• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • abrasiivsed lihvimiskivid

Otsingu tulemused

Abrasiivsed lihvimiskivid - Import eksport

 1. PJSC ZAPORIZHZHIA ABRASIVE PLANT

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Public Join Stock Company "Zaporizhzhia Abrasive Plant" is the only manufacturer of grinding materials in Ukraine for more than 80 years and one of the largest manufacturers of abrasives in Eastern Europe. PJSC "Zaporizhzhia Abrasive Plant" has a strong production capacity and manufactures products based on advanced technologies. The high-quality products are manufactured in the plant's production facilities: - grinding materials made from Brown Fused Aluminium Oxide; - grinding materials and special refractory fraction of Black Silicon Carbide; - metallurgical grade Silicon Carbide in the form of fractions; - higher-melting-point materials: Boron Carbide, Boron Nitride; - abrasive tools on ceramic and bakelite bond, including: - special wheels for ball-bearing balls grinding; - special wheels on the bakelite bond for face grinding 36 (PN) 40(PNR) types; - the ceramic bonds for the abrasive tools; -cutting-off and grinding reinforced wheels on the bakelite bond; -coated abrasives and products thereof, including: -flap radial grinding wheels of the KShL type; -flap face grinding wheels of the KLT type. The plant is constantly expanding the output of product proposals. The quality of plant products is guaranteed by the quality management system, certified according to ISO 9001.

 2. ADI S.R.L

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte ADI S.R.L, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mehaanilised abrasiivid tööstuses. See tegeleb ka Abrasiivsed lihvimiskivid, Abrasiivkettad, abrasives for marble, abrasives, INTERNATIONAL CHIPS, abrasives for metal, Abrasiivsed lihvimiskivid, Sander e Freecut pins, JA abrasives for granite tööstustes. See asub Domodossola, Itaalia.

 3. FAMPI

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte FAMPI, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Abrasiivsed lihvimiskivid tööstuses. See tegeleb ka Abrasiivkettad, JA Abrasiivkettad tööstustes. See asub Sesto San Giovanni, Itaalia.

 4. RS OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Ettevõte RS OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Abrasiivsed lihvimiskivid tööstuses. See asub Wiener Neudorf, Austria.

 5. CIBO

  Belgia

  Ettevõte CIBO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kaasaskantavad elektrilised lihvimismasinad tööstuses. See tegeleb ka Puidulihvimismasinad, Abrasiivsed lihvimiskivid, Lõikamine - tööpingid, Lihvimispingid, Puidulihvimismasinad, Abrasiivsed lihvimiskivid, Lõikamine - tööpingid, JA Lihvimispingid tööstustes. See asub Tildonk, Belgia.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. DIPROTEX

  Prantsusmaa

  Ettevõte DIPROTEX, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud teemantid tööstuses. See tegeleb ka Abrasiivsed lihvimiskivid, Diamond powder, Diamond working - machinery and equipment, diamond-tipped grinding wheels, JA Abrasiivsed lihvimiskivid tööstustes. See asub Saint Egreve, Prantsusmaa.

 2. BOVONE DIAMOND TOOLS S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte BOVONE DIAMOND TOOLS S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Abrasiivsed lihvimiskivid tööstuses. See asub Ovada, Itaalia.

 3. SARFI GEZA EV. - CLARFLEX

  Ungari

  Ettevõte SARFI GEZA EV. - CLARFLEX, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Abrasiivkettad tööstuses. See tegeleb ka Seadistuspingid, Abrasiivsed lihvimiskivid, Looduslikud abrasiivid, Tööstuslikud lõiketerad ja noad, Seadistuspingid, Abrasiivsed lihvimiskivid, Looduslikud abrasiivid, JA Tööstuslikud lõiketerad ja noad tööstustes. See asub Budapest, Ungari.

 4. MAFRA MAILE + HASS GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte MAFRA MAILE + HASS GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Abrasiivsed lihvimiskivid tööstuses. See asub Schutterwald, Saksamaa.

 5. ABRAMAT LLC

  Ukraina

  Ettevõte ABRAMAT LLC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Abrasiivsed lihvimiskivid tööstuses. See tegeleb ka polishing soaps, abrasive and polishing products, JA flexible abrasives tööstustes. See asub Kharkiv, Ukraina.

 1. REMOS PROFESSIONAL BODY CARE

  Austria

  Ettevõte REMOS PROFESSIONAL BODY CARE, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Abrasiivsed lihvimiskivid tööstuses. See asub Feldkirch, Austria.

 2. HEBEI MUYUAN PUMP INDUSTRY CO., LTD

  Hiina

  Ettevõte HEBEI MUYUAN PUMP INDUSTRY CO., LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Abrasiivsed lihvimiskivid tööstuses. See asub 31186131743, Hiina.

 1. GOEK LTD.

  Saksamaa

  Ettevõte GOEK LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Abrasiivsed lihvimiskivid tööstuses. See asub Wörth-Maximiliansau, Saksamaa.

 2. KALWERK TOOLS SP. Z O.O.

  Poola

  Ettevõte KALWERK TOOLS SP. Z O.O., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Abrasiivsed lihvimiskivid tööstuses. See tegeleb ka Liikuvad esipukid, Elektrikeevitus - seadmed ja varustus, targets, cutters, Liikuvad esipukid, JA Elektrikeevitus - seadmed ja varustus tööstustes. See asub Kalisz, Poola.

 3. FABRIQUE CARBURE TUNGSTENE PEDERSEN

  Prantsusmaa

  Ettevõte FABRIQUE CARBURE TUNGSTENE PEDERSEN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Paagutamine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Kõvajoodisega jootmine - teras ja metall, Abrasiivsed lihvimiskivid, Kõvajoodisega jootmine - teras ja metall, grinding, Abrasiivsed lihvimiskivid, JA tungsten tööstustes. See asub Chassieu, Prantsusmaa.

 4. ABRASIVOS MANHATTAN, S.A.

  Hispaania

  Ettevõte ABRASIVOS MANHATTAN, S.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Abrasiivsed lihvimiskivid tööstuses. See asub Vitoria-Gasteiz, Hispaania.

 5. DIAMATEC

  Prantsusmaa

  Ettevõte DIAMATEC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Abrasiivsed lihvimiskivid tööstuses. See tegeleb ka diamond-tipped grinding wheels tööstustes. See asub Oiselay, Prantsusmaa.

 6. MST SCHLEIFTECHNIK E.K. INH. FRITZ MÜLLER

  Saksamaa

  Ettevõte MST SCHLEIFTECHNIK E.K. INH. FRITZ MÜLLER, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Abrasiivsed lihvimiskivid tööstuses. See tegeleb ka Looduslikud abrasiivid, grinding wheels, Looduslikud abrasiivid, JA Polishing discs tööstustes. See asub Bad Kreuznach-Ebernburg, Saksamaa.

 7. ABRASIVES STONE SLU

  Hispaania

  Ettevõte ABRASIVES STONE SLU, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Abrasiivsed lihvimiskivid tööstuses. See tegeleb ka bright polishing, abrasives, abrasive grindstones for marble, JA abrasive grindstones for granite tööstustes. See asub Granada, Hispaania.

 8. ABRESSA - ABRASIVOS DE PORTUGAL, LDA.

  Portugal

  Ettevõte ABRESSA - ABRASIVOS DE PORTUGAL, LDA., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Abrasiivsed lihvimiskivid tööstuses. See tegeleb ka diamond wire for marble working tööstustes. See asub Vila Nova De Cerveira, Portugal.

 1. VKR-ABRASIVE S.R.O.

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte VKR-ABRASIVE S.R.O., on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Abrasiivsed lihvimiskivid tööstuses. See tegeleb ka Abrasiivkettad, Mehaanilised abrasiivid, Tööriistad ja seadmed, Abrasiivkettad, Mehaanilised abrasiivid, JA Tööriistad ja seadmed tööstustes. See asub Blansko, Tšehhi Vabariik.

 2. LUOYANG RUITU REFRACTORIES AND ABRASIVES CO., LTD.

  Hiina

  Ettevõte LUOYANG RUITU REFRACTORIES AND ABRASIVES CO., LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Abrasiivsed lihvimiskivid tööstuses. See asub Luoyang, Hiina.

 3. YICHUAN LONGQUAN TIANSEN ABRASIVES CO., LTD.

  Hiina

  Ettevõte YICHUAN LONGQUAN TIANSEN ABRASIVES CO., LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Abrasiivsed lihvimiskivid tööstuses. See asub Luoyang, Hiina.

 4. BRUSIVO SPOL. S.R.O.

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte BRUSIVO SPOL. S.R.O., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mehaanilised abrasiivid tööstuses. See tegeleb ka Abrasiivsed lihvimiskivid, Keemilised abrasiivid, abrasives, Abrasiivsed lihvimiskivid, JA Keemilised abrasiivid tööstustes. See asub Rokycany, Tšehhi Vabariik.

 5. ATEN ABRASIVES

  Türgi

  Ettevõte ATEN ABRASIVES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Abrasiivsed lihvimiskivid tööstuses. See tegeleb ka Abrasiivkettad, abrasive flap wheels and grinding rollers, JA Abrasiivkettad tööstustes. See asub Esenyurt, Türgi.

 6. DUMONT INSTRUMENTS

  Belgia

  Ettevõte DUMONT INSTRUMENTS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mehaanilised abrasiivid tööstuses. See tegeleb ka Abrasiivsed lihvimiskivid, Abrasiivkettad, Abrasiivsed lihvimiskivid, JA Abrasiivkettad tööstustes. See asub Bruxelles, Belgia.

 7. MOLEMAB S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte MOLEMAB S.P.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Abrasiivsed lihvimiskivid tööstuses. See tegeleb ka Abrasiivkettad, non-powered hand abrasive tools, JA Abrasiivkettad tööstustes. See asub Ome, Itaalia.

 8. SERMA S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte SERMA S.R.L., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Abrasiivsed lihvimiskivid tööstuses. See tegeleb ka Abrasiivkettad, JA Abrasiivkettad tööstustes. See asub Bologna, Itaalia.

 9. ZHUZHOU HONGTONG TUNGSTEN CARBIDE CO LTD

  Hiina

  Ettevõte ZHUZHOU HONGTONG TUNGSTEN CARBIDE CO LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Abrasiivsed lihvimiskivid tööstuses. See asub Ms Tina, Hiina.

 10. MARMOTECH

  Itaalia

  Ettevõte MARMOTECH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Abrasiivsed lihvimiskivid tööstuses. See tegeleb ka Abrasiivkettad, pumps for abrasives, JA Abrasiivkettad tööstustes. See asub Cordenons, Itaalia.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta