• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • šampanja-meetodil valmistatud veinid

Otsingu tulemused

Šampanja-meetodil valmistatud veinid - Import eksport

 1. CASALE FALCHINI

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Casale Falchini, located just one kilometre from San Gimignano in the province of Siena, spans around 40 hectares, planted with vineyards for the production of wine and extra virgin olive oil. The old farmhouse from which the area takes its name was once a monastery, where the monks could enjoy the rich and fertile land that still surrounds it, thanks to its strategic position on the hill.

 2. HÄNNSL AM ORT - WEINGUT

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte HÄNNSL AM ORT - WEINGUT, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Veinid tööstuses. See tegeleb ka Šampanja-meetodil valmistatud veinid, Trentino-Alto Adige veinid, wines, South Tyrol wine, sparkling wines, Šampanja-meetodil valmistatud veinid, trentino alto adige wines, production of wines, JA Trentino-Alto Adige veinid tööstustes. See asub Lana, Itaalia.

 3. MANOIR DE VALETTE

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte MANOIR DE VALETTE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Haagissuvilad tööstuses. See tegeleb ka Joogid - import ja eksport, Šampanja-meetodil valmistatud veinid, Kange alkohol, Joogid - import ja eksport, Šampanja-meetodil valmistatud veinid, JA Kange alkohol tööstustes. See asub Mazion, Prantsusmaa.

 4. CA'VITTORIA

  Itaalia

  Ettevõte CA'VITTORIA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Šampanja-meetodil valmistatud veinid tööstuses. See tegeleb ka Veneto veinid, prosecco, Veneto veinid, JA wine tasting tööstustes. See asub Conegliano, Itaalia.

 5. GOLD-DELIKATESSEN GMBH

  Šveits

  Ettevõte GOLD-DELIKATESSEN GMBH, aastal ja mis tegeleb Šampanja-meetodil valmistatud veinid tööstuses. See asub Deitingen, Šveits.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. BOSQUEDILHOS & RAMODILHERAS LDA

  Portugal

  Ettevõte BOSQUEDILHOS & RAMODILHERAS LDA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veinid tööstuses. See tegeleb ka Šampanja-meetodil valmistatud veinid, JA Šampanja-meetodil valmistatud veinid tööstustes. See asub Barcarena, Portugal.

 2. NOVA CATERING

  Bulgaaria

  Ettevõte NOVA CATERING, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Šampanja-meetodil valmistatud veinid tööstuses. See asub Sofia, Bulgaaria.

 3. CAVE DE TURCKHEIM

  Prantsusmaa

  Ettevõte CAVE DE TURCKHEIM, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Šampanja-meetodil valmistatud veinid tööstuses. See tegeleb ka Prantsuse veinid, Alsace'i veinid, Prantsuse veinid, Alsace'i veinid, sparkling wine, JA pinot grigio tööstustes. See asub Turckheim, Prantsusmaa.

 4. SEBASTIAAN WIJNIMPORT

  Holland

  Ettevõte SEBASTIAAN WIJNIMPORT, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Šampanja-meetodil valmistatud veinid tööstuses. See asub Houten, Holland.

 5. MINSK SPARKLING WINES FACTORY OJSC

  Valgevene

  Ettevõte MINSK SPARKLING WINES FACTORY OJSC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vahuveinid tööstuses. See tegeleb ka Šampanja, Šampanja-meetodil valmistatud veinid, wines, Šampanja, sparkling wines, JA Šampanja-meetodil valmistatud veinid tööstustes. See asub Minsk, Valgevene.

 1. SKYFALL

  Hispaania

  Ettevõte SKYFALL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Šampanja-meetodil valmistatud veinid tööstuses. See asub Sant Sadurní D'anoia, Barcelona, Hispaania.

 2. MAISON ARCA FRIN

  Prantsusmaa

  Ettevõte MAISON ARCA FRIN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Šampanja-meetodil valmistatud veinid tööstuses. See tegeleb ka wine cellar articles, JA wine cellar storage fittings tööstustes. See asub Saint Jacques De La Lande, Prantsusmaa.

 1. BRUUT CHAMPAGNE

  Holland

  Ettevõte BRUUT CHAMPAGNE, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Šampanja-meetodil valmistatud veinid tööstuses. See tegeleb ka company gift items tööstustes. See asub Voorburg, Holland.

 2. VINIREGI SRL

  Belgia

  Ettevõte VINIREGI SRL, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Šampanja-meetodil valmistatud veinid tööstuses. See tegeleb ka rapid response plumbing service tööstustes. See asub Auderghem, Belgia.

 3. SIMEB

  Prantsusmaa

  Ettevõte SIMEB, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Šampanja-meetodil valmistatud veinid tööstuses. See asub BEZIERS Cedex, Prantsusmaa.

 4. LES VIGNERONS DE PELISSANNE

  Prantsusmaa

  Ettevõte LES VIGNERONS DE PELISSANNE, aastal ja mis tegeleb Šampanja-meetodil valmistatud veinid tööstuses. See tegeleb ka Veinikääritusmahutid, Veinivalmistamine - masinad, seadmed ja tehased, Veinikääritusmahutid, JA Veinivalmistamine - masinad, seadmed ja tehased tööstustes. See asub Pelissanne, Prantsusmaa.

 5. SARL DIOGENE TISSIER & FILS

  Prantsusmaa

  Ettevõte SARL DIOGENE TISSIER & FILS, aastal ja mis tegeleb Šampanja-meetodil valmistatud veinid tööstuses. See tegeleb ka Veinikääritusmahutid, Veinivalmistamine - masinad, seadmed ja tehased, Veinikääritusmahutid, JA Veinivalmistamine - masinad, seadmed ja tehased tööstustes. See asub Chavot Courcourt, Prantsusmaa.

 6. MAISON REMY BREQUE

  Prantsusmaa

  Ettevõte MAISON REMY BREQUE, aastal ja mis tegeleb Šampanja-meetodil valmistatud veinid tööstuses. See tegeleb ka Veinikääritusmahutid, Veinivalmistamine - masinad, seadmed ja tehased, Veinikääritusmahutid, JA Veinivalmistamine - masinad, seadmed ja tehased tööstustes. See asub St Gervais, Prantsusmaa.

 7. VIGNERONS DU VALLESPIR

  Prantsusmaa

  Ettevõte VIGNERONS DU VALLESPIR, aastal ja mis tegeleb Šampanja-meetodil valmistatud veinid tööstuses. See tegeleb ka Veinikääritusmahutid, Veinivalmistamine - masinad, seadmed ja tehased, Veinikääritusmahutid, JA Veinivalmistamine - masinad, seadmed ja tehased tööstustes. See asub Le Boulou, Prantsusmaa.

 8. CAVE COOPERATIVE VINICOLE

  Prantsusmaa

  Ettevõte CAVE COOPERATIVE VINICOLE, aastal ja mis tegeleb Šampanja-meetodil valmistatud veinid tööstuses. See tegeleb ka Veinikääritusmahutid, Veinivalmistamine - masinad, seadmed ja tehased, Veinikääritusmahutid, JA Veinivalmistamine - masinad, seadmed ja tehased tööstustes. See asub Soultz, Prantsusmaa.

 1. CAVA SOLÀ RAVENTÓS

  Hispaania

  Ettevõte CAVA SOLÀ RAVENTÓS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Šampanja-meetodil valmistatud veinid tööstuses. See asub Sant Sadurni D´anoia, Hispaania.

 2. GRAPE A S

  Eesti

  Ettevõte GRAPE A S, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kangendatud veinid tööstuses. See tegeleb ka Šampanja-meetodil valmistatud veinid, Kange alkohol, Šampanja-meetodil valmistatud veinid, JA Kange alkohol tööstustes. See asub Harjumaa, Eesti.

 3. SOC COOP AGRIC PRODUC VIN BLANC ORMARINE

  Prantsusmaa

  Ettevõte SOC COOP AGRIC PRODUC VIN BLANC ORMARINE, aastal ja mis tegeleb Šampanja-meetodil valmistatud veinid tööstuses. See tegeleb ka Veinikääritusmahutid, Veinivalmistamine - masinad, seadmed ja tehased, Veinikääritusmahutid, JA Veinivalmistamine - masinad, seadmed ja tehased tööstustes. See asub Pinet, Prantsusmaa.

 4. CAVE COOPERATIVE AGRICOLE DE SAINT-PANTALEON

  Prantsusmaa

  Ettevõte CAVE COOPERATIVE AGRICOLE DE SAINT-PANTALEON, aastal ja mis tegeleb Šampanja-meetodil valmistatud veinid tööstuses. See tegeleb ka Veinikääritusmahutid, Veinivalmistamine - masinad, seadmed ja tehased, Veinikääritusmahutid, JA Veinivalmistamine - masinad, seadmed ja tehased tööstustes. See asub St Pantaleon Les Vignes, Prantsusmaa.

 5. CAVE COOPERATIVE VITICOLE

  Prantsusmaa

  Ettevõte CAVE COOPERATIVE VITICOLE, aastal ja mis tegeleb Šampanja-meetodil valmistatud veinid tööstuses. See tegeleb ka Veinikääritusmahutid, Veinivalmistamine - masinad, seadmed ja tehased, Veinikääritusmahutid, JA Veinivalmistamine - masinad, seadmed ja tehased tööstustes. See asub Valvigneres, Prantsusmaa.

 6. GELDERMANN PRIVATSEKTKELLEREI GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte GELDERMANN PRIVATSEKTKELLEREI GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vahuveinid tööstuses. See tegeleb ka Šampanja-meetodil valmistatud veinid, Šampanja ja vahuveinid, Šampanja-meetodil valmistatud veinid, JA Šampanja ja vahuveinid tööstustes. See asub Breisach, Saksamaa.

 7. CAVE COOP.DES GRANDS VINS DE JULIENAS

  Prantsusmaa

  Ettevõte CAVE COOP.DES GRANDS VINS DE JULIENAS, aastal ja mis tegeleb Šampanja-meetodil valmistatud veinid tööstuses. See tegeleb ka Veinikääritusmahutid, Veinivalmistamine - masinad, seadmed ja tehased, Veinikääritusmahutid, JA Veinivalmistamine - masinad, seadmed ja tehased tööstustes. See asub Julienas, Prantsusmaa.

 8. WEIN- UND SEKTKELLEREIEN JAKOB GERHARDT NIERSTEINER SCHLOSSKELLLEREIEN GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte WEIN- UND SEKTKELLEREIEN JAKOB GERHARDT NIERSTEINER SCHLOSSKELLLEREIEN GMBH & CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Šampanja ja vahuveinid tööstuses. See tegeleb ka Šampanja-meetodil valmistatud veinid, Kange alkohol, Šampanja-meetodil valmistatud veinid, JA Kange alkohol tööstustes. See asub Nierstein, Saksamaa.

 9. SCOP AGRICOLE INTERCOMMUNALE DE VINIFICATION CLOCHERS ET

  Prantsusmaa

  Ettevõte SCOP AGRICOLE INTERCOMMUNALE DE VINIFICATION CLOCHERS ET, aastal ja mis tegeleb Šampanja-meetodil valmistatud veinid tööstuses. See tegeleb ka Veinikääritusmahutid, Veinivalmistamine - masinad, seadmed ja tehased, Veinikääritusmahutid, JA Veinivalmistamine - masinad, seadmed ja tehased tööstustes. See asub Puilacher, Prantsusmaa.

 10. PLOYEZ-JACQUEMART

  Prantsusmaa

  Ettevõte PLOYEZ-JACQUEMART, aastal ja mis tegeleb Šampanja-meetodil valmistatud veinid tööstuses. See tegeleb ka Veinikääritusmahutid, Veinivalmistamine - masinad, seadmed ja tehased, Veinikääritusmahutid, JA Veinivalmistamine - masinad, seadmed ja tehased tööstustes. See asub Ludes, Prantsusmaa.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta