• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • abruzzo ja molise veinid

Otsingu tulemused

Abruzzo ja molise veinid - Import eksport

 1. CANTINA MONTELLIANA S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte CANTINA MONTELLIANA S.R.L., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Itaalia veinid tööstuses. See tegeleb ka Abruzzo ja Molise veinid, Basilicata veinid, Abruzzo ja Molise veinid, JA Basilicata veinid tööstustes. See asub Montebelluna, Itaalia.

 2. CANTINA SOCIALE DEL NEBBIOLO DI VEZZA D'ALBA

  Itaalia

  Ettevõte CANTINA SOCIALE DEL NEBBIOLO DI VEZZA D'ALBA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Itaalia veinid tööstuses. See tegeleb ka Abruzzo ja Molise veinid, Basilicata veinid, Abruzzo ja Molise veinid, JA Basilicata veinid tööstustes. See asub Vezza D'alba, Itaalia.

 3. CANTINA TRE CASTELLI

  Itaalia

  Ettevõte CANTINA TRE CASTELLI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Itaalia veinid tööstuses. See tegeleb ka Abruzzo ja Molise veinid, Basilicata veinid, Abruzzo ja Molise veinid, JA Basilicata veinid tööstustes. See asub Montaldo Bormida, Itaalia.

 4. F.LLI LOMBARDO

  Itaalia

  Ettevõte F.LLI LOMBARDO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Itaalia veinid tööstuses. See tegeleb ka Abruzzo ja Molise veinid, Basilicata veinid, Abruzzo ja Molise veinid, JA Basilicata veinid tööstustes. See asub Marsala, Itaalia.

 5. 14 LUGLIO S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte 14 LUGLIO S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kohv ja tee tööstuses. See tegeleb ka Itaalia veinid, Abruzzo ja Molise veinid, Itaalia veinid, JA Abruzzo ja Molise veinid tööstustes. See asub San Lazzaro Di Savena, Itaalia.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. CANTINA SOCIALE DI MOMBERCELLI E PAESI LIMITROFI - CANTINE TERRE ASTESANE

  Itaalia

  Ettevõte CANTINA SOCIALE DI MOMBERCELLI E PAESI LIMITROFI - CANTINE TERRE ASTESANE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Itaalia veinid tööstuses. See tegeleb ka Abruzzo ja Molise veinid, Basilicata veinid, Abruzzo ja Molise veinid, JA Basilicata veinid tööstustes. See asub Mombercelli, Itaalia.

 2. CANTINA DEI PRODUTTORI NEBBIOLO DI CAREMA SOC COOP ARL

  Itaalia

  Ettevõte CANTINA DEI PRODUTTORI NEBBIOLO DI CAREMA SOC COOP ARL, aastal ja mis tegeleb Itaalia veinid tööstuses. See tegeleb ka Abruzzo ja Molise veinid, Basilicata veinid, Abruzzo ja Molise veinid, JA Basilicata veinid tööstustes. See asub Carema, Itaalia.

 3. CANTINA SOCIALE CASTIADAS

  Itaalia

  Ettevõte CANTINA SOCIALE CASTIADAS, aastal ja mis tegeleb Itaalia veinid tööstuses. See tegeleb ka Abruzzo ja Molise veinid, Basilicata veinid, Abruzzo ja Molise veinid, JA Basilicata veinid tööstustes. See asub Castiadas, Itaalia.

 4. CANTINA SOCIALE DI ISERA SOCIETA' COOPERATIVA AGRICOLA

  Itaalia

  Ettevõte CANTINA SOCIALE DI ISERA SOCIETA' COOPERATIVA AGRICOLA, aastal ja mis tegeleb Itaalia veinid tööstuses. See tegeleb ka Abruzzo ja Molise veinid, Basilicata veinid, Abruzzo ja Molise veinid, JA Basilicata veinid tööstustes. See asub Isera, Itaalia.

 5. AZ.AGRICOLA TERZINI

  Itaalia

  Ettevõte AZ.AGRICOLA TERZINI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Abruzzo ja Molise veinid tööstuses. See asub Tocco Da Casauria, Itaalia.

 1. CANTINA SAN ZEFFERINO

  Itaalia

  Ettevõte CANTINA SAN ZEFFERINO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Itaalia veinid tööstuses. See tegeleb ka Abruzzo ja Molise veinid, Basilicata veinid, Abruzzo ja Molise veinid, JA Basilicata veinid tööstustes. See asub Ortona, Itaalia.

 2. CANTINE MEZZACORONA

  Itaalia

  Ettevõte CANTINE MEZZACORONA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Itaalia veinid tööstuses. See tegeleb ka Abruzzo ja Molise veinid, Basilicata veinid, Abruzzo ja Molise veinid, JA Basilicata veinid tööstustes. See asub Mezzocorona, Itaalia.

 1. CANTINA COLLI MORENICI DELL' ALTO MANTOVANO- C.C.M.-ENOMORE

  Itaalia

  Ettevõte CANTINA COLLI MORENICI DELL' ALTO MANTOVANO- C.C.M.-ENOMORE, aastal ja mis tegeleb Itaalia veinid tööstuses. See tegeleb ka Abruzzo ja Molise veinid, Basilicata veinid, Abruzzo ja Molise veinid, JA Basilicata veinid tööstustes. See asub Ponti Sul Mincio, Itaalia.

 2. NÖSSING MANFRED

  Itaalia

  Ettevõte NÖSSING MANFRED, aastal ja mis tegeleb Itaalia veinid tööstuses. See tegeleb ka Abruzzo ja Molise veinid, Basilicata veinid, Abruzzo ja Molise veinid, JA Basilicata veinid tööstustes. See asub Bressanone, Itaalia.

 3. ANNECCHINI GIONATA

  Itaalia

  Ettevõte ANNECCHINI GIONATA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Abruzzo ja Molise veinid tööstuses. See tegeleb ka wineries tööstustes. See asub San Vito Chietino, Itaalia.

 4. CANTINA CLITERNIA

  Itaalia

  Ettevõte CANTINA CLITERNIA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Itaalia veinid tööstuses. See tegeleb ka Abruzzo ja Molise veinid, Basilicata veinid, Abruzzo ja Molise veinid, JA Basilicata veinid tööstustes. See asub Campomarino, Itaalia.

 5. CANTINA SOCIALE DI VITTORIO VENETO

  Itaalia

  Ettevõte CANTINA SOCIALE DI VITTORIO VENETO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Itaalia veinid tööstuses. See tegeleb ka Abruzzo ja Molise veinid, Basilicata veinid, Abruzzo ja Molise veinid, JA Basilicata veinid tööstustes. See asub Vittorio Veneto, Itaalia.

 6. CVA CANICATTI' SOC. COOP.AGRICOLA

  Itaalia

  Ettevõte CVA CANICATTI' SOC. COOP.AGRICOLA, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Itaalia veinid tööstuses. See tegeleb ka Abruzzo ja Molise veinid, Basilicata veinid, Abruzzo ja Molise veinid, JA Basilicata veinid tööstustes. See asub Canicatti', Itaalia.

 7. CANTINE NICOSIA S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte CANTINE NICOSIA S.R.L., on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Itaalia veinid tööstuses. See tegeleb ka Abruzzo ja Molise veinid, Basilicata veinid, Abruzzo ja Molise veinid, JA Basilicata veinid tööstustes. See asub Trecastagni, Itaalia.

 8. VELIER S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte VELIER S.P.A., aastal ja mis tegeleb Itaalia veinid tööstuses. See tegeleb ka Abruzzo ja Molise veinid, Basilicata veinid, Abruzzo ja Molise veinid, JA Basilicata veinid tööstustes. See asub Genova, Itaalia.

 1. BENZ - WEINE GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte BENZ - WEINE GMBH & CO. KG, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Itaalia veinid tööstuses. See tegeleb ka Abruzzo ja Molise veinid, Veinid, Abruzzo ja Molise veinid, JA Veinid tööstustes. See asub Stuttgart, Saksamaa.

 2. CANTINE DEI COLLI NOVARESI

  Itaalia

  Ettevõte CANTINE DEI COLLI NOVARESI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Itaalia veinid tööstuses. See tegeleb ka Abruzzo ja Molise veinid, Basilicata veinid, Abruzzo ja Molise veinid, JA Basilicata veinid tööstustes. See asub Fara Novarese, Itaalia.

 3. CANTINA SOCIALE LA TORRE

  Itaalia

  Ettevõte CANTINA SOCIALE LA TORRE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Itaalia veinid tööstuses. See tegeleb ka Abruzzo ja Molise veinid, Basilicata veinid, Abruzzo ja Molise veinid, JA Basilicata veinid tööstustes. See asub Racalmuto, Itaalia.

 4. CANTINA DI BIASE F.LLI E C. S.AGRIC.S.

  Itaalia

  Ettevõte CANTINA DI BIASE F.LLI E C. S.AGRIC.S., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Itaalia veinid tööstuses. See tegeleb ka Abruzzo ja Molise veinid, Basilicata veinid, Abruzzo ja Molise veinid, JA Basilicata veinid tööstustes. See asub Citta' Sant'angelo, Itaalia.

 5. ENOPIAVE S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte ENOPIAVE S.R.L., aastal ja mis tegeleb Joogitööstus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Itaalia veinid, Abruzzo ja Molise veinid, Itaalia veinid, JA Abruzzo ja Molise veinid tööstustes. See asub Vazzola, Itaalia.

 6. COOP. AGRICOLA ERMES

  Itaalia

  Ettevõte COOP. AGRICOLA ERMES, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Itaalia veinid tööstuses. See tegeleb ka Abruzzo ja Molise veinid, Basilicata veinid, Abruzzo ja Molise veinid, JA Basilicata veinid tööstustes. See asub Gibellina, Itaalia.

 7. CANTINA SOCIALE DI DOLIANOVA

  Itaalia

  Ettevõte CANTINA SOCIALE DI DOLIANOVA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Itaalia veinid tööstuses. See tegeleb ka Abruzzo ja Molise veinid, Basilicata veinid, Abruzzo ja Molise veinid, JA Basilicata veinid tööstustes. See asub Dolianova, Itaalia.

 8. LE ROMAGNOLE

  Itaalia

  Ettevõte LE ROMAGNOLE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Itaalia veinid tööstuses. See tegeleb ka Abruzzo ja Molise veinid, Basilicata veinid, Abruzzo ja Molise veinid, JA Basilicata veinid tööstustes. See asub Lugo, Itaalia.

 9. SUN LAND S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte SUN LAND S.R.L., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Itaalia veinid tööstuses. See tegeleb ka Abruzzo ja Molise veinid, Basilicata veinid, Abruzzo ja Molise veinid, JA Basilicata veinid tööstustes. See asub Trinitapoli, Itaalia.

 10. CANTINA SOCIALE CELLINESE

  Itaalia

  Ettevõte CANTINA SOCIALE CELLINESE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Itaalia veinid tööstuses. See tegeleb ka Abruzzo ja Molise veinid, Basilicata veinid, Abruzzo ja Molise veinid, JA Basilicata veinid tööstustes. See asub Cellino S. Marco, Itaalia.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta

Leidke hinnapakkumisi