLC

  Ukraina

  Ettevõte PACKING LLC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Papi ja papitoodete töötlemise masinad tööstuses. See tegeleb ka Pakkematerjalid - paber ja papp, adhesive tape, Stretch wrap, JA Pakkematerjalid - paber ja papp tööstustes. See asub Odesa, Ukraina.

 5. SPTAPE

  Itaalia

  Ettevõte SPTAPE, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Pakkimispapp tööstuses. See tegeleb ka rolls of paper towels, JA Adhesive tape tööstustes. See asub Forlì, Itaalia.

 6. UNITE PACKAGING MACHINERY

  Hiina

  Ettevõte UNITE PACKAGING MACHINERY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pakkimis- ja pakendamismasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka adhesive tape tööstustes. See asub Nanma/Dongyang,Zhejiang, Hiina.

 7. HONGSU ADHESIVE PRODUCTS INDUSTRIAL CO., LTD

  Hiina

  Ettevõte HONGSU ADHESIVE PRODUCTS INDUSTRIAL CO., LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kleeplindid tööstuses. See tegeleb ka Adhesive tape tööstustes. See asub Heshan, Hiina.

 8. TIKSO.BG

  Bulgaaria

  Ettevõte TIKSO.BG, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Pakkematerjalid - paber ja papp tööstuses. See tegeleb ka adhesive tape tööstustes. See asub Asenovgrad, Bulgaaria.

 9. SB EMBALAGENS

  Brasiilia

  Ettevõte SB EMBALAGENS, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Kaitsekatted - eripakendamine tööstuses. See tegeleb ka adhesive tape tööstustes. See asub Jundiaí, Brasiilia.

 10. DONGGUAN NANYANG ELECTRONIC TECHNOLOGY CO.,LTD

  Hiina

  Ettevõte DONGGUAN NANYANG ELECTRONIC TECHNOLOGY CO.,LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kleeplindid tööstuses. See tegeleb ka adhesive tape, JA plastic foam materials tööstustes. See asub Chang'an/ Dongguan, Hiina.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta