• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • abruzzo ja molise veinid

Otsingu tulemused

Abruzzo ja molise veinid - Import eksport

 1. CANTINA SOCIALE DI ISERA SOCIETA' COOPERATIVA AGRICOLA

  Itaalia

  Ettevõte CANTINA SOCIALE DI ISERA SOCIETA' COOPERATIVA AGRICOLA, aastal ja mis tegeleb Itaalia veinid tööstuses. See tegeleb ka Abruzzo ja Molise veinid, Basilicata veinid, Abruzzo ja Molise veinid, JA Basilicata veinid tööstustes. See asub Isera, Itaalia.

 2. VELIER S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte VELIER S.P.A., aastal ja mis tegeleb Itaalia veinid tööstuses. See tegeleb ka Abruzzo ja Molise veinid, Basilicata veinid, Abruzzo ja Molise veinid, JA Basilicata veinid tööstustes. See asub Genova, Itaalia.

 3. CANTINA MONTELLIANA S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte CANTINA MONTELLIANA S.R.L., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Itaalia veinid tööstuses. See tegeleb ka Abruzzo ja Molise veinid, Basilicata veinid, Abruzzo ja Molise veinid, JA Basilicata veinid tööstustes. See asub Montebelluna, Itaalia.

 4. NÖSSING MANFRED

  Itaalia

  Ettevõte NÖSSING MANFRED, aastal ja mis tegeleb Itaalia veinid tööstuses. See tegeleb ka Abruzzo ja Molise veinid, Basilicata veinid, Abruzzo ja Molise veinid, JA Basilicata veinid tööstustes. See asub Bressanone, Itaalia.

 5. LE ROMAGNOLE

  Itaalia

  Ettevõte LE ROMAGNOLE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Itaalia veinid tööstuses. See tegeleb ka Abruzzo ja Molise veinid, Basilicata veinid, Abruzzo ja Molise veinid, JA Basilicata veinid tööstustes. See asub Lugo, Itaalia.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. CANTINA SOCIALE DI VITTORIO VENETO

  Itaalia

  Ettevõte CANTINA SOCIALE DI VITTORIO VENETO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Itaalia veinid tööstuses. See tegeleb ka Abruzzo ja Molise veinid, Basilicata veinid, Abruzzo ja Molise veinid, JA Basilicata veinid tööstustes. See asub Vittorio Veneto, Itaalia.

 2. CANTINA SOCIALE DEL NEBBIOLO DI VEZZA D'ALBA

  Itaalia

  Ettevõte CANTINA SOCIALE DEL NEBBIOLO DI VEZZA D'ALBA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Itaalia veinid tööstuses. See tegeleb ka Abruzzo ja Molise veinid, Basilicata veinid, Abruzzo ja Molise veinid, JA Basilicata veinid tööstustes. See asub Vezza D'alba, Itaalia.

 3. CANTINA DEI PRODUTTORI NEBBIOLO DI CAREMA SOC COOP ARL

  Itaalia

  Ettevõte CANTINA DEI PRODUTTORI NEBBIOLO DI CAREMA SOC COOP ARL, aastal ja mis tegeleb Itaalia veinid tööstuses. See tegeleb ka Abruzzo ja Molise veinid, Basilicata veinid, Abruzzo ja Molise veinid, JA Basilicata veinid tööstustes. See asub Carema, Itaalia.

 4. CANTINA DI BIASE F.LLI E C. S.AGRIC.S.

  Itaalia

  Ettevõte CANTINA DI BIASE F.LLI E C. S.AGRIC.S., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Itaalia veinid tööstuses. See tegeleb ka Abruzzo ja Molise veinid, Basilicata veinid, Abruzzo ja Molise veinid, JA Basilicata veinid tööstustes. See asub Citta' Sant'angelo, Itaalia.

 5. AZ.AGRICOLA TERZINI

  Itaalia

  Ettevõte AZ.AGRICOLA TERZINI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Abruzzo ja Molise veinid tööstuses. See asub Tocco Da Casauria, Itaalia.

 1. CANTINE NICOSIA S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte CANTINE NICOSIA S.R.L., on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Itaalia veinid tööstuses. See tegeleb ka Abruzzo ja Molise veinid, Basilicata veinid, Abruzzo ja Molise veinid, JA Basilicata veinid tööstustes. See asub Trecastagni, Itaalia.

 2. COOP. AGRICOLA ERMES

  Itaalia

  Ettevõte COOP. AGRICOLA ERMES, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Itaalia veinid tööstuses. See tegeleb ka Abruzzo ja Molise veinid, Basilicata veinid, Abruzzo ja Molise veinid, JA Basilicata veinid tööstustes. See asub Gibellina, Itaalia.

 1. AZIENDA AGRICOLA LA VINARTE

  Itaalia

  Ettevõte AZIENDA AGRICOLA LA VINARTE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Abruzzo ja Molise veinid tööstuses. See tegeleb ka production of wines, JA abruzzo wine tööstustes. See asub Santa Maria Imbaro, Itaalia.

 2. COOPERATIVA PRODUTTORI ERBALUCE DI CALUSO

  Itaalia

  Ettevõte COOPERATIVA PRODUTTORI ERBALUCE DI CALUSO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Itaalia veinid tööstuses. See tegeleb ka Abruzzo ja Molise veinid, Basilicata veinid, Abruzzo ja Molise veinid, JA Basilicata veinid tööstustes. See asub Caluso, Itaalia.

 3. CVA CANICATTI' SOC. COOP.AGRICOLA

  Itaalia

  Ettevõte CVA CANICATTI' SOC. COOP.AGRICOLA, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Itaalia veinid tööstuses. See tegeleb ka Abruzzo ja Molise veinid, Basilicata veinid, Abruzzo ja Molise veinid, JA Basilicata veinid tööstustes. See asub Canicatti', Itaalia.

 4. CANTINA TRE CASTELLI

  Itaalia

  Ettevõte CANTINA TRE CASTELLI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Itaalia veinid tööstuses. See tegeleb ka Abruzzo ja Molise veinid, Basilicata veinid, Abruzzo ja Molise veinid, JA Basilicata veinid tööstustes. See asub Montaldo Bormida, Itaalia.

 5. TARTUFI MORRA S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte TARTUFI MORRA S.R.L., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Itaalia veinid tööstuses. See tegeleb ka Seened, Abruzzo ja Molise veinid, Seened, JA Abruzzo ja Molise veinid tööstustes. See asub Alba, Itaalia.

 6. SUN LAND S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte SUN LAND S.R.L., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Itaalia veinid tööstuses. See tegeleb ka Abruzzo ja Molise veinid, Basilicata veinid, Abruzzo ja Molise veinid, JA Basilicata veinid tööstustes. See asub Trinitapoli, Itaalia.

 7. CANTINA SOCIALE DI DOLIANOVA

  Itaalia

  Ettevõte CANTINA SOCIALE DI DOLIANOVA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Itaalia veinid tööstuses. See tegeleb ka Abruzzo ja Molise veinid, Basilicata veinid, Abruzzo ja Molise veinid, JA Basilicata veinid tööstustes. See asub Dolianova, Itaalia.

 8. ANNECCHINI GIONATA

  Itaalia

  Ettevõte ANNECCHINI GIONATA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Abruzzo ja Molise veinid tööstuses. See tegeleb ka wineries tööstustes. See asub San Vito Chietino, Itaalia.

 1. CANTINA SOCIALE CELLINESE

  Itaalia

  Ettevõte CANTINA SOCIALE CELLINESE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Itaalia veinid tööstuses. See tegeleb ka Abruzzo ja Molise veinid, Basilicata veinid, Abruzzo ja Molise veinid, JA Basilicata veinid tööstustes. See asub Cellino S. Marco, Itaalia.

 2. CANTINA SOCIALE DI MOMBERCELLI E PAESI LIMITROFI - CANTINE TERRE ASTESANE

  Itaalia

  Ettevõte CANTINA SOCIALE DI MOMBERCELLI E PAESI LIMITROFI - CANTINE TERRE ASTESANE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Itaalia veinid tööstuses. See tegeleb ka Abruzzo ja Molise veinid, Basilicata veinid, Abruzzo ja Molise veinid, JA Basilicata veinid tööstustes. See asub Mombercelli, Itaalia.

 3. BENZ - WEINE GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte BENZ - WEINE GMBH & CO. KG, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Itaalia veinid tööstuses. See tegeleb ka Abruzzo ja Molise veinid, Veinid, Abruzzo ja Molise veinid, JA Veinid tööstustes. See asub Stuttgart, Saksamaa.

 4. CANTINA SAN ZEFFERINO

  Itaalia

  Ettevõte CANTINA SAN ZEFFERINO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Itaalia veinid tööstuses. See tegeleb ka Abruzzo ja Molise veinid, Basilicata veinid, Abruzzo ja Molise veinid, JA Basilicata veinid tööstustes. See asub Ortona, Itaalia.

 5. CANTINA SOCIALE DI BARLETTA

  Itaalia

  Ettevõte CANTINA SOCIALE DI BARLETTA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Itaalia veinid tööstuses. See tegeleb ka Abruzzo ja Molise veinid, Basilicata veinid, Abruzzo ja Molise veinid, JA Basilicata veinid tööstustes. See asub Barletta, Itaalia.

 6. F.LLI LOMBARDO

  Itaalia

  Ettevõte F.LLI LOMBARDO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Itaalia veinid tööstuses. See tegeleb ka Abruzzo ja Molise veinid, Basilicata veinid, Abruzzo ja Molise veinid, JA Basilicata veinid tööstustes. See asub Marsala, Itaalia.

 7. CANTINA SOCIALE MASONE - CAMPOGALLIANO

  Itaalia

  Ettevõte CANTINA SOCIALE MASONE - CAMPOGALLIANO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Itaalia veinid tööstuses. See tegeleb ka Abruzzo ja Molise veinid, Basilicata veinid, Abruzzo ja Molise veinid, JA Basilicata veinid tööstustes. See asub Reggio Nell'emilia, Itaalia.

 8. CANTINA SOCIALE

  Itaalia

  Ettevõte CANTINA SOCIALE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Itaalia veinid tööstuses. See tegeleb ka Abruzzo ja Molise veinid, Basilicata veinid, Abruzzo ja Molise veinid, JA Basilicata veinid tööstustes. See asub Nizza Monferrato, Itaalia.

 9. CANTINA COLLI EUGANEI

  Itaalia

  Ettevõte CANTINA COLLI EUGANEI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Itaalia veinid tööstuses. See tegeleb ka Abruzzo ja Molise veinid, Basilicata veinid, Abruzzo ja Molise veinid, JA Basilicata veinid tööstustes. See asub Vo', Itaalia.

 10. ENOPIAVE S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte ENOPIAVE S.R.L., aastal ja mis tegeleb Joogitööstus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Itaalia veinid, Abruzzo ja Molise veinid, Itaalia veinid, JA Abruzzo ja Molise veinid tööstustes. See asub Vazzola, Itaalia.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta

Leidke hinnapakkumisi